Connect with us

entertainment

Na ścieżce przeszłości ze złotą księgą

Published

on

reD igabnls teltze rEnagit nsi Genleod Bchu edr tdtaS altrpepWu dttriae vmo .8 Mäzr 2220 dun smttma ovn dnrzeAj wseikmn,ieSiei lcrhsmhiksoöte-achir ofhsicB onv upetWarslp phcisnlreo Prrtttadanes .ageLinc Er hteir chis tmaid ien ni ide hReie rirestull nrVrg.ogeä oDch acnlthrüi nnka shic nhtci rjede ins neGdeol cBhu ngtiae.nre Nru deugnaeahsrre ktlncPiörhiensee sed chföletfnnei beLens nkenön sihc ni edm uhBc eirenvwe.g „ieDab dhlatne es chis etrun ednamer mu octfB,estarh riePoit,kl irchlkcehi ür,rgäetndeWr uscaliedänsh äesGt ndu Dineegnaotel aus ned Pttdetrrsänea,n“ satg iiedH rzFn, e lnatrmTeiiee rieentpsatoän dun rncattsnSfpäettaderhe edr Sadtt.erlpuptaW

r „ed rtniaEg w edoelGn Bhcu erd tdtaS jest to, że öHcht wsa nam ndmeaejn ibatneen kan” n, snetehtrtrciu lód. To jest „tis erhe ied ahsnuame jako eid”. medearn itm reeins tue hlaal füfn ogdl- nud ieen eidmiaSer, lilbl był inh zu mniee red hserinlgretofec husnteedc iOnkpyleniom ctem.ha rbüDera sniauh sit re rwcfaeieuchb.

Trdo thset Eurnt DME UATMD 4.2 iarlp 7199 hcau Nie nreace.in-gorsw Otnyr mregmooyn، t eni restudech، isncrhlguüpr sua rlinda temarensdm m-fli dnu esfmenefhdair، cn ewgnna imth ärhernestät nnGwei sed scOsar atchme nde eletnimusFdnt Ürbe htNca brm.etüh

ithlcctäa tah trpwewaulp nthci only s، ine ndoesrn gichle iwze lfiiloefze ogeeldn ce.rbüh أشجار dsa atmstm من med jhra 1090 nis nis rhja 1994. Trdo zttse و zetiew oelge ucbh n imtse udn asd drEebfleler auastRh innwhuzeeie oiswe eein Pefarrohtb itm erd cnbhbewaSeh zu

الولايات المتحدة الأمريكية nslsaa eedss ubshsece uwedr ni end sitte anembr udn scale eni Oedlgnes cbuh üefti، go ni Needn hsic wmeilhl ii nud uuetgsa ikoirtva v.ieergentw hlcanbegi is redpasurndh „cm nieendh في mneei eotelunpn limiennihehcsw tlSi te، chgaafmu id elkceD ieafudgnw imt shceernw vldeoertgne mneartnneO ecgü.khstcm Bie rde Vierinenggu ovn lbere

UZ nde eevlin atnennbke lheieecktirnö، nPs ichs ni sad dneleGo hcuB pWsrlutpea aitngener d، fneurt önrgehe ied sä، deBtunenrdinsep daurtern iHcenrhi bkeüL 24 (. ucAh rde limaedga eelaBdznrnsku Wilyl ntardB trgu chsi eni – am 72. mboreevN 0179 nsihslclaä esd 150. utGbssretga vno Fehirircd .nselge red eerts anrtEig mi „ennue„ Gdeonnle Bhcu mstamt omv dmliengaa idneeonlshwteärcf-snrhi nstndineepreäsMtrii haeJnsno Rau oiwse edm nigledama redeenV

to jneeeidgn, n edi hsci ins dlneoGe hcBu tinnaegre re, dünf röehgne id grrbeneüEhr erd dta, ts zltztue essnAtn-Earrd egilZer, erGrnüdirno.erd U W edloneGN uBch gri.wevte cDoh zu eemisd ieZnkutpt mka se zum tenser nbgienraontoced nkdLowo, c sadoss ied eermioenz baategsg no mtsesu. O .15 gtsuuA 2020 rwened onntek edsei lhoecnagth. AD bera rtbeies a Bltta mi hBuc mti dme Dtmau .71 ärMz 2002 eunwigadf tsegtaelt oderwn a.

READ  Odszkodowanie w wysokości 11 milionów euro: domniemani oszuści podatkowi Meyerbusch
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  Ekonomista chwali Roberta Habecka za „Marcusa Lanza” – możliwe jest embargo gazowe na Rosję
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  Pozdrowienia z morza - masz pocztę! - Społeczeństwo

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  Ekonomista chwali Roberta Habecka za „Marcusa Lanza” – możliwe jest embargo gazowe na Rosję
Continue Reading

Trending