Connect with us

Tech

Kup PS5: Expert bez nowych konsol – kiedy nadejdą dostawy?

Published

on

  • doJonas Dirks

    Blisko

Fani wciąż z niecierpliwością czekają na zakup Sony PS5 w sklepach internetowych. Czy ekspert może pomóc wkrótce przy nowych konsolach?

Aktualizacja z 07.06.2021: W Expert, podobnie jak wielu innych sprzedawców detalicznych, jest spadek. Po gwałtownych spadkach PS5 w ciągu ostatnich kilku tygodni, wydaje się, że teraz spada. W tej chwili nie wygląda na to, żeby na horyzoncie pojawiły się konsole PlayStation 5. W tej chwili wszystkie oczy są zwrócone na oczekiwany remont 12 000 konsol na Amazon.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
średnia pamięć Blu ray
Wydanie 19. Listopad 2020

Ekspert został ostatnio zauważony przez bardzo wczesne spadki. Te trafiły do ​​sklepu internetowego około 7 rano, prawdopodobnie dlatego wielu fanów dosłownie przesypia PS5. Dlatego mówi się tutaj dwukrotnie: „Ptak łapie robaka”. Więc jeśli chcesz mieć szansę na PlayStation 5 w Expert, wstań wcześnie.

Aktualizacja z 21 czerwca 2021 r.: Jak już wspomniano w ostatniej aktualizacji, w Ekspercie panuje prawdziwy zastój w porównaniu z PS5 firmy Sony. Chociaż główni sprzedawcy, tacy jak Amazon, Saturn i Media Markt, świętowali premierę Ratchet & Clank: Rift Apart z nowym pakietem, sklep internetowy Expert jest obecnie wciąż pusty. Jednak z tego powodu media i branża gier widzą dobre karty właśnie dlatego, że niemiecki sprzedawca może je odnowić ponownie w tym tygodniu.

Nadzieja opiera się na niedawno wydanym pakiecie Ratchet & Clank wraz z PS5. Jak wspomniano, w zeszłym tygodniu sprzedało go kilka sklepów. Jednak nowego pakietu nie znaleziono w Ekspercie, co wygląda nieco nietypowo. Nie wiadomo, czy w końcu tak się stanie. Jeśli jednak pojawi się nowy spadek PS5, oczywiście natychmiast Cię o tym poinformujemy. Jeśli w międzyczasie chcesz mieć oko na inne sklepy, po prostu zapoznaj się z naszym artykułem o stanie sprzedaży PS5.

READ  Produkcja Ghost of Tsushima jest dwukrotnie większa od oryginalnego PS4 • Eurogamer.de

PS5 KUP: Fani czekają na konsole Expert – sklep internetowy z powodu opóźnień w dostawach

Aktualizacja z 20.06.2021: rozczarowanie na całej planszy. Kilku fanów przyjęło nowe konsole dla Experta w 24. tygodniu kalendarza. Ale ciasto francuskie. W sklepie internetowym z Langenhagen w ostatnich dniach nastąpiła cisza. Podczas gdy Amazon, Saturn i Media Markt prowadziły przede wszystkim pakiety PS5 z Ratchet & Clank: Rift Apart, Expert wciąż zasługuje na kolejną konsolę.

Ponieważ Sony wydaje się wydawać mnóstwo nowych konsol na wyłączność PS5, zdecydowanie jest nadzieja na przyszły tydzień. Ostatnia sprzedaż sieci elektrycznej nie miała miejsca tak dawno, ale przeszłość pokazała, że ​​Expert był zwykle zaangażowany w dwa lub trzy duże spadki. Dlatego miej oko na obecność serialu online w dniach 21-25 czerwca.

Aktualizacja z 13.06.2021: Obecnie nowe dashboardy są wprowadzane praktycznie codziennie. Ostatnio para PS5 była dostępna do kupienia w pakiecie z Ratchet & Clank Rift Apart na Amazon w piątek. Gra akcji ewoluuje, stając się prawdziwym dostawcą systemów, więc prawdopodobnie nie spodziewa się nowych pakietów z grą w Expert. Sieć sklepów z elektroniką rozpoczęła sprzedaż 2 czerwca.

Jeśli jednak Expert oferuje nowe konsole lub pakiety PS5, ta oferta prawdopodobnie nie zostanie wprowadzona w niedzielę. Ogólnie rzecz biorąc, niedziela to niepopularny dzień na publikację nowej konsoli. Łańcuchy prawdopodobnie zostaną przyłapane na zamknięciu w niedziele. Jednak w przyszłym tygodniu warto mieć oko na ekspertów. Wielu dostawców prawdopodobnie włączy do swojej oferty PS5 z nowym pakietem.

Aktualizacja z 4 czerwca 2021 r.: W środę rano o bardzo wczesnej godzinie Expert ponownie wprowadził PS5. Wielu fanów może spodziewać się nowych jednostek i zabezpieczyć jedną z wielu konsol. W niektórych landach czwartek był świętem państwowym, więc nowych konsol nie spodziewano się jeszcze dla graczy. W rzeczywistości magazyn ekspertów znajduje się w Dolnej Saksonii, gdzie pracownicy nie mogą cieszyć się dniem wolnym. Tak wielu szczęśliwych łowców konsol może spodziewać się nadejścia swojego PS5.

READ  Ubisoft wyświetla rozgrywkę i podaje datę premiery

Aktualizacja z 2 czerwca 2021 r.: Odnowienie z Expert jest obecne, ale w tym czasie nikogo nie było na liście. Dziś rano około 7:15 aktywowano konsole PS5, które były już w systemie wczoraj. W międzyczasie konsole znów się wyprzedały, jak zawsze, sprawy potoczyły się szybko.

Pomimo dziwnego wczesnego i nieprzyjaznego czasu dla klientów, najwyraźniej wybranego, aby uniknąć przeciążenia Expert.de, witryna dość często się załamywała. Częściowo niedostępny, bardzo trudno było zabezpieczyć jedną z konsol. Możesz wybierać między wersją płytową PS5 za 559,98 euro a wersją cyfrową za 459,98 euro – każda z drugim kontrolerem PS5 DualSense.

Pierwsze sprawozdanie z 1 czerwca 2021 r.: Langenhagen – Ekspert jest obecnie u progu nowej fali wyprzedaży PS5. Wiadomości są obecnie krążone na Twitterze. Niektórzy zrobili to w sieci społecznościowej PS5- KontaKto specjalizował się w poszukiwaniu pożądanej konsoli, zwrócił twoją uwagę na fakt, że obecnie w sklepie internetowym jest jakiś ruch. Zaradni użytkownicy to zrozumieli Nowe pakiety konsoli zostały włączone do systemu.

Kup PS5: Eksperci wymieniają nowe konsole w sklepie — sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie

Obecnie w sklepie internetowym nie ma oficjalnego oświadczenia Experta na temat nowych konsol. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem założyć, że nowo wystawione pakiety zostaną również sprzedane, jeśli ktoś w Expert ma problem z wprowadzeniem ich do systemu. Ale kiedy dokładnie tak jest, pozostaje kluczowe pytanie. Teoretycznie sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie. Gdybyśmy mieli pisać, szukalibyśmy w środku tygodnia. W przeszłości wielu sprzedawców sprzedawało swoje udziały na konsolach PS5 w środy. Dlaczego więc nie być ekspertem? Dlatego radzimy mieć oko na sklep internetowy w najbliższej przyszłości. Dodatkowo, ponieważ nie ma oficjalnych informacji o nowo wystawionych pakietach, trudno oszacować, ile nowych konsol pojawi się w nadchodzącej wyprzedaży. Obecnie oczekujemy średniej wielkości kwoty. Poza tym zawsze udzielamy informacji o aktualnym stanie PS5.

READ  Xbox Cloud Gaming: wersja internetowa jest już dostępna na urządzenia Apple

Kup PS5: Expert chce utrudnić skalpowanie – Captcha co 30 sekund

Jednym z najbardziej irytujących problemów związanych z ciągłym wysychaniem PS5 jest wzrost liczby spekulantów. Innymi słowy osoby, które profesjonalnie i przy pomocy botów kupują duże partie konsol PS5. Są one następnie odsprzedawane za pośrednictwem znanych portali, takich jak eBay, po wygórowanych cenach. Sugerowana cena detaliczna dla Sony Jest znacznie wyprzedzony na tym wtórnym rynku PS5. Wydaje się, że wraz z nową falą sprzedaży ze strony ekspertów chcą w jak największym stopniu zapobiegać takiemu zachowaniu. Aby upewnić się, że tylko prawdziwi gracze mogą cieszyć się nową dostawą konsol PS5, witryna ekspertów prosi o captcha co 30 sekund.

Kup PS5: Ekspert przygotowuje zapasy – spekulacje nie powinny mieć szans

© Sony / Ekspert

Jeśli nie zdasz cyfrowego testu Turinga, system zostanie rozpoznany jako robot, a eksperci zostaną sprzedani, by kupić PS5. Jednocześnie liczba konsol PS5, które można kupić na klienta, jest ograniczona do jednej konsoli. Zlecenia zbiorowe powinny zostać zakazane, a denerwujący spekulanci powstrzymani. Inne sklepy są bardziej kreatywne w radzeniu sobie z problemem skalpowania. Na przykład, aby chronić swoich użytkowników przed wtórnymi sprzedawcami, sprzedawca zastępczy poprosił o list motywacyjny do zakupu PS5. Jako dodatkowy środek w późniejszym czasie na PS5 odbyła się wielka loteria, na którą zainteresowane bilety można zdobyć poprzez subskrypcje i posty w mediach społecznościowych. Kolejna wyprzedaż PS5 może tylko pokazać, jak skuteczne są środki ostrożności podjęte przez eksperta. Zakładamy jednak, że w następnej fali boty rzeczywiście otrzymają złe karty.

Rubiklistenbild: © Sony / Expert

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Radeon Pro W6000X: Mac Pro otrzymuje AMD RDNA 2 z maksymalnie czterema procesorami graficznymi

Published

on

Apple aktualizuje komputer Mac Pro o nowe karty graficzne AMD Workstation z kategorii high-end. Poprzednie Radeon Pro Vega II i Radeon Pro Vega II Duo oparte na GCN 5 zostaną zastąpione przez Radeon Pro W6800X, Radeon Pro W6900X i Radeon Pro W6800X Duo z RDNA 2. Cztery procesory graficzne zapewniają maksymalnie 60,4 TFLOPS (FP32).

Nowy Mac Pro w wersji tower, który jest dostępny od końca 2019 roku, można teraz zamawiać z nowymi kartami graficznymi AMD RDNA 2. generacji 7 nm. Apple rysuje linię pod swoimi nowymi kartami graficznymi GCN-5, Radeon Pro Vega II i Radeon Pro Vega II Duo. Z Radeonem Pro 580X jako modelem podstawowym, starsza karta graficzna GCN-4 z procesorem graficznym Polaris pozostaje w ofercie. Ponadto Radeon Pro W5500X i Radeon Pro W5700X będą nadal dostępne z RDNA.

Radeon Pro W6800X z 60 jednostkami CU za 3220 EUR

Wejście do wyższej kategorii GPU dla Mac Pro to teraz nowy Radeon Pro W6800X jako MPX (moduł rozszerzenia Mac Pro) za 3220 euro. Karta graficzna oferuje 60 jednostek obliczeniowych, 3840 procesorów strumieniowych, 32 GB GDDR6 na 256-bitowym interfejsie, 128 MB pamięci podręcznej nieskończoności i wydajność 16 TFLOPS FP32 z 300 W TGP.

Radeon Pro W6800X Duo z dwoma procesorami graficznymi RDNA-2

Radeon Pro W6800X Duo plasuje się jeszcze wyżej z dwoma procesorami graficznymi na jednej płycie, połączonymi ze sobą przez Infinity Fabric Link z prędkością 84 GB/s w każdą stronę, a więc pięć razy szybciej niż przez PCI Express. W jednostce MPX za 5750 euro AMD łączy łącznie 120 jednostek obliczeniowych, 7680 procesorów strumieniowych, 64 GB GDDR6 (wszystkie 32 GB 256-bitowych) i 256 MB pamięci podręcznej nieskończoności, zapewniając w ten sposób wydajność 30,2 TFLOPS FP32 przy 400 W TGP.

READ  OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Architektura Radeon Pro W6800X Duo

Architektura Radeon Pro W6800X Duo

Architektura Radeon Pro W6800X i W6900X

Architektura Radeon Pro W6800X i W6900X

Mac Pro z dwoma kartami Radeon Pro W6800X Duo

Mac Pro z dwoma kartami Radeon Pro W6800X Duo

Radeon Pro W6900X ma 80 CU

Najlepszym modelem jest Radeon Pro W6900X za 6900 euro. Najpotężniejszy model z pojedynczym procesorem graficznym oferuje 80 jednostek obliczeniowych, 5120 procesorów strumieniowych, 32 GB GDDR6 (256 bitów), 128 MB pamięci podręcznej nieskończoności i wydajność FP32 wynoszącą 22,2 TFLOPS przy 300 W TGP.

Maksymalna wydajność dzięki czterem procesorom graficznym

W komputerze Mac Pro można zainstalować do dwóch modułów MPX, więc dwa moduły Radeon Pro W6800X Duo należy połączyć za 11 500 euro, aby uzyskać maksymalną wydajność. Ta kombinacja czterech procesorów graficznych (GPU) zapewnia wydajność 60,4 TFLOPS FP32. Dla porównania: poprzedni Radeon Pro Vega II osiągnął 14,2 TFLOPS, Radeon Pro Vega II Duo 28,4 TFLOPS i dwa Radeon Pro Vega II Duo z kolei 56,8 TFLOPS – niewiele mniej niż teraz z RDNA 2.

Thunderbolt 3 i HDMI 2.0 jako wyjścia

Równolegle z zapowiedzią nowych kart graficznych Apple ma zaktualizowany przegląd technologii Mac Pro na sierpień 2021 r. (PDF).

Wydajność grafiki w OTOY Octane X i Maxon Cinema 4D

Wydajność grafiki w OTOY Octane X i Maxon Cinema 4D

Wydajność grafiki w Blackmagic DaVinci Resolve Studio i Final Cut Pro

Wydajność grafiki w Blackmagic DaVinci Resolve Studio i Final Cut Pro

Thunderbolt jest obsługiwany oddzielnie przez PCIe x4

W przypadku Radeon Pro W6800X i Radeon Pro W6900X ich procesory graficzne łączą się przez PCIe 3.0 x16, dwa porty DisplayPort prowadzą do głównej płyty głównej (MLB) i zapewniają łącze Infinity Fabric Link dla drugiej jednostki MPX, dwa osobno przez PCIe 3.0 x4 Titan Kontrolery Ridge są podłączone do czterech portów Thunderbolt 3 i jednego kontrolera HDMI do HDMI 2.0. Radeon Pro W6800X Duo łączy dwa wbudowane procesory graficzne za pośrednictwem Infinity Fabric Link, a także zapewnia to dla drugiej jednostki MPX. Oba procesory graficzne są podłączone do gniazda PCIe 3.0 x16 w MLB za pomocą przełącznika PCIe do dwóch modułów PCIe 3.0 x16. Radeon Pro W6800X Duo nie tylko ma złącze DisplayPort do MLB, ale także oferuje dwa kontrolery Titan Ridge podłączone oddzielnie przez PCIe 3.0 x4 dla czterech Thunderbolt 3 plus HDMI 2.0.

Na nowe zakupy i jako grupa

Apple sprzedaje nowe moduły MPX dla nowych konfiguracji Mac Pro, a także dla istniejących systemów jako samodzielny pakiet, aby modyfikować je z większą wydajnością graficzną. Firma Apple usunęła ze swojej oferty moduły Radeon Pro Vega II i Radeon Pro Vega II Duo MPX dla nowych konfiguracji, ale nadal oferuje je jako samodzielny zestaw aktualizacyjny lub jako części zamienne.

Nowe procesory Intela powinny pójść w ich ślady

Obecnie nie dokonano żadnej aktualizacji w obszarze procesora. Mówi się, że Mac Pro wkrótce przejdzie z Intel Cascade Lake na Ice Lake-W. Liczba dostępnych rdzeni fizycznych lub wątków wzrośnie z 28/56 do 38/72. Dodatkowo sama platforma zapewni wyższe IPC i podniesie limit pamięci RAM DDR4 z 1,5 TB do 4 TB. Według Marka Gurmana, znawcy Apple, procesor zostanie zmodernizowany później tego roku Prosty. Firma prawdopodobnie jako ostatnia przejdzie na Apple Silicon dla Mac Pro. Kiedy Apple ogłosił swoje własne procesory, powiedział już, że nowe komputery Mac z Intelem będą pojawiać się do końca zmiany do końca 2022 roku.

Continue Reading

Tech

iGPU w Ryzen 5000G w Game Test

Published

on

AMD zwiększyło także wydajność gier Cezanne’a, chociaż ani RDNA, ani RDNA 2, ale Vega jest nadal używana. Ale nie tylko zwiększa się zegar iGPU, ale także Zen 3 pomaga. W testach Ryzen 5 5600G i Ryzen 7 5700G odnotowały niewielkie zyski, ale nadal są niekwestionowanymi liderami wśród komputerów stacjonarnych.

Czy możesz grać z AMD Ryzen 5000G?

Wraz z Zen 3 APU Cezanne otrzymało dużą aktualizację po stronie procesora, jak pokazuje nasz klasyczny test procesora Ryzen 7 5700G i Ryzen 5 5600G. Według AMD, zintegrowana karta graficzna również uległa poprawie, ale sądząc po specyfikacjach, została tylko nieznacznie ulepszona – na przykład pozostała przy Vega.

Ciekawym pytaniem pozostaje, jak dobrze będzie działać z dwoma nowymi APU, ponieważ większość potencjalnych nabywców z pewnością będzie chciała zrezygnować z dyskretnej karty graficznej.

Ten test pokazuje w sześciu różnych tytułach, jakie możliwości Full HD jest możliwe dzięki iGPU. Dla porównania, APU muszą nie tylko sprawdzić się w starciu z poprzednikiem, ale także z procesorami graficznymi Intel Xe i dyskretnymi kartami graficznymi AMD i Nvidia.

Ryzen 5600G i 5700G otrzymują „aktualizację Renoir”

AMD ma mniej więcej generację Ryzen 4000G opartą na Renoir na swoim komputerze stacjonarnym. Przynajmniej dla klientów detalicznych, APU można kupić tylko pośrednio. W przypadku Cezanne są aktualizacje GPU, które Renoir już otrzymuje (zwłaszcza w notebooku), podczas gdy Picasso nie, a zatem Ryzen 3 3200G i Ryzen 5 3400G.

AMD Ryzen 5 5600G i Ryzen 7 5700G w teście iGPU

W związku z tym Ryzen 5 5700G z 8 jednostkami obliczeniowymi, a tym samym 512 FP32-ALU, oferuje taką samą liczbę jednostek jak Ryzen 7 Pro 4750G (Renoir), ale tylko o 3 jednostki mniej niż Ryzen 5 3400G, który ma 11. są bardziej zrównoważone przez znaczne zwiększenie stawek godzinowych. GPU Vega w nowym flagowym APU działa z maksymalną częstotliwością 2,0 GHz, podczas gdy GPU w Ryzen 5 3400G działa tylko z częstotliwością 1,4 GHz.

READ  Samsung Galaxy Book S: idealny laptop do domowego biura, obecnie kosztuje 130 euro
Procesory AMD do komputerów stacjonarnych: porównanie specyfikacji

GPU w Ryzen 5 5600G został nieco zmniejszony. 1 jednostka arytmetyczna została dezaktywowana, pozostało 7 jednostek arytmetycznych, zatem aktywnych jest 448 jednostek arytmetycznych. Częstotliwość taktowania jest również nieco niższa przy 1,9 GHz. Poza tym nie ma różnic między większymi i mniejszymi procesorami graficznymi APU Ryzen 5000G.

Procesor Ryzen 7 5700G
Procesor Ryzen 7 5700G
Procesor Ryzen 5 5600G
Procesor Ryzen 5 5600G

System testowy i gry

We wszystkich kolejnych testach Ryzen 5 5600G, Ryzen 5700G i wszystkie inne produkty AMD, Intela i Nvidii były testowane z ustawieniami fabrycznymi, chyba że zaznaczono inaczej. Asus ROG Strix B550-E z BIOS w wersji “2404” (AGESA V2 PI 1.2.0.3 Patch B) został użyty jako płyta główna dla APU AMD, a MSI Z590 ACE z wersją BIOS dla procesora Intel “7D04v12”. We wszystkich przypadkach jako pamięć wykorzystano 2 x 8 GB, częstotliwość taktowania ustalana jest według specyfikacji producenta, a czasy są niezależne od 14-14-14-32-1T. Jako sterowniki GPU używane są Adrenalin 21.6.2 (sterownik dla APU), GeForce 471.41 lub Intel 30.0.100.9684. Windows 10 21H1 i wszystkie aktualizacje służyły jako system operacyjny.

Ponieważ w gry AAA rzadko gra się ze zintegrowanymi jednostkami graficznymi, tylko dwie są reprezentowane w kursie z F1 2021 i Resident Evil Village. Fortnite, Rainbow Six Siege i Valorant to tytuły dla wielu graczy, które koncentrują się na e-sporcie, grach konkurencyjnych i bitwach królewskich, podczas gdy Lego Builder’s Journey to gra casual. Rozdzielczość to 1920 x 1080, tylko w Lego Builder 3840 x 2160 zostało wybrane w wybranym ustawieniu wstępnym ze względu na niskie wymagania. Poziomy szczegółowości zostały dostosowane zgodnie z wydajnością GPU, a bardziej szczegółowe informacje przedstawiono w poniższej tabeli.

W teście biorą również udział dyskretne karty graficzne, które są wyłącznie starszymi i wolniejszymi modelami. Dzięki GeForce GT 1030 i Radeonowi RX 550 (test) reprezentowane są nawet absolutne rozwiązania klasy podstawowej, podczas gdy używany również Radeon RX 460 jest nieco wyższy. Jednak kiedy została wprowadzona na rynek w 2016 roku, karta graficzna była niczym innym jak niższą klasą średnią.

AMD Cezanne APU kontra RX 550 i GT 1030
AMD Cezanne APU kontra RX 550 i GT 1030

Zachowanie zegara APU Cezanne

Nowoczesne układy graficzne, zwłaszcza procesory graficzne (GPU) oparte na RDNA 2, nie mają już żadnych stałych częstotliwości taktowania. Są one teraz dość dynamiczne i zależne od zużycia energii, temperatury i obciążenia. Nie dotyczy to jednak APU Cezanne, ponieważ przy nich obowiązuje po prostu motto: zawsze pełna przepustnica.

W związku z tym GPU w Ryzen 7 5700G taktuje stale z częstotliwością 2000 MHz, a ta w Ryzen 5 5600G zawsze z częstotliwością 1900 MHz – niższe częstotliwości występują tylko na biegu jałowym lub przy częściowym obciążeniu. Z drugiej strony w grach jest pełny rytm, ponieważ jest całkowicie prosta.

GPU-Taktverlauf — Resident Evil Village4408801.3201,7602.200megaherc0,011,012,013,014.015.016,017,018,019,01100111,0112,0113,0114,0115,0116,0117,0118,0119,0120,0121,0122,0123,0124,0124,97sekundy Ryzen 5 5600g Ryzen 7 5700g

Technicznie rzecz biorąc, procesory graficzne w układach APU będą również mogły korzystać z dynamicznych częstotliwości taktowania pod obciążeniem. Procesor graficzny AMD Vega 10 sprawia, że ​​ten Radeon RX Vega 56/64 jest znany. Oczywiście, w przypadku APU nie ma problemu z temperaturą lub mocą, aby konsekwentnie pracować GPU z maksymalnym zegarem. Dlatego podjęto decyzję na korzyść takiego zachowania, nawet jeśli automatycznie oznacza to, że maksymalna możliwa wydajność krzemu jest brana za pewnik.

Na następnej stronie: Benchmarki w Full HD, pomiary pamięci, OC, FSR i wnioski

Continue Reading

Tech

Windows 365 już tu jest: Microsoft zaczyna od komputerów w chmurze od 18 EUR

Published

on


Microsoft ogłasza zielone światło dla nowych urządzeń do przetwarzania w chmurze. Firma z siedzibą w Redmond oferuje teraz system Windows 365 w cenie początkowej 18,20 EUR miesięcznie, a użytkownik przesyła do sieci system Windows 10 i Windows 11 na wirtualnych komputerach. Usługa skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych.

Przedstawione na Konferencji Inspire w lipcu 2021 r. Komputery z systemem Windows 365 w chmurze Łącz się z Internetem na czas zgodnie z harmonogramem i zapewniaj natychmiastowy dostęp do serwerów wirtualnych w różnych konfiguracjach, w tym preinstalowanych Okna 10 W wersjach biznesowych i korporacyjnych. Ceny zaczynają się od 18,20 euro miesięcznie i używane, jeśli wcześniej korzystałeś już z Windows 10 Pro i skorzystałeś z funkcji hybrydowej (rabat). Jednak regularnie co najmniej 21,90 euro jest przeznaczane na zdalny dostęp do komputerów z systemem Windows w chmurze.

Windows 365: Hybrydowe Windows dla „hybrydowego świata”

Możliwych jest do ośmiu rdzeni i 32 GB pamięci RAM

Technicznie jest ich wiele Konfiguracje sprzętowe do wyboru. Podczas gdy rdzenie procesorów wirtualnych są zapisywane przy użyciu od jednego do ośmiu procesorów wirtualnych, pamięć RAM i pamięć wewnętrzna mają odpowiednio od 2 do 32 GB i od 64 do 512 GB. Najlepsza konfiguracja z ośmioma procesorami wirtualnymi, 32 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej kosztuje 147,50 EUR miesięcznie. Jak wiesz, wszystkie dane pozostają w pliku Zamek błyskawiczny. Lokalna kopia plików nie jest wizualizowana, chyba że zostanie jawnie pobrana.

Windows 365 Business jest przeznaczony do zarządzania maksymalnie 300 użytkownikami w firmie. Większe organizacje mogą korzystać z korporacyjnej wersji chmury. Koszty (podobno) nie różnią się. Jednak obowiązują tutaj pewne wymagania licencyjne: „Każdy użytkownik systemu Windows 365 Enterprise potrzebuje licencji na system Windows 10 Pro, Microsoft Endpoint Manager i subskrypcję Azure Active Directory P1”.

READ  Szef Xboksa martwił się utratą starych gier

Do tej pory system Windows 10 był używany jako podstawa komputerów w chmurze z systemem Windows 365. Już wkrótce Okna 11 Pokazuje, system można zaktualizować w tym celu. Microsoft Wskazuje, że oprócz aktywnego połączenia internetowego do korzystania z niego wymagana jest tylko przeglądarka obsługująca HTML5, dzięki czemu system Windows 365 może być przesyłany strumieniowo na prawie wszystkie urządzenia, w tym macOS, Android, Co. Mysz jest przydatna. Zainteresowane strony mogą teraz korzystać z jednego Bezpłatny okres próbny przez 2 miesiące Począwszy od Windows 365.

Zobacz też:

Do przeglądu systemu Windows 365 w firmie Microsoft Wszystkie informacje o nowych komputerach w chmurze


Microsoft, logo Windows, Windows 365, komputer w chmurze, system Windows w chmurze

Continue Reading

Trending