Connect with us

entertainment

Najlepsze filmy dokumentalne w telewizji: „Pokolenie 9/11” i „Der Forest Buckler Park Bad Muskau”

Published

on

Szukasz porad dokumentalnych na wtorek? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rekomendacje z programu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to magazyn dokumentalny, magazyn biznesowy czy dokument regionalny: tutaj znajdziesz przegląd naprawdę wartościowych programów telewizyjnych. jego praca!

Zapowiedzi telewizyjne na news.de.
Zdjęcie: Adobe Stock / goodluz

Dzisiaj, we wtorek, wybraliśmy pięć filmów dokumentalnych do obejrzenia, które są dostępne na Bezpłatna telewizja Do obejrzenia: Od 20:15 w programie będzie pokazywany regionalny dokument, magazyn biznesowy i magazyn dokumentalny. Oto nasze zalecenia dotyczące dokumentacji:

Oglądaj filmy dokumentalne w jakości HD — dzięki Sky

Dokumentacja: „Pokolenie 9/11” (20:15 w Arte)

Siedem osób przedstawionych w filmie urodziło się w nowym tysiącleciu. Ataki z 11 września stworzyły poczucie spójności wśród Amerykanów i przysporzyły im wsparcia sojuszników na całym świecie. Ale ta jedność była krótkotrwała, wojna z terrorem w kraju i za granicą podsycała agresywny patriotyzm, który podsycał podejrzenia i strach, a kiedy Siedmiu Bohaterów weszło do drugiego rzędu, wybór Baracka Obamy zmienił nastroje w kraju.

Te dokumenty na Sztuka Zajmuje 55 minut.

Regionalny film dokumentalny: “Der Fürst Pückler Park Bad Muskau” (21:00 MDR)

Na północno-wschodnim krańcu Saksonia to magiczne królestwo bogate w światowe dziedzictwo. Znajduje się tu polsko-niemiecki park księcia Böckler Bad Muskau. W pierwszej połowie XIX wieku Hermann Ludwig Heinrich Graf von Böckler-Muskau zrealizował swoją wizję angielskiego parku krajobrazowego w dolinie przesiąkniętej rzeką Ness. Jego 850-hektarowe sanktuarium – największy park tego typu w Europie Środkowej – powinien wyglądać jak idylliczny krajobraz łąk, wzgórz, stawów, ścieżek, mostów i gigantycznych drzew. A jednak był to wspaniały akt humanitarny.

Ten regionalny dokument dotyczący MDR Zajmuje to 45 minut.

Magazyn biznesowy: „Makro: Poker w Brukseli – walka o miliardy koron” (22:30 od 3 soboty)

Po trzech miesiącach wideokonferencji szefowie rządów Unii Europejskiej spotkali się w Brukseli we wrześniu 2020 r., aby przeprowadzić twarde negocjacje w sprawie Funduszu Odbudowy, który ma złagodzić skutki gospodarcze wywołane przez koronę. Artykuł między Brukselą, Paryżem, Hagą, Warszawą i Madrytem opowiada o rozwoju i zawarciu historycznego porozumienia wynegocjowanego za zamkniętymi drzwiami.

READ  Dzisiaj z Andresem Philem

Ten magazyn branżowy na 3sob Zajmuje to 45 minut.

Magazyn dokumentalny: „Unküsst” (22:30 ZDF)

Szacuje się, że dwa miliony ludzi w Niemczech ma niewielkie lub żadne doświadczenie seksualne w wieku dorosłym, chociaż większość chciałaby to zrobić. „37 °” towarzyszy osobom, które jeszcze nie miały romansu i bada pytanie, dlaczego jeszcze do tego nie doszło. Kristoff ma 49 lat i nie był całowany. Artysta z Fryzji Wschodniej ma nadzieję spotkać kobietę na całe życie. „Tęsknię za miłością”, mówi. „I myślę, że jest to bardzo ważne dla wszystkich. Uważam, że samotność jest okropna”.

Dziennik tego dokumentu na ZDF Zajmuje to 30 minut.

Seria reportaży: „W krainie suchości” (23:15, 3 SOB).

Wschodnia Austria doświadczyła znacznych niedoborów opadów od 2000 roku w wyniku szybkich zmian klimatycznych. Fakt, że niektóre obszary są faktycznie zagrożone „zniszczeniem”, wynika nie tylko ze zmian klimatycznych, zmniejszenia opadów i jednocześnie podwyższonych temperatur, ale także z celowej ingerencji ludzi w bilans wodny.

Ta seria raportów w 3sat trwa 50 minut.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE.

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook I youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię do redakcji.

ROJ / news.de

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  Laura Muller dzieli się swoim pierwszym selfie od miesięcy
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  Spór o polskie duchy natury – Jezus i pustkowie 13
Continue Reading

entertainment

Görlitz: David Hasselhoff w marszu do Görlitz?

Published

on

Czy naprawdę pomogłoby być przed kamerą z Davidem Hasselhoffem? Najbardziej znany artysta z Görlitz z pewnością jeszcze o tym nie wie. Ale zapewnił SZ, że otrzymał zamówienie na zdjęcia: Wytwórnia filmowa chciałaby go załatwić na wtorek.

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Davida Hasselhoffa przedstawia go w Karpnickim w Polsce. Tu też padło pierwsze ujęcie serii „Ze Network”. W komedii grają amerykański aktor David Hasselhoff i niemiecki aktor Henri Hubchen.

Zamknij dwa sposoby fotografowania

Oprócz Halle, Lipska, Berlina i Brandenburgii zdjęcia będą miały miejsce także w Görlitz – zapewnia Melanie Krimpelbein z firmy produkcyjnej Syrreal Entertainment. Następnie jedzie do Maroka. „Niestety nie możemy ogłosić, kiedy produkcja odwiedzi jakiekolwiek miasto podczas kręcenia filmu” – wyjaśnia Melanie Krempelin ze względów bezpieczeństwa.

Ale jest ważny znak, że „Ze Network” będzie faktycznie kręcić w Görlitz na początku przyszłego tygodnia: miasto Görlitz ogłosiło dwa zamknięcia dróg z powodu zdjęć. W poniedziałki Jakobstrasse będzie całkowicie zamknięta między 6:00 a 19:00. We wtorkowy wieczór, między 19:00 a północą, możesz również spodziewać się krótkich zamknięć i zakazów przystanków na Bautzener Straße. Dotyczy to obszaru między Hilgerstrasse i Landeskronstrasse. Ale po weekendzie „Torstrasse 1” zrobi sobie krótką przerwę od zdjęć. Tak więc w rzeczywistości pozostaje tylko Zee Network. Według agencji, która poszukuje statystów do serialu – mężczyzn i kobiet o różnym pochodzeniu – zdjęcia odbędą się w Görlitz i Berlinie od końca września do końca października.

David Hasselhoff – przez większość swojej młodości

W każdym razie artysta, który nie chciał występować w gazecie pod własnym nazwiskiem, zarejestrował się we właściwej agencji statystów, gdy usłyszał, że David Hasselhoff może przyjechać do Görlitz. „Wtedy czekasz na to, co ma nadejść”, mówi z uśmiechem. Teraz agencja castingowa zapytała, czy będzie miał czas we wtorek. Aby zobaczyć scenę w Eleganckim Pubie. „Oczywiście, że się zgodziłem” – mówi. – Ale to nie gwarantuje, że tam będziesz. Czasami jest umówione spotkanie, aby sprawdzić, czy dodatkowy element pasuje do sceny i roli. „W końcu decyduje menedżer”.

READ  Bamberg Symphony Orchestra we współpracy z publicznością

Muzyk wystąpił już dwukrotnie jako aktor drugoplanowy w serialu kryminalnym Görlitz „Wolfsland” z Yvonne Catterfield i Gotze Schubertem. „Chciałbym też zagrać w filmie historycznym”, nawet jeśli kostium i maska ​​są zwykle bardziej dopracowane. Ale bycie częścią Zee Network również byłoby dla niego czymś wyjątkowym.

Pełen wrażeń rok filmowy jeszcze się nie skończył

Muzyk David Hasselhoff relacjonuje czasy bezpośrednio po zmianach politycznych. „W tym czasie miałem jedenaście czy dwanaście lat, a Hasselhoff stawał się coraz bardziej znany jako piosenkarz i aktor”. Na przykład z serią „Knight Rider”. „Hasselhof to swego rodzaju kult” — mówi Gorlitzer. „Nie uważałbym się za wielkiego fana, ale kojarzy mi się to z moją wczesną młodością”. Tak powinno być dla wielu.

Ale dla Görlitz pełen wydarzeń rok filmowy jeszcze się nie skończył. Zdjęcia do serialu X-filmowego „Torstrasse 1”, który przeniósł wiele sklepów, całe ulice i secesyjny dom towarowy z powrotem do lat 20., przenoszą się teraz do Berlina. W październiku drużyna strzelecka chce wrócić do drugiej ligi strzeleckiej w Görlitz. Jesienią do Görlitz przyjedzie także obsada Wolfsland, zapewnia Gitta Deutz z agencji prasowej o tej samej nazwie. „Dwunasty film z serii zostanie nakręcony w listopadzie” – powiedziała.

Continue Reading

Trending