Connect with us

entertainment

„WWM”: Schöneberger chce intymnych zdjęć, Gottschalk pozwala sobie powiedzieć Macho

Published

on

Barbara Schoneberger nie brakuje ani jednego komentarza. Zdjęcie: zrzut ekranu rtl

„WWM”: Schöneberger chce intymnych zdjęć, Gottschalk pozwala sobie powiedzieć Macho

Dirk Krampitz

Do tej pory ukazały się 42 popularne wydania „Wer wird Millionär”. Ale w biały poniedziałek pojawił się pierwszy gracz o znajomych twarzach. Zasady trochę się zmieniły: jeśli użyjesz Jokera przed zażądaniem 16 000 euro, stracisz wszystkich innych klaunów. Maksymalny zysk to 2 miliony euro. Gunter Josh, który właśnie wyzdrowiał z Corony, wita następujących kandydatów:

 • Barbara Schoneberger
 • Thomas Gottschalk
 • Oliver Bucher
 • Anhkelk

Barbara Schoneberger walczy z wulgaryzmami. Zdjęcie: zrzut ekranu rtl

W przeciwieństwie do zwykłych kandydatów, gwiazdy nie muszą kwalifikować się pytaniem czasowym. Jauch po prostu zaprasza się po kolei. Zaczyna się od Barbary Schoneberger.

Dokładnie prawie 10 lat temu, 30 maja 2011 roku, była naszym gościem po raz ostatni. Z łatwością odpowiada na pytania. Również z pytaniem o kwotę 300 euro: „Czemu mężczyźni mogą zagrozić na plaży nudystów, gdy wypłynie stado os?” A) naleśniki twarogowe c) tosty d) zupa z makaronem d) budyń jajeczny. „Uważam to za bardzo trywialne. Miejmy nadzieję, że to ostatni raz, kiedy poruszamy się w tych obszarach”, mówi komicznie zdenerwowana, tylko po to, by dodać więcej szorstkości wkrótce potem.

Günther Jauch cierpi na pręt mikrofonowy. Zdjęcie: zrzut ekranu rtl

Ale wcześniej superintendent Günther Jauch miał nieznany wygląd: Na pytanie „z powodów ideologicznych, zielony człowiek-sygnał, który został wprowadzony w NRD w 1969 r. I jest nadal wszechobecny do dziś…?” A) Przejdź od prawej do lewej b) Załóż czapkę c) Stań się trochę sztywniejszy d) Opuść głowę? Schönberger nie jest pewien i używa ogólnego jokera. Sam Josh zaczyna od mutacji. Jednak mikrokomputer jest luźny i zawsze przyciągany w dół przez grawitację. Gauch niezdarnie kontroluje. „Panie Gauch, proszę zejść na dół, zanim zrobi sobie krzywdę” – żartuje Schönberger. Dzięki publiczności i Jokerowi 50:50, Schöneberger ma rację, kończąc „biegiem od prawej do lewej”.

READ  Książę Filip: Na pogrzeb zaproszono kilku niemieckich krewnych

Schöneberger i nagi kretoszczur

Pytanie za 125 000 euro dotyczy nagich kretów. „Następujący przysłówek jest bardzo nietypowy dla ssaka: nagie kretoszczury mają jak …?” A) rybie łuski, b) rekiny gryzą sześciokąt c) pszczoły królową d) pająki wirują z gruczołami. „To brzydkie pytanie” – mówi ze złością Schoneberger. Używa zwykłego jokera bez widocznego rezultatu. „Rezultat nie nadaje się do użytku” – mówi Gauch. Dlatego opisuje byłego zdobywcę milionera Ralpha Schnura jako klauna telefonicznego. Karczmarz jest od Hanoweru do Królowej. Jeśli chodzi o prywatność celebrytów, Jauch nie zwraca uwagi na zasady. I tak inne gwiazdy raz za razem wchodzą z ławki. Boucher uważa, że ​​„większość ssaków nie ma zębów”. Jauch przypuszcza, że ​​nagie kretoszczury są czymś w rodzaju „ameby”. Anke Engelke słyszała półgodzinny reportaż w Deutschlandfunk i jest prawie pewna, że ​​nagie kretoszczury mają zęby podobne do rekinów. Schoneberger ostatecznie zdecydował się na królową. I ma rację. Nagi kret szczur znika. Schoneberger wygląda na skonsternowanego na pysk zwierzęcia.

Podejrzewa, że ​​z powodu nagiego kretoszczura nałożonego na białe zęby wielu widzów poczuło energię do odtworzenia obrazów z ryżem lub gumą na penisie. „Prześlij nam swoje zdjęcia”, ożywia publiczność. 125 000 euro trafi do Niemieckiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

Luki w wiedzy Gottschalk

Thomas Gottschalk ma trudności z odpowiadaniem na pytania. Zdjęcie: zrzut ekranu rtl

Thomas Gottschalk powinien startować na drugim miejscu. Dwadzieścia lat temu wygrał 500 000 euro, a 11/11/2008 wygrał 1 milion euro. Wieloletni prezenter radiowy ujawnia ogromną lukę w wiedzy, jeśli chodzi o pytanie za 2000 euro: „Chciałem po prostu spędzić wieczór, a nie wyjść samemu i do mnie zadzwonić” – tak zaczyna się piosenka? A) całe twoje serce b) tysiąc i jedna noc c) cholera, kocham cię d) łóżko na polu kukurydzy.

„Nie wiem, aż do 1001 roku i jednej nocy” – mówi Gottschalk, który zawsze lubi popisywać się swoją wiedzą muzyczną podczas swoich występów. Pozostałe trzy gwiazdy śpiewają mu piosenkę Klaus Lagee. Gottschalk prychnął pogardliwie: „Schlagerkram!” W końcu kliknęliśmy B. „Brzuch B”. Kiedy gra muzyka, rozpoznaje piosenkę, ale waha się z nią.

READ  Charlene z Monako: „Gra w oczekiwanie”: niszczycielskie wieści

„Stawiam na to ..?” Brak pomysłu!

Nie chodzi o to, że jest to jedyna porażka Gottschalka: Schoneberger jest pytany, jaka jest poprawna pisownia dla „Wetten, dass ..?” (Stawiam na to…!, Stawiam na to…?, Stawiam na to…?!, Stawiam na to…?!?) Thomas Gottschalk przyznaje: „Nie wiem. Musiałem powiedz to, ale ja to zrobiłem ”Nigdy tego nie pisze”.

Jego pytanie za 125 000 € brzmi: „Jaki wielki tytuł wygrał Jogi Luv jako pierwszy z drużyną?” A) Mistrz Świata b) Mistrz Niemiec c) Mistrz Europy d) Zdobywca Pucharu Konfederacji Niemiec. Wraz z Johannesem B. Kernerem i Laurą Wontorrą, Thomas Gottschalk ma dwóch ekspertów sportowych w roli dowcipnisiów. Najpierw woła „Kerner”. Ale wtedy Laura i Wuntora decydują.

Mówi Brawny Gottschalk

Odbiera telefon tylko za pomocą „i?” Kiedy słyszy pytanie, najpierw sapie, ale też pisze o mistrzostwach Niemiec. Gottschalk wydaje się być niepewny i na pierwszym miejscu pojawia się logo macho.

Następnie gra rolę generała Jokera i pyta Andreasa Seegera z Saarbrücken, który potwierdza ocenę Wontorry. I tak Gottschalk wrócił do domu z 125 000 euro.

Pocher ma kłopoty za 100 euro

Oliver Bucher stracił formę. Zdjęcie: zrzut ekranu rtl

Oliver Boucher kilkakrotnie udowodnił, że jest mądrym facetem. Ale nie wygląda na to, że to jego wieczór. Gunter Gauch również lubi go niepokoić. Nawet przy pierwszym pytaniu. Powodzenia. „Co to są długie rękawy, a także stroje Uwe, Udo, Ulli i Ulf?” Budo, budo, kurtka, byk? Wierz lub nie wierz, ale Boucher stał się naprawdę niepewny. Ale w końcu udało mu się odpowiedzieć na pytanie o wartości 125 000 euro „Co było prawdą w czasie, gdy zginął ostatni mamut?”. A) wysokość Zugspitze wynosiła 5000 metrów b) Tyranozaur wciąż żył c) Wielka Piramida już stała D) Europa była całkowicie zamarznięta. Pocher pożera telefon klaunów i publiczne żarty, a następnie klika piramidę Chufu. On ma rację. Przed pytaniem „Czy w drodze do jakiegokolwiek sąsiedniego kraju masz do wyboru osiem autostrad, które pozwolą Ci przekroczyć granicę?” Poddać się. To Holandia, a nie Austria, Francja czy Polska.

READ  Książę Albert wraca do Monako: zdumiewające zdjęcie przytulającej Charlene

Wieczorem przegrywa Anki

Nie miałeś szczęścia, że ​​dostałeś cię tamtego wieczoru. Zdjęcie: zrzut ekranu rtl

Anke Engelke wspina się na krzesło jako ostatnia. Nikt w Jauchu często nie był taki jak ona. Zużywa trzy żarty do 250 000 euro za pytanie. „Które warzywa zajmują największy obszar upraw w Niemczech o powierzchni ponad 22 000 hektarów?” A) szparagi, b) marchewki i marchewki, c) kalafior, d) szpinak. Twoja pierwsza rada: szparagi. „Teraz jest sezon na szparagi, więc pomijam go codziennie, a nie brokuły” – mówi. Po pewnym wahaniu Joker zdecydował się na stosunek 50:50, pozostawiając szparagi i brokuły. Potem serce się zmieniło, bo szparagi to nic innego jak warzywo sezonowe. Wybiera brokuły. Jauch przestaje się wiercić: „Przeszedłem już tu przez piekło” – mówi Engelke, niezwykle spięty. Ostatnim razem spadł do zaledwie 500 euro, ale w sumie wygrał już 2125,500 euro. „Jeśli wyjdę z tysiącem dolarów,„ wracam ”- zachęca się.

I to się dzieje. Do 1000 euro. Jauch: „Niekończąca się historia trwa. Spróbuj ponownie”. Jauch już zaprosił kogoś do zbliżającej się specjalnej gwiazdy.

Square wstawia w „Kto chce zostać milionerem?”: Gunter Gauch nie zgadza się z kandydatem

W specjalnej grze „Kto chce zostać milionerem?” Była niezwykle wysportowana w poniedziałkowy wieczór. Kandydatka Joanna Gunter po przerwie reklamowej udzieliła lekcji kickboxingu. Studentka prawa ma zamiar zdawać egzaminy, ale może też strajkować

Ale podczas krótkiej sesji trochę wahała się z Güntherem Jauchem – co skłoniło go do skomentowania fragmentu.

Kandydat odbył intensywny kurs z mediatorem pod kątem poprawności …

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Wskazówki dojazdu, parking, oddział wsparcia, wstęp i inne ważne informacje

Published

on

 1. tz
 2. Monachium
 3. Miasto

kreatura:

do: Klaus Maria Mehr

Helen Fischer pojawia się w monachijskim centrum wystawowym przed około 130 000 widzów. Wszystkie informacje o wielkiej ceremonii od końca dnia można znaleźć tutaj. © Imago / osnapix / Hirnschal / Leutgeb

Czy jesteś wśród 130 000 fanów, którzy dostali bilet na koncert Helen Fischer w sobotę (20 sierpnia) w Monachium? W takim razie powinieneś uważnie przeczytać ten artykuł.

Monachium – to koncert preferencji. Przerwy z ponad 130 000 sprzedanymi biletami Helen Fisher (37) Jej osobisty rekord oglądania. Jej występ w monachijskim centrum wystawowym w sobotę (20 sierpnia) będzie największym koncertem plenerowym w jej dotychczasowej karierze – i jedynym w Niemczech w 2022 roku. nieruchomy obraz Dostępne biletya następnie wszystkie ważne informacje w dniu imprezy, począwszy od Przyjazd A startować osiągnąć ParkingA prezentacja wprowadzająca I ścieżka wieczorna.

Koncert Helen Fischer w Monachium: główne atrakcje

 • Kiedy odbędzie się koncert Helen Fischer w Monachium? 20 sierpnia 2022 r
 • Gdzie jest koncert Helen Fischer 2022 w Monachium? Targi w Monachium
 • Ile kosztuje bilet na Helen Fischer w Monachium? Obecnie dostępne bilety kosztują co najmniej 199 euro za osobę.
 • Wejście na teren imprezy / teren przygód: 12.00
 • Obszar ceremonii wczesnego wjazdu: 14:00

  Miejsce ceremonii wejścia: 16:00

 • Kryta strefa VIP: 16:00
 • Początek koncertu: 20:00
 • koniec imprezy: 22:30

To także pierwszy koncert Helen Fisher po przerwie dla dzieci, jej „powrót”, że tak powiem. Nawet jeśli określenie nie do końca pasowało, nigdy tak naprawdę nie odeszła. Jeśli już, to fakt, że Helen Fisher stała się trochę rzadka w ostatnich miesiącach, podsycił pragnienie jej fanów, aby w końcu ponownie zobaczyć jej idolkę na żywo.

W związku z tym zorganizowanej Leutgeb Entertainment Group bez trudu udało się sprzedać ponad 130 000 biletów. Dla tych, którzy wciąż są niezdecydowani, wyjaśnimy najważniejsze pytanie, zanim przejdziemy do dnia koncertu: Czy nadal są bilety?

Koncert Helen Fischer w Monachium 2022: Czy są jeszcze bilety?

Dobra wiadomość: wciąż są bilety. Złe: w tym celu musisz sięgnąć głęboko do kieszeni. Dwie najdroższe klasy są nadal dostępne (od soboty 13 sierpnia).

 • Parking Diamond Circle (bezpośrednio na scenie): 199 € za osobęw tym wczesne wejście od godz.
 • Pakiet VIP VIP: 599 € za osobęw tym parking VIP w odległości spaceru od sali koncertowej, salon VIP z bufetem i miejscami w Amfiteatrze 3
Przygotowanie koncertu dla Helen Fischer w Monachium Exhibition Centre w sobotę (20 sierpnia). Bilety są nadal dostępne w Diamentowym Kręgu.
Przygotowanie koncertu dla Helen Fischer w Monachium Exhibition Centre w sobotę (20 sierpnia). Bilety są nadal dostępne w Diamentowym Kręgu. © Grupa rozrywkowa Leutgeb

Kup bilety na koncert Helen Fischer w Monachium: strzeż się oszustów i rzekomych okazji

Ale bądź ostrożny przy zakupie biletów: koncert tej wielkości nieuchronnie przyciąga oszustów. Internet aż roi się od ofert z czarnego rynku, które podobno są tanie, ale są fałszywe. Kupuj bilety tylko na oficjalnych stronach internetowych, takich jak Bilety do Monachium. Uważaj też na rzekomą okazję. Organizator oferuje dodatkowy bilet za 30 euro za wczesne wejście od 14.00 z prawdopodobnie krótszym czasem oczekiwania. Jednak z tej usługi można korzystać tylko z już ważnym biletem.

READ  Książę Albert wraca do Monako: zdumiewające zdjęcie przytulającej Charlene

W każdym razie szczęście mają ci, którzy są wśród 130 tysięcy, którzy mają już bilet. Rysunek pokazuje, że logistycznym arcydziełem będzie doprowadzenie wszystkich fanów na imprezę na czas, a potem powrót do domu bez długiego oczekiwania. Abyś nie błąkał się nieustannie po Monachium w drodze do Reims (przepraszam, gra słów powinna tam być), oto najważniejsze informacje dotyczące Twojej podróży.

(nasz Biuletyn w Monachium Regularnie informuje Cię o wszystkich ważnych historiach z miasta Isar. Rejestracja tutaj.)

Koncert Helen Fischer w Monachium: przybycie S-Bahn i U-Bahn

Centrum wystawiennicze w Monachium nie jest bardzo centralne, ale znajduje się dość daleko na wschodzie miasta. Odpowiednio cieńsza jest sieć komunikacji miejskiej, którą można dostać się na teren koncertu. Planując podróż, miej też na uwadze, że nie wszystko, co się tam dzieje, wraca również w nocy. Oto przegląd dwóch najbardziej rozsądnych połączeń transportu publicznego.

 • S2 Z głównego dworca kolejowego lub Ostbahnhof do dworca kolejowego Riem (działa w Cykl 20 minut). Następnie spacerkiem około 20 minut do centrum wystawowego.
 • U2 do Messestadt-West (lub Wschód) – UWAGA: Stacja metra Messe Ost będzie zamknięta z powodu wyjazdu ze względów bezpieczeństwa. Messestadt-West pozostaje otwarte.
 • S8 do Daglfinga: Szczególnie interesujące, jeśli przyjeżdżasz z kierunku lotniska (patrz wskazówki i parking poniżej). Jest jednak za daleko, żeby stąd dojść (ponad 5 km). Autobus linii 183 kursuje co 20 minut z Marienburger Straße do centrum wystawowego (czas przejazdu: około 20 minut). Organizator zapewnia również transfer busem z Daglfing na targi.

Dojazd i parking na koncercie Helene Fischer w Monachium – Kiss & Ride

Uwaga: Nie można dojechać bezpośrednio na tereny koncertowe Centrum Targowego w Monachium. Jedyny wyjątek: Kiss & Ride. Jeśli więc masz luksus osobistego szofera, możesz uważać się za szczęściarza. Pętla Kiss & Ride znajduje się na południe od lustrzanego namiotu przy Graf-zu-Castell-Straße.

READ  Love Storm: Selena nie może uwierzyć w to, czego nauczyła się od Kristoffa

Koncert Helen Fisher: Parking

Miejsca parkingowe na koncert Helen Fisher, jak przyznaje sam organizator, „trochę na zewnątrz”. Można też powiedzieć: rozprowadzono go zbyt daleko w Monachium, być może także po to, by uniknąć wypadku drogowego 50 000 samochodów na wschodzie Monachium. Oto przegląd:

 • Allianz Arena (czerwony bezpłatny autobus wahadłowy do wejścia OST), dla Jadąc z północy autostradą A9 z Norymbergi
 • Parking Airbusa na południe? (żółty bezpłatny autobus wahadłowy do wejścia OST), południe? Dojazd autostradą A8 z Salzburga jest idealny?
 • Heimstettenerstr. / Segmüller (Bezpłatny autobus do stacji S-Bahn Grub. Stamtąd S-Bahn S2 do Riem, pieszo do West Entrance), Aby dostać się z Pasawy A94
 • Wielopoziomowy parking BMW Parsdorf (Bezpłatny autobus do stacji S-Bahn Grub. Stamtąd S-Bahn S2 do Riem, pieszo do West Entrance), Aby dostać się z Pasawy A94
 • Lotnisko w Monachium / Centrum Audi Experience dla tych pochodzących z na północny wschód przez A92 z Deggendorf
 • Tereny targowe Unterfoehring i parking wielopoziomowy (S-Bahn S8 Unterföhring – Monachium / Daglfing, stamtąd darmowym autobusem wahadłowym Route Grün na miejsce imprezy do wschodniego wejścia), Dla tych, którzy przyjeżdżają z północnego wschodu przez A99

Z drugiej strony są miejsca parkingowe przeznaczone dla rowerzystów i e-skuterów. Taksówki mają własną platformę, a kierowcy Ubera korzystają z krzywej Kiss & Ride.

Obwód terenu koncertowego jako mapa.
Obwód terenu koncertowego jako mapa. © Leutgeb

Helen Fischer w Monachium: Wejście i wejście

Kiedy w końcu dotrzesz do Messe, wszystko, co musisz zrobić, to dostać się na teren imprezy, najlepiej na swoje miejsce. Z 130 000 fanów będzie to również arcydzieło logistyczne. Organizator prosi wszystkich kibiców o przygotowanie się na dłuższy czas oczekiwania przy wejściu i korzystanie tylko z wyznaczonych wejść zapisanych na bilecie. Dostępne są następujące wejścia:

 • wejście wschodnie Znajduje się na południowych terenach targowych, na północ od Arc de Gasperi
 • Wejście zachodnie Znajduje się na zachodzie północnych terenów targowych, na północ od Paul-Henri-Spaak-Strasse
 • Wejście północne Znajduje się na tymczasowym moście z dostępem do przystanku autobusu turystycznego i autobusowego oraz do Hofbräuallee
 • Wejście VIP Znajduje się obok parkingu WEST i jest dostępna dla gości VIP, którzy chcą skorzystać z wliczonego w cenę miejsca parkingowego VIP. Jednak VIP-y nie muszą też czekać przy innych wejściach, dzięki biletowi o wartości 600 euro.
READ  Polscy sędziowie obierają kurs „Policy”

Jeśli kupiłeś bardzo drogie wejście lub i tak miałeś bilet diamentowy, możesz wejść od 14.00. Dla wszystkich pozostałych wstęp zaczyna się o godzinie 16:00. Impreza zaczyna się o 20:00 i kończy około 22:30. Wewnątrz znajdują się różne stoiska z jedzeniem i napojami rozrzucone po całym terenie i salonach.

Koncert Helen Fischer w Monachium: kto gra rolę otwarcia?

Jest wiele spekulacji, po prostu nic nie wiesz. Organizator nadal milczy, być może, podobnie jak Gabbalier, chcąc wyciągnąć z kapelusza wielką niespodziankę. w Ten Mario Barth nazywał się Gabale. W przypadku Helen Fisher spekulacje jej byłego męża wystarczą Florian Celebrezen aż do Robbie Williamsktóry i tak pojawi się w Monachium tydzień później.

Koncert Helen Fischer w Monachium: Wyjazd – jak wrócić do domu lub do samochodu

Właściwie to nie jest takie skomplikowane. Jak się tam dostaćSpójrz powyżej), tylko do góry nogami. Należy jednak zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze, przy 130 000 osób chcących wrócić do domu z sali koncertowej przez centrum wystawiennicze w tym samym czasie, czas oczekiwania może się wydłużyć. Więcej podpowiedzi:

 • z kim samochód i autobus wahadłowy Przybyłem, ponownie skorzystaj z tego samego kombi – Uwaga: weź właściwy autobus, w przeciwnym razie możesz wylądować na drugim końcu miasta, kolorowe znaki powinny pomóc.
 • The U2 Często kursuje między 16 a 1 w nocy, ale jest to również najbardziej oczywista alternatywa i dlatego prawdopodobnie jest bardzo zatłoczona, zwłaszcza że Stacja metra Messestadt Ost jest zamknięta ze względów bezpieczeństwa w dniu wyjazdu on jest.
 • S-Bahn kursuje również często między 22:30 a 1:15, ale to tylko oznacza: co 20 minut.
 • autobusy miejskie Jedź również bezpośrednio z centrum wystawowego w kierunku centrum miasta. Dworzec autobusowy znajduje się przed ICM nad jeziorem targowymTo prawdopodobnie mądrzejsza alternatywa, jeśli nie zaparkowałeś jeszcze na wschodzie.

Impreza Helen Fischer w Monachium – co się dzieje, gdy pogoda jest zła?

Jeśli będzie padało, koncert będzie kontynuowany, chociaż zaleca się stosowanie osłon przeciwdeszczowych w małym plecaku (większym niż DIN A4). W przypadku ostrzeżenia burzowego teren koncertu musi zostać ewakuowany. Zawsze możesz przeczytać pogodę w sobotę tz.de/unich.

Continue Reading

entertainment

Steve Carell kończy 60 lat: sława pokazuje swoją poważną stronę – ROZRYWKA

Published

on

Steve Carell stał się gwiazdą dzięki swojej głównej roli w filmie „40 Virgo Male See…”. Zdjęcie: Agencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com


Steve Carell zagrał przygnębiający singiel w „40 A Virgo Male Seeking…”, wesoły szef w „The Office” i udźwiękowiony super złoczyńca Puppy w serii Despicable Me. Spojrzenie wstecz na jego ekscytującą karierę.

Od kelnera przez aktora teatralnego, przez komika po wszechobecną gwiazdę Hollywood. To dobry sposób na opisanie ścieżki kariery Steve’a Carella. Amerykanin obchodzi swoje 60. urodziny 16 sierpnia. Spojrzenie wstecz pokazuje, jak ewoluował od utalentowanego improwizatora do jednej z najbardziej pożądanych osobowości naszych czasów.

Steve John Carell, najmłodszy z pięciorga rodzeństwa, wychował się w Acton w stanie Massachusetts. Jego matka jest pochodzenia polskiego, ojciec jest Niemcem i Włochem. Nazwisko Carell było już kiedyś Caroselli – ale rodzina zmieniła je w latach 50. XX wieku. Karel został wychowany w Rzymie jako katolik i prowadził skromne życie szkolne. W wolnym czasie grał w hokeja, lacrosse i fife. W 1984 uzyskał dyplom z historii.

Pierwsza praca Carella była w Urzędzie Pocztowym Stanów Zjednoczonych. i czekaj. Pewnego dnia pozwolono mu służyć podobnie jak on muzykowi Alice Cooperowi (74 l.) O Jimmym Fallonie „The Tonight Show” (47). otwarty. Fallon wcześniej żartował, że Carell był słabością Coopera. Następnie Carell ujawnił Stwórcę Trucizn: „To najsłodsza osoba na świecie”.

Steve Carell i Stephen Colbert: Zespół marzeń

Kariera aktorska Steve’a Carella rozpoczęła się w teatrze dla dzieci, po czym zagrał w musicalach i reklamach telewizyjnych. Od 1991 roku zagrał kilka sztuk z legendarnym zespołem improwizacyjnym The Second City. Na tym planie prezenter Late Night Stephen Colbert (58) został zastąpiony przez Carella. Zostali dobrymi przyjaciółmi. Wystąpili także razem w The Dana Carvey Show i The Daily Show. W 2019 roku ponownie uchwalili swoje stare szkice w The Late Show Colberta.

READ  RTL nagle zmienia przysłonę do datowania

W 2005 roku aktor podpisał umowę, która z dnia na dzień zmieniła jego życie. Zarejestruj się na remake brytyjskiego serialu The Office. Michael Scott przez sześć lat był ekscentrycznym szefem średniej wielkości firmy dostarczającej papier. Ale sukces spektaklu nadchodził długo…Jak odwrócić „Urząd” od porażki w trafienie?

Pierwszy sezon The Office nie powiódł się. Jednak nadawca NBC przedłużył umowy. Powód: przełomowy sukces Steve’a Carella w komedii „Panna (40), Mężczyzna, jak…”. W filmie z 2005 roku zagrał u boku Paula Rudda (53), Setha Rogena (40) i Catherine Keener (63). Jak sugeruje nazwa filmu, jego bohater, Andy Steitzer, to 40-letni dziewica, którego przyjaciele starają się zrobić z niego partnera seksualnego. To zadanie okazało się trudniejsze niż oczekiwano. Carell otrzymał nagrodę MTV Movie Award w 2006 roku za swój występ.

Ten boom pomógł również The Office uzyskać lepsze oceny. W 2006 roku Amerykanin, który przypadkiem prowadzi sklep wielobranżowy w Massachusetts, otrzymał nagrodę Złotego Globu i Krytyków Telewizyjnych za rolę Michaela Scotta. Carell grał w serialu od 2005 do 2011 roku i otrzymał w tym czasie sześć nominacji do nagrody Emmy. Mimo ogromnego sukcesu sam nie oglądał odcinków „Urządu” tak dobrze, jak to się stało Wyjaśnił w wywiadzie dla „BuzzFeed Celeb”..

Karel szuka w swoich rolach „człowieczeństwa”

Steve Carell w swojej karierze grał nie tylko role komediowe. W „Beautiful Boy” (2018) zagrał współczującego ojca uzależnionego od narkotyków nastolatka (w tej roli 26-letni Timothée Chalamet). The Big Short (2015) pokazuje go jako cynicznego przedsiębiorcę inwestycyjnego Marka Bauma. W dramacie sportowym „Foxcatcher” (2014) Carella można uznać za milionera i finansistę Johna E du Ponta.

Jak Karel decyduje o roli, wyjaśnione w 2018 roku W rozmowie z „Esquire”: „Mam nadzieję, że odnajdę człowieczeństwo w postaciach, które gram. Jeśli tego nie znajdę, nie zagram roli”. W rzeczywistości w ostatnich latach zamiast skupiać się na swojej komediowej specjalności, przerzucił się na poważniejsze gatunki filmowe.

READ  Nipplegate powraca: ESC już się skończyło w Austrii

Od ponad dziesięciu lat pełni również inne zadanie specjalne. Carrell nazwał super-złoczyńcę Gru w angielskich wersjach filmów „Despicable Me” i ich spin-offu „Minions”. W 2010 roku nigdy nie wyobrażał sobie, że fascynacja Gru i żółtym, zabawnym Minionem będzie tak fajna. „Kiedy film wyszedł, nikt nie spodziewał się, że odniesie taki sukces i popularność” Powiedz BuzzFeed celebrytom.

Ryan Gosling w biografii Steve’a Carella?

W wieku 60 lat Steve Carell może teraz spojrzeć wstecz na karierę jak nikt inny. Przeskoczył od gwiazdy komika do wszechstronnego aktora, a nawet zdobył nominację do Oscara. Gdybyś kręcił biografię Steve’a Carella, wiedziałby już, kto powinien objąć prowadzenie: Ryan Gosling, 41 lat! Chociaż jego życie jest „najnudniejszą historią w historii”, Gosling został obsadzony w tym hipotetycznym scenariuszu. „Tylko z powodu mojego ego”, zaśmiał się Karel. Pozowali razem przed kamerą w komedii „Crazy, Stupid, Love”, którą trzeba zobaczyć (2011).

Karel był ostatnio widziany jako mały szczeniak w Minionkach. Jego kolejnym projektem jest film Wesa Andersona: „Asteroid City” z Tildą Swinton (61), Jeffem Goldblumem (69) i Tomem Hanksem (66). Nie wiadomo jeszcze, kiedy romans się pojawi. Jak potwierdził w kilku swoich wywiadach, ojciec rodziny ponownie spędzi dużo czasu ze swoją żoną Nancy (56) i dziećmi, córką Elizabeth Ann (21) i synem Johnem (18) podczas przerw na zdjęcia. Może pomaga swoim małym dzieciom w podawaniu na studia…

Continue Reading

entertainment

„Mój mąż może”: z kim całuje się Julia Siegel | zabawa

Published

on

Spowiedź w „Mój mąż może” |

Z kim przytula się Julia Siegel?

Nowe wyzwania w poniedziałkowym wieczorze „Mój mąż może”!

Moderatorka Danielle Bushman, lat 41, powitała cztery pary celebrytów, których mężczyźni rywalizowali ze sobą o nagrodę w wysokości 10 000 euro w szczytnym celu.

Super mama Reality TV Sylvia Woolney (57) odważyła się na pokaz ze swoim partnerem Haraldem Elsenbast (62), piosenkarka Joy Heindel (29) przyprowadziła ze sobą swoją dziewczynę Ramonę Elsner (30). Gwiazda Reality i DJane Giulia Siegel (47) chcieli wygrać z chłopakiem Ludwigiem Heerem (41).

Para z „Summer House of the Stars” – Lesha (36 l.) i Lou (34 l.) również się podzieliły – i tym razem w szczególności Lesha nie przełamała się słowami. Kiedy Bushman zapytał matkę Elvasa, Sylvię Woolney: „W czym twój mąż jest szczególnie dobry?” Lesha poślizgnęła się: „Bądź płodna!”

Lu ciężko pracuje dla Lisha

Zdjęcie: SOB.1 / Julia Feldhagen

Jednak pierwszy mecz musiał rozegrać Joey Heindle, który bez problemu potrafił przeskoczyć poprzeczkę z huśtawki. Julia i Ludwig szybko się przyzwyczaili, ale Julia wpadła w dobry nastrój na pogawędkę przed pokazem i meczem przydziału. Daniel Bushman wyjaśnił wyzwanie: Zdjęcia par królewskich powinny być sobie dedykowane.

Julia już ujawniła, że ​​Ludwig jest zagorzałym fanem plotek: „To ten, który czyta czasopisma plotkarskie. Ma więcej informacji o celebrytach i tym, co robią. ” Boschmann nie był zafascynowany jego słowami i chciał wiedzieć: „Kto jest najbardziej go kochasz?

– Wszystkim kobietom – ujawniła Julia, zrelaksowana. I nie tylko to – foka uwielbia także łączyć się z kobiecym światem telewizji. „Potem pisze też do dziewczyn na Instagramie” – wyjaśniła Julia. Jednak to jej wcale nie przeszkadza, nawet łatwo widzi randkę: „On też może ich spotkać. Nie mam z tym problemu”.

Daniel Bushman chciał omówić bardziej szczegółowo: „Czy to jest coś w rodzaju otwartego związku?” Julia zaprzeczyła, ale potem przyznała, że ​​nie jest smutnym dzieckiem: „To nie tak, że nie zamierzam się dogadać z dziewczyną. Albo coś … Nie jestem biseksualna, ale lubię seks”.

Daniel Bushman przy stole z Leshą, Ramoną Elsner, Julią Siegel i Sylvią Woolney (od lewej)

Daniel Bushman przy stole z Leshą, Ramoną Elsner, Julią Siegel i Sylvią Woolney (od lewej)

Zdjęcie: SOB.1 / Julia Feldhagen

Przyjaciółka Hendla, Ramona, też nie myśli zbyt wiele o zazdrości – co z kolei powoduje panikę Lesha: „Co się z tobą dzieje?” Już nie będzie żył. Może do mnie napisać! ”

Ale potem jej mąż dostał ciężki cios po meczu finałowym, w którym grał z partnerem Julii Ludwigiem Heerem. Konieczne było wymieszanie koktajlu z dużej wysokości. Chociaż restaurator Ludwig był z przodu, Lou był w stanie odwrócić sytuację w ostatniej chwili.

I tak Lesha i Lou zostali wybrani „Mój mąż może – mój mąż może zasilać” i natychmiast zgodzili się na miejsce darowizny nagrody pieniężnej w wysokości 10 000 euro: „Dobrostan zwierząt. Zawsze dobrostan zwierząt!”

READ  Książę Filip: Na pogrzeb zaproszono kilku niemieckich krewnych
Continue Reading

Trending