Connect with us

entertainment

Michael Windler nagle wraca: zdjęcia pokazują niesamowite rzeczy

Published

on

Kariera Michaela Wendlera nie szła gładko długo.

© Rolf Vinnbrund / DPA

Po tym, jak Michael Windler wycofał się z życia publicznego w ostatnich miesiącach, jest teraz widziany na zakupach swojego certyfikowanego domu na Florydzie.

NRW / Floryda – znowu jest! Po 48-letnim Michaelu Windlerze, który niedawno opisał w telegramie po miesiącach ciszy radiowej, ponownie pojawiły się aktualne zdjęcia piosenkarza pop. Czytelnik korespondent obrazek Męża Laury Mueller (20) odebrał w sklepie z artykułami żelaznymi w Cape Coral (Floryda) – i mógł nawet zobaczyć, co piosenkarka robi zakupy.

Piosenkarz Michael Windler
Chłopiec 22 czerwca 1972 (wiek 48), Dinslaken
Mąż Laura Muller (mężatka. 2020), Claudia Norberg (mężatka 2009-2020)
dzieci Adeline Norberg

Michael Windler informuje swoich fanów tylko w podcastach Telegram

Michael Windler i jego żona Laura Muller milczą od miesięcy. Nic dziwnego, bo były juror DSDS zastrzelił się całkowicie wątpliwymi danymi o pandemii Corony i wątpliwymi porównaniami obozów koncentracyjnych z partnerami telewizyjnymi i reklamowymi. W lutym 2021 r. Zablokowano również kanał na Instagramie Michaela Wendlera – podobno naruszając wytyczne platformy.

Od tego czasu tłumacz „It Matters” zyskał sławę jedynie dzięki dzieleniu się dziwnymi treściami na temat pandemii Corony. Zwykle rozmawia ze swoimi obserwatorami wyłącznie za pomocą wiadomości głosowych – do niedawna, kiedy Michael Windler przedstawiał się swoim fanom po raz pierwszy od miesięcy w telegramie wideo.

Nowe zdjęcia Michaela Windlera: Singer zauważył zakupy na Florydzie

Teraz piosenkarz po raz kolejny pokazał się publicznie w swoim certyfikowanym domu na Florydzie – podczas wycieczki do sklepu z narzędziami. Michael Windler, który już wywołał oburzenie zapowiedzią przygotowywania posiłków, powiedział reporterowi czytelnikowi obrazek Zauważony.

Nagrania dokonane obrazek Obecnie piosenkarka jest pokazywana w swobodnych dżinsach i białej koszuli, płacąc za elektroniczne urządzenie kasowe. Według portalu piosenkarka popowa podobno nie kupiła żadnego sprzętu „przygotowawczego”, a jedynie nowego fana. Nic dziwnego, w końcu termometr w domu Windlera na Florydzie pod koniec maja wzrósł do ponad 30 stopni.

Laura Muller i Michael Windler są małżeństwem od czerwca 2020 roku – i mieli już do czynienia z wieloma kryzysami.

© Rolf Vinnbrund / DPA

Michael Windler i Laura Muller: Emisja ciszy na Instagramie – brak oznak życia od miesięcy

Nawiasem mówiąc, jego żona, Laura Muller, podobno nie była na zakupach. Mała żona Michaela Windlera również teraz jest rzadkością publicznie. 20-latek nie pojawił się w telewizji od miesięcy, a od końca lutego na kanale Instagram Laury Mueller panuje cisza radiowa.

READ  Filtr DSDS kpi z Ilse DeLange: "Mam inne cechy..." - TV

Nawet komik Oliver Boucher (43) spopularyzował swój podcast „Pocher – Dangerous Ehrlich!” Że była piosenkarka i influencerka teraz się rozstali, a 20-latek prawdopodobnie wrócił do Niemiec (więcej wiadomości o Gwiazdy NRW W RUHR24).

Wideo: Laura Mueller: Wciąż z Michaelem Windlerem?

Michael Windler: Córka Adeline Norberg przeprowadza się z Florydy do Kalifornii

Czy jest coś w tej plotce? To wszystko bzdury, piosenkarz ujawnił się niedawno w innym komunikacie audio Telegrama. „Wciąż jestem szczęśliwy, Lauro, i mieszkamy tutaj, w moim rodzinnym mieście z moją córką” – powiedział Michael Windler w wiadomości głosowej w Telegramie.

19-letnia córka Windlera, Adeline Norberg, wkrótce opuści dom swoich rodziców i wyjeżdża do Kalifornii, aby studiować na uczelni. Na starcie jest ich tylko dwóch: The Wendlers – i nowy fan.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  Market with Soul, największy w Europie targ klasztorny w Dalheim w Westfalii, obchodzi swoje urodziny w 2022 roku, Gütsel Online, OWL live
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  Heidi Klum była przerażona po tym, jak porzucił pulchną australijską modelkę

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  „Nigdy więcej nie-Żydów nie powinno mi mówić, co jest antysemickie”
Continue Reading

Trending