Connect with us

Tech

Kup PS5: Expert bez nowych konsol – kiedy nadejdą dostawy?

Published

on

  • doJonas Dirks

    Blisko

Fani wciąż z niecierpliwością czekają na zakup Sony PS5 w sklepach internetowych. Czy ekspert może pomóc wkrótce przy nowych konsolach?

Aktualizacja z 07.06.2021: W Expert, podobnie jak wielu innych sprzedawców detalicznych, jest spadek. Po gwałtownych spadkach PS5 w ciągu ostatnich kilku tygodni, wydaje się, że teraz spada. W tej chwili nie wygląda na to, żeby na horyzoncie pojawiły się konsole PlayStation 5. W tej chwili wszystkie oczy są zwrócone na oczekiwany remont 12 000 konsol na Amazon.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
średnia pamięć Blu ray
Wydanie 19. Listopad 2020

Ekspert został ostatnio zauważony przez bardzo wczesne spadki. Te trafiły do ​​sklepu internetowego około 7 rano, prawdopodobnie dlatego wielu fanów dosłownie przesypia PS5. Dlatego mówi się tutaj dwukrotnie: „Ptak łapie robaka”. Więc jeśli chcesz mieć szansę na PlayStation 5 w Expert, wstań wcześnie.

Aktualizacja z 21 czerwca 2021 r.: Jak już wspomniano w ostatniej aktualizacji, w Ekspercie panuje prawdziwy zastój w porównaniu z PS5 firmy Sony. Chociaż główni sprzedawcy, tacy jak Amazon, Saturn i Media Markt, świętowali premierę Ratchet & Clank: Rift Apart z nowym pakietem, sklep internetowy Expert jest obecnie wciąż pusty. Jednak z tego powodu media i branża gier widzą dobre karty właśnie dlatego, że niemiecki sprzedawca może je odnowić ponownie w tym tygodniu.

Nadzieja opiera się na niedawno wydanym pakiecie Ratchet & Clank wraz z PS5. Jak wspomniano, w zeszłym tygodniu sprzedało go kilka sklepów. Jednak nowego pakietu nie znaleziono w Ekspercie, co wygląda nieco nietypowo. Nie wiadomo, czy w końcu tak się stanie. Jeśli jednak pojawi się nowy spadek PS5, oczywiście natychmiast Cię o tym poinformujemy. Jeśli w międzyczasie chcesz mieć oko na inne sklepy, po prostu zapoznaj się z naszym artykułem o stanie sprzedaży PS5.

READ  Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

PS5 KUP: Fani czekają na konsole Expert – sklep internetowy z powodu opóźnień w dostawach

Aktualizacja z 20.06.2021: rozczarowanie na całej planszy. Kilku fanów przyjęło nowe konsole dla Experta w 24. tygodniu kalendarza. Ale ciasto francuskie. W sklepie internetowym z Langenhagen w ostatnich dniach nastąpiła cisza. Podczas gdy Amazon, Saturn i Media Markt prowadziły przede wszystkim pakiety PS5 z Ratchet & Clank: Rift Apart, Expert wciąż zasługuje na kolejną konsolę.

Ponieważ Sony wydaje się wydawać mnóstwo nowych konsol na wyłączność PS5, zdecydowanie jest nadzieja na przyszły tydzień. Ostatnia sprzedaż sieci elektrycznej nie miała miejsca tak dawno, ale przeszłość pokazała, że ​​Expert był zwykle zaangażowany w dwa lub trzy duże spadki. Dlatego miej oko na obecność serialu online w dniach 21-25 czerwca.

Aktualizacja z 13.06.2021: Obecnie nowe dashboardy są wprowadzane praktycznie codziennie. Ostatnio para PS5 była dostępna do kupienia w pakiecie z Ratchet & Clank Rift Apart na Amazon w piątek. Gra akcji ewoluuje, stając się prawdziwym dostawcą systemów, więc prawdopodobnie nie spodziewa się nowych pakietów z grą w Expert. Sieć sklepów z elektroniką rozpoczęła sprzedaż 2 czerwca.

Jeśli jednak Expert oferuje nowe konsole lub pakiety PS5, ta oferta prawdopodobnie nie zostanie wprowadzona w niedzielę. Ogólnie rzecz biorąc, niedziela to niepopularny dzień na publikację nowej konsoli. Łańcuchy prawdopodobnie zostaną przyłapane na zamknięciu w niedziele. Jednak w przyszłym tygodniu warto mieć oko na ekspertów. Wielu dostawców prawdopodobnie włączy do swojej oferty PS5 z nowym pakietem.

Aktualizacja z 4 czerwca 2021 r.: W środę rano o bardzo wczesnej godzinie Expert ponownie wprowadził PS5. Wielu fanów może spodziewać się nowych jednostek i zabezpieczyć jedną z wielu konsol. W niektórych landach czwartek był świętem państwowym, więc nowych konsol nie spodziewano się jeszcze dla graczy. W rzeczywistości magazyn ekspertów znajduje się w Dolnej Saksonii, gdzie pracownicy nie mogą cieszyć się dniem wolnym. Tak wielu szczęśliwych łowców konsol może spodziewać się nadejścia swojego PS5.

READ  Zaskakujący „punkt zwrotny”: CCleaner jest już dostępny w Microsoft Store

Aktualizacja z 2 czerwca 2021 r.: Odnowienie z Expert jest obecne, ale w tym czasie nikogo nie było na liście. Dziś rano około 7:15 aktywowano konsole PS5, które były już w systemie wczoraj. W międzyczasie konsole znów się wyprzedały, jak zawsze, sprawy potoczyły się szybko.

Pomimo dziwnego wczesnego i nieprzyjaznego czasu dla klientów, najwyraźniej wybranego, aby uniknąć przeciążenia Expert.de, witryna dość często się załamywała. Częściowo niedostępny, bardzo trudno było zabezpieczyć jedną z konsol. Możesz wybierać między wersją płytową PS5 za 559,98 euro a wersją cyfrową za 459,98 euro – każda z drugim kontrolerem PS5 DualSense.

Pierwsze sprawozdanie z 1 czerwca 2021 r.: Langenhagen – Ekspert jest obecnie u progu nowej fali wyprzedaży PS5. Wiadomości są obecnie krążone na Twitterze. Niektórzy zrobili to w sieci społecznościowej PS5- KontaKto specjalizował się w poszukiwaniu pożądanej konsoli, zwrócił twoją uwagę na fakt, że obecnie w sklepie internetowym jest jakiś ruch. Zaradni użytkownicy to zrozumieli Nowe pakiety konsoli zostały włączone do systemu.

Kup PS5: Eksperci wymieniają nowe konsole w sklepie — sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie

Obecnie w sklepie internetowym nie ma oficjalnego oświadczenia Experta na temat nowych konsol. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem założyć, że nowo wystawione pakiety zostaną również sprzedane, jeśli ktoś w Expert ma problem z wprowadzeniem ich do systemu. Ale kiedy dokładnie tak jest, pozostaje kluczowe pytanie. Teoretycznie sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie. Gdybyśmy mieli pisać, szukalibyśmy w środku tygodnia. W przeszłości wielu sprzedawców sprzedawało swoje udziały na konsolach PS5 w środy. Dlaczego więc nie być ekspertem? Dlatego radzimy mieć oko na sklep internetowy w najbliższej przyszłości. Dodatkowo, ponieważ nie ma oficjalnych informacji o nowo wystawionych pakietach, trudno oszacować, ile nowych konsol pojawi się w nadchodzącej wyprzedaży. Obecnie oczekujemy średniej wielkości kwoty. Poza tym zawsze udzielamy informacji o aktualnym stanie PS5.

READ  65-calowy telewizor OLED za połowę ceny: MediaMarkt właśnie wprowadza na rynek LG OLED C3 w najniższej cenie - Kino News

Kup PS5: Expert chce utrudnić skalpowanie – Captcha co 30 sekund

Jednym z najbardziej irytujących problemów związanych z ciągłym wysychaniem PS5 jest wzrost liczby spekulantów. Innymi słowy osoby, które profesjonalnie i przy pomocy botów kupują duże partie konsol PS5. Są one następnie odsprzedawane za pośrednictwem znanych portali, takich jak eBay, po wygórowanych cenach. Sugerowana cena detaliczna dla Sony Jest znacznie wyprzedzony na tym wtórnym rynku PS5. Wydaje się, że wraz z nową falą sprzedaży ze strony ekspertów chcą w jak największym stopniu zapobiegać takiemu zachowaniu. Aby upewnić się, że tylko prawdziwi gracze mogą cieszyć się nową dostawą konsol PS5, witryna ekspertów prosi o captcha co 30 sekund.

Kup PS5: Ekspert przygotowuje zapasy – spekulacje nie powinny mieć szans

© Sony / Ekspert

Jeśli nie zdasz cyfrowego testu Turinga, system zostanie rozpoznany jako robot, a eksperci zostaną sprzedani, by kupić PS5. Jednocześnie liczba konsol PS5, które można kupić na klienta, jest ograniczona do jednej konsoli. Zlecenia zbiorowe powinny zostać zakazane, a denerwujący spekulanci powstrzymani. Inne sklepy są bardziej kreatywne w radzeniu sobie z problemem skalpowania. Na przykład, aby chronić swoich użytkowników przed wtórnymi sprzedawcami, sprzedawca zastępczy poprosił o list motywacyjny do zakupu PS5. Jako dodatkowy środek w późniejszym czasie na PS5 odbyła się wielka loteria, na którą zainteresowane bilety można zdobyć poprzez subskrypcje i posty w mediach społecznościowych. Kolejna wyprzedaż PS5 może tylko pokazać, jak skuteczne są środki ostrożności podjęte przez eksperta. Zakładamy jednak, że w następnej fali boty rzeczywiście otrzymają złe karty.

Rubiklistenbild: © Sony / Expert

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierwsza informacja o cenie: Ryzen 9 9950X mógłby zacząć od tańszej ceny niż jego poprzednik

Published

on

Pierwsza informacja o cenie: Ryzen 9 9950X mógłby zacząć od tańszej ceny niż jego poprzednik
Obraz: AMD

Ile będzie kosztować nowy Ryzen 9000? AMD nie odpowiedziało jeszcze na to pytanie. Jak to często bywa, informacji o poziomie cen dostarczają pochopni sprzedawcy internetowi. W związku z tym flagowy Ryzen 9 9950X zacznie taniej niż oczekiwano, a Ryzen 9 9900X nie będzie kosztował mniej.

Jak Wccftech O sprawie poinformował kanadyjski sklep Kanada, komputer Tymczasem ujawniono cenę Ryzena 9 9950X. Było to 839 dolarów kanadyjskich, co równa się 610 dolarów lub 570 euro przed opodatkowaniem. Sugerowana cena detaliczna poprzednika Ryzena 9 7950X wyniosła 939 dolarów kanadyjskich, więc 9950X będzie tańszy na początek. Program jest teraz ponownie offline.

AMD Ryzen 9 9950X, Ryzen 9 9900X, Ryzen 7 9700X i Ryzen 5 9600X to pierwsze cztery procesory Ryzen 9000, z których trzy oferują niższe TDP niż ich bezpośredni poprzednik.
AMD Ryzen 9 9950X, Ryzen 9 9900X, Ryzen 7 9700X i Ryzen 5 9600X to pierwsze cztery procesory Ryzen 9000, z których trzy oferują niższe TDP niż ich bezpośredni poprzednik (Zdjęcie: AMD).

W innych częściach świata możesz już znaleźć to, czego szukasz w handlu online. Sklep z Filipin Permorzon Zawiera nawet listę wszystkich czterech modeli procesorów nowej generacji. Tam kosztuje Ryzen 9 9950X 38 000 peso filipińskichJest to równowartość około 650 dolarów amerykańskich lub 600 euro. W zestawie Ryzen 9 9900X 35 000 peso (około 600 dolarów, 560 euro), Ryzen 7 9700X 24 000 peso (410 USD, 380 EUR) i Ryzen 5 9600X 18.500 peso (315 USD, 295 EUR).

Ryzen 9 9950X w sklepie na Filipinach
Ryzen 9 9950X w sklepie na Filipinach (Zdjęcie: Permorzon)

Ceny będą się różnić w zależności od regionu i podatków, ale daje to przybliżone pojęcie o poziomie cen. Uderzające jest to, że różnica w cenie pomiędzy flagowym Ryzenem 9 9950X z 16 rdzeniami Zen 5 a Ryzenem 9 9900X z 12 rdzeniami będzie stosunkowo niewielka. W poprzedniej generacji różnica między Ryzenem 9 7950X (699 dolarów, 849 euro) a Ryzenem 9 7900X (549 dolarów, 669 euro) wynosiła odpowiednio co najmniej 150 dolarów i 180 euro.

Czas pokaże, czy niższa cena 9950X, czy wyższa cena 9900X jest rzeczywiście prawdziwa. Pozostałe ceny będą w większym stopniu zależeć od cen początkowych poprzednich cen (patrz tabela na końcu raportu).

Czy będzie dostępny pod koniec lipca czy tylko w przedsprzedaży?

AMD ogłosiło dostępność Ryzen 9000 na lipiec. Jednak amerykański sprzedawca detaliczny B&H stwierdził, że 31 lipca rozpoczną się wyłącznie zamówienia w przedsprzedaży. Przynajmniej w tym przypadku dostępności należy spodziewać się dopiero w sierpniu.

READ  Zaskakujący „punkt zwrotny”: CCleaner jest już dostępny w Microsoft Store
Przedsprzedaż od 31 lipca
Zamów w przedsprzedaży od 31 lipca (Zdjęcie: biustonosz)
Porównanie AMD Ryzen 9000 (Zen 5) i Ryzen 7000 (Zen 4)

Continue Reading

Tech

Assassin’s Creed Shadows: Zwiastun akcji – zamówienie w przedsprzedaży

Published

on

Assassin’s Creed Shadows: Zwiastun akcji – zamówienie w przedsprzedaży

Chociaż w Krainie Kwitnącej Wiśni powstaje wiele dobrych gier, japońskie środowisko jest od dawna stosunkowo nowe. Jednak gry takie jak „Sekiro”, „Rise of the Ronin” i „Ghost of Tsushima” pokazały branży, że świat samurajów i ninja działa bardzo dobrze. Ubisoft również to zauważył i wysłał swoich dwóch nowych bohaterów do „Assassin’s Creed Shadows”. Od 15 listopada w Gra z otwartym światem feudalnej Japonii.

Możesz już teraz zamówić w przedsprzedaży nadchodzącą grę typu stealth na Playstation 5 i Xbox Series I wyłącznie na Amazonie edycja limitowana, Wersja złota I również Obszerna edycja kolekcjonerska. Nieważne, którą alternatywę wybierzesz: Wszystkie zamówienia w przedsprzedaży obejmują zadanie „Życie psa”.

Zamów w przedsprzedaży edycję kolekcjonerską „Assassin’s Creed Shadows” z 40-centymetrową statuą + wcześniejszy dostęp

Przy tak ważnej grze, która może odnieść sukces, można to zrobić Edycja Kolekcjonerska Oczywiście, że nie brakuje. Na Amazon można znaleźć tę specjalną edycję PS5, XPX I Komputer Teraz Z gwarancją ceny Zamów w przedsprzedaży i Zagraj 3 dni wcześniej:

Jeśli nie miałeś szczęścia na Amazonie, spójrz Rynek mediów I Saturn więcej:

>>Zamów w przedsprzedaży edycję kolekcjonerską „Assassin’s Creed Shadows” w MediaMarkt

>>Zamów w przedsprzedaży edycję kolekcjonerską „Assassin’s Creed Shadows” u Saturna

Dobrze wiedzieć: Wszyscy handlowcy to gwarantują Gwarancja ceny dla tego artykułu. Jeśli w momencie wystawienia będzie tańszy, automatycznie zapłacisz mniej niż oczekiwana cena, ale nigdy więcej.

To jest w edycji kolekcjonerskiej

Jeśli posiadasz Edycja Kolekcjonerska Oprócz głównej gry możesz spodziewać się następującej zawartości:

  • Przyjazd trzy dni wcześniej
  • Wysokiej jakości przedmioty kolekcjonerskie: Podwójny biust (40 cm)etui SteelBook, kolekcjonerski album z grafiką, Naoe Tsuba Katana, mapa świata, Credo-Kakemono, 2 litografie Sumi-e
  • Przepustka sezonowa z dodatkową misją w momencie premiery i dwoma późniejszymi rozszerzeniami
  • Pakiet Ultimate zawiera pakiet kosmetyczny Sekiryuu, pakiet kryjówki, pięć punktów umiejętności i filtr trybu fotograficznego Czerwonego Smoka
READ  Oczekiwane nowe iPhone'y: wydarzenie Apple 12 września

Assassin’s Creed Shadows Gold Edition także z wczesnym dostępem

Jeśli nie chcesz czekać do premiery, ale już Trzy dni temu Chcę zacząć i tyle Złota edycja Assassin’s Creed Shadows właściwy wybór. Oprócz wcześniejszego dostępu możesz także zyskać… Przepustka sezonowa. Kupi ci takiego Misja bonusowa Od pierwszego dnia z dodatkową zawartością do odblokowania i rozszerzeniami, które nadejdą.

Rynek mediów I Saturn Do zamówienia w przedsprzedaży udostępniliśmy także wersję Gold Edition:

>>Zamów w przedsprzedaży złotą edycję gry Assassin’s Creed Shadows w MediaMarkt

>>Zamów w przedsprzedaży grę Assassin’s Creed Shadows Gold Edition w sklepie Saturn

Zamów w przedsprzedaży limitowaną edycję gry Assassin’s Creed Shadows wyłącznie na Amazon

Tylko na Amazonie możesz kupić limitowaną wersję gry „Assassin’s Creed Shadows”. PlayStation 5 I Seria Xbox przed Sprzedaż.

Osoby, które zamówią w przedsprzedaży, otrzymają je jako ekskluzywny bonus Pakiet postaci Naoe Sekiryuu.

Zamów w przedsprzedaży edycję standardową „Assassin’s Creed Shadows”.

Oprócz wszystkich edycji specjalnych dostępna będzie również edycja standardowa Ciężki przypadek Dawać. W Rynek mediów I Saturn Można zamówić w przedsprzedaży wersję „zwykłą”:

>>Zamów w przedsprzedaży edycję standardową „Assassin’s Creed Shadows” u Saturna

Sceneria, fabuła i rozgrywka w „Assassin’s Creed Shadows”

Po raz pierwszy w wielokrotnie nagradzanej serii gier wideo zostaniesz przeniesiony do otwartego świata feudalnej Japonii. Według Ubisoftu w „Assassin’s Creed Shadows” eksplorujesz „oszałamiające miasta zamkowe, tętniące życiem porty, spokojne świątynie i krajobrazy rozdarte wojną”. Dwie grywalne postacie o różnych stylach gry Czekają na Ciebie: Naoe, zabójca shinobi i Yasuke, legendarny samuraj. w Nowy zwiastun gry Zobacz pierwsze wrażenia na temat nadchodzącej gry z otwartym światem:

Interesujące są różne style obu bohaterów: jako Naoe skradamy się jak w starych częściach „Assassins Creed”, aby nie zostać wykryci, i wykorzystujemy swój ruch do zmylenia przeciwników. Jednak dzięki Yasuke możesz uderzać wrogów z precyzją i zabójczą siłą.

READ  „Niechciany poszukiwacz przygód” otrzymuje serial anime - Anime2You

To nowy rodzaj broni Zbieranie danych: Kiedy odkrywasz świat, budujesz swój własny świat Sieć szpiegowska Mieć wszędzie oczy i uszy i móc łatwiej śledzić swoje cele. Wydaje się, że to całkiem fajna funkcja. Możesz także dostosować swoje schronienie do: Twoja rosnąca liga shinobiGdzie szkolisz rekrutów, tworzysz nowy sprzęt i wchodzisz w interakcję z ważnymi postaciami.

Więcej wiadomości ze świata gier dla Ciebie:

gry

Zamów w przedsprzedaży „Star Wars Outlaws”: nowy zwiastun przedstawia mnóstwo rozgrywki!

„Dawno, dawno temu, w bardzo, bardzo odległym miejscu… Czytaj więcej „

"Remake Silent Hill 2": Zdobądź jedną z najlepszych gier grozy w nowej wersji!gry

Remake „Silent Hill 2”: wreszcie premiera w październiku! Zdobądź go tutaj z gwarancją ceny

Od „Ciszy” minęło już ponad dziesięć lat. Czytaj więcej „

Arcade 1UP: Automaty zręcznościowe, z którymi możesz sobie poradzić gry

Kup automaty Arcade 1Up: Te popularne gry są dostępne w formie automatów

Lubimy wspominać czasy, kiedy… Czytaj więcej „

Continue Reading

Tech

W ALDI dostępne są w sprzedaży telewizory firm LG, Philips i Hisense

Published

on

W ALDI dostępne są w sprzedaży telewizory firm LG, Philips i Hisense
  1. Strona główna
  2. Rekomendacja produktu

Naciska

Najlepsze marki ALDI są teraz niewiarygodnie tanie. Twoja szansa na Mistrzostwa Europy! © Aldi. Phillipsa; SAMSUNG; [email protected]//PantherMEDia

Telewizory 4K Smart TV, płaskie ekrany i projektory objęte są dużymi rabatami w ALDI. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

Uwaga dla naszych czytelników: Tworzymy dla Ciebie porównania produktów i oferty. Aby to osiągnąć, otrzymujemy prowizję od partnerów. Dla Ciebie to niczego nie zmienia.

To Twoja szansa, aby się zaangażować Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Już od piątku kup naprawdę dobry telewizor w okazyjnej cenie!

Skorzystaj z okazji i kup telewizor najwyższej klasy po okazyjnej cenie, jeszcze przed piątkowymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej! ALDI oferuje obecnie w swoim sklepie internetowym specjalną ofertę, która obejmuje istniejące telewizory i projektory 4K popularnych marek, takich jak LG, Philips, Samsung i Hisense.

Do programów telewizyjnych

Niezależnie od tego, czy chcesz ekscytujących wieczorów związanych z Mistrzostwami Europy, relaksujących wieczorów filmowych, czy też doskonałych wrażeń w kinie domowym z przyjaciółmi – działaj szybko, ponieważ zapasy są ograniczone, a te bezkonkurencyjne oferty nie będą dostępne długo.

the Aktualne programy telewizyjne Z największym potencjałem oszczędności

Czy wcześniej myślałeś, że marki z najwyższej półki można znaleźć tylko w wyspecjalizowanych sklepach? nigdy! Aktualna oferta specjalna w sklepie internetowym ALDI pokazuje, że najwyższej klasy marki technologiczne są dostępne również w sprawdzonych, niskich cenach. Odkryj oferty z największymi oszczędnościami tutaj.

READ  Opinia o komputerze do gier ~ 3000 euro | Forum komputerowe

Więcej ofert

Projektor firmy Philips Rabat aż do 43% na ofertę

Projektor otwiera świat możliwości kina domowego, który wykracza daleko poza to, co oferuje typowy telewizor.

Więcej ofert projektorów

Dlatego warto Projektor do oglądania meczów piłki nożnej

Projektor jest idealny, jeśli cenisz duży obraz i chcesz stworzyć w domu prawdziwą atmosferę stadionu. Szczególnie w dużych pomieszczeniach lub podczas oglądania z kilkoma przyjaciółmi zapewnia przekątną obrazu znacznie przekraczającą możliwości telewizora. Projektor jest również przydatny do prezentacji lub gier, ponieważ pozwala na imponujący i wciągający obraz.

Jeśli chcesz oglądać filmy na projektorze, będziesz potrzebować kilku podstawowych komponentów i akcesoriów, aby w pełni wykorzystać swoją konfigurację. Oprócz projektora ważne jest, aby mieć odpowiednią powierzchnię do oglądania. To może być jeden Specjalna tkanina Jest to optymalne rozwiązanie do użytku z projektorem. Alternatywnie możliwe jest również stworzenie gładkiej białej ściany.

Niezbędne jest także dobre nagłośnienie. Wiele projektorów ma wbudowane głośniki, ale głośniki zewnętrzne właśnie to zapewniają Soundbary Lub Przestrzenny system kina domowego Znacznie lepszy dźwięk uzupełnia wrażenia filmowe.

Do podłączenia urządzeń zazwyczaj potrzebne są odpowiednie kable kabel HDMIAby podłączyć wyświetlacz do odtwarzacza Blu-ray, komputera lub urządzenia do przesyłania strumieniowego. Niektóre nowoczesne projektory obsługują także połączenia bezprzewodowe, co ułatwia konfigurację.

Continue Reading

Trending