Connect with us

entertainment

„Helene Fischer Show”: Nagłe zakończenie bożonarodzeniowego show – ostre słowa ZDF

Published

on

W 2021 roku „Helene Fischer Show” na ZDF zostanie odwołany. Zdjęcie: ZDF/Sandra Ludewig/Sandra Ludewig

Ekskluzywny

Po odwołaniu Świątecznego Show – ZDF skomentował dalsze plany z Helen Fisher

Z tą złą wiadomością, którą mają Fani Być może nie oczekiwano: Christmas Show Helene Fischer nie odbędzie się w ZDF w 2021 roku. Po tym, jak w zeszłym roku wypuściła tylko jedną ze swoich najlepszych świątecznych premier z powodu Corony – przynajmniej Helen odebrała to i skomentowała to osobiście – tym razem stacja ma całkowicie zrezygnował z programu. I to pomimo faktu, że program z roku na rok zdobywa ogromne recenzje.

W roku 2020 montaż osiągnął 4,27 mln Osoby Zatem całkowity udział w rynku wynosi 14,5%. Spektakl nie był w stanie oprzeć się na sukcesie z poprzednich lat (5,92 mln widzów w wieku 3 lat i więcej w 2019 r.), ale i tak był to bardzo dobry wynik.

Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że program zostanie całkowicie odwołany w 2021 roku. W odpowiedzi na pytanie Watsona rzecznik powiedział: „Biorąc pod uwagę wciąż obowiązujące ograniczenia dotyczące tak dużych wydarzeń publicznych, my i Helen Fisher zdecydowaliśmy się z ciężkim sercem zrezygnować z Helen Fisher Show również w tym roku”.

Zamiast tego 25 grudnia ukaże się nowe wydanie “Dalli Dalli” z Johannesem B. Kernerem, jak już ogłosił ZDF. Premiera zeszłej wiosny przyciągnęła przed telewizory około sześciu milionów ludzi – w rzeczywistości więcej niż ostatni „Helen Fisher Show”.

ZDF z ostrymi słowami Helen Fisher

Dla fanów to wciąż mała pociecha, ponieważ wielu szczególnie niecierpliwie czekało na nowy koncert po ogłoszeniu albumu piosenkarki pop. Dlatego Watson zapytał ZDF, czy są rozważania na temat alternatywnego „Helene Fischer Show” na inną okazję lub na inną porę roku, lub czy nadawca planuje więcej projektów z artystą. Niestety odpowiedź jest realistyczna. Rzecznik ZDF powiedział Watsonowi:

READ  Obejrzyj ponownie „Der Canal” w Arte: A Film Andre Oujdy Kaker w Internecie i telewizji

Cóż za ostre słowa od spikera, który również regularnie miał kilka trafień z Helen. Nie wiadomo, czy sama piosenkarka nie jest już zainteresowana współpracą. Wtedy ZDF wspomniał tylko o nadchodzącym musicalu z okazji wydania płyty piosenkarki: „Jednakże zaprezentujemy fanom wyjątkowy film muzyczny do nowego albumu ZDF w sobotę 16 października, wyłącznie na ZDF. Helen Fisher. ”

Zazwyczaj Helen Fisher występuje w ZDF w każde Boże Narodzenie. BUDOWA: ZDF / Anelia Janiva / Anelia Janeva

Helen Fisher wkrótce znów w trasie?

Nowy album gwiazdy przebojów ukaże się 15 października, a wcześniej wydała już z Luisem Fonsim singiel „Vamos a marte”, przełamując zupełnie nowe horyzonty.

Kiedy Helen Fisher w końcu ponownie pokazuje swoim fanom na żywo, to wciąż jest całkowicie otwarte. W odpowiedzi na prośbę firmy Watson administracja ogłosiła: Niestety nie ma żadnych wiadomości o trasie Helen Fisher.

Dyrekcja nie chciała komentować dokładnych przyczyn odwołania bożonarodzeniowego show na ZDF. Do tej pory ZDF też nie zszedł na dalszy plan. I tak się dopiero okaże, dlaczego Helen Fisher i spiker postanowili odrzucić zupełnie nowy program, zamiast pozwolić, aby wydarzył się on z ograniczoną publicznością lub w ogóle bez publiczności.

„Potem się bawiliśmy” – pracownik RTL był zaskoczony wyznaniem w „Bauer sucht Frau”

Jednym z najbardziej poszukiwanych gospodarstw w “Bauer sucht Frau International” jest oczywiście rolnik Nico z Kostaryki. Zaprosił trzy kobiety na tydzień sądowy. Ale początkowo nie ujawnił nic o swojej trzeciej kobiecie, która przyjechała z Niemiec, Theresie i Karen. Nikola mógł do nas dołączyć dopiero z pewnym opóźnieniem. I nie tylko to, miała decydującą przewagę: znała rolnika z góry.

Nico i Nicola spotkali się krótko podczas kręcenia zdjęć, zanim…

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Zaskakująca głowa z włosami: czy księżna Kate nosi przedłużenia?

Published

on

Skąd nagle wziął się ten facet? po sobie Księżna Kate (39) i jej rodzina jest jednością małe letnie wakacje Oddani królewscy są teraz w pełni z powrotem w biznesie. Czy to wszystko? Sportowiec w pracy lub Stylowy na imprezie – Fani mają żonę książę William (39), aby patrzeć na to raz za razem. Jednak w jednym ze swoich przejawów uwagę zwrócił jeden szczegół: Kate urodziła zaskakująco pełną czuprynę — dzięki przedłużeniom?

Podczas rejsu statkiem w Windermere 39-latek pojawił się z niezwykle długimi i jeszcze pełniejszymi włosami z jasnymi lokami. Ekspert ds. przedłużania włosów w rozmowie z słońceże jest pomoc. „Chociaż zmiana jest niewielka, wydaje się, że tak Księżna Kate Twoje naturalne włosy są wydłużane kilkoma przedłużeniami.Olya Katz podzieliła się swoją opinią. Jednak dzięki najnowszej technologii nic z tego nie widać.

Eksperci pracują więc nad włosami Kate – księżna była w stanie odkryć dla siebie umiejętności stylizacji włosów podczas kryzysu zdrowotnego. Ta brunetka była na swoich dzieciach Książę Jerzy (8), Księżniczka Charlotte (6) i Prinz Lewis (3) Żył nim. “Zostałem fryzjerem na tym rezerwacie – ku przerażeniu moich dzieci”, mama trójki dzieci żartobliwie w styczniu.

Księżna Kate nad jeziorem Windermere we wrześniu 2021 r.
Księżna Kate na imprezie w Windermere we wrześniu 2021 r.
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i księżna Kate na weselu Pippy Middleton
READ  Szczepienia wirują wokół siostrzenicy Ewy – „Jak to się mogło stać?
Continue Reading

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  Film teatralny ǀ Pracownicy z werkgruppe2 - piątek
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  Kate Merlan zdradza swoją obrzydliwą randkę z Dannym Lidtke
Continue Reading

Trending