Connect with us

entertainment

„Helene Fischer Show”: Nagłe zakończenie bożonarodzeniowego show – ostre słowa ZDF

Published

on

W 2021 roku „Helene Fischer Show” na ZDF zostanie odwołany. Zdjęcie: ZDF/Sandra Ludewig/Sandra Ludewig

Ekskluzywny

Po odwołaniu Świątecznego Show – ZDF skomentował dalsze plany z Helen Fisher

Z tą złą wiadomością, którą mają Fani Być może nie oczekiwano: Christmas Show Helene Fischer nie odbędzie się w ZDF w 2021 roku. Po tym, jak w zeszłym roku wypuściła tylko jedną ze swoich najlepszych świątecznych premier z powodu Corony – przynajmniej Helen odebrała to i skomentowała to osobiście – tym razem stacja ma całkowicie zrezygnował z programu. I to pomimo faktu, że program z roku na rok zdobywa ogromne recenzje.

W roku 2020 montaż osiągnął 4,27 mln Osoby Zatem całkowity udział w rynku wynosi 14,5%. Spektakl nie był w stanie oprzeć się na sukcesie z poprzednich lat (5,92 mln widzów w wieku 3 lat i więcej w 2019 r.), ale i tak był to bardzo dobry wynik.

Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że program zostanie całkowicie odwołany w 2021 roku. W odpowiedzi na pytanie Watsona rzecznik powiedział: „Biorąc pod uwagę wciąż obowiązujące ograniczenia dotyczące tak dużych wydarzeń publicznych, my i Helen Fisher zdecydowaliśmy się z ciężkim sercem zrezygnować z Helen Fisher Show również w tym roku”.

Zamiast tego 25 grudnia ukaże się nowe wydanie „Dalli Dalli” z Johannesem B. Kernerem, jak już ogłosił ZDF. Premiera zeszłej wiosny przyciągnęła przed telewizory około sześciu milionów ludzi – w rzeczywistości więcej niż ostatni „Helen Fisher Show”.

ZDF z ostrymi słowami Helen Fisher

Dla fanów to wciąż mała pociecha, ponieważ wielu szczególnie niecierpliwie czekało na nowy koncert po ogłoszeniu albumu piosenkarki pop. Dlatego Watson zapytał ZDF, czy są rozważania na temat alternatywnego „Helene Fischer Show” na inną okazję lub na inną porę roku, lub czy nadawca planuje więcej projektów z artystą. Niestety odpowiedź jest realistyczna. Rzecznik ZDF powiedział Watsonowi:

READ  Znany z filmów „Rocky”: Śmierć amerykańskiego aktora Carla Weathersa

Cóż za ostre słowa od spikera, który również regularnie miał kilka trafień z Helen. Nie wiadomo, czy sama piosenkarka nie jest już zainteresowana współpracą. Wtedy ZDF wspomniał tylko o nadchodzącym musicalu z okazji wydania płyty piosenkarki: „Jednakże zaprezentujemy fanom wyjątkowy film muzyczny do nowego albumu ZDF w sobotę 16 października, wyłącznie na ZDF. Helen Fisher. ”

Zazwyczaj Helen Fisher występuje w ZDF w każde Boże Narodzenie. BUDOWA: ZDF / Anelia Janiva / Anelia Janeva

Helen Fisher wkrótce znów w trasie?

Nowy album gwiazdy przebojów ukaże się 15 października, a wcześniej wydała już z Luisem Fonsim singiel „Vamos a marte”, przełamując zupełnie nowe horyzonty.

Kiedy Helen Fisher w końcu ponownie pokazuje swoim fanom na żywo, to wciąż jest całkowicie otwarte. W odpowiedzi na prośbę firmy Watson administracja ogłosiła: Niestety nie ma żadnych wiadomości o trasie Helen Fisher.

Dyrekcja nie chciała komentować dokładnych przyczyn odwołania bożonarodzeniowego show na ZDF. Do tej pory ZDF też nie zszedł na dalszy plan. I tak się dopiero okaże, dlaczego Helen Fisher i spiker postanowili odrzucić zupełnie nowy program, zamiast pozwolić, aby wydarzył się on z ograniczoną publicznością lub w ogóle bez publiczności.

„Potem się bawiliśmy” – pracownik RTL był zaskoczony wyznaniem w „Bauer sucht Frau”

Jednym z najbardziej poszukiwanych gospodarstw w „Bauer sucht Frau International” jest oczywiście rolnik Nico z Kostaryki. Zaprosił trzy kobiety na tydzień sądowy. Ale początkowo nie ujawnił nic o swojej trzeciej kobiecie, która przyjechała z Niemiec, Theresie i Karen. Nikola mógł do nas dołączyć dopiero z pewnym opóźnieniem. I nie tylko to, miała decydującą przewagę: znała rolnika z góry.

Nico i Nicola spotkali się krótko podczas kręcenia zdjęć, zanim…

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepszy film pochodzi z Polski

Published

on

Najlepszy film pochodzi z Polski

Görlitz (dpa/sn) Na 21. Festiwalu Filmowym w Nissi polski film „Tyle conic” (Nic dobrego) w reżyserii Grzegorza Dybowskiego otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego. „Bardzo polityczny i niestety bardzo rzadki pogląd na ludzi znajdujących się w wielkiej rozpaczy pomiędzy żądaniami Brukseli, która często nie jest zaznajomiona z lokalnymi warunkami, a życiem na wsi, społeczności… Młodym grozi rozdarcie”. W sobotę w Görlitz wyjaśniają swoją decyzję. Film śledzi podziały społeczne, ale także pokazuje nadzieję i lepszą przyszłość.

Wśród innych „Ryb Nysy” znaleźli się Magdalena Šelica i Marta Neradkiewicz („Lek” Slavomira Fabickiego) za najlepszą kreację aktorską, Michał Łosoński („Mok” Matthiasa Breklera) za najlepszą scenografię oraz Claudiusz Krostowski („Ultima Thule”) zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Za najlepszy film dokumentalny i nagrodę specjalną jury wybrało „Skad dokad” reżysera Macka Hameli, a za najlepszy film krótkometrażowy „Milczenie 600 milionów wyników” reżyserki Sophie Lahusen. Nagrody Publiczności trafiły do ​​filmu fabularnego „Rohbau” Tuny Kaptan oraz dokumentu „Echoes from the Borderland” Lary Meliny Bros. Najpopularniejszym filmem krótkometrażowym był „Na żywo” Mary Tamković.

Od 14 do 19 maja około 90 filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych zostanie wyświetlonych w 19 lokalizacjach na Festiwalu Filmowym Nysa w trójkącie pomiędzy Niemcami, Polską i Czechami. Oprócz trzech konkursów i różnorodnych cykli filmowych w programie znajdują się koncerty, wystawy, odczyty i koncerty. Tym razem skupimy się na kobiecej perspektywie.

READ  Znany z filmów „Rocky”: Śmierć amerykańskiego aktora Carla Weathersa
Continue Reading

entertainment

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

Published

on

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

W niedzielę (16 czerwca 2024) w telewizji wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Na news.de dowiesz się, kiedy i gdzie można oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z powtórką „Rundy Wstępnej, Grupy D”, wyłącznie w telewizji lub cyfrowo w bibliotece multimediów.

AM: Niemcy – Szkocja w ZDF Zdjęcie: ZDF, przesłane przez FUNKE Software Guides

W niedzielę (16 czerwca 2024 r.) w telewizji o godzinie 13:30 wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Jeśli przegapiłeś transmisję w RTL z „Rundą Wstępną, Grupa D”: sprawdź bibliotekę multimediów RTL TV Now. Znajdziesz tam wiele raportów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo online jako wideo na żądanie po ich wyemitowaniu. Z reguły program można znaleźć w Internecie po jego emisji w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich przesyłek. Niestety w najbliższej przyszłości w telewizji klasycznej nie będzie powtórki RTL.

„EM: Polska-Holandia” w telewizji: O to właśnie chodzi w „Rundze Wstępnej, Grupa D”.

Pierwsza runda w Hamburgu. Polska selekcja bardzo rozczarowała w kwalifikacjach, zajmując trzecie miejsce w grupie za Albanią i Czechami i dochodząc do rundy finałowej dopiero przez kwalifikacje. Dotychczasowy rekord Mistrzostw Europy jest równie niepokojący: poza dotarciem do ćwierćfinału w 2016 roku, Polacy w pozostałych trzech występach pozostali bez zwycięstwa, zawsze zajmując ostatnie miejsce w grupie. Taki los grozi im teraz ponownie w obliczu silnej konkurencji. (Źródło: RTL, przepisane przez FUNKE Program Magazines)

„EM: Polska – Holandia” w telewizji: wszystkie informacje w skrócie

Cecha: Runda wstępna, Grupa D

W:rtl

Rok produkcji: 2024

Długość: 255 minut

Z dużą precyzją: Tak

Wszystkie odcinki „EM: Polska – Holandia” w telewizji

WIĘCEJ ROZRYWKI: W naszych poradach dotyczących telewizji zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie i kiedy można obejrzeć pozostałe edycje „EM: Polska – Holandia” można dowiedzieć się tutaj:

READ  Rammstein świętuje swoje urodziny drinkami i śmiechem
Tytuł odcinka rój konsekwencja data czas kanał cały czas
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 17 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 0 0 18 czerwca 2024 r O 17:00 z prawej do lewej 195 minut
Runda eliminacyjna, Grupa B 0 0 19 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 21 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 1 6 22 czerwca 2024 r 13:30 z prawej do lewej 255 minut

(Numery sezonów i odcinków są przydzielane przez odpowiednich nadawców i mogą różnić się od oznaczeń w oficjalnych przewodnikach po odcinkach)
On podąża News.de Już w środku WhatsApp, Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

Ten tekst powstał na podstawie danych z Kolekcji Funke. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, możesz je przesłać do nas na adres [email protected].

rouge/news.de

Continue Reading

entertainment

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie

Published

on

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Finał GNTM z udziałem Heidi Klum ma dopiero kilka minut, a w sieci krąży już mnóstwo plotek. Winna temu jest amerykańska gwiazda popu.

Kolonia – Przed zakończeniem niemieckiego programu Next Top Model (GNTM) sporo fanów zastanawiało się, czy Heidi Klum (51 lat) również wystąpi ponownie. Tuż po godzinie 20:15 w czwartek (13 czerwca) było już jasne: tym razem nie wystarczyło na cały utwór. Jednak najwyraźniej niektórzy woleliby posłuchać śpiewu modelki niż występu, który początkowo zapewniał akompaniament.

Ze względu na napisy początkowe: widzowie GNTM chcą, aby Heidi Klum została piosenkarką

Marsz inauguracyjny otworzył amerykańska gwiazda muzyki pop Robin S. (62 lata) ze swoim przebojem „Show Me Love” (1990). Heidi Klum sama zaśpiewała kilka pierwszych taktów, ślizgając się po scenie na dużym, czerwonym sercu LED ustawionym na podłodze. „Wiem, jak bardzo chciałbyś, abym dzisiaj ponownie zaśpiewała Ci piosenkę, ale wolę zostawić to innym” – zażartowała, po czym pozostawiła scenę swojemu gościowi.

Jednak gdy nominowani do GNTM przechadzali się po scenie, uśmiechając się w rytm melodii hymnu narodowego, który ma już 30 lat, wielu widzów ProSieben w domu nie było w nastroju. A przede wszystkim akt otwarcia był za to odpowiedzialny. „Heidi też mogła tam śpiewać” – napisał jeden z rozczarowanych fanów w X.

Zaledwie kilka minut później: Finał GNTM został całkowicie rozdarty w Internecie

Robin S. również poniósł porażkę. Bezlitosny także wobec innych telewidzów: „Śpiew jest coraz gorszy z każdą sekundą” – napisał jeden z użytkowników, podczas gdy w innych postach za śpiew karano słowami „podziemny”, „nie do zniesienia” lub „strasznie pokręcony”. Wielu fanów GNTM uważało, że pomyślne zakończenie powinno być inne.

Plakat GNTM przedstawia Heidi Klum i piosenkarkę pop Robin S.
Na planie Robin S. wprawiła wszystkich w dobry nastrój swoim hitem „Show Me Love” – ale nie przełożyło się to na wielu telewidzów. © ProSieben/Richard Hübner & Avalon.red/Imago

Komentarze typu „Dlaczego śpiew jest gorszy od śpiewu Heidi?” „Zaledwie po 5 minutach serial jest po prostu kolejnym gorączkowym marzeniem” lub „OK, w skali od 1 do 10, jak frustrujące było pierwsze 10 minut?” Po pierwszych minutach zakończenia była to raczej reguła niż wyjątek. Przy okazji: przed wielkim występem Heidi Klum podzieliła się rzadkim zdjęciem ze swoim przyrodnim bratem. Wykorzystane źródła: „Niemiecki następny top model” (ProSieben, premiera 13 czerwca 2024 r.), twitter.com

READ  Zanieczyszczenie: naukowcy mają więcej danych na temat zakwitów glonów w Odrze - Rozrywka
Continue Reading

Trending