Connect with us

Tech

Aktualizacja Fallout 4: Next Gen na PS5 i Xbox pojawi się dzisiaj

Published

on

Aktualizacja Fallout 4: Next Gen na PS5 i Xbox pojawi się dzisiaj

Fallout 4 otrzymuje dużą aktualizację na PS5, konsole Xbox Series i PC.
Fallout 4 otrzymuje dużą aktualizację na PS5, konsole Xbox Series i PC.

Czwartek, 25 kwietnia 2024 r

13:58

Oficjalne kanały Bethesdy milczą na razie na temat konkretnego wydania. Nawet jeśli istnieją pojedyncze raporty o trwałych pobraniach, już przygotowujemy się na to, że aktualizację będziemy mogli pobrać dopiero później, niż pierwotnie oczekiwano.

13:25

Wypuszczać tylko w godzinach wieczornych?

Nadal nie możemy zgłosić żadnego białego dymu dotyczącego aktualizacji nowej generacji. Ponieważ pora lunchu prawie się skończyła, czas premiery podawany przez niektóre sklepy znów stał się bardziej realistyczny.

Źródła takie jak te Spodziewaj się, że aktualizacja pojawi się dzisiaj Około 18:00 czasu niemieckiego Może zostać wydana – w zależności od terminu wydania poprzednich aktualizacji Fallouta 4.

12:54

Wciąż czekamy na znak życia ze strony aktualizacji – na razie bezskutecznie. Jeśli potrzebujesz porady, co zrobić przed premierą: Słyszeliśmy, że seria Fallout na Amazon Prime jest całkiem niezła…

12:33

Wygląda na to, że nic się jeszcze nie dzieje w związku z aktualizacją. Mamy serię PS5 i Xbox

W Internecie pojawiają się pojedyncze doniesienia, że ​​najwyraźniej rozpoczęło się odpowiednie pobieranie – w tym na nieoficjalnym kanale Fallouta 4 na Discordzie. Oczywiście będziemy Cię na bieżąco informować.

12:18

Serwery Fallouta 4 są obecnie wyłączone.Serwery Fallouta 4 są obecnie wyłączone.

Serwery Fallouta 4 są obecnie wyłączone.

To jest obraz, który aktualnie widzisz, gdy logujesz się na serwery Bethesdy. Brak informacji o czasie trwania prac konserwacyjnych.

12:08

Serwery modów przestały działać w ciągu tych minut

Teraz już niedługo okaże się, czy z aktualizacją nowej generacji będziemy mogli ruszyć już po południu – czy też będziemy musieli poczekać trochę dłużej.

11:55

Do zapowiadanych prac konserwacyjnych związanych z modyfikacją pozostało niecałe 5 minut. Czy aktualizacja nowej generacji zostanie również zainstalowana w tym samym czasie?

READ  Wprowadzono konkurenta dla Samsunga Galaxy Z Flip4

11:38

Nasz użytkownik JDrake pisze w komentarzach, że pobieranie już trwa na platformie Steam, gdzie znajduje się wolumen aktualizacji Nieco ponad 55 GB. W takim razie prawdopodobnie nie zajmie to dużo czasu w przypadku konsol; Pad w wersji Xbox posiada już ikonkę „X/S”.

11:23

„Nagranie przedstawiające moje regularne sprawdzanie, czy aktualizacja Fallouta 4 została już wydana. […]”

Ten X-Post z gifem całkiem dobrze opisuje nasze obecne zachowanie – i prawdopodobnie także wielu z Was.

Polecane treści redakcyjne

W tym momencie znajdziesz zewnętrzną treść z Twittera, która uzupełnia artykuł.
Możesz go ponownie wyświetlić i ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści z Twittera.

Dane osobowe mogą być przekazywane do platform podmiotów zewnętrznych. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

łączyć z Treść Twittera

11:05

Aktualizacja nie została jeszcze wypuszczona, ale Bethesda ostrzegała przed nią przed oficjalną premierą – przynajmniej wszyscy bawiący się modami. W najgorszym przypadku łatanie może zniszczyć zawartość z powodu niekompatybilności.

Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj:

10:19

Nadal nie jest jasne, kiedy pojawi się aktualizacja Fallouta 4. Najprawdopodobniej będzie to około południa, ale niektóre anglojęzyczne sklepy również spekulują na temat premiery wczesnym wieczorem (około 17:00 i 18:00). Powód: Poprzednie aktualizacje gry End of Time RPG ukazały się w podobnym okresie.

9:51

Ciekawostka: dzisiejsza aktualizacja jest pierwszą dużą łatką do Fallouta 4 od 2017 roku(!).

8:26

Oczywiście najważniejsze pytanie brzmi: kiedy aktualizacja będzie dostępna dzisiaj?

Jest już dość wyraźny sygnał. Ponieważ o 10:00 UTC – około 12:00 czasu niemieckiego – odbędzie się konserwacja modów i Klubu Kreatywności. Jest więc bardzo prawdopodobne, że w tym czasie zostanie zainstalowana łatka nowej generacji.

W porze lunchu odbędzie się konserwacja modów do Fallouta 4.W porze lunchu odbędzie się konserwacja modów do Fallouta 4.
W porze lunchu odbędzie się konserwacja modów do Fallouta 4.

READ  Trzy nowe urządzenia FritzBox i nie tylko: przegląd innowacji firmy AVM na targach MWC

07:30

Witamy w transmisji na żywo z aktualizacji Fallout 4 nowej generacji!

Niektóre informacje na temat dużej łatki są już znane (patrz poniżej), ale inne informacje – takie jak dokładny czas – nie są jeszcze znane. Będziemy Cię tutaj na bieżąco informować i mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Bethesda dzięki nowej aktualizacji sprawia, że ​​Fallout 4 jest odpowiedni dla obecnej generacji konsol. Co dziwne, nazywa się to „aktualizacją dla konsol nowej generacji” i ma na celu między innymi znaczne ulepszenie wydanej w 2015 roku gry RPG końca czasu.

Szybki rzut oka na informacje dotyczące dzisiejszej łatki nowej generacji do Fallouta 4

  • początek: 25 kwietnia 2024 r
  • czas: Jeszcze nie wiadomo, prawdopodobnie około południa
  • Systemy: Seria PS5, Xbox
  • Rozmiar pobierania: Jeszcze nie wiadomo

Te treści i innowacje są obecne w aktualizacji Fallouta 4

Jak wspomnieliśmy wcześniej, aktualizacja dba przede wszystkim o techniczną stronę gry i dostosowuje ją do obecnych konsol PS5 i Xbox Series X/S, które są znacznie wydajniejsze w porównaniu do PS4 i Xbox One.

Bethesda ma to gdzieś Oficjalne ogłoszenie Ujawniliśmy już niektóre szczegóły i ulepszenia, które przyniesie łatka:

  • Ustawienia trybu wydajności i jakości
  • Liczba klatek na sekundę do 60 kl./s
  • Większa dokładność
  • Ulepszenia i poprawki stabilności

Ulepszenia komputera: Każdy, kto gra w Fallouta 4 na swoim komputerze, może spodziewać się obsługi ultraszerokokątnych wyświetlaczy, obsługi Steam Deck i różnych poprawek błędów.

Nowe zadanie: Oprócz ulepszeń technicznych aktualizacja dodaje także nową zawartość do Fallouta 4. Pojawi się zupełnie nowa misja o nazwie „Echoes of the Past”, w której musisz uniemożliwić Enklawie założenie bazy w północno-wschodniej części mapy. Nie ma jednak jeszcze informacji o czasie trwania misji.

Fallout 4 to gra RPG osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie. Akcja filmu rozgrywa się prawie 200 lat po wielkiej wojnie nuklearnej w okolicach niemal zniszczonego Bostonu w Ameryce Północnej.

READ  Have A Nice Death ukaże się dzisiaj na Nintendo Switch i PC

W grze wcielamy się w jedynego ocalałego z Krypty 111, który budzi się z kriogenicznego snu i musi walczyć o przetrwanie na pustkowiach.

Tytuł jest aktualizowany w chwili, gdy uniwersum Fallouta cieszy się ogromnym wzrostem popularności za sprawą emisji serialu na platformie Amazon Prime. Aktualizacja została zapowiedziana już dawno temu i miała pojawić się w zeszłym roku. Teraz jest czas.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Martw się negatywnymi opiniami: sztuczna inteligencja w iOS 18 powinna być eksperymentalna

Published

on

Martw się negatywnymi opiniami: sztuczna inteligencja w iOS 18 powinna być eksperymentalna

Apple zaprezentuje nadchodzące funkcje sztucznej inteligencji w iOS 18 i innych systemach operacyjnych podczas nadchodzącej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC). Jednak według Marka Gurmana z Bloomberga funkcje te mogą być reklamowane w wersji beta lub w wersji zapoznawczej. Sugeruje to, że Apple wciąż ma trochę do nadrobienia w szybko rozwijającym się krajobrazie sztucznej inteligencji.

Ostrożne podejście Apple do integracji sztucznej inteligencji sugeruje, że funkcje planowane dla iOS 18 mogą nie być jeszcze wystarczająco niezawodne lub zaawansowane, aby można je było uruchomić bez oznaczenia w wersji beta.

Apple jest postrzegane jako spóźniony uczestnik wyścigu sztucznej inteligencji, ale problemy, z którymi borykają się inne firmy, mogły skłonić do wzmożonej ostrożności. Przegląd sztucznej inteligencji wyszukiwarki Google jest tak zły, że Google całkowicie się zawstydził.

Strategia Apple dotycząca sztucznej inteligencji jest wieloaspektowa

Oczekuje się, że Apple zastosuje warstwowe podejście do sztucznej inteligencji, przy czym niektóre żądania będą przetwarzane lokalnie na urządzeniu, a inne w infrastrukturze chmurowej Apple. Decyzja, czy przetwarzać żądania na urządzeniu, czy w chmurze, jest podejmowana indywidualnie dla każdego zadania. Nadal nie wiadomo, czy użytkownik ma na to jakikolwiek wpływ.

Przetwarzanie sztucznej inteligencji na urządzeniu może być ograniczone do nowszych urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad i komputer Mac ostatniej generacji. Według doniesień firma pracuje również nad makietą urządzenia specjalnie dla Apple Watch.

Oczekiwane funkcje oparte na sztucznej inteligencji w iOS 18

Krążą plotki, że nadchodzące funkcje oparte na sztucznej inteligencji w iOS 18 obejmą wysyłanie wiadomości tekstowych i grupowanie powiadomień, transkrypcję notatek głosowych, edytowanie zdjęć przez sztuczną inteligencję, automatyczne sugestie odpowiedzi na wiadomości oraz ulepszenia Safari i wyszukiwania Spotlight. Użytkownicy mogą również spodziewać się modernizacji Siri i możliwości tworzenia nowych odmian emoji przy użyciu generatywnej sztucznej inteligencji.

READ  Nvidia konkuruje z Intelem w zakresie procesorów do centrów danych

Równowaga między ochroną danych a przetwarzaniem w chmurze

Apple stoi przed wyzwaniem zrównoważenia swojego wieloletniego skupienia się na przetwarzaniu na urządzeniu z oczekiwaniami klientów dotyczącymi generatywnych możliwości sztucznej inteligencji. Wiele poszukiwanych funkcji wymaga obecnie mocy obliczeniowej dużych federacji serwerów, co wymaga zmiany podejścia Apple do ochrony danych.

Mimo że Apple Cloud wykorzystuje w swoich serwerach chipy krzemowe Apple, dane nadal opuszczają urządzenie użytkownika, zagrażając poziomowi prywatności zapewnianemu przez przetwarzanie na urządzeniu.

Partnerstwa i współpraca

Oprócz funkcji AI wbudowanych w iOS 18, Apple dołączy chatbota opartego na technologii ChatGPT OpenAI. Krążą pogłoski, że dyrektor generalny OpenAI Sam Altman może pojawić się podczas wideo WWDC, aby ogłosić partnerstwo. Ale krążą też pogłoski, że chatbot nie zostanie zainstalowany.

Popularne treści z Mac Life+

Apple iPhone 13 (128 GB) – niebieski

593,99 euro

Continue Reading

Tech

MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę dla iPhone’a 15 Pro

Published

on

MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę dla iPhone’a 15 Pro

W świecie taryf MediaMarkt znaleźliśmy ofertę na iPhone’a 15 Pro, która naprawdę jest tego warta. Ponieważ tutaj otrzymujesz dwie nieograniczone taryfy i iPhone’a 15 Pro za tę samą miesięczną opłatę, jaką normalnie kosztowałaby jedna z taryf osobno.

Tylko na krótki czas – MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę na iPhone’a 15 Pro

Tylko na krótki czas – MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę na iPhone’a 15 Pro

Taryfa O2 Usługa Mobile Unlimited na żądanie kosztuje zazwyczaj 59,99 EUR miesięcznie indywidualnie (+ opłata za połączenie). Jednak w MediaMarkt otrzymujesz podwójną stawkę i możesz zapewnić sobie i swojemu partnerowi lub dzieciom nieograniczoną ilość danych. Możesz także kupić iPhone’a 15 Pro Jest wart około 1000 euro Ponadto. Żart jest taki: podstawowa opłata miesięczna w tym mega pakiecie jest o cent tańsza niż w przypadku wykupienia taryfy indywidualnie. Ponadto płacisz tylko jednorazową opłatę w wysokości 5,95 € za urządzenie i koszty wysyłki plus 39,99 € za cenę połączenia. Przy okazji: koszty połączenia będziesz musiał również zapłacić, jeśli kupisz taryfę indywidualnie.

Jest to uwzględnione w nielimitowanych taryfach

Transakcja w świecie taryf MediaMarkt jest częścią O2 Według MediaMarkt kampania podwójnej karty potrwa tylko do 31 maja. To, co otrzymujesz w tym pakiecie za podstawową miesięczną opłatę w wysokości mniej niż 60 €, jest niesamowite. Najpierw przyjrzyjmy się taryfie. Jak już wspomniano, O2 Taryfa Mobile Unlimited On Demand jest tu uwzględniona dwukrotnie. Oznacza to, że możesz samodzielnie korzystać z obu taryf, np. aby podłączyć swój smartfon i tablet do sieci komórkowej. Możesz także podzielić się drugą taryfą z dobrym przyjacielem lub rodziną.

W każdej z taryf otrzymujesz nieograniczoną ilość danych w szybkiej sieci 5G, dzięki czemu Twoja prędkość nie zostanie zmniejszona jak w przypadku niektórych innych nielimitowanych taryf. Tutaj możesz surfować po Internecie z prędkością do 300 Mbps.

Taryfa ma jednak mały haczyk. W zasadzie automatycznie masz dostępną ograniczoną ilość danych wynoszącą „tylko” 10 GB dziennie. To już wystarczy, aby przesyłać strumieniowo około dziesięciu godzin wideo HD lub 50 godzin korzystania z mediów społecznościowych. Jest więc mało prawdopodobne, aby możliwe było wykorzystanie do 10 GB dziennie. Jeśli tak się stanie, nadal możesz zarezerwować bezpłatny dodatkowy wolumen danych w odstępach 2 GB za pośrednictwem wiadomości SMS, kiedy tylko chcesz. Na początku może się to wydawać dziwne, ale chroni dostawcę przed nadużywaniem. Nawet intensywnie korzystający użytkownicy nie mają właściwie żadnych wad. Dodatkowo w ramach każdej taryfy otrzymujesz również ryczałt za rozmowy telefoniczne i SMS-y do wszystkich niemieckich sieci. Roaming UE jest tu również uwzględniony.

READ  Wprowadzono konkurenta dla Samsunga Galaxy Z Flip4

Tylko tyle naprawdę zaoszczędzisz

iPhone’a 15 Pro można zamówić w różnych wersjach kolorystycznych – zawsze jednak jest to model ze 128 GB pamięci wewnętrznej. Podsumujmy teraz, ile zapłaciłbyś w porównaniu z tym, gdybyś kupił iPhone’a 15 Pro osobno. Pakiet MediaMarkt wiąże się z kosztami przez okres minimum 24 miesięcy W sumie około 1485 euro.

Gdybyś jednak kupił iPhone’a osobno, obecnie musiałbyś zapłacić niecałe 940 euro (Zobacz porównanie cen). Za dodatkową opłatą w wysokości około 545 euro lub około 22,50 euro miesięcznie możesz także zaoszczędzić na dwóch urządzeniach – lub dwóch osobach – w ramach nieograniczonej taryfy. Jeśli na przykład podzielisz się kosztami ze znajomym, każdy będzie musiał zapłacić zaledwie 11 euro i otrzymać naprawdę silną taryfę 5G niemal bez ograniczeń. I odwrotnie, możesz otrzymać jedną z dwóch taryf całkowicie za darmo. Ale uwaga: oferta ma obowiązywać tylko do 31 maja – po czym wygasa.

Continue Reading

Tech

Dataminer znajduje wskazówkę w bieżącej grze

Published

on

Dataminer znajduje wskazówkę w bieżącej grze

Prawie 20 lat od premiery Paper Mario: Legenda Bramy Wiecznych W czwartek na Nintendo Switch ukazała się nowa, dopracowana graficznie wersja. Wygląda na to, że ta nowa wersja przeznaczona jest nie tylko na już dostępny Switch i Switch OLED, ale być może także na nadchodzącą Nintendo Switch 2. Potwierdza to co najmniej anomalia w kodzie programu wykryta przez eksploratora danych.

Obsługa UHD – ale dlaczego?

W związku z tym w kodzie gry znajduje się sekcja służąca do obsługi rozdzielczości UHD. Nie jest to jednak obsługiwane przez Nintendo Switch (OLED) – nawet w stacji dokującej osiąga się maksymalnie 1080p. Dodatkowo zainstalowany SoC często osiąga swoje granice nawet w tym zakresie rozdzielczości. Trudno sobie wyobrazić wyższą rozdzielczość jak UHD z chipem.

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: