Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Współpraca z Firewalk Studios – tytuł wieloosobowy AAA w fazie rozwoju

Firewalk Studios pracuje nad nowym adresem IP dla wielu graczy, który udało im się pozyskać jako wydawca Sony Interactive Entertainment. Założone w 2018 roku studio deweloperskie postanowiło stworzyć niesamowite wrażenia dla wielu graczy, które zapewniają niezapomniane chwile. Należą do rodziny ProbablyMonsters i określają się jako „AAA Next Generation Studio”.

W tym studiu pracują znani programiści. Są wśród nich były dyrektor kreatywny „Destiny” i producent „Guitar Hero II” i „BioShock Infinite”. Inni programiści przyczynili się do powstania popularnych serii gier, takich jak Mass Effect czy Apex Legends.

Według dyrektora generalnego Tony’ego Hsu, zespół PlayStation darzy gry wideo „głębokim szacunkiem i miłością”. Mają też niezwykłe zdolności do osiągania wielkich celów.

Niestety nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących samej gry. Jednak zespół naprawdę ciężko nad tym pracuje i świetnie się bawi podczas codziennych operacji. Społeczność PlayStation powinna cieszyć się tytułem tak samo, jak sami programiści.

Osoby odpowiedzialne za poprawne sformułowanie

Herman Holst, prezes PlayStation Studios, ogłosił współpracę z Firewalk Studios, mówiąc: „Twoja oryginalna gra dla wielu graczy będzie ekscytującym dodatkiem do naszego portfolio. Staramy się wprowadzić na naszą platformę szeroką gamę różnych wrażeń z gier i jesteśmy podekscytowani pracować z wizjonerskim studiem takim jak Firewalk i tchnąć życie w życie. Za ich naprawdę ambitne doświadczenie ”.

Założyciel ProbablyMonsters powiedział również kilka słów: „Jestem dumny z zrównoważonego modelu, który stworzyliśmy, aby nasze AAA Studios mogło się rozwijać i prosperować. Strategiczne partnerstwo Firewalk Studios z PlayStation doskonale wpisuje się w globalne proporcje i kreatywną wizję studia. . ”

Powiązane publikacje

Jak tylko pojawią się informacje o tym projekcie, oczywiście niezwłocznie Cię poinformujemy.

Te: Blog PlayStation


Więcej wiadomości też Interaktywna rozrywka Sony.

Zwykle linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców detalicznych są linkami stowarzyszonymi. Dokonując zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać do sfinansowania strony, z której można korzystać bezpłatnie. Nie masz żadnych wad.