Connect with us

Tech

Współpraca z Firewalk Studios – tytuł wieloosobowy AAA w fazie rozwoju

Published

on

Firewalk Studios pracuje nad nowym adresem IP dla wielu graczy, który udało im się pozyskać jako wydawca Sony Interactive Entertainment. Założone w 2018 roku studio deweloperskie postanowiło stworzyć niesamowite wrażenia dla wielu graczy, które zapewniają niezapomniane chwile. Należą do rodziny ProbablyMonsters i określają się jako „AAA Next Generation Studio”.

W tym studiu pracują znani programiści. Są wśród nich były dyrektor kreatywny „Destiny” i producent „Guitar Hero II” i „BioShock Infinite”. Inni programiści przyczynili się do powstania popularnych serii gier, takich jak Mass Effect czy Apex Legends.

Według dyrektora generalnego Tony’ego Hsu, zespół PlayStation darzy gry wideo „głębokim szacunkiem i miłością”. Mają też niezwykłe zdolności do osiągania wielkich celów.

Niestety nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących samej gry. Jednak zespół naprawdę ciężko nad tym pracuje i świetnie się bawi podczas codziennych operacji. Społeczność PlayStation powinna cieszyć się tytułem tak samo, jak sami programiści.

Osoby odpowiedzialne za poprawne sformułowanie

Herman Holst, prezes PlayStation Studios, ogłosił współpracę z Firewalk Studios, mówiąc: „Twoja oryginalna gra dla wielu graczy będzie ekscytującym dodatkiem do naszego portfolio. Staramy się wprowadzić na naszą platformę szeroką gamę różnych wrażeń z gier i jesteśmy podekscytowani pracować z wizjonerskim studiem takim jak Firewalk i tchnąć życie w życie. Za ich naprawdę ambitne doświadczenie ”.

Założyciel ProbablyMonsters powiedział również kilka słów: „Jestem dumny z zrównoważonego modelu, który stworzyliśmy, aby nasze AAA Studios mogło się rozwijać i prosperować. Strategiczne partnerstwo Firewalk Studios z PlayStation doskonale wpisuje się w globalne proporcje i kreatywną wizję studia. . ”

Powiązane publikacje

Jak tylko pojawią się informacje o tym projekcie, oczywiście niezwłocznie Cię poinformujemy.

Te: Blog PlayStation


Więcej wiadomości też Interaktywna rozrywka Sony.

Zwykle linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców detalicznych są linkami stowarzyszonymi. Dokonując zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać do sfinansowania strony, z której można korzystać bezpłatnie. Nie masz żadnych wad.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  GreedFall: Gold Edition jest już w sklepach
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  GreedFall: Gold Edition jest już w sklepach
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

  • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
  • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
  • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
  • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Najlepsze oferty na Amazon: Prime Day 2021: Duża zniżka na telewizory 8K
Continue Reading

Trending