Connect with us

Economy

Huobi Global rozpoczął kampanię zerowej opłaty dla użytkowników kart bankowych w Europejskim Obszarze Gospodarczym i Wielkiej Brytanii

Published

on

LONDYN, 6 lutego /PRNewswire/ — Przez jeden miesiąc użytkownicy kart Visa lub Mastercard mogą dokonywać bezpłatnych zakupów kryptowalut w wybranych regionach za EUR/GBP

Huobi Global, jedna z wiodących na świecie giełd zasobów cyfrowych, ogłosiła dzisiaj bezpłatną kampanię dla użytkowników w wybranych regionach, którzy kupują zasoby cyfrowe za pomocą kart bankowych. Korzystanie z karty debetowej lub kredytowej to jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów kupowania bitcoinów i innych kryptowalut. Ta metoda jest szczególnie atrakcyjna dla użytkowników, którzy nie są zaznajomieni z technologią blockchain, ponieważ płatności kartą są bardzo popularne w e-commerce.

Od 18 sierpnia o godzinie 10:00 (UTC) do 1 września o godzinie 12:00 (UTC) użytkownicy mogą korzystać z karty Visa lub MasterCard wydanej w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) * oraz w sklepie w Wielkiej Brytanii (Wielka Brytania) Bezpłatna kryptowaluta przy płatności w EUR/GBP.

Jak kupić krypto za pomocą karty kredytowej/debetowej

Procedura zakupu kryptowaluty za pomocą karty bankowej za pośrednictwem Huobi wygląda następująco:

– Rejestracja na stronie Huobi Quick Buy (WEB / APP).
– Wprowadź kwotę zamówienia.

Połącz swoją kartę bankową.
– Dokończ płatność i odbierz kryptowalutę

W ostatnich latach ludzie w Wielkiej Brytanii i całej Europie wykazują rosnące zainteresowanie aktywami cyfrowymi, głównie ze względu na ogólnie niskie stopy oszczędności oferowane przez większość banków w regionie. Według raportu (https://www.techsciresearch.com/report/europe-cryptocurrency-market/4970.html) opracowanego przez Techsci Research, oczekuje się, że europejski rynek kryptowalut doświadczy ogromnego wzrostu w latach 2021-2025.

Europejski Bank Centralny i Bank Anglii zrewidowały ostatnio swoje prognozy stóp procentowych. Ponieważ użytkownicy doświadczają korzyści płynących ze środowiska niskich stóp procentowych, oczekuje się, że rynek kryptowalut będzie świadkiem długoterminowej fazy wzrostu i rozwoju.

„Zaobserwowaliśmy zwiększone zapotrzebowanie na usługi kryptograficzne w Wielkiej Brytanii i Europejskim Obszarze Gospodarczym, co skłoniło nas do prowadzenia większej liczby kampanii w tych regionach. Będziemy kontynuować nasze stałe zaangażowanie na rzecz tych społeczności, zapewniając im wymierne korzyści i zachęty do udziału w ofert na rosnącym rynku kryptowalut” – skomentował Jeff Mei, dyrektor globalnej strategii Huobi Group.

READ  Konflikt o linię Curzona | opinie

* Kraje EOG to Belgia, Bułgaria, Dania, Niemcy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Irlandia, Islandia, Włochy, Chorwacja, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Austria, Polska, Portugalia, Rumunia , Cypr, Słowacja, Słowenia, Hiszpania i Szwecja.

Informacje o Grupie Huobi

Jako światowy lider w branży blockchain, Huobi Group została założona w 2013 roku w celu dokonania przełomów w podstawowej technologii blockchain i integracji technologii blockchain z innymi branżami. Grupa Huobi rozszerzyła się o publiczne blockchainy, handel aktywami cyfrowymi, portfele, pule wydobywcze, inwestycje własne, powiernictwo, badania zasobów cyfrowych i wiele innych. Grupa Huobi zbudowała globalny ekosystem dla gospodarki cyfrowej, inwestując w ponad 60 spółek wyższego i niższego szczebla w branży blockchain i tworząc globalny ekosystem dla gospodarki cyfrowej.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://blog.hbg.com/.

Kontakt z mediami:

Jin Dzong
4000600888
[email protected]

Oryginalna treść: Huobi Technology PTE. SP. Z O.O. , transmitowane przez aktualne wiadomości
Oryginalna wiadomość: https://www.presseportal.de/pm/128455/4998493

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Economy

Szczyt G20 w Indonezji: Ukraina uzależnia udział od przebiegu wojny – Polityka

Published

on

Wojska rosyjskie zdobywają przyczółek w Łysychańsku

Siły rosyjskie według danych ukraińskich Wszedłem do Łysyczańska. „W obwodzie donieckim okupanci skupiają się na Umocnić swoje pozycje w miastach Łysieczańsk i WerkniukamyankaUkraiński Sztab Generalny ogłosił w niedzielę. Ukraiński gubernator wojskowy w Ługańsku, Serhiy Haji, również potwierdził na swoim kanale Telegram, że Rosjanie kontynuują natarcie. „I zdobył przyczółek w obwodzie łysyczańskim” To było. Nie wiadomo, czy w mieście są obecne jednostki ukraińskie.

Już w sobotę prorosyjscy separatyści zapowiedzieli, że zamierzają zająć Łysiczańsk, a Kijów odpowiedział, że strategicznie ważne miasto nadal jest pod ich kontrolą. Po upadku Siewierodoniecka Łysychańsk był ostatnim ważnym, kontrolowanym przez Ukraińców miejscem w obwodzie ługańskim.

Jak wynika z raportu Sztabu Generalnego, było też Rosyjskie ataki na Charków i Słowiańsk. Rosyjskie ataki zostały odparte w obu kierunkach.

w w kierunku Bashmut, ważnym węzłem komunikacyjnym w obwodzie donieckim, walki trwają. To samo dotyczy Spartaka, przedmieścia Doniecka, które rosyjskie wojska próbują szturmować.

na południu Ukrainy Osada IwanówkaKtóra poprzedniego dnia miała zostać przejęta przez siły ukraińskie w rejonie Chersoniu, była przedmiotem intensywnych rosyjskich nalotów. Ponadto rakiety zostaną wystrzelone w rejon Mikołajów. Informacje nie mogą być niezależnie zweryfikowane. (dpa)

READ  Polska chce kontrolować zachodnią Ukrainę
Continue Reading

Economy

Pliki sprzedawcy po bankructwie – inni mogą wkrótce śledzić

Published

on

Po Orsay i Conradzie znika kolejny znany detalista ze specjalnym konceptem. Czy jest koniec z większym biznesem?

BERLIN – Wygląda na to, że kolejny sprzedawca jest na skraju upadku. Znany startup z Berlina, który zainspirował podobne modele biznesowe w wielu miastach, złożył wniosek o upadłość. Pionier koncepcji „zero odpadów”„Original Unpacked” rozpoczęło się w 2014 roku i wkrótce zostanie ukończoneJak RUHR24 wspomniany. Ale wciąż jest nadzieja.

supermarket Oryginalne rozpakowane
szef Milena Glimbowski
powód niewypłacalność

Czy popularni sprzedawcy detaliczni mogą wkrótce zostać zamknięci – czy „oryginalne opakowanie zbiorcze” się skończy?

Koncepcja sklepu, która do tej pory stała się popularna, polega na tym, że zamiast kupować żywność, taką jak ryż, makaron lub musli w plastikowych lub papierowych opakowaniach, klienci przynoszą własne pojemniki i opakowania, takie jak zakręcane słoiki lub puszki wielokrotnego użytku. Podobnie jak giganci drogerii Dm i Rossmann eksperymentowali z takimi koncepcjami.

„Original Unverpackt” otworzył concept store w Berlinie w 2014 roku, a wiele sklepów nieopakowanych zostało już otwartych w całych Niemczech. Firma od 2016 roku prowadzi również sprzedaż sklepu internetowego.

Dokładne powody wszczęcia postępowania upadłościowego według Industry Journal Gazeta Żywności (LZ) Jeszcze nieznany. Czy alternatywny supermarket ma problemy z konkurencją z takimi konkurentami jak Aldi, Edeka i Lidl?

Rozpakowany sklep w Dortmundzie też niewypłacalny – ten sam problem w Berlinie?

Przynajmniej to zgadywanie LZ. Bo działający w bardzo podobny sposób internetowy supermarket „Gerneohne” również zapowiedział, że wkrótce zniknie. Sprzedawca rozlewa żywność ekologiczną do kubków wielokrotnego użytku i sprzedaje te produkty w zrównoważonych opakowaniach online. Ale pod koniec czerwca było po wszystkim.

Wraz z „Öke Möke” w dzielnicy Aplerbeck Dortmund również stracił rozpakowany sklep. Według bloga, firma musiała również złożyć wniosek o upadłość w lutym 2022 r.Jesteśmy w Dortmundziewspomniany. Jednym z powodów był po prostu za mało klientów. Czy zatem matka wszystkich nieopakowanych sklepów w Niemczech, „Original Unverpackt” w Berlinie, ma podobne problemy? I czy inne sklepy, które realizują tę koncepcję, mogą zostać naruszone, a także zamknięte? Można o tym tylko spekulować.

Supermarket w Niemczech ogłosił upadłość.

© Joseffson / Imago

Tymczasem w centrach miast zamykane są kolejne sklepy: m.in. Conrad, Primark i Zara zapowiedziały zamknięcie oddziałów.

READ  Polska chce kontrolować zachodnią Ukrainę

Kupujący poszukiwali sprzedawców detalicznych: Unverpacktladen chce kontynuować

W każdym razie „Original Unverpackt” ma nadzieję znaleźć kupca na sklep w Berlinie i biznes internetowy. według LZ Dyrektor Zarządzająca Milena Glimbowski i ekspert ds. restrukturyzacji Sven Kirchner „z optymizmem odnajdą ją 1 sierpnia.

„Biorąc pod uwagę ogólnopolską świadomość marki i popularność sklepów masowych, jestem przekonany, że w ramach wstępnych działań pojawi się długofalowe rozwiązanie restrukturyzacyjne” – mówi Glimbowski.

Lista zasad: © Anja Cord / Imago

Continue Reading

Economy

Börse Express – Isosport przejmuje polskiego specjalistę ds. tworzyw sztucznych Novo Tech od Avallon MBO Fund

Published

on

Włączenie 145 pracowników w trzech lokalizacjach do Grupy Isosport

Eisenstadt (OTS) – Isosport jest kompetentnym partnerem w zakresie indywidualnych i innowacyjnych rozwiązań z tworzyw sztucznych. Firma z oddziałami w Eisenstadt i Słowenii jest światowym liderem na rynku kompozytowych tworzyw sztucznych dla przemysłu narciarskiego i snowboardowego oraz dostawcą wysokiej jakości produktów do zastosowania w różnych sektorach, od technologii ochrony środowiska po budownictwo i motoryzację branże. Na dzień 30 czerwca 2022 r. Isosport przejął polską firmę Novo Tech od Avallon MBO Fund II z trzema lokalizacjami w Polsce, Rumunii i Belgii, zatrudniającymi łącznie 145 pracowników. Wraz z przejęciem Isosport nadal rozwija swoją wiodącą rolę i specjalizację. Uzgodniono, że cena zakupu nie zostanie ujawniona.

Novo Tech to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych. Różnorodne opcje zastosowania obejmują panele do śmieciarek, maty wejściowe, drzwi, sztuczną trawę i maty śniegowe, a także plastikowe podłogi do stosowania w hodowli kur i ptaków drapieżnych. Produkcja prowadzona jest w Polsce i Rumunii, a firma posiada dodatkowy punkt sprzedaży w Belgii.

„Podążamy wyraźną ścieżką wzrostu. Szczególne znaczenie ma dywersyfikacja biznesu i zajmowanie strategicznych obszarów rynku. Oferujemy naszym klientom innowacyjne i szyte na miarę rozwiązania. Integrując Novo Tech, możemy poszerzać nasze portfolio i otwierać nowe rynki” – mówi Isosport Dyrektor Zarządzający, Karl Mad: „Z około 750 pracownikami w przyszłości będziemy mogli oferować naszym klientom szerszy asortyment”.

O Grupie Novo Tech

Novo Tech to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych. Grupa prowadzi dwa zakłady produkcyjne pod odrębnymi podmiotami prawnymi: Novo Tech Sp. z oo z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą w Polsce oraz Grass Tech SRL z siedzibą w Oradei w Rumunii. Zespół sprzedaży grupy z siedzibą w Louvain-la-Neuve w Belgii wspiera zakłady produkcyjne swoją wiedzą o sprzedaży.

O Isosporcie

Isosport jest światowym liderem na rynku kompozytowych materiałów plastikowych dla przemysłu narciarskiego i snowboardowego oraz dostawcą wysokiej jakości laminatów technicznych, kompozytowych płyt warstwowych, materiałów z włókien kompozytowych i nici tenisowych. Oddział ISOKON w Słowenii specjalizuje się w produkcji wytłaczanych i prasowanych tworzyw termoplastycznych dla różnych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł spożywczy, motoryzacyjny i mechaniczny. Firma koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki jakości, usługom i innowacjom firma Isosport stała się wartościowym partnerem w zakresie rozwoju i strategicznym dostawcą. Blisko 600 wykwalifikowanych pracowników wykorzystuje również wiedzę techniczną, którą zdobyli w branży skateboardowej przez kilka dziesięcioleci, aby otworzyć nowe rynki.

READ  Wuppertal: Rolls-Royce pływa na haku w „Visiodromie” | regionalny

O Avallon MBO. Pudełko

Avallon MBO to doświadczony i zaufany inwestor w przejęciach menedżerskich. Avallon MBO od 25 lat inwestuje w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej z dyrektorami. Avallon uczestniczył do tej pory w ponad stu transakcjach, a łączne środki pozyskane na cele inwestycyjne przekroczyły 300 mln euro. W portfolio Avallon znajduje się sześć innych firm: Hortimex, Clovin, Norlys, Globema (AVALLON MBO Fund III), Wosana, EDC Expert i Marketplanet (Avallon MBO Fund II). po więcej informacji: www.avallon.pl/pl/

Continue Reading

Trending