Connect with us

entertainment

„Helene Fischer Show”: Nagłe zakończenie bożonarodzeniowego show – ostre słowa ZDF

Published

on

W 2021 roku „Helene Fischer Show” na ZDF zostanie odwołany. Zdjęcie: ZDF/Sandra Ludewig/Sandra Ludewig

Ekskluzywny

Po odwołaniu Świątecznego Show – ZDF skomentował dalsze plany z Helen Fisher

Z tą złą wiadomością, którą mają Fani Być może nie oczekiwano: Christmas Show Helene Fischer nie odbędzie się w ZDF w 2021 roku. Po tym, jak w zeszłym roku wypuściła tylko jedną ze swoich najlepszych świątecznych premier z powodu Corony – przynajmniej Helen odebrała to i skomentowała to osobiście – tym razem stacja ma całkowicie zrezygnował z programu. I to pomimo faktu, że program z roku na rok zdobywa ogromne recenzje.

W roku 2020 montaż osiągnął 4,27 mln Osoby Zatem całkowity udział w rynku wynosi 14,5%. Spektakl nie był w stanie oprzeć się na sukcesie z poprzednich lat (5,92 mln widzów w wieku 3 lat i więcej w 2019 r.), ale i tak był to bardzo dobry wynik.

Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że program zostanie całkowicie odwołany w 2021 roku. W odpowiedzi na pytanie Watsona rzecznik powiedział: „Biorąc pod uwagę wciąż obowiązujące ograniczenia dotyczące tak dużych wydarzeń publicznych, my i Helen Fisher zdecydowaliśmy się z ciężkim sercem zrezygnować z Helen Fisher Show również w tym roku”.

Zamiast tego 25 grudnia ukaże się nowe wydanie „Dalli Dalli” z Johannesem B. Kernerem, jak już ogłosił ZDF. Premiera zeszłej wiosny przyciągnęła przed telewizory około sześciu milionów ludzi – w rzeczywistości więcej niż ostatni „Helen Fisher Show”.

ZDF z ostrymi słowami Helen Fisher

Dla fanów to wciąż mała pociecha, ponieważ wielu szczególnie niecierpliwie czekało na nowy koncert po ogłoszeniu albumu piosenkarki pop. Dlatego Watson zapytał ZDF, czy są rozważania na temat alternatywnego „Helene Fischer Show” na inną okazję lub na inną porę roku, lub czy nadawca planuje więcej projektów z artystą. Niestety odpowiedź jest realistyczna. Rzecznik ZDF powiedział Watsonowi:

READ  "Kto chce być milionerem?" Z Güntherem Jauchem: Każdy kandydat dostaje tyle pieniędzy - TV

Cóż za ostre słowa od spikera, który również regularnie miał kilka trafień z Helen. Nie wiadomo, czy sama piosenkarka nie jest już zainteresowana współpracą. Wtedy ZDF wspomniał tylko o nadchodzącym musicalu z okazji wydania płyty piosenkarki: „Jednakże zaprezentujemy fanom wyjątkowy film muzyczny do nowego albumu ZDF w sobotę 16 października, wyłącznie na ZDF. Helen Fisher. ”

Zazwyczaj Helen Fisher występuje w ZDF w każde Boże Narodzenie. BUDOWA: ZDF / Anelia Janiva / Anelia Janeva

Helen Fisher wkrótce znów w trasie?

Nowy album gwiazdy przebojów ukaże się 15 października, a wcześniej wydała już z Luisem Fonsim singiel „Vamos a marte”, przełamując zupełnie nowe horyzonty.

Kiedy Helen Fisher w końcu ponownie pokazuje swoim fanom na żywo, to wciąż jest całkowicie otwarte. W odpowiedzi na prośbę firmy Watson administracja ogłosiła: Niestety nie ma żadnych wiadomości o trasie Helen Fisher.

Dyrekcja nie chciała komentować dokładnych przyczyn odwołania bożonarodzeniowego show na ZDF. Do tej pory ZDF też nie zszedł na dalszy plan. I tak się dopiero okaże, dlaczego Helen Fisher i spiker postanowili odrzucić zupełnie nowy program, zamiast pozwolić, aby wydarzył się on z ograniczoną publicznością lub w ogóle bez publiczności.

„Potem się bawiliśmy” – pracownik RTL był zaskoczony wyznaniem w „Bauer sucht Frau”

Jednym z najbardziej poszukiwanych gospodarstw w „Bauer sucht Frau International” jest oczywiście rolnik Nico z Kostaryki. Zaprosił trzy kobiety na tydzień sądowy. Ale początkowo nie ujawnił nic o swojej trzeciej kobiecie, która przyjechała z Niemiec, Theresie i Karen. Nikola mógł do nas dołączyć dopiero z pewnym opóźnieniem. I nie tylko to, miała decydującą przewagę: znała rolnika z góry.

Nico i Nicola spotkali się krótko podczas kręcenia zdjęć, zanim…

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  "Kto chce być milionerem?" Z Güntherem Jauchem: Każdy kandydat dostaje tyle pieniędzy - TV
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  „Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych
Continue Reading

entertainment

„Zdejmij ubranie i jęcz”: Elias Mubarak był dyskryminowany ze względu na płeć

Published

on

„Rozbierz się i jęcz”
Elias Mubarak cierpiał z powodu dyskryminacji seksualnej

Sceny intymne na planie są zwykle niewygodne dla uczestników i wymagają dużej dozy finezji. Aktor Elias Mubarak wspomina niepokojące doświadczenie, które sprawiło, że jego kolega płakał. Dziś nie można już tego tolerować.

Aktor Elias Mubarak w przeszłości został poddany seksizmowi w filmie, z którym teraz będzie sobie radził inaczej. „Musiałem sfilmować scenę seksu, a reżyser powiedział wcześniej: »Zdejmijcie im ubrania i płaczcie«” – powiedział 40-latek gazecie Bild. Pamiętam, jak mój kolega płakał po tym i ja też byłem bardzo zdenerwowany. „Nie może już tolerować tego dnia. Oczywiście ma teraz inne nastawienie”, ale niestety takie rzeczy nadal się zdarzają. Może częściej” – powiedział Mubarak.

W rozpoczynającym się w czwartek filmie Liebesdings Aniki Decker M’Barek („Fack ju Göhte”) gra gwiazdę filmową, ściganą na każdym kroku przez fanów, paparazzi i dziennikarzy w Berlinie. Ciężko walczy o utrzymanie w tajemnicy swojego życia prywatnego – i zakochuje się w młodej aktorce teatralnej. Mubarak powiedział Bildowi, że zauważenie go zajęło dużo czasu.

Zna inne czasy. „Kiedy doradzono mi zmianę nazwiska, ponieważ nigdy mi się to nie uda”. W tym czasie niemiecka telewizja była cała biała. „Po prostu w niemieckiej telewizji nie było osób o innym kolorze skóry lub pochodzenia imigracyjnego”. I wtedy nie spodziewał się, że „wszystko będzie dla mnie takie wspaniałe”.

Zapytany, czy często jest niedoceniany, czy niedoceniany, Mubarak odpowiedział: „Oczywiście. Ale to dobrze, kiedy jestem niedoceniany. To oczywiście najlepsza taktyka dla mnie.

Mubarak przyznał się do błędów w wywiadzie. „Jestem w świetnym nastroju. Staram się nad tym popracować”. Coraz więcej mówi do siebie: „Wolałbyś raczej milczeć”. Ponieważ przez większość czasu nie jest to warte późniejszych emocji.

READ  „Grill den Henssler” w Dzień Matki: w ten sposób Matka Beimer pokonała szefa kuchni telewizyjnej
Continue Reading

Trending