Connect with us

Tech

Kup PS5: Expert bez nowych konsol – kiedy nadejdą dostawy?

Published

on

  • doJonas Dirks

    Blisko

Fani wciąż z niecierpliwością czekają na zakup Sony PS5 w sklepach internetowych. Czy ekspert może pomóc wkrótce przy nowych konsolach?

Aktualizacja z 07.06.2021: W Expert, podobnie jak wielu innych sprzedawców detalicznych, jest spadek. Po gwałtownych spadkach PS5 w ciągu ostatnich kilku tygodni, wydaje się, że teraz spada. W tej chwili nie wygląda na to, żeby na horyzoncie pojawiły się konsole PlayStation 5. W tej chwili wszystkie oczy są zwrócone na oczekiwany remont 12 000 konsol na Amazon.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
średnia pamięć Blu ray
Wydanie 19. Listopad 2020

Ekspert został ostatnio zauważony przez bardzo wczesne spadki. Te trafiły do ​​sklepu internetowego około 7 rano, prawdopodobnie dlatego wielu fanów dosłownie przesypia PS5. Dlatego mówi się tutaj dwukrotnie: „Ptak łapie robaka”. Więc jeśli chcesz mieć szansę na PlayStation 5 w Expert, wstań wcześnie.

Aktualizacja z 21 czerwca 2021 r.: Jak już wspomniano w ostatniej aktualizacji, w Ekspercie panuje prawdziwy zastój w porównaniu z PS5 firmy Sony. Chociaż główni sprzedawcy, tacy jak Amazon, Saturn i Media Markt, świętowali premierę Ratchet & Clank: Rift Apart z nowym pakietem, sklep internetowy Expert jest obecnie wciąż pusty. Jednak z tego powodu media i branża gier widzą dobre karty właśnie dlatego, że niemiecki sprzedawca może je odnowić ponownie w tym tygodniu.

Nadzieja opiera się na niedawno wydanym pakiecie Ratchet & Clank wraz z PS5. Jak wspomniano, w zeszłym tygodniu sprzedało go kilka sklepów. Jednak nowego pakietu nie znaleziono w Ekspercie, co wygląda nieco nietypowo. Nie wiadomo, czy w końcu tak się stanie. Jeśli jednak pojawi się nowy spadek PS5, oczywiście natychmiast Cię o tym poinformujemy. Jeśli w międzyczasie chcesz mieć oko na inne sklepy, po prostu zapoznaj się z naszym artykułem o stanie sprzedaży PS5.

READ  iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2: Apple zamyka luki w iPhonie i iPadzie

PS5 KUP: Fani czekają na konsole Expert – sklep internetowy z powodu opóźnień w dostawach

Aktualizacja z 20.06.2021: rozczarowanie na całej planszy. Kilku fanów przyjęło nowe konsole dla Experta w 24. tygodniu kalendarza. Ale ciasto francuskie. W sklepie internetowym z Langenhagen w ostatnich dniach nastąpiła cisza. Podczas gdy Amazon, Saturn i Media Markt prowadziły przede wszystkim pakiety PS5 z Ratchet & Clank: Rift Apart, Expert wciąż zasługuje na kolejną konsolę.

Ponieważ Sony wydaje się wydawać mnóstwo nowych konsol na wyłączność PS5, zdecydowanie jest nadzieja na przyszły tydzień. Ostatnia sprzedaż sieci elektrycznej nie miała miejsca tak dawno, ale przeszłość pokazała, że ​​Expert był zwykle zaangażowany w dwa lub trzy duże spadki. Dlatego miej oko na obecność serialu online w dniach 21-25 czerwca.

Aktualizacja z 13.06.2021: Obecnie nowe dashboardy są wprowadzane praktycznie codziennie. Ostatnio para PS5 była dostępna do kupienia w pakiecie z Ratchet & Clank Rift Apart na Amazon w piątek. Gra akcji ewoluuje, stając się prawdziwym dostawcą systemów, więc prawdopodobnie nie spodziewa się nowych pakietów z grą w Expert. Sieć sklepów z elektroniką rozpoczęła sprzedaż 2 czerwca.

Jeśli jednak Expert oferuje nowe konsole lub pakiety PS5, ta oferta prawdopodobnie nie zostanie wprowadzona w niedzielę. Ogólnie rzecz biorąc, niedziela to niepopularny dzień na publikację nowej konsoli. Łańcuchy prawdopodobnie zostaną przyłapane na zamknięciu w niedziele. Jednak w przyszłym tygodniu warto mieć oko na ekspertów. Wielu dostawców prawdopodobnie włączy do swojej oferty PS5 z nowym pakietem.

Aktualizacja z 4 czerwca 2021 r.: W środę rano o bardzo wczesnej godzinie Expert ponownie wprowadził PS5. Wielu fanów może spodziewać się nowych jednostek i zabezpieczyć jedną z wielu konsol. W niektórych landach czwartek był świętem państwowym, więc nowych konsol nie spodziewano się jeszcze dla graczy. W rzeczywistości magazyn ekspertów znajduje się w Dolnej Saksonii, gdzie pracownicy nie mogą cieszyć się dniem wolnym. Tak wielu szczęśliwych łowców konsol może spodziewać się nadejścia swojego PS5.

READ  Co powinno zrobić dwukrotne kliknięcie wiadomości

Aktualizacja z 2 czerwca 2021 r.: Odnowienie z Expert jest obecne, ale w tym czasie nikogo nie było na liście. Dziś rano około 7:15 aktywowano konsole PS5, które były już w systemie wczoraj. W międzyczasie konsole znów się wyprzedały, jak zawsze, sprawy potoczyły się szybko.

Pomimo dziwnego wczesnego i nieprzyjaznego czasu dla klientów, najwyraźniej wybranego, aby uniknąć przeciążenia Expert.de, witryna dość często się załamywała. Częściowo niedostępny, bardzo trudno było zabezpieczyć jedną z konsol. Możesz wybierać między wersją płytową PS5 za 559,98 euro a wersją cyfrową za 459,98 euro – każda z drugim kontrolerem PS5 DualSense.

Pierwsze sprawozdanie z 1 czerwca 2021 r.: Langenhagen – Ekspert jest obecnie u progu nowej fali wyprzedaży PS5. Wiadomości są obecnie krążone na Twitterze. Niektórzy zrobili to w sieci społecznościowej PS5- KontaKto specjalizował się w poszukiwaniu pożądanej konsoli, zwrócił twoją uwagę na fakt, że obecnie w sklepie internetowym jest jakiś ruch. Zaradni użytkownicy to zrozumieli Nowe pakiety konsoli zostały włączone do systemu.

Kup PS5: Eksperci wymieniają nowe konsole w sklepie — sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie

Obecnie w sklepie internetowym nie ma oficjalnego oświadczenia Experta na temat nowych konsol. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem założyć, że nowo wystawione pakiety zostaną również sprzedane, jeśli ktoś w Expert ma problem z wprowadzeniem ich do systemu. Ale kiedy dokładnie tak jest, pozostaje kluczowe pytanie. Teoretycznie sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie. Gdybyśmy mieli pisać, szukalibyśmy w środku tygodnia. W przeszłości wielu sprzedawców sprzedawało swoje udziały na konsolach PS5 w środy. Dlaczego więc nie być ekspertem? Dlatego radzimy mieć oko na sklep internetowy w najbliższej przyszłości. Dodatkowo, ponieważ nie ma oficjalnych informacji o nowo wystawionych pakietach, trudno oszacować, ile nowych konsol pojawi się w nadchodzącej wyprzedaży. Obecnie oczekujemy średniej wielkości kwoty. Poza tym zawsze udzielamy informacji o aktualnym stanie PS5.

READ  Zamiast 7,99 € za darmo: ta praktyczna aplikacja jest obecnie oferowana

Kup PS5: Expert chce utrudnić skalpowanie – Captcha co 30 sekund

Jednym z najbardziej irytujących problemów związanych z ciągłym wysychaniem PS5 jest wzrost liczby spekulantów. Innymi słowy osoby, które profesjonalnie i przy pomocy botów kupują duże partie konsol PS5. Są one następnie odsprzedawane za pośrednictwem znanych portali, takich jak eBay, po wygórowanych cenach. Sugerowana cena detaliczna dla Sony Jest znacznie wyprzedzony na tym wtórnym rynku PS5. Wydaje się, że wraz z nową falą sprzedaży ze strony ekspertów chcą w jak największym stopniu zapobiegać takiemu zachowaniu. Aby upewnić się, że tylko prawdziwi gracze mogą cieszyć się nową dostawą konsol PS5, witryna ekspertów prosi o captcha co 30 sekund.

Kup PS5: Ekspert przygotowuje zapasy – spekulacje nie powinny mieć szans

© Sony / Ekspert

Jeśli nie zdasz cyfrowego testu Turinga, system zostanie rozpoznany jako robot, a eksperci zostaną sprzedani, by kupić PS5. Jednocześnie liczba konsol PS5, które można kupić na klienta, jest ograniczona do jednej konsoli. Zlecenia zbiorowe powinny zostać zakazane, a denerwujący spekulanci powstrzymani. Inne sklepy są bardziej kreatywne w radzeniu sobie z problemem skalpowania. Na przykład, aby chronić swoich użytkowników przed wtórnymi sprzedawcami, sprzedawca zastępczy poprosił o list motywacyjny do zakupu PS5. Jako dodatkowy środek w późniejszym czasie na PS5 odbyła się wielka loteria, na którą zainteresowane bilety można zdobyć poprzez subskrypcje i posty w mediach społecznościowych. Kolejna wyprzedaż PS5 może tylko pokazać, jak skuteczne są środki ostrożności podjęte przez eksperta. Zakładamy jednak, że w następnej fali boty rzeczywiście otrzymają złe karty.

Rubiklistenbild: © Sony / Expert

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Być może najpiękniejsze nadchodzące gry ARPG zostaną wydane na Steamie w kwietniu

Published

on

Być może najpiękniejsze nadchodzące gry ARPG zostaną wydane na Steamie w kwietniu

Moon Studios, twórca jednej z najpiękniejszych gier na Steamie, rozwija gatunek ARPG. Gra No Rest for the Wicked będzie dostępna we wczesnym dostępie 18 kwietnia 2024 r.

Co to za gra? No Rest for the Wicked to nadchodząca gra ARPG od Moon Studios, twórcy niezwykle popularnych gier Ori. Deweloperzy, którzy odcisnęli już swoje piętno na gatunku Metroidvania, chcą teraz zrobić to samo w przypadku gier ARPG.

Chociaż gra No Rest For The Wicked, wykorzystująca terminologię ARPG i Hack&Slay, początkowo wielu osobom kojarzyła się z nowym rywalem z Diablo, rozgrywka ma być bardziej duchowa – z taktycznymi bitwami i trudnymi bossami.

Twórcy ujawnili nowe szczegóły na temat gry w prezentacji 1 marca 2024 roku. Premiera No Rest for the Wicked planowana jest na 18 kwietnia para Wejdź na wcześniejszy dostęp. Wydanie na PS5 i Xbox Series MeinMMO powie ci, co jeszcze znajduje się w interfejsie wyświetlacza.

No Rest for the Wicked – nowy ARPG od twórców Ori w zwiastunie

Więcej filmów

automatyczny start

Brutalna walka w pięknym świecie

Co wiemy o „Nie ma odpoczynku dla niegodziwych”? W wersji demonstracyjnej twórcy mówią głównie o 4 aspektach gry ARPG: świecie, bitwach, bossach i mieście Sacrament.

Świat No Rest for the Wicked nie jest generowany proceduralnie, lecz raczej zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach przez twórców. Obiecuje gęsty i interaktywny świat, który gracze powinni mieć możliwość swobodnego eksplorowania. Z tego powodu nie ma tu sterowania myszą, gracze mogą poruszać się po świecie za pomocą klawiszy WASD lub kontrolera.

Kolejną charakterystyczną cechą No Rest for the Wicked jest ręcznie rysowany wygląd, dzięki któremu gry Ori stały się wizualnym arcydziełem. Zamiast dążyć do jak najbardziej realistycznego wyglądu, twórcy chcą stworzyć wrażenie, jakby obraz ożywał, jak ujawniają w zwiastunie.

Walka w No Rest for the Wicked została zaprojektowana tak, aby była intuicyjna, a jednocześnie wymagająca. Mówi się, że odpowiedni czas, odległość i waga broni są kluczowe, aby pokonać przeciwników. Gracze mają dostęp do różnorodnych broni na 4 różnych poziomach rzadkości.

Najczęstsza rzadka broń wspólny Jednak nie powinien to być zwykły łup, jak w wielu innych grach. Zamiast tego ta broń oferuje najwięcej opcji dostosowywania. Z drugiej strony, rzadka broń może być wyposażona tylko w określone zaklęcia.

W walkach z bossami szczególnie ważna jest odpowiednia broń i zbroja: jak ujawniają twórcy, muszą one być absolutnie brutalne i karać nawet najmniejsze błędy. Tylko ci, którzy odpowiednio wykorzystają swoje umiejętności i poczekają na odpowiedni moment, mogą przetrwać przeciwko nim.

Każdy, kto jest zmęczony całą walką, powinien mieć możliwość zrobienia sobie przerwy w Secret DC. Miasto zostało dotknięte wojną, ale gracze powinni móc je stopniowo odbudowywać. Ponadto gracze mogą tam kupić i umeblować dom.

Pełną prezentację w języku angielskim można znaleźć pod adresem youtube. Ze względu na ograniczenia wiekowe może być wymagana rejestracja.

Co wiadomo na temat wczesnego dostępu? Wczesny dostęp do No Rest for the Wicked rozpoczyna się 18 kwietnia 2024 roku na platformie Steam. W tym momencie zostanie zawarty pierwszy rozdział kampanii, a także dodatkowe misje i szeroki wachlarz broni, zbroi i umiejętności.

Pierwsza edycja będzie oferować także codzienne i cotygodniowe nagrody i wyzwania, a także lochy, w które można grać wielokrotnie. Pierwsza duża aktualizacja zaoferuje także tryb wieloosobowy, który umożliwi graczom przeżycie No Rest for the Wicked w maksymalnie 3 osobach.

Twórcy jednej z najpiękniejszych gier na Steamie mogą w następnej kolejności konkurować z Diablo 4

READ  Inteligentne okulary AR, 130-calowy przenośny gigantyczny ekran 1080P do laptopa HD Private Cinema 3D (kolor: kombinezon transportowy)
Continue Reading

Tech

Moduł księżycowy Odyseusz został wycofany

Published

on

Moduł księżycowy Odyseusz został wycofany

2 marca 2024, 15:59

Pierwszy komercyjny lądownik księżycowy zostanie wcześniej wycofany z eksploatacji. Pierwsze dane dotarły już do Ziemi. Wstępne zakończenie pierwszego zadania dla maszyn intuicyjnych.

Komercyjny wyścig na Księżyc zakończył się 22 lutego 2024 roku wraz z lądowaniem statku kosmicznego Odyseusz. Oznacza to, że było to pierwsze udane amerykańskie lądowanie na Księżycu od czasu misji Apollo 17 w 1972 roku. Mimo że statek kosmiczny przewrócił się po wylądowaniu, transmisja danych nadal przebiegała bez zarzutu.

Pierwotnie lądownik miał pozostać aktywny do rana 27 lutego (wtorek czasu lokalnego w Houston w Teksasie). Ponieważ Odyseusz w dalszym ciągu wytwarza energię słoneczną, misja zostaje przedłużona. Choć prąd będzie nadal dostępny do przyszłego wtorku (6 marca 2024 r.), zespół misji zdecydował się go odciąć.

Przedwczesne zamknięcie Odyseusza

„Przewidujemy, że nadejdzie czas, kiedy wytwarzanie energii słonecznej nie będzie już umożliwiało Audi dalszego przesyłania danych” – wyjaśnia Steve Altemus (dyrektor generalny Intuitive Machines) na środowej konferencji prasowej NASA.

Do tego czasu transfer danych powinien zostać zakończony, a sonda powinna zostać wcześniej wycofana. Ponieważ w południowym rejonie polarnym Księżyca zapadła noc, która trwa co najmniej 14 ziemskich dni, a jej temperatura może osiągnąć -160 stopni Celsjusza. Czas pokaże, czy instrumenty Odiego przetrwają długą, zimną, księżycową noc. Zespół misyjny podejmie próbę ponownego nawiązania kontaktu w ciągu dwóch do trzech tygodni.

Jednocześnie analizowane jest ponad 43 MB (lub 350 MB) przesłanych danych. Altemus potwierdza, że ​​otrzymuje dane ze wszystkich ładunków na pokładzie – zarówno od NASA, jak i od partnerów komercyjnych.

Dlaczego Odyseusz jest odwrócony?

Z informacji tych wynika także, że podczas podejścia do lądowania wystąpił problem ze sprzętem nawigacyjnym. Sześcionożny łazik Odyseusza wylądował na powierzchni Księżyca szybciej niż oczekiwano i na wyższym obszarze niż pierwotnie planowano. Lądowanie było trudniejsze, niż się spodziewano. Według Altimusa spowodowało to poślizg statku kosmicznego: „Większość ładunku przenosiło podwozie, a my złamaliśmy jedną lub dwie golenie podwozia”.

READ  Co powinno zrobić dwukrotne kliknięcie wiadomości

Audi przez około dwie sekundy stało w pozycji wyprostowanej na powierzchni o nachyleniu około dwunastu stopni. Potem zejście zaczęło się pochylać. Jednakże jeden z jego czołgów lub inny element wyposażenia podtrzymał go tak, że Odyseusz ustabilizował się pod kątem około 30 stopni (od poziomu). Na Ziemię wróciły już pierwsze użyteczne zdjęcia, potwierdzające stan lądownika.


Lądownik Odysseus przechwytuje początkowy kontakt z powierzchnią Księżyca, aby zapewnić bezpieczeństwo misji. Silniki lądownika na ciekły metan i ciekły tlen nadal pracują na przepustnicy, zapewniając stabilność.
Źródło obrazu: Intuicyjne maszyny

Tendencja ta doprowadziła do kilku problemów. Po pierwsze, górny panel słoneczny znajduje się w cieniu. Podobnie jak w przypadku japońskiej misji Slim, pozwala to generatorom wytwarzać mniej energii słonecznej. Z drugiej strony anteny o wysokiej wydajności nie można przedłużyć w celu połączenia z ziemią. Do przesyłania danych firma Intuitive Machines wykorzystuje obecnie inne anteny o niskim wzmocnieniu (anteny o niskim wzmocnieniu).

Transfer z kamery zewnętrznej i dodatkowe dane

Pierwotnie mały satelita EagleCam miał także zostać wystrzelony 30 metrów nad powierzchnię Księżyca, a następnie wykonać zdjęcia końcowego etapu opadania. Jednakże ze względu na problemy z nawigacją zespół misji zdecydował się pozostawić EagleCam na pokładzie.


22 lutego 2024 roku moduł księżycowy Odysseus firmy Intuitive Machines wykonał zdjęcie krateru Schaumberger na Księżycu w odległości około 200 kilometrów od planowanego miejsca lądowania, na wysokości około 10 kilometrów, zapewniając szerokie pole widzenia.
Źródło obrazu: Intuicyjne maszyny

EagleCam został zawieszony dopiero 28 lutego. W czasie konferencji prasowej znajdowała się około czterech metrów od Odyseusza. Żadne obrazy z urządzenia nie dotarły jeszcze do centrum kontroli na ziemi. Altemus twierdzi, że zespół EagleCam pracuje nad rozwiązaniem problemu. Jednak inne ładunki działają zgodnie z oczekiwaniami.

Dlaczego lądowanie na Księżycu jest takie trudne?

Joel Kearns, zastępca administratora NASA ds. eksploracji i jego współpracownicy uważają tę misję (IM-1) za sukces i „pierwszy krok w kierunku powrotu na Księżyc”. Lądowanie na Księżycu jest ogromnym wyzwaniem, ponieważ statek kosmiczny musi najpierw znacznie przyspieszyć od Ziemi, aby uciec przed ziemską grawitacją.

Jednostki opadające przemieszczają się następnie z dużą prędkością do naszego gwiezdnego sąsiada i tam muszą zostać ponownie spowolnione. Aby zwolnić, potrzebny jest przeciwciąg, który może być wygenerowany jedynie przez paliwo i silniki. Cairns wyjaśnia, że ​​ten przeciwpchnięcie musi być tak silny, aby lądownik zatrzymał się na powierzchni Księżyca z prędkością bliską zera kilometrów na godzinę.


Odyseusz zrobił to zdjęcie około 30 metrów nad powierzchnią Księżyca, podczas gdy jego główny silnik pracował z prędkością ponad 40 000 km/h.
Źródło obrazu: Intuicyjne maszyny

Jak wykazała grupa badawcza w swoim badaniu, pióropusz napędowy wzbija pył i skały, gdy zbliża się do lądowania. Widoczność instrumentów staje się niewyraźna, co powoduje awarie. Powoduje to, że pędniki wyłączają się zbyt wcześnie lub zbyt późno. Nawet ponad 50 lat od ostatniego załogowego lądowania na Księżycu manewr miękkiego lądowania wcale nie jest łatwy.

Zbliżają się kolejne misje na Księżyc

Intuitive Machines już planuje kolejny lot (IM-2) do naszego satelity. Powinien rozpocząć się pod koniec roku. W ramach tego przedsięwzięcia na pokładzie statku kosmicznego będzie więcej kamer – wnioski płynące z tej misji powiedział podczas konferencji prasowej Tim Crane (współzałożyciel Intuitives Machines).


Po zrozumieniu wymagań dotyczących kompleksowej komunikacji Odyseusz wysłał obrazy powierzchni Księżyca podczas pionowego zejścia do miejsca lądowania Malapert A, położonego najdalej na południe, gdzie łazik mógłby wylądować na Księżycu i komunikować się z kontrolerami naziemnymi. .
Źródło obrazu: Intuicyjne maszyny

W nadchodzących miesiącach i latach odbędą się kolejne misje – w tym od innych firm.

Ten temat w programie:Aktualny MDR | 26 lutego 2024 | 20:30

Pokaż wszystkie

Pokaż wszystkie

Continue Reading

Tech

Nowa wersja beta przynosi nową funkcjonalność

Published

on

Nowa wersja beta przynosi nową funkcjonalność

Google przygotowuje zapowiadane innowacje dla Androida Auto, aby można było je udostępnić użytkownikom.

Znowu było szybko! Po wydaniu ostatniej finalnej wersji Androida Auto już tydzień później zostanie udostępniona nowa wersja beta 11.5. Kolejna innowacja jest na miejscu. A raczej wygląda na to, że Google nadaje ostateczną formę planowanym podsumowaniom powiadomień aplikacji AI.

Nowością dla mnie jest „Powiadomienia z Asystentem”. Wydaje się, że to ostateczna nazwa innowacji, którą Google ogłosił zaledwie kilka dni temu. Nie zabrakło oczywiście opisu nowej opcji, dostępnej już w ustawieniach Android Auto.

Android Auto może wysyłać Twoje powiadomienia do Google, aby włączyć takie funkcje, jak czytanie wiadomości na głos. Nigdy nie udało się ich uratować.

Google wyjaśnia, że ​​przychodzące powiadomienia podsumowywane przez sztuczną inteligencję muszą najpierw zostać przesłane do Google i tam przetworzone. Co ciekawe, Google w ogóle nie mówi już o sztucznej inteligencji, a jedynie o Asystencie.

Kiedy uruchomiłem Android Auto, najpierw zostałem wymownie poinformowany powiadomieniem o nowej opcji. Podobny tekst znajduje się również tutaj: „Android Auto wysyła do Google nowe powiadomienia dotyczące takich funkcji, jak czytanie wiadomości”.

Powiadomienia-z-wtyczką-1-1

Jednak w kolejnej nowej próbie nie udało mi się zmusić Androida Auto do umożliwienia sztucznej inteligencji podsumowania dłuższego powiadomienia o wiadomościach (za pośrednictwem WhatsApp). Całe powiadomienie zostało ponownie przeczytane.

Jednak według Google nowa funkcja wkrótce zostanie uruchomiona. Jeszcze kilka dni temu wielokrotnie ogłaszano innowacje AI dla Androida Auto, a w tym roku miało to już miejsce kilkukrotnie. Myślę, że w ciągu najbliższych kilku dni liczba nowych funkcji dla Androida będzie mniejsza.

Android Auto: Nowe wersje aplikacji możesz pobrać na dwa sposoby

Często możesz bardzo szybko uzyskać najnowszą wersję Androida Auto za pośrednictwem Sklep Google Play (dotyczy również bety) lub znacznie szybciej poprzez tzw com.apkmirror Do montażu ręcznego.

READ  „Wonder Woman 1984” dziś tylko 4,99 euro › Macerkopf

Śledź teraz Nasz nowy kanał na WhatsAppwiadomości W Wiadomościach Google I porozmawiaj z nami o godz Czat Smartdroid na Telegramie. Linki oznaczone * są linkami partnerskimi.

Continue Reading

Trending