Connect with us

entertainment

Dieter Bohlen ogłosił nową pracę w telewizji – to zaskakujące

Published

on

Dieter Bohlen ma nową pracę. Zdjęcie: dieterbohlen / instagram

Nowy post Dietera Bohlena – ale w RTL nie ma nic do zobaczenia

Dieter Bohlen Od tego czasu zniknął z programów RTL „Das Supertalent” i „DSDS” – przynajmniej w telewizja. Zamiast tego coraz bardziej poświęca się swoim kanałom mediów społecznościowych. Jednak lepiej jest mieć reklamę. Choć gigant popu wielokrotnie zapowiadał, że wkrótce powróci z nowymi projektami, to na razie nie jest bardziej konkretny.

ten Fani Bohlen nadal wolałby zobaczyć go w nowym formacie telewizyjnym, ale większość nadawców jest prawdopodobnie mniej otwarta na ten pomysł. Watson wyjaśnił ProSieben, Sat.1 i nadawcy publiczni powiedzieli kilka miesięcy temu, że obecnie nie planują stosowania gontów.. Dawna nowoczesna gwiazda dostała nową pracę.

Dieter Bohlen planuje powrót do telewizji — ale nie do serialu

67-latek został ambasadorem reklamowym Freenetu – i tym samym wrócił także do telewizji. Zgodnie z komunikatem prasowym dostawcy usług telekomunikacyjnych producent muzyczny musi lepiej poznać całą markę i poszczególne marki. Trochę dziwne: Bohlen dostała nawet własny tytuł za tę pracę. Obecnie jest dyrektorem ds. rozrywki w firmie.

Dieter Bohlen zapowiedział dla Freenet. Zdjęcie: Freenet

Dieter Bohlen powinien aktywnie uczestniczyć w komunikacji

Dieter idealnie pasuje do marki Freenet. Jest prosty i darmowy, jak w grupie FreenetJakie są przyszłe zadania Bohlina? Podobno powinien być kimś więcej niż „tylko” ambasadorem reklamy. Powinien być aktywnie zaangażowany w komunikację.

W komunikacie prasowym firmy czytamy: „Bohlen wejdzie w różne role, a tym samym ucieleśni różne historie dotyczące marek i ofert”.

Bohlen jest podekscytowany nowym zobowiązaniem

W oficjalnej deklaracji swojego zaangażowania sam Bohlin mówi:

„Niewiele osób wie, że mam już dyplom z zarządzania biznesem. W związku z tym etap dla spółki giełdowej, takiej jak Freenet Group, jest dla mnie bardzo ekscytujący. Model biznesowy jest unikalny w Niemczech, ale nie jest również powszechnie znany. To tak ma najlepszy numer autora na świecie – gdyby nikt o tym nie wiedział, byłaby to również klapa. Cieszę się, że teraz pracujemy nad ulepszeniem go razem i że jestem teraz częścią zarządu Freenet.

Nie widzę nowych punktów w RTL

Od połowy września do niedługo Boże Narodzenie Kampanię z Bohlenem będzie można oglądać w wielu kanałach telewizyjnych – m.in. ProSieben i Sat.1. Z drugiej strony kampania nie będzie pokazywana na kanałach Mediengruppe RTL – wieloletniego pracodawcy Bohlena – powiedziała Watsonowi rzeczniczka Freenetu. Nie ma to jednak nic wspólnego z panelami drewnianymi, jak podkreśla: „Ostatnie kampanie w ciągu ostatnich kilku lat nie były już prowadzone w kanałach RTL Mediengruppe. Tak więc dystrybucja budżetu reklamowego nie została odłożona, gdy rozpoczęliśmy współpracę z Dieterem Bohlenem”.

READ  Martw się o Królową Popu!

Wiele reklam online i w mediach społecznościowych zostało już zaplanowanych – i to teraz dobrze pasuje do obrazu Instagram Dieter Bohlen jest wszechobecny.

(Jeśli)

Sophia Thomala jako gościnna jurorka „Supertalentu” potwierdziła: „Musisz uważać, kiedy mnie zapraszasz”

Wygląda na to, że chaotyczna sytuacja w jury „Das Supertalent” powoli, ale pewnie dobiega końca. Przede wszystkim RTL zdecydowało się zastąpić zeszłorocznych jurorów Dietera Bohlena, Bruce’a Darnella, Evelyn Burdecki i Chrisa Tala. Stało się to w kontekście przekazywania treści, ponieważ stacja chce stać się bardziej przyjazna rodzinie.

Komik Chris Tull poznał Lolę Webert przynajmniej z post moderacją Daniela Hartwicha i Victorii Swarovski…

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepszy film pochodzi z Polski

Published

on

Najlepszy film pochodzi z Polski

Görlitz (dpa/sn) Na 21. Festiwalu Filmowym w Nissi polski film „Tyle conic” (Nic dobrego) w reżyserii Grzegorza Dybowskiego otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego. „Bardzo polityczny i niestety bardzo rzadki pogląd na ludzi znajdujących się w wielkiej rozpaczy pomiędzy żądaniami Brukseli, która często nie jest zaznajomiona z lokalnymi warunkami, a życiem na wsi, społeczności… Młodym grozi rozdarcie”. W sobotę w Görlitz wyjaśniają swoją decyzję. Film śledzi podziały społeczne, ale także pokazuje nadzieję i lepszą przyszłość.

Wśród innych „Ryb Nysy” znaleźli się Magdalena Šelica i Marta Neradkiewicz („Lek” Slavomira Fabickiego) za najlepszą kreację aktorską, Michał Łosoński („Mok” Matthiasa Breklera) za najlepszą scenografię oraz Claudiusz Krostowski („Ultima Thule”) zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Za najlepszy film dokumentalny i nagrodę specjalną jury wybrało „Skad dokad” reżysera Macka Hameli, a za najlepszy film krótkometrażowy „Milczenie 600 milionów wyników” reżyserki Sophie Lahusen. Nagrody Publiczności trafiły do ​​filmu fabularnego „Rohbau” Tuny Kaptan oraz dokumentu „Echoes from the Borderland” Lary Meliny Bros. Najpopularniejszym filmem krótkometrażowym był „Na żywo” Mary Tamković.

Od 14 do 19 maja około 90 filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych zostanie wyświetlonych w 19 lokalizacjach na Festiwalu Filmowym Nysa w trójkącie pomiędzy Niemcami, Polską i Czechami. Oprócz trzech konkursów i różnorodnych cykli filmowych w programie znajdują się koncerty, wystawy, odczyty i koncerty. Tym razem skupimy się na kobiecej perspektywie.

READ  Horoskop na dziś: Twój darmowy horoskop dzienny na 7 grudnia 2022 r
Continue Reading

entertainment

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

Published

on

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

W niedzielę (16 czerwca 2024) w telewizji wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Na news.de dowiesz się, kiedy i gdzie można oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z powtórką „Rundy Wstępnej, Grupy D”, wyłącznie w telewizji lub cyfrowo w bibliotece multimediów.

AM: Niemcy – Szkocja w ZDF Zdjęcie: ZDF, przesłane przez FUNKE Software Guides

W niedzielę (16 czerwca 2024 r.) w telewizji o godzinie 13:30 wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Jeśli przegapiłeś transmisję w RTL z „Rundą Wstępną, Grupa D”: sprawdź bibliotekę multimediów RTL TV Now. Znajdziesz tam wiele raportów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo online jako wideo na żądanie po ich wyemitowaniu. Z reguły program można znaleźć w Internecie po jego emisji w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich przesyłek. Niestety w najbliższej przyszłości w telewizji klasycznej nie będzie powtórki RTL.

„EM: Polska-Holandia” w telewizji: O to właśnie chodzi w „Rundze Wstępnej, Grupa D”.

Pierwsza runda w Hamburgu. Polska selekcja bardzo rozczarowała w kwalifikacjach, zajmując trzecie miejsce w grupie za Albanią i Czechami i dochodząc do rundy finałowej dopiero przez kwalifikacje. Dotychczasowy rekord Mistrzostw Europy jest równie niepokojący: poza dotarciem do ćwierćfinału w 2016 roku, Polacy w pozostałych trzech występach pozostali bez zwycięstwa, zawsze zajmując ostatnie miejsce w grupie. Taki los grozi im teraz ponownie w obliczu silnej konkurencji. (Źródło: RTL, przepisane przez FUNKE Program Magazines)

„EM: Polska – Holandia” w telewizji: wszystkie informacje w skrócie

Cecha: Runda wstępna, Grupa D

W:rtl

Rok produkcji: 2024

Długość: 255 minut

Z dużą precyzją: Tak

Wszystkie odcinki „EM: Polska – Holandia” w telewizji

WIĘCEJ ROZRYWKI: W naszych poradach dotyczących telewizji zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie i kiedy można obejrzeć pozostałe edycje „EM: Polska – Holandia” można dowiedzieć się tutaj:

READ  „Polizeiruf 110” z Frankfurtu nad Odrą: nowy kolega Vincenta Rossa
Tytuł odcinka rój konsekwencja data czas kanał cały czas
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 17 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 0 0 18 czerwca 2024 r O 17:00 z prawej do lewej 195 minut
Runda eliminacyjna, Grupa B 0 0 19 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 21 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 1 6 22 czerwca 2024 r 13:30 z prawej do lewej 255 minut

(Numery sezonów i odcinków są przydzielane przez odpowiednich nadawców i mogą różnić się od oznaczeń w oficjalnych przewodnikach po odcinkach)
On podąża News.de Już w środku WhatsApp, Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

Ten tekst powstał na podstawie danych z Kolekcji Funke. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, możesz je przesłać do nas na adres [email protected].

rouge/news.de

Continue Reading

entertainment

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie

Published

on

Finał GNTM został rozerwany przez widzów już po pierwszym akcie
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Finał GNTM z udziałem Heidi Klum ma dopiero kilka minut, a w sieci krąży już mnóstwo plotek. Winna temu jest amerykańska gwiazda popu.

Kolonia – Przed zakończeniem niemieckiego programu Next Top Model (GNTM) sporo fanów zastanawiało się, czy Heidi Klum (51 lat) również wystąpi ponownie. Tuż po godzinie 20:15 w czwartek (13 czerwca) było już jasne: tym razem nie wystarczyło na cały utwór. Jednak najwyraźniej niektórzy woleliby posłuchać śpiewu modelki niż występu, który początkowo zapewniał akompaniament.

Ze względu na napisy początkowe: widzowie GNTM chcą, aby Heidi Klum została piosenkarką

Marsz inauguracyjny otworzył amerykańska gwiazda muzyki pop Robin S. (62 lata) ze swoim przebojem „Show Me Love” (1990). Heidi Klum sama zaśpiewała kilka pierwszych taktów, ślizgając się po scenie na dużym, czerwonym sercu LED ustawionym na podłodze. „Wiem, jak bardzo chciałbyś, abym dzisiaj ponownie zaśpiewała Ci piosenkę, ale wolę zostawić to innym” – zażartowała, po czym pozostawiła scenę swojemu gościowi.

Jednak gdy nominowani do GNTM przechadzali się po scenie, uśmiechając się w rytm melodii hymnu narodowego, który ma już 30 lat, wielu widzów ProSieben w domu nie było w nastroju. A przede wszystkim akt otwarcia był za to odpowiedzialny. „Heidi też mogła tam śpiewać” – napisał jeden z rozczarowanych fanów w X.

Zaledwie kilka minut później: Finał GNTM został całkowicie rozdarty w Internecie

Robin S. również poniósł porażkę. Bezlitosny także wobec innych telewidzów: „Śpiew jest coraz gorszy z każdą sekundą” – napisał jeden z użytkowników, podczas gdy w innych postach za śpiew karano słowami „podziemny”, „nie do zniesienia” lub „strasznie pokręcony”. Wielu fanów GNTM uważało, że pomyślne zakończenie powinno być inne.

Plakat GNTM przedstawia Heidi Klum i piosenkarkę pop Robin S.
Na planie Robin S. wprawiła wszystkich w dobry nastrój swoim hitem „Show Me Love” – ale nie przełożyło się to na wielu telewidzów. © ProSieben/Richard Hübner & Avalon.red/Imago

Komentarze typu „Dlaczego śpiew jest gorszy od śpiewu Heidi?” „Zaledwie po 5 minutach serial jest po prostu kolejnym gorączkowym marzeniem” lub „OK, w skali od 1 do 10, jak frustrujące było pierwsze 10 minut?” Po pierwszych minutach zakończenia była to raczej reguła niż wyjątek. Przy okazji: przed wielkim występem Heidi Klum podzieliła się rzadkim zdjęciem ze swoim przyrodnim bratem. Wykorzystane źródła: „Niemiecki następny top model” (ProSieben, premiera 13 czerwca 2024 r.), twitter.com

READ  Horoskop na dziś: Twój darmowy horoskop dzienny na 7 grudnia 2022 r
Continue Reading

Trending