Connect with us

entertainment

„Jeszcze dzień z życia” z czwartków w Aarti: powtórka w internecie i telewizji

Published

on

28 maja 2021 godz. 1:21

Kolejny dzień życia w Aarti Zdjęcie: Aarti, przesyłane przez katalogi FUNKE

27 maja 2021 r. (Czwartek) Arte pokazała w telewizji film Raula de la Fuente i Damiena Nino Another Day in Life. Kiedy i gdzie film fabularny zostanie ponownie pokazany, czy to tylko online, czy w tradycyjnej telewizji, możesz przeczytać tutaj na news.de.

W czwartek (27.05.2021) w telewizji został wyemitowany film fabularny „Jeszcze dzień z życia”. Nie mógłbyś posłuchać Arte o 23:35, żeby zobaczyć Raúla de la Fuente i Damiana Nenowa? Pomocna może być tutaj biblioteka Arte Media Library. Znajdziesz tutaj niezliczone programy telewizyjne, które po ich emisji możesz nadawać online jako wideo na żądanie. Zwykle program znajduje się w bibliotece multimediów po wyemitowaniu w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich programów. Na razie nie będzie żadnych iteracji w linearnym telewizorze Arte.

Telewizja „Another Day in Life”: o tym jest film animowany

W 1975 roku zakończyła się wojna w Wietnamie, ale zimna wojna między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim trwa nadal. Te dwa światowe mocarstwa wdrażają to między innymi na kontynencie afrykańskim. Angola, bogata w ropę i diamenty, a jednocześnie będąca częścią portugalskiego imperium kolonialnego, które ostatecznie upadło w 1975 r., Chce niepodległości. Wybuchła krwawa wojna domowa. Z jednej strony Ludowy Ruch Wyzwolenia Angoli walczy z komunistami przy wsparciu Związku Radzieckiego i Kuby, z drugiej strony Stany Zjednoczone wspierają Narodowy Front Wyzwolenia Angoli i UNITA. Kiedy ludzie uciekają z ojczyzny i wybucha chaos, do stolicy Angoli, Luandy, przybył właśnie korespondent wojenny Ryszard Kapuchinsky. Pracuje jako korespondent zagraniczny dla polskiej agencji informacyjnej. Jego celem jest udzielenie głosu miejscowej ludności i zapewnienie, że nie zostanie ona zapomniana. Perspektywa korespondenta wojennego jest wyrażona w animowanych sekwencjach, które opowiadają o sytuacji w Angoli w 1975 r., Oraz dokumentalnych wywiadach z ówczesnymi towarzyszami Kapucynskiego. Obejmuje to również chodzenie po linie między ambicjami zawodowymi, wymaganą neutralnością i sympatią dla rewolucji komunistycznej. W podróży po kraju, naznaczonej strachem, terrorem i absurdem wojny, polski dziennikarz spotyka młodego i charyzmatycznego żołnierza MPLA. W małym konwoju obaj podróżują razem z Luandy na południe, w kierunku frontu, gdzie sytuacja staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, gdy zbliżają się do żołnierzy Narodowego Frontu Wyzwolenia Angoli i UNITA. Ale ani Kapusiński, ani Carlota nie boją się, bo walczą o przyszłość swojego kraju i przede wszystkim o wojnie w Angoli chcą uczciwie napisać. Ale wojna nikogo nie oszczędziła … (Źródło: Arte, relacjonowane przez czasopisma FUNKE)

READ  Hollywood Nostalgia - West Side Story Stevena Spielberga

„Kolejny dzień z życia” w telewizji: wszystkie informacje na pierwszy rzut oka

w: Art

do: Raúl de la Fuente i Damian Nenow

Z:

Scenariusz: Raoul de la Fuente, Amaya Remers, Niall Johnson, David Webber i Damien Nino

aparat fotograficzny: Raúl de la Fuente i Gorka Gómez Andreu

Muzyka Mikel Salas

Rodzaj: Różnorodność, dramat i animacja

Rok produkcji2018

FSK: Zatwierdzony od 16 roku życia

Oryginalny adres: „”

Podtytuł: Tak

Z dużą dokładnością: Tak

Opis fonetyczny: Tak

Śledź News.de już pod adresem Serwis społecznościowy Facebook I youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, świetne konkursy i infolinię dla redaktorów.

ROJ / news.de

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Sofia Tomala – Dowcip celebryty Lukasa Podolskiego: „Ma jednego na wafelku” – ludzie

Published

on

Post na Instagramie, kebab, dostawa gratis, ciężarówka z 13 tonami piasku, a w środku piłkarz Lukas Podolski (36 l.) i Sophia Thomalla (32 l.) medium.

Co tu montuje? Odpowiedź: Prawdopodobnie najfajniejszy żart tygodnia.

Nadawca i nadawca dokuczają sobie na Instagramie – a wszyscy fani śmieją się na podłodze.

„Wracamy do Kolonii. Pierwszy kebab” – napisał Poldi na Instagramie i połączył swój łańcuch z kebabami. Do niedawna mistrz świata był jeszcze w Polsce, by kibicować swojemu klubowi piłkarskiemu „Górnik Zabrze”, tym razem z trybun kibica.

Górny komentarz pod postem z kebabem to szybki gest Sophii Thomali: „Myślałem, że kebab uczynił cię milszym?” Żartowałem z wyglądu Poldiego. Natychmiast nadszedł jego kontratak: „Haha-ha-ha-ha-ha… jesteś w Kolonii? Pierwsza pomoc jest w drodze…!”

Powiedział i zrobił. Jak wygląda pierwsza pomoc dla mojego dziecka? Żywność Doner z dostawą ekspresową. Thomala roześmiał się z torbą Doner Kebab od piłkarza. „Człowiek z kebabu był tutaj! Dotyk! 1:1 Lukasa Podolskiego. To był rzut karny bez bramkarza. „


Lukas Podolski i Sophia Thomalla walczą na Instagramie – oboje są bystrzyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Ponieważ oryginalny Berlin nie potrzebuje kebaba jako zabiegu kosmetycznego, a przede wszystkim przeciąganie nie jest satysfakcjonującym wynikiem, koszyk powrotny, który nastąpił po nim, jest szybszy niż chciałby Poldi.

I na pewno nie liczył na zemstę Tomali! Ponieważ była taka odważna…

Pośrednik zamówił gigantyczną ciężarówkę – w tym 13 ton piasku do zabawy. (Dla porównania: przeciętna samica słonia waży około trzech ton.) Dostawa doprowadziła do serca sofijskiej firmy „Schüttflix” tuż przed parkiem sportowym Lukasa Podolskiego w Bergheim!

„Myślenie o zabawie w piasku zawsze może zostać wykorzystane jako sportowiec” – napisała Sophia w swojej historii na Instagramie, jednocześnie nagrywając całą akcję zemsty na Instagramie. Nie trzeba dodawać, że oboje reklamują swoją firmę. Ale w tak kapryśny sposób, że fani po prostu się tym cieszą. Ogromna kupa piasku? Po prostu krzycz!


Powracająca ciężarówka nie nadjechała długo i poważnie wyrzuciła 13 ton piasku przed stadion Poldi Sports Stadium

Furgonetka powrotna – a raczej ciężarówka powrotna – nie była długo oczekiwana. 13 ton piaszczystej ziemi przed stadionem sportowym BoldiZdjęcie: Instagram / sophiathomalla


misja zakończona!  Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemsty

misja zakończona! Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemstyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Kiedy cały piasek został wyrzucony, obraz tego jest również zawarty w historii – w tym jego GIF i kilka śmiejących się emoji.

Czy uważasz, że ten piłkarz jest bardzo zabawny? tak! Poldi bierze to z dobrym humorem!

Sfilmował się przed olbrzymią kupą piasku, kompletnie w to nie wierząc. Poldi bulgocze: „Thomalla ma jeden na swoim gofrze. Nie jest już całkiem czysty”.

Ale nie martw się, tutaj nie ma złej krwi – oboje mogą spokojnie patrzeć na siebie w piaskownicy i dzielić łódkę.


Poldi przyjmuje to z humorem – wciąż nie uważa tego zachowania za całkowicie naturalne

Poldi przyjmuje to z humorem – ale nie uważa tego za całkowicie naturalnyZdjęcie: Instagram / lukaspodolski

Jak ojciec dwójki dzieci odzyskuje ze swojej posiadłości 13 ton piasku – na Instagramie pokazuje się z łopatą i taczką, ale czy to zadziała!? – i czy Doner Kebab naprawdę sprawi, że będzie ładniejszy, okaże się. Prawda jest taka, że ​​Thomalla lubił jeść kebaby, które zostały dostarczone w pełni. – Dobrze smakowało. Dzięki.

Teraz dla dostawcy wynosi 2:1. Zobaczmy, czy mój syn podąża za tym samym…

READ  Jungle Camp 2022: Skandal w "Spotkaniu Jungle Stars" - TV - Jungle Camp
Continue Reading

entertainment

Renee Caselli ujawnia, jak „dzika” była jego zwycięska noc

Published

on

RTL>audycja>

Tango, nigdy wcześniej nie widziane w „Let’s Dance”. I Najlepszy sposób na rozebranie skarpetek w stylu freestyle nawet dla najbardziej profesjonalnych tancerzy: Renee Caselli i Katherine Menzinger zapewniają wielki finał – i wygraj sezon jubileuszowy! Ale jak obchodzisz nasze? Nowa „tańcząca gwiazda” Właściwie jego zwycięstwo? Zaskakująca odpowiedź znajduje się w filmie. Ale możemy powiedzieć jedno: Filiżanka herbaty to także dobry sposób na upieczenie filiżanki tańca…

Przy okazji wszystkie informacje o finale „Let’s Dance” znajdziecie tutaj na naszej taśmie.

Tak wygląda radość: Katherine Menzinger i Renee Caselli wygrywają Let’s Dance 2022!

© RTL / Guido Engels

Renee Caselli i Katherine Menzinger prześcigają się w finale „Let’s Dance”

ten krwawe ustasiniaki i Ciężkie treningi przez 14 godzin Jesteśmy tego warci: René Caselli I Katarzyna Menzinger Zmierz się w finale piętnastego sezonu „Let’s Dance” Janine Ullmann i Zsolt Sandor CzechLubić Matthias Meester i Renata Lusin przez. „Od początku było tak zimno i wiedzieliśmy, że trenowaliśmy tak ciężko, że nie mogliśmy się już z tego wydostać”.Więc artysta cyrkowy w wywiadzie RTL.

Renee mógł wreszcie trzymać w rękach trofeum „Tańcząca gwiazda” Pierwszy w historii „Ninja Warrior Germany” Nawet dobrą godzinę po zakończeniu nadal nie mogłem w to uwierzyć. Na pewno najpierw będzie duża impreza, prawda? Tak, to też jest możliwe… „Jesteśmy nudnymi złoczyńcami”, 25-latek otwarcie przyznaje. Pokazujemy również dokładnie, jak ta dwójka świętuje swój sukces i czego Renee nauczyła się podczas „Let’s Dance” w powyższym filmie.

Na filmie: To tango sprawia, że ​​Joachim Lambi oniemieje

Oglądaj „Let’s Dance” 2022 w telewizji i RTL+

Radujcie się drodzy fani „Let’s Dance” – bo taneczna przygoda jeszcze się nie skończyła! 27 maja, od 20:15, RTL zaprezentuje swoje „Wielkie wyzwanie kariery”. Scenę taneczną można również oglądać na żywo w RTL+ równolegle z transmisją telewizyjną.

READ  Jungle Camp 2022: Skandal w "Spotkaniu Jungle Stars" - TV - Jungle Camp

Wycieczka taneczna Renee Caselli i Katherine Menzinger Nawiasem mówiąc, wiele innych sezonów „Let’s Dance” jest również dostępnych do streamowania w dowolnym momencie w RTL+. (ngo)

Continue Reading

entertainment

11 mln euro odszkodowania: skazanie przemytników papierosów w Dusseldorfie – Nadrenia – Aktualności

Published

on

We wtorek Sąd Okręgowy w Dusseldorfie skazał pięciu oskarżonych w wielomilionowym procesie o przemyt papierosów. Mówi się, że mężczyźni z Meerbusch, Mönchengladbach i Polski przemycili z Polski do Niemiec do 114 milionów papierosów.

Sąd rejonowy skazał oskarżonych na odpowiednio dwa i pół i pięć lat więzienia za uchylanie się od płacenia podatków handlowych i podatku od gangów. Pięciu oskarżonych w wieku od 40 do 54 lat przyznało się do winy.

Do 24 000 paczek papierosów na lot

Towar przeznaczony był do sprzedaży w Belgii i Wielkiej Brytanii. Tam cena paczki papierosów jest znacznie wyższa niż w Polsce. Według sądu, do 24 000 paczek papierosów było przewożonych przez granicę Polski w jednym transferze – zamaskowanych jako przesyłki drewniane.

Ponieważ paczki papierosów zawsze były nieopodatkowane, według aktu oskarżenia szkody dla niemieckiego organu podatkowego mają wynieść ponad 11 milionów euro. Prokurator zakłada, że ​​są inni wspólnicy. Jednak oskarżeni zachowali milczenie, według ich prawników, z obawy przed represjami.

Nieznana informacja zwróciła uwagę śledczych na przemytników

Śledczy namierzyli już pięciu podejrzanych w 2019 r. dzięki anonimowej wskazówce. W listopadzie 2020 r. policja znalazła 3,5 miliona papierosów w polskiej ciężarówce wjeżdżającej do Bielefeld. W tym kontekście przeszukiwano również magazyny w Meerbusch i okolicach. Według policji znaleziono około 120 000 euro w gotówce i pięć ołówków z amunicją.

Czas lokalny w WDR Düsseldorf Raporty na ten temat w dniu 8 marca 2022 r. od godziny 19.30.

READ  Wojna na Ukrainie: Till Lindemann odwołuje koncerty w Rosji - ludzie
Continue Reading

Trending