Connect with us

Zasady redakcyjne

W Clippers PL dążymy do utrzymania wysokich standardów dziennikarskich, aby zapewnić naszym czytelnikom unikalne i wysokiej jakości artykuły i wiadomości. Pisząc dla nas, zgadzasz się na te warunki i rozumiesz, że jeśli ich nie zastosujesz, Twój artykuł może zostać przez nas odrzucony. Zawrzesz z nami umowę, która będzie wymagać pisemnej zgody na niniejsze zasady.

Oryginalność

Oczekujemy, że wszystkie artykuły będą oryginalne. Powinni przejść Copyscape i inne kontrole pod kątem plagiatu. Autor powinien przesyłać wyłącznie treści „ nigdy wcześniej nie publikowane ” do zatwierdzenia przez naszych redaktorów. Konieczne jest skupienie się na pisaniu treści, które będą wartościowe dla naszych czytelników. Artykuły, które zostały plagiatowane lub zaczerpnięte z artykułu opublikowanego wcześniej, zostaną odrzucone.

Roszczenia i dane

Wszystkie roszczenia i dane dotyczące biznesu powinny zostać należycie zbadane przed umieszczeniem ich w artykule. Żadne fałszywe roszczenia ani nieobiektywne dane nie będą akceptowane przez klientów. Zapewniamy, że wszelkie dane publikowane na naszej stronie internetowej są już dostępne w domenie publicznej i zostały zweryfikowane przez odpowiednie źródła. Autorzy muszą połączyć dane / statystyki / roszczenia z odpowiednią witryną internetową, na której zostały wcześniej opublikowane.

Zawsze staraj się przedstawić empiryczne dowody dotyczące twierdzeń. Możesz dołączyć zdjęcia, wykresy i zrzuty ekranu, aby udowodnić swoje roszczenia. Jeśli nie ma witryn urzędowych, eksperci tworzą kopię zapasową Twojego roszczenia, powinieneś unikać używania go w swoim artykule.

Wartość

Wszystkie artykuły, które piszesz, powinny zawierać wartość dla naszych czytelników. Twój artykuł powinien mieć określony cel, do którego należy dążyć, aby zapewnić wartość. Naszym celem jest dostarczanie artykułów, które mogą przedstawiać naszym czytelnikom najnowsze wiadomości i pomóc im zrozumieć niuanse różnych dziedzin biznesu i technologii. Wszystkie artykuły powinny być całkowicie bezstronne i nie powinny być promowane / marketingowe dla jakiejkolwiek waluty, rynku lub firmy.

Promocje i marketing

Żaden artykuł nie powinien zawierać żadnych twierdzeń ani informacji o finansach / firmie / osobie w celach marketingowych lub promocyjnych. Tytuł, podtytuły i treść artykułów powinny być zawsze proste i bezstronne. Nie należy umieszczać linków do żadnego artykułu promującego firmę / walutę / osobę. Zdecydowanie odradzamy korzystanie z linków promocyjnych / marketingowych w naszych artykułach.

Czytelnik

Pamiętaj, że nasi czytelnicy to nie ogół społeczeństwa, ale osoby, które są naprawdę zainteresowane technologią, biznesem i finansami. Twoje artykuły powinny zawsze zawierać cenne informacje dla czytelników, którzy już rozumieją sferę technologii i finansów. Naszym celem jest dostarczanie im najnowszych informacji i nowości na temat różnych dziedzin biznesu i technologii. Dlatego zrozum naszych czytelników, zanim napiszesz dla nich artykuł.

Akceptacja artykułu

Przyjęcie artykułu zależy wyłącznie od redakcji. Nasi redaktorzy mogą zaakceptować lub odrzucić bez wyjaśnienia. Kiedy artykuł zostanie przyjęty, zastraszymy Cię naszą decyzją. Każda decyzja komisji będzie ostateczna i wiążąca dla wszystkich autorów.

Pisanie wiadomości

Pisząc dla nas newsy upewnij się, że weryfikujesz je ze wszystkimi wiarygodnymi źródłami. Mimo że mamy krótsze terminy publikacji wiadomości na naszej platformie, uważamy, że konieczne jest skupienie się na autentyczności każdego posta przed publikacją. Upewnij się, że dostępne są dowody empiryczne dla każdego artykułu z wiadomościami i danych przedstawionych w poście.

Oczekujemy, że będziesz przestrzegać tej polityki redakcyjnej, aby tworzyć wysokiej jakości treści dla naszych czytelników.