Connect with us

entertainment

Love Storm: Eric jest niespodziewanie zaskoczony podczas ucieczki

Published

on

W 3664 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłości„Shirin jest trochę przytomny, a Andrei ma na swojej drodze więcej przeszkód.

Werner (Dirk Galuba, 80, r.) spotyka Erica (Sven Wassner, 41) w lesie. © ARD / Christoph Arnold

Eric (grany przez Svena Wassnera, 41 lat) jest zagrożony oskarżeniem. Florian (Arne Lauper, 28 lat) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) dodają mu odwagi, ale jego szanse są niewielkie. Ponieważ nie chce iść do więzienia, Eric pożycza pieniądze od Aryana i obmyśla plan.

Tymczasem Florian otrzymuje ulgę od doktora Michaela (Erich Altenkopf, 52 lata). W domu spotyka swojego brata Erica, który bagatelizuje datę sądu.

Aby Florian nie był zdenerwowany, Eric ukrywa swoje zamiary: chce uciec! Ale nagle Werner (Dirk Galopa, 80) staje przed nim w lesie. Czy mu to uchodzi na sucho?

Gwiazda Big Brother: Gwiazda Big Brother: Łysa Melanie Muller wygrywa 100 000 euro!
starszy brat Brumiego
Gwiazda Big Brother: Łysa Melanie Muller czerpie zwycięstwo i 100 tysięcy euro!

Shireen (Merv Shaker, 27 lat) idzie nad jezioro z Jerrym (Johannes Huth, 32 lata). Kiedy próbuje uratować tonącą pszczołę, oboje trafiają do wody. Ale Shireen nie krytykuje go – wręcz przeciwnie: zaczyna naprawdę lubić Jerry’ego!

Cornelia (Deborah Müller, 39 lat) chce podnieść poprzeczkę dla hotelu swoją kaszmirową pościelą, umieszczając w ten sposób „Fürstenhof” na liście najlepszych hoteli na świecie. Rosalie (Natalie Allison, 43 lata) jest szczęśliwa, ale nadal mają do czynienia z długami, które ma wobec Christopha (Dieter Bach, 57).

W żadnym wypadku Michael nie powinien się o niej czegoś dowiedzieć!

Christoph wyjaśnia Hildegardzie (Antje Hagen, 82), jakie wymagania stawia teraz Andre (Joachim Lätsch, 65).

Christoph wyjaśnia Hildegardzie (Antje Hagen, 82), jakie wymagania stawia teraz Andre (Joachim Lätsch, 65). © ARD / Christoph Arnold

Nikt też nie powinien zwracać uwagi na tajemnicę Andrésa (Joachim Lätsch, 65 lat).

Ale Hildegard (Antje Hagen, 82 lata) dowiaduje się, że kucharz jest szkolony przez telefon przez Tinę Kessler. Nie chce wspierać pracy.

Z drugiej strony Andrei jest absolutnie przekonany, że to jedyny sposób na zaspokojenie żądań Christophe’a. Dodaje jeszcze jedną rzecz i żąda od Andrieja tworzenia nowego dwugwiazdkowego składu każdego dnia od teraz.

Pokazuje nawet Adamowi swoją nową dziewczynę: jej imię to proste uczucie!
Widowisko telewizyjne
Pokazuje nawet Adamowi swoją nową dziewczynę: jej imię to proste uczucie!

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A dzisiaj, poniedziałek (30 sierpnia) o godzinie 15:10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Przebojowy serial ARD jest emitowany na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  Czy książę Harry uciekł po 20 minutach?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Zaskakująca głowa z włosami: czy księżna Kate nosi przedłużenia?

Published

on

Skąd nagle wziął się ten facet? po sobie Księżna Kate (39) i jej rodzina jest jednością małe letnie wakacje Oddani królewscy są teraz w pełni z powrotem w biznesie. Czy to wszystko? Sportowiec w pracy lub Stylowy na imprezie – Fani mają żonę książę William (39), aby patrzeć na to raz za razem. Jednak w jednym ze swoich przejawów uwagę zwrócił jeden szczegół: Kate urodziła zaskakująco pełną czuprynę — dzięki przedłużeniom?

Podczas rejsu statkiem w Windermere 39-latek pojawił się z niezwykle długimi i jeszcze pełniejszymi włosami z jasnymi lokami. Ekspert ds. przedłużania włosów w rozmowie z słońceże jest pomoc. „Chociaż zmiana jest niewielka, wydaje się, że tak Księżna Kate Twoje naturalne włosy są wydłużane kilkoma przedłużeniami.Olya Katz podzieliła się swoją opinią. Jednak dzięki najnowszej technologii nic z tego nie widać.

Eksperci pracują więc nad włosami Kate – księżna była w stanie odkryć dla siebie umiejętności stylizacji włosów podczas kryzysu zdrowotnego. Ta brunetka była na swoich dzieciach Książę Jerzy (8), Księżniczka Charlotte (6) i Prinz Lewis (3) Żył nim. “Zostałem fryzjerem na tym rezerwacie – ku przerażeniu moich dzieci”, mama trójki dzieci żartobliwie w styczniu.

Księżna Kate nad jeziorem Windermere we wrześniu 2021 r.
Księżna Kate na imprezie w Windermere we wrześniu 2021 r.
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i księżna Kate na weselu Pippy Middleton
READ  Czy książę Harry uciekł po 20 minutach?
Continue Reading

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  Czy książę Harry uciekł po 20 minutach?
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  — Quo vadis, Aido? Jasmila Žbanić im Kino
Continue Reading

Trending