Connect with us

Tech

Kup PS5: Expert bez nowych konsol – kiedy nadejdą dostawy?

Published

on

  • doJonas Dirks

    Blisko

Fani wciąż z niecierpliwością czekają na zakup Sony PS5 w sklepach internetowych. Czy ekspert może pomóc wkrótce przy nowych konsolach?

Aktualizacja z 07.06.2021: W Expert, podobnie jak wielu innych sprzedawców detalicznych, jest spadek. Po gwałtownych spadkach PS5 w ciągu ostatnich kilku tygodni, wydaje się, że teraz spada. W tej chwili nie wygląda na to, żeby na horyzoncie pojawiły się konsole PlayStation 5. W tej chwili wszystkie oczy są zwrócone na oczekiwany remont 12 000 konsol na Amazon.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
średnia pamięć Blu ray
Wydanie 19. Listopad 2020

Ekspert został ostatnio zauważony przez bardzo wczesne spadki. Te trafiły do ​​sklepu internetowego około 7 rano, prawdopodobnie dlatego wielu fanów dosłownie przesypia PS5. Dlatego mówi się tutaj dwukrotnie: „Ptak łapie robaka”. Więc jeśli chcesz mieć szansę na PlayStation 5 w Expert, wstań wcześnie.

Aktualizacja z 21 czerwca 2021 r.: Jak już wspomniano w ostatniej aktualizacji, w Ekspercie panuje prawdziwy zastój w porównaniu z PS5 firmy Sony. Chociaż główni sprzedawcy, tacy jak Amazon, Saturn i Media Markt, świętowali premierę Ratchet & Clank: Rift Apart z nowym pakietem, sklep internetowy Expert jest obecnie wciąż pusty. Jednak z tego powodu media i branża gier widzą dobre karty właśnie dlatego, że niemiecki sprzedawca może je odnowić ponownie w tym tygodniu.

Nadzieja opiera się na niedawno wydanym pakiecie Ratchet & Clank wraz z PS5. Jak wspomniano, w zeszłym tygodniu sprzedało go kilka sklepów. Jednak nowego pakietu nie znaleziono w Ekspercie, co wygląda nieco nietypowo. Nie wiadomo, czy w końcu tak się stanie. Jeśli jednak pojawi się nowy spadek PS5, oczywiście natychmiast Cię o tym poinformujemy. Jeśli w międzyczasie chcesz mieć oko na inne sklepy, po prostu zapoznaj się z naszym artykułem o stanie sprzedaży PS5.

READ  Te darmowe gry będą dostępne w listopadzie

PS5 KUP: Fani czekają na konsole Expert – sklep internetowy z powodu opóźnień w dostawach

Aktualizacja z 20.06.2021: rozczarowanie na całej planszy. Kilku fanów przyjęło nowe konsole dla Experta w 24. tygodniu kalendarza. Ale ciasto francuskie. W sklepie internetowym z Langenhagen w ostatnich dniach nastąpiła cisza. Podczas gdy Amazon, Saturn i Media Markt prowadziły przede wszystkim pakiety PS5 z Ratchet & Clank: Rift Apart, Expert wciąż zasługuje na kolejną konsolę.

Ponieważ Sony wydaje się wydawać mnóstwo nowych konsol na wyłączność PS5, zdecydowanie jest nadzieja na przyszły tydzień. Ostatnia sprzedaż sieci elektrycznej nie miała miejsca tak dawno, ale przeszłość pokazała, że ​​Expert był zwykle zaangażowany w dwa lub trzy duże spadki. Dlatego miej oko na obecność serialu online w dniach 21-25 czerwca.

Aktualizacja z 13.06.2021: Obecnie nowe dashboardy są wprowadzane praktycznie codziennie. Ostatnio para PS5 była dostępna do kupienia w pakiecie z Ratchet & Clank Rift Apart na Amazon w piątek. Gra akcji ewoluuje, stając się prawdziwym dostawcą systemów, więc prawdopodobnie nie spodziewa się nowych pakietów z grą w Expert. Sieć sklepów z elektroniką rozpoczęła sprzedaż 2 czerwca.

Jeśli jednak Expert oferuje nowe konsole lub pakiety PS5, ta oferta prawdopodobnie nie zostanie wprowadzona w niedzielę. Ogólnie rzecz biorąc, niedziela to niepopularny dzień na publikację nowej konsoli. Łańcuchy prawdopodobnie zostaną przyłapane na zamknięciu w niedziele. Jednak w przyszłym tygodniu warto mieć oko na ekspertów. Wielu dostawców prawdopodobnie włączy do swojej oferty PS5 z nowym pakietem.

Aktualizacja z 4 czerwca 2021 r.: W środę rano o bardzo wczesnej godzinie Expert ponownie wprowadził PS5. Wielu fanów może spodziewać się nowych jednostek i zabezpieczyć jedną z wielu konsol. W niektórych landach czwartek był świętem państwowym, więc nowych konsol nie spodziewano się jeszcze dla graczy. W rzeczywistości magazyn ekspertów znajduje się w Dolnej Saksonii, gdzie pracownicy nie mogą cieszyć się dniem wolnym. Tak wielu szczęśliwych łowców konsol może spodziewać się nadejścia swojego PS5.

READ  Czarny piątek 2021: Rekomendacje przetargowe — Jeep eBikes, Media Markt, Saturn, Nike, Flaconi, IKEA, Adidas & Co.

Aktualizacja z 2 czerwca 2021 r.: Odnowienie z Expert jest obecne, ale w tym czasie nikogo nie było na liście. Dziś rano około 7:15 aktywowano konsole PS5, które były już w systemie wczoraj. W międzyczasie konsole znów się wyprzedały, jak zawsze, sprawy potoczyły się szybko.

Pomimo dziwnego wczesnego i nieprzyjaznego czasu dla klientów, najwyraźniej wybranego, aby uniknąć przeciążenia Expert.de, witryna dość często się załamywała. Częściowo niedostępny, bardzo trudno było zabezpieczyć jedną z konsol. Możesz wybierać między wersją płytową PS5 za 559,98 euro a wersją cyfrową za 459,98 euro – każda z drugim kontrolerem PS5 DualSense.

Pierwsze sprawozdanie z 1 czerwca 2021 r.: Langenhagen – Ekspert jest obecnie u progu nowej fali wyprzedaży PS5. Wiadomości są obecnie krążone na Twitterze. Niektórzy zrobili to w sieci społecznościowej PS5- KontaKto specjalizował się w poszukiwaniu pożądanej konsoli, zwrócił twoją uwagę na fakt, że obecnie w sklepie internetowym jest jakiś ruch. Zaradni użytkownicy to zrozumieli Nowe pakiety konsoli zostały włączone do systemu.

Kup PS5: Eksperci wymieniają nowe konsole w sklepie — sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie

Obecnie w sklepie internetowym nie ma oficjalnego oświadczenia Experta na temat nowych konsol. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem założyć, że nowo wystawione pakiety zostaną również sprzedane, jeśli ktoś w Expert ma problem z wprowadzeniem ich do systemu. Ale kiedy dokładnie tak jest, pozostaje kluczowe pytanie. Teoretycznie sprzedaż może rozpocząć się w dowolnym momencie. Gdybyśmy mieli pisać, szukalibyśmy w środku tygodnia. W przeszłości wielu sprzedawców sprzedawało swoje udziały na konsolach PS5 w środy. Dlaczego więc nie być ekspertem? Dlatego radzimy mieć oko na sklep internetowy w najbliższej przyszłości. Dodatkowo, ponieważ nie ma oficjalnych informacji o nowo wystawionych pakietach, trudno oszacować, ile nowych konsol pojawi się w nadchodzącej wyprzedaży. Obecnie oczekujemy średniej wielkości kwoty. Poza tym zawsze udzielamy informacji o aktualnym stanie PS5.

READ  Film o projekcie zdobył 96% nie-fanów

Kup PS5: Expert chce utrudnić skalpowanie – Captcha co 30 sekund

Jednym z najbardziej irytujących problemów związanych z ciągłym wysychaniem PS5 jest wzrost liczby spekulantów. Innymi słowy osoby, które profesjonalnie i przy pomocy botów kupują duże partie konsol PS5. Są one następnie odsprzedawane za pośrednictwem znanych portali, takich jak eBay, po wygórowanych cenach. Sugerowana cena detaliczna dla Sony Jest znacznie wyprzedzony na tym wtórnym rynku PS5. Wydaje się, że wraz z nową falą sprzedaży ze strony ekspertów chcą w jak największym stopniu zapobiegać takiemu zachowaniu. Aby upewnić się, że tylko prawdziwi gracze mogą cieszyć się nową dostawą konsol PS5, witryna ekspertów prosi o captcha co 30 sekund.

Kup PS5: Ekspert przygotowuje zapasy – spekulacje nie powinny mieć szans

© Sony / Ekspert

Jeśli nie zdasz cyfrowego testu Turinga, system zostanie rozpoznany jako robot, a eksperci zostaną sprzedani, by kupić PS5. Jednocześnie liczba konsol PS5, które można kupić na klienta, jest ograniczona do jednej konsoli. Zlecenia zbiorowe powinny zostać zakazane, a denerwujący spekulanci powstrzymani. Inne sklepy są bardziej kreatywne w radzeniu sobie z problemem skalpowania. Na przykład, aby chronić swoich użytkowników przed wtórnymi sprzedawcami, sprzedawca zastępczy poprosił o list motywacyjny do zakupu PS5. Jako dodatkowy środek w późniejszym czasie na PS5 odbyła się wielka loteria, na którą zainteresowane bilety można zdobyć poprzez subskrypcje i posty w mediach społecznościowych. Kolejna wyprzedaż PS5 może tylko pokazać, jak skuteczne są środki ostrożności podjęte przez eksperta. Zakładamy jednak, że w następnej fali boty rzeczywiście otrzymają złe karty.

Rubiklistenbild: © Sony / Expert

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Kompozycja z korektą słońca — pomiary pierwiastków korygują rozbieżność między spektrografem a nauką o słońcu

Published

on

Zaskakująco inaczej: nasze Słońce zawiera więcej tlenu, krzemu i neonu niż wcześniej sądzono — a proporcja wszystkich ciężkich pierwiastków jest o 26% wyższa niż w obecnych modelach, odkryli astronomowie. To nie tylko rzuca nowe światło na strukturę i skład naszej gwiazdy, ale nowe wartości ilustrują również rozbieżność między danymi spektroskopowymi a pomiarami heliograficznymi, która była zdumiewająca od dziesięcioleci.

Aby dowiedzieć się, jakie pierwiastki zawiera gwiazda, taka jak nasze słońce, astronomowie używają Spektroskopia: Ciemne linie w tęczy widma światła pokazują, gdzie i jakie części promieniowania są pochłaniane przez atomy. W latach dwudziestych astrofizycy odkryli również, że siła tych linii spektralnych pozwala również na wyciągnięcie wniosków na temat temperatur u ich źródła. Od tego czasu widmo słoneczne stanowiło ważną podstawę dla modeli budowy i ewolucji Słońca i innych gwiazd.

Subtelne ciemne linie widma słonecznego ujawniają jego pierwiastek.© M. Bergemann / MPIA / NARVAL @ TBL

zaskakująca sprzeczność

Jeszcze bardziej szokujące było to, że kilka lat temu astronomowie zdali sobie sprawę, że te dane i modele były niezgodne z wynikami nauka o słońcu pasować. Dzięki tej stosunkowo nowej metodzie pomiarowej naukowcy wykorzystują drobne oscylacje Słońca i jego powierzchni do wyciągania wniosków na temat procesów i formowania się wewnątrz. Jednak obserwacje heliosmu odbiegają od tradycyjnych modeli opartych na danych spektroskopowych w kilku kluczowych punktach.

Jedna ze sprzeczności polega na tym, że warstwa na Słońcu utworzona przez prądy konwekcyjne musi być znacznie większa niż przewidują modele. Prędkość fal dźwiękowych w dolnej części obszaru konwekcji, całkowita ilość helu i uwalnianie neutrin słonecznych również wykazują wyraźne różnice w porównaniu z modelami spektroskopowymi. Przez lata astronomowie zbijali z tropu i debatowali nad tą fundamentalną sprzecznością, którą nazwano „kryzysem słonecznej obfitości”.

Jak wyjaśnić tę rozbieżność między dwiema podstawowymi i ugruntowanymi metodami badań Słońca? Niektórzy badacze wysunęli dość dziwne hipotezy, w których mówi się, że nasza gwiazda połykała ubogi w metale gaz we wczesnych latach lub ciemna materia jest ukryta we wnętrzu Słońca.

READ  Te darmowe gry będą dostępne w listopadzie

Nowa ocena widma słonecznego

Jednak astronomowie kierowani przez Ekaterinę Mag z Instytutu Astronomii im. Maxa Plancka w Heidelbergu wybrali inne podejście. Dotychczas modele oparte na danych spektroskopowych zakładały głównie lokalną równowagę termiczną (LTE) we wnętrzu Słońca. Następnie energia w każdym regionie gwiezdnej atmosfery osiąga równowagę, która określa lokalną temperaturę. Jednak ostatnie dane wskazują, że ta równowaga termiczna nie jest osiągana w wielu atmosferach gwiezdnych – a zatem model jest nadmiernie uproszczony.

Dlatego Mag i jej zespół wykorzystali dane z widm słonecznych o wysokiej rozdzielczości, aby dokładniej obliczyć oddziaływanie promieniowania z materią w fotosferze słonecznej przy użyciu tak zwanych obliczeń innych niż LTE. Na podstawie tych obliczeń odtworzyli związek między siłą linii widmowych a obfitością odpowiedniego pierwiastka – i w ten sposób uzyskali nowe dane dotyczące składu chemicznego Słońca.

Słońce jest bogate w minerały bardziej niż oczekiwano

Zaskakujący wynik: nowe odkrycia znacznie odbiegają od obecnych modeli w przypadku wielu ważnych komponentów. Słońce najwyraźniej zawiera więcej tlenu, krzemu i neonu, niż wcześniej zakładano. „Wartość nasycenia tlenem była o około 15 procent wyższa niż w poprzednich badaniach”, mówi Mag. Ogólnie rzecz biorąc, udział pierwiastków cięższych od helu w Słońcu jest o 26 procent wyższy niż wcześniej sądzono – więc Słońce jest znacznie bogatsze w minerały niż poprzednie założenia.

Co najważniejsze, te nowe wartości rozwiązują „kryzys obfitości słońca”: wprowadzając wartości pierwiastków spektralnych do modeli budowy i ewolucji Słońca, znika zagadkowa rozbieżność z pomiarami sejsmicznymi Słońca. „Po raz pierwszy standardowe modele Słońca oparte na wynikach spektroskopii mogą odtworzyć wewnętrzną strukturę Słońca, która została określona technikami helioscience” – mówi zespół badawczy.

Lepszy sposób na modele energii słonecznej

Badania torują zatem drogę nowym modelom struktury Słońca i gwiazdy, które są zgodne z obserwacjami spektroskopowymi i heliosmologią. „Nowe modele Słońca, oparte na nowych wartościach składu chemicznego, które zidentyfikowaliśmy, stają się bardziej realistyczne niż kiedykolwiek: tworzą model Słońca, który pasuje do wszystkich informacji, jakie posiadamy o strukturze Słońca dzisiaj. — dźwięk fale, neutrina, jasność i promień Słońca — bez konieczności korzystania z Dziwnej fizyki wewnątrz Słońca” — mówi Maria Bergmann, koleżanka z magazynu.

READ  PlayStation Plus luty 2022 Tytuł entuzjastyczny

Kolejną zaletą jest to, że nowe modele można również lepiej zastosować do gwiazd innych niż Słońce. Stawia to przyszłe analizy chemii gwiazd, a tym samym rekonstrukcję chemicznej ewolucji naszego wszechświata, na coraz solidniejszym fundamencie. (Astronomia i Astrofizyka, 2022; doi: 10.1051/0004-6361/202142971)

Źródło: Instytut Astronomii im. Maxa Plancka

Continue Reading

Tech

EOS R7 i EOS R10 plus dwa nowe obiektywy do kolekcji

Published

on

Canon wprowadził dwa aparaty bezlusterkowe APS-C, EOS R7 i EOS R10. Istnieją również soczewki zaprojektowane specjalnie do samochodów. W przypadku firmy Canon jest to pierwsza linia aparatów bezlusterkowych, w których zastosowano APS-C ze współczynnikiem kadrowania wynoszącym 1,6x do pełnej klatki. Najsilniejszym konkurentem w tym segmencie jest Sony. Obiektywy zaczynają się od RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM i RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM. Więcej do obserwowania. Ponadto obiektywy z serii EF i EF-S mogą być używane w aparatach R – czasami z ograniczeniami i adapterami; Tymczasem w EF-M pojawia się pytanie o przyszłość.

Aparat EOS R7 i R10

EOS R7 i EOS R10 są w zasadzie bardzo podobne i istnieje kilka różnic w korpusie. Najpierw przyjrzyj się czujnikowi: EOS R7 ma czujnik 32,5 MP, a EOS R10 powinien mieć czujnik 24,2 MP. Ta różnica wyznacza również podstawy dla obu modeli: EOS R7 generuje 30 klatek na sekundę przy użyciu elektronicznej migawki, a EOS R10 generuje 23 klatki na sekundę. Oba modele z mechaniczną migawką wykonują 15 klatek na sekundę. R7 zamyka się o 1/8000; R10 z 1/16000. Współdzieląc technologię Dual Pixel CMOS AF II, EOS R7 jest wyposażony w kontroler Multi AF i pokrętło sterowania polem, które zapewniają łatwiejszą i dokładniejszą obsługę. Warto również pozyskać klientów ze środowiska lustrzanek cyfrowych, zwłaszcza EOS 7D.

Jeśli chcesz robić filmy za pomocą aparatu i masz pewne wymagania, otrzymasz najbardziej wszechstronny pakiet z EOS R7. Oba mogą robić 4K UHD przy 60 klatkach na sekundę z teoretycznie nieograniczoną długością klipów; R7 ma tryb przycinania, canon log 3, kinowy łańcuch i gniazdo słuchawkowe, a także bardziej wyrafinowany stabilizator obrazu z IBIS do IS. Posiada również dwa gniazda kart UHS-II. Na szczęście obie kamery mają w pełni funkcjonalną gorącą stopkę, dzięki której mikrofony mogą komunikować się bez oplotu kabla.

READ  Te darmowe gry będą dostępne w listopadzie

Aparaty są podobne, ale w torbie zachowują niezbędną odległość od siebie, co jest również widoczne w wadze: przy 612 gramach R7 jest nieco cięższą siostrą niż R10 przy 429 gramach. Oba są dość lekkie w porównaniu. Zgubione lusterko nie tylko oszczędza wagę, ale także zgubioną wbudowaną lampę błyskową.

2 soczewki RF-S

Wraz z dwoma aparatami firma Canon wprowadza również dwa nowe obiektywy RF-S, które uzupełniają istniejącą gamę RF-S. Jak wspomniano na początku, aparaty mogą korzystać z samych 26 pełnoformatowych obiektywów RF oraz obiektywów EF (-S) do aparatów DLSR. Ale to nie działa w drugą stronę: obiektywy RF-S nie są kompatybilne z lustrzankami cyfrowymi i EOS-M i dają 1,6-krotne przycięcie na pełnoklatkowej lustrzance cyfrowej. Dwa nowe obiektywy zostały zapowiedziane przez Canona jako obiektywy kitowe, są więc dostępne (i prawdopodobnie głównie) z korpusem.

Jest model RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM (29-72mm), który Canon ocenia jako wielofunkcyjne zastosowanie w codziennej fotografii i który dzięki swoim kompaktowym wymiarom nie powinien być uciążliwy podczas podróży. W międzyczasie RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM (29-240mm) obejmuje znacznie większy zasięg i będzie rzadko zmieniany, ale także pozostaje kompaktowy ze względu na zasięg.

Podobnie jak w przypadku modeli EF-S, w obrazie dominuje plastik, w tym na bagnecie. Tworzywa sztuczne pomagają w ustalaniu ceny i wagi; 18-45 waży tylko 124 gramy; 18-150-305 gramów Jest uchwyt filtra z 49 mm lub 55 mm, ale nie ma uszczelniacza ani osłony przeciwsłonecznej. Oba mają pierścień powiększenia i pierścień ostrości.

Ceny pozostają takie same: R7 kosztuje 1499 euro, a w zakresie 18-150 mm 1889 euro. R10 kosztuje 979 euro, w połączeniu z 18-55 1099 euro, z 18-150 1369 euro. 18-45 mm kosztuje 349 euro, a 18-150 mm 569 euro. Opakowanie zawiera baterię, ładowarkę i pasek, a także soczewkę do wyświetlaczy zestawu.

READ  Oto, co Grand Theft Auto V i GTA Online mają do zaoferowania na PS5 i Xbox Series • JPGAMES.DE
Continue Reading

Tech

Podgląd Findera ze spacją wciąż jest wadliwy ›ifun.de

Published

on

Apple nadal nie jest w stanie zmierzyć się z problemami funkcji Findera „Przeglądaj” pod kontrolą. Ta funkcja nie może być również niezawodnie używana w systemie macOS 12.4. Zamiast wyświetlać podgląd dużego pliku, naciśnięcie spacji powoduje wyświetlenie tylko okna z miniaturą wybranego pliku.

Biorąc pod uwagę fakt, że błąd – niezależnie od poprzednich wersji beta – był znany od czasu wydania macOS Monterey siedem miesięcy temu, a Apple nie naprawił problemu z siedmioma aktualizacjami wydanymi dla macOS Monterey od tego czasu, można by prawie uwierzyć, że jest to nieoficjalnie obsługiwana funkcja. Wręcz przeciwnie, Apple aktywnie promuje opcję naciśnięcia spacji, aby wyświetlić szybki podgląd pliku w pełnym rozmiarze i poświęca osobny rozdział opcji znajdującej się w podręczniku macOS Monterey.

Kategoria Przeglądaj i edytuj pliki za pomocą Quick Look na Macu Przewodnik Apple wyjaśnia opcje związane z szybkim podglądem, a także zwraca uwagę na mniej znane. Na przykład można wybierać, przeglądać i edytować różne obiekty lub odtwarzać pliki wideo.

Napraw błędy podglądu macOS

Problem zwykle występuje, gdy komputer Mac nie uruchamia się ponownie przez długi czas. Zamiast dużego okna podglądu po naciśnięciu spacji wyświetlana jest tylko miniatura lub ogólna ikona pliku.

Apple Alt Escape

Alternatywą dla ponownego uruchomienia komputera może być również wymuszone ponowne uruchomienie Findera. Aby to zrobić, użyj wbudowanej funkcji macOS ”Zakończ natychmiast’, odpowiednie okno można również otworzyć za pomocą skrótu klawiaturowego Command-Alt-Esc.

Inną opcją byłoby to Monitor aktywności mactutaj możesz użyć podstawowego procesu „QuickLookService” za pośrednictwem Kliknij myszą przycisk zatrzymania Zacząć od nowa.

READ  PlayStation 5: Niektórzy kupujący otrzymują drugą konsolę od Sony
Continue Reading

Trending