Connect with us

Economy

Analiza TipRanks: analitycy z Wall Street przewidują silną przyszłość dla tych akcji | biuletyn

Published

on

?? Eksperci notowani na TipRanks dostrzegają długoterminowy potencjał niektórych akcji
?? Analitycy znajdują się wśród 500 najlepszych ekspertów spośród ponad 7000 ekspertów wymienionych w rankingu TipRanks
?? Eksperci przewyższają akcje firm Nike, Dell Technologies, Activision Blizzard, Otonomo Technologies i Marriott Vacations

Narzędzie analitycznej oceny TipRanks zbiera wyceny akcji wielu ekspertów z różnych biur analitycznych, sprawdza dokładność prognoz, a następnie ocenia profesjonalistów finansowych zgodnie z ich sukcesem. Na początku czwartego kwartału TipRanks skompilował pięć akcji, które pięciogwiazdkowy analitycy postrzegają jako długoterminowy potencjał. W przeszłości ci eksperci mieli już wysoki wskaźnik sukcesu – a jeśli jeden z nich zastosuje się do wszystkich swoich zaleceń – wydali mocne zalecenia plony Miejsce wśród 500 najlepszych analityków w bazie danych agregatora danych finansowych. Obecnie są zwyżkowe dla następujących akcji.

Wakacje w Marriott na całym świecie

Marriott Vacations Worldwide, oddział sieci hoteli Marriott, wprowadza na rynek, sprzedaje i zarządza nieruchomościami wakacyjnymi, a przede wszystkim oferuje prawa do użytkowania w oznaczonym czasie lub częściowego użytkowania. Według analizy TipRanks opublikowanej przez „CNBC”, Marriott Vacations Worldwide do tej pory uniknął przeciwności spowodowanych kryzysem Corona, który był poważnym problemem dla branży hotelarskiej, i dlatego pozostaje aktualny. W rzeczywistości, udział firmy już odbił się po krótkim spadku na początku pandemii wiosną 2020 roku i jest teraz wyższy niż na początku kryzysu koronowego.

Analityk Jefferies, David Katz, jest uparty na papierze. Według niego Marriott Vacations Worldwide nadal jest jednym z najlepszych wyborów w branży rozrywkowej, dając tym samym akcjom rating kupna z dwunastomiesięczną ceną docelową na poziomie 190 USD. W oparciu o aktualną cenę wynoszącą 157,85 USD, prawdopodobieństwo wzrostu wynosiłoby ponad 20 procent (na dzień: cena zamknięcia 11 października 2021 r.). Inni analitycy zarejestrowani w TipRanks są bardziej optymistyczni co do udziału Marriott Vacations Worldwide: najwyższa cena docelowa na platformie wynosi średnio 203 USD, eksperci uważają, że udział wzrośnie do 194,75 USD. David Katz, który zajmuje 425 miejsce na 7000 analityków w TipRanks ze wskaźnikiem trafień na poziomie 61 procent, pozostaje dość konserwatywny, jeśli chodzi o swoją cenę docelową.

Według „TipRanks” analityk uwzględnia w swojej ocenie przeciwności związane z COVID-19 i pożarami w zachodnich Stanach Zjednoczonych, ale zakłada, że ​​zapotrzebowanie konsumentów na podróże wakacyjne wzrosło podczas pandemii i dlatego będzie rosło. Zdaniem Katza dotyczy to całej branży, ale Marriott Vacations Woldwide również skorzysta na powiązaniu z Marriott International i znaną marką, dzięki czemu trend wzrostowy się utrzyma.

READ  Strażnicy klimatu wzywają do ścisłej współpracy między Niemcami, Francją i Polską - EURACTIV.de

Technologie firmy Dell

Amit Darianani z Everscore ISI zajmuje 369. miejsce w rankingu TipRanks z 63-procentowym wskaźnikiem sukcesu — i obecnie zaleca inwestorom kupowanie akcji Dell Technologies. Jego cena docelowa dla akcji Della wynosi 114 USD, co oznacza wzrost o 8,3 procent w stosunku do obecnego poziomu cenowego (na dzień: cena zamknięcia 11 października 2021 r.). Średnio analitycy TipRanks uważają, że akcje wzrosną do 121,71 USD – chociaż akcje Della od ponad roku znajdują się w trendzie wzrostowym.

W swojej ocenie Darianani zwrócił uwagę na „znaczące możliwości”, jakie w dłuższej perspektywie przedstawią sektory infrastruktury i pamięci masowych w chmurze firmy Dell. Ponadto rozprzestrzenianie się pandemii Corony i przejście do biur domowych wzmocniły trend w kierunku komputerów i urządzeń do gier, na które Dell chce odpowiedzieć, kładąc większy nacisk na produkty premium do codziennego użytku przez konsumentów. Dell ogłosił odpowiednie kroki podczas Dnia Inwestora, podczas którego zaprezentowano również skup akcji i strategię zwiększenia wolnych przepływów pieniężnych. Według TipRanks, Darianani powiedział, że ogłoszenia na konferencji – takie jak program wykupu akcji o wartości 5 miliardów dolarów i kwartalne zyski – spełniły jego oczekiwania, a w niektórych przypadkach je przekroczyły, co jest powodem jego optymistycznych prognoz.

nike

Udział Nike w produkcji artykułów sportowych jest ostatnio bardzo niski. Z powodu zamknięcia fabryk związanych z Coroną w Wietnamie, Nike musiało to mieć Niższa prognoza sprzedaży na bieżący rok obrotowyCo rynek nie przyjął dobrze: akcje Nike straciły tego samego dnia 6,33 procent swojej wartości. Dla analityka Sama Posera z Williams Trading nie jest to powód do niepokoju, ale dobra okazja do rozpoczęcia. Ocenił akcje Nike jako „kupuj” i ustalił cenę docelową na 196 USD – odpowiada to potencjałowi wzrostowemu wynoszącemu około 30,4 procent w oparciu o obecną cenę (stan: cena zamknięcia 11 października 2021 r.).

Pomimo obecnych problemów z łańcuchem dostaw „globalny stan marki Nike nigdy nie był lepszy” – uważa Boozer. Według TipRanks, przeciwne wiatry są krótkotrwałe, aw bliskiej i odległej przyszłości firma prześcignie swoich konkurentów. Według Posera, Nike jest również na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów na 2025 r. – pomimo obecnie niskiej prognozy sprzedaży. Kiedy zaprezentowano bilans, sama firma potwierdziła, że ​​nie ma problemów z popytem i odnotowała kwartalny zysk o 23 proc. wyższy niż w poprzednim roku.

READ  „Ogromna kwota”: Szef dostawy uzasadnia swoją pensję

Poser, zajmujący 256 miejsce na ponad 7000 ekspertów TipRanks, nie jest odosobniony w swojej byczej ocenie akcji Nike: spośród 21 analityków zarejestrowanych na platformie 18 rekomenduje akcje i ustala średnią cenę docelową na 182,70 USD. Cena docelowa Posera 196 USD jest znacznie powyżej średniej, ale nie jest on najbardziej optymistycznym ekspertem: według TipRanks najwyższa cena docelowa Nike to 213 USD.

niezależne technologie

Otonomo Technologies zadebiutowało na giełdzie Nasdaq dopiero w sierpniu poprzez fuzję ze SPAC. W związku z tym obecnie jest tylko garstka analityków zajmujących się firmą w zakresie big data i analityki danych. Jednym z nich jest Jack Andrews z Needham – i bardzo optymistycznie patrzy na przyszłe perspektywy akcji Otonomo. Andrews zajmuje 153 miejsce na TipRanks z 63-procentowym wskaźnikiem sukcesu i daje Otonomo Technologies ocenę kupna i cenę docelową 10 USD. W oparciu o obecną cenę 4,83 USD, oczekuje się, że podwoi się (od: cena zamknięcia 11 października 2021 r.).

Według TipRanks Otonomo przetwarza miliardy punktów danych generowanych przez miliony podłączonych pojazdów. Według analityka Needham Andrews, firma dysponuje „podstawową technologią”, która powinna okazać się cenna dla producentów OEM, między innymi, ponieważ firma buduje pomost między danymi pojazdu a analizą. Wraz ze wzrostem liczby samochodów podłączonych do sieci, obszary zastosowań usług Otonomo prawdopodobnie będą się dalej rozszerzać. Na przykład z danych mogą skorzystać nie tylko producenci samochodów, ale także firmy ubezpieczeniowe.

Jednak Andrews ostrzega, że ​​bardziej rygorystyczne polityki prywatności mogą zagrozić modelowi biznesowemu Otonomo. Postrzega jednak udziały jako „korzystną konstelację szans/ryzyka ze znacznym potencjałem wzrostu” – jeśli firma może z powodzeniem rozwinąć swój pełny potencjał.

Activision Blizzard

Activision Blizzard trafił na pierwsze strony gazet w niedalekiej przeszłości Dyskryminacja i molestowanie seksualne w miejscu pracy świadomy siebie. Po sporze prawnym w tej sprawie z amerykańską agencją EEOC, która walczy o równość w miejscu pracy, twórca gry musiał teraz stworzyć fundusz w wysokości 18 milionów dolarów na odszkodowania dla ofiar. Według TipRanks, analityka Jefferies, Andrew Uerkwitza, ta kara jest tylko wzrostem prędkości w dobrym roku Activision Blizzard – a także pomogła rozwiać obawy dotyczące gorszej kary regulacyjnej.

READ  Handel na Giełdzie rozpocznie się w środę 29 września 2021 r.

W rzeczywistości Activision Blizzard wykorzystał fakt, że wiele osób korzystało z gier wideo jako rozrywki podczas przestojów Corony, zwiększając swoje zyski o około 51 procent w drugim kwartale w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Z drugiej strony pakiet odniósł mniejszy sukces iw ciągu ostatnich trzech miesięcy stracił około 17,8 proc. swojej wartości. Uerkwitz nadal jest uparty, zalecając kupowanie papieru i ustalając cenę docelową na 120 USD. To o 57,2 proc. więcej niż obecna cena (według ceny zamknięcia 11 października 2021 r.). Ekspert jest bardziej pozytywnie nastawiony do Activision Blizzard niż większość innych analityków TipRanks, którzy podali średnią cenę docelową w wysokości 113,60 USD.

Według Uerkwitza, Activision Blizzard ma „zbiór wysokiej jakości treści, które są niedoceniane w najszybciej rozwijającym się sektorze rozrywki”. Nowy potok treści dla konsol i partnerów również został pozytywnie oceniony przez TipRanks. Analityk Jefferies, który zajmuje 120 miejsce na platformie TipRanks, jest tak uparty, że nie widzi praktycznie żadnego potencjału spadkowego dla akcji Activision Blizzard. Po wyliczeniu kilku możliwych scenariuszy dotyczących dat premier nowych treści i reakcji klienta, nawet w czasie dekoniunktury trudno wyobrazić sobie więcej możliwych negatywnych aspektów, podaje ekspert. Nawet jeśli akcje wypadną gorzej niż oczekiwano, firma nadal będzie wyższa od szacunków zysku na akcję w roku fiskalnym 2021, twierdzi Uerkwitz. Dodatkowo, dzięki silnej marży brutto, producent gier wideo ma również narzędzia do dalszego wzrostu, np. poprzez skup akcji własnych czy przejęcia.

Zespół redakcyjny Finanzen.net

Ten tekst ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej. Finanzen.net GmbH wyklucza jakiekolwiek prawo do regresu.

Więcej informacji o Nike Inc.

Źródła obrazu: fotogestoeber / Shutterstock.com, pupunkkop / Shutterstock.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Economy

Stresujące dane przemysłowe: Ceny ropy pod presją po nowych podwyżkach | biuletyn

Published

on

Wczesnym rankiem ceny ropy osiągnęły najwyższy poziom od kilku lat.

Wczesnym wieczorem cena beczki North Sea Brent (159 litrów) wyniosła 84,60 USD. To było o 26 centów mniej niż w piątek. Cena wcześniej wzrosła do 86,04 USD, najwyższego poziomu od trzech lat. Cena baryłki amerykańskiej ropy West Texas Intermediate (WTI) spadła o jeden cent do 82,27 USD. Wcześniej osiągnął najwyższy poziom od 2014 r., wynoszący 83,87 USD.

Reklama

l, złoto, handluj wszystkimi towarami z dźwignią (do 30)

Handluj towarami z wysoką dźwignią i małymi spreadami. Możesz zacząć handlować już za 100,00, aby skorzystać z efektu 3000 euro kapitału!

Uwaga dotycząca Plus500: 74% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz podjąć wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Plus500UK Ltd jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority (FRN 509909). Plus500CY Ltd jest autoryzowany i regulowany przez CySEC (nr 250/14).

Po południu rozczarowujące dane przemysłowe z USA zaważyły ​​na cenach ropy. Produkcja przemysłowa we wrześniu niespodziewanie spadła. Problemy z międzynarodowymi łańcuchami dostaw nadal wywierają presję na produkcję. Spadek produkcji przemysłowej ogranicza również popyt na surowce.

Początkowo ceny ropy kontynuowały niedawny wzrost. Osiem tygodni temu ceny miały tendencję do wzrostu, wywołane obawami inwestorów o niewystarczającą podaż przed zimą. W miarę jak wiodące kraje uprzemysłowione wychodzą z kryzysu gospodarczego w wyniku kryzysu koronowego, rosną obawy o deficyt podaży na rynku ropy.

Inwestorzy obserwują przede wszystkim niedobór gazu ziemnego, który zwiększył zapotrzebowanie elektrowni na ropę naftową. Na tym tle eksperci nie mogą wykluczyć kolejnego wzrostu cen ropy.

„Napięta sytuacja rynkowa, którą Organizacja Krajów Eksportujących Ziemię (OPEC) i Międzynarodowa Agencja Energii (IEA) widziały w swoich miesięcznych raportach w zeszłym tygodniu, kontrastuje z wczesnym zakończeniem wysokich cen ropy naftowej i produktów naftowych” – skomentował Raw. ekspert ds. materiałów Carsten Fritsch z Der Commerzbank in Trading.

READ  Bayer: firma chemiczna przegapia kolejną randkę w Stanach Zjednoczonych

Nowy Jork/Londyn (dpa-AFX)

Więcej informacji o cenie ropy (Brent)

Źródła obrazu: QiuJu Song / Shutterstock.com, B Studio / Shutterstock.com

Continue Reading

Economy

Dostawa teraz także do Polski

Published

on

Firma modowo-lifestyle’owa Breuninger wchodzi do Polski w październiku 2021 roku. Początkowo nie ma nawet kosztów wysyłki zamówień.

Podstawy w skrócie

  • Breuninger rozwija swój sklep internetowy.
  • Zgłoszenia są teraz przyjmowane z Polski.
  • Dla firmy jest to ważny krok w kierunku internacjonalizacji.

Breuninger jest jednym z odnoszących największe sukcesy dostawców e-commerce w sektorze premium w krajach niemieckojęzycznych.

Niemiecka firma zajmująca się modą i stylem życia rozszerzyła działalność na Austrię w 2017 r. i Szwajcarię w 2019 r.

Kolejnym krokiem jest teraz Polska: Breuninger zamierza po raz pierwszy oferować swoje usługi w krajach nieniemieckojęzycznych w październiku 2021 roku.

Sklep internetowy i obsługa klienta prezentowane są w języku polskim. Jak informowaliśmy w doniesieniu medialnym, dostępne będą metody płatności online P24 i BLIK. Po złożeniu zamówienia klienci mogą oczekiwać, że zamówiony towar dotrze w ciągu trzech do pięciu dni roboczych. Ponadto początkowo nie będą naliczane koszty wysyłki zamówień z Polski.

Breuninger stał się międzynarodowy

Holger Blecker, dyrektor generalny Breuninger, jest podekscytowany ekspansją do sąsiedniego kraju: “Z entuzjazmem i podekscytowaniem czekamy na naszą pierwszą ekspansję online poza region DACH. Nasza sąsiednia Polska jest bardzo interesującą, dynamicznie rozwijającą się i wysoce internetową powiązanym rynku.”

W związku z tym firma planuje stale poszerzać swoją strefę internetową w Europie o gamę marek premium, luksusowych i designerskich.


READ  Rolnictwo - Poczdam - Afrykański pomór świń: Ogrodzenie jest w dużej mierze ukończone - Gospodarka
Continue Reading

Economy

10 000 nowych miejsc pracy w Europie: Facebook chce stworzyć „Metaverse”

Published

on

10 000 nowych miejsc pracy w Europie
Facebook chce stworzyć „Metaverse”

Facebook ogłasza, że ​​chce stworzyć „metawers” ​​– i nie tylko: Europa powinna pomóc w kształtowaniu tego cyberświata z około 10 000 nowych miejsc pracy i wieloma innymi firmami. Ten ruch może mieć coś wspólnego z poważnymi zarzutami, że amerykańska firma znajduje się obecnie pod ogromną presją.

Facebook chce stworzyć 10 000 nowych, wysoce wydajnych miejsc pracy w Unii Europejskiej w ciągu najbliższych pięciu lat, aby zbudować Metaverse. Zostało to ogłoszone przez dyrektora Facebooka, Nicka Clegga, w poście na blogu. „Ta inwestycja jest wotum zaufania w siłę europejskiego przemysłu technologicznego i potencjał europejskich talentów technologicznych” – napisał były brytyjski wicepremier.

Facebook rozumie „Metaverse” jako świat, w którym rzeczywistość fizyczna, rzeczywistość rozszerzona (AR) i rzeczywistość wirtualna (VR) łączą się ze światem online. Termin pochodzi od amerykańskiego pisarza Neila Stephensona, który po raz pierwszy użył go w 1992 roku w powieści science fiction Snow Crash.

Clegg, który faktycznie jest sekretarzem stanu firmy internetowej, powiedział, że Facebook był na początku podróży, która miała pomóc w budowie platformy przyszłości. „We współpracy z firmami partnerskimi opracowujemy ‘Metaverse’ – nową fazę sieciowych doświadczeń wirtualnych z wykorzystaniem technologii takich jak rzeczywistość wirtualna i rzeczywistość rozszerzona”. „Metaverse” ma potencjał, by otworzyć dostęp do zupełnie nowych kreatywnych, społecznych i ekonomicznych możliwości. A Europa pomoże go kształtować od samego początku. ”

Były dyrektor generalny Facebooka podnosi poważne zarzuty

Żadna indywidualna firma nie będzie właścicielem i operatorem Metaverse. „Podobnie jak Internet, Metaverse będzie otwarty i interoperacyjny”. Clegg podkreślił, że Europa jest bardzo ważna dla Facebooka. „Tutaj tysiące pracowników i miliony firm, które codziennie korzystają z naszych aplikacji i narzędzi, przyczyniają się do naszego sukcesu”. Unia Europejska ma wiele atutów, dzięki którym jest doskonałym miejscem do inwestowania w firmy technologiczne.

Ogłoszenie Facebooka pojawia się w czasie, gdy grupa amerykańska znajduje się pod ogromną presją na arenie międzynarodowej. Na przesłuchaniu w Senacie USA na początku października Frances Hogan, była szefowa Facebooka i demaskatorka, wezwała polityków do zmuszenia Internetu do większej przejrzystości. 37-latek oskarżył Facebooka między innymi o to, że dowiedział się z wewnętrznych badań, że Instagram szkodzi zdrowiu psychicznemu niektórych nastolatków – ale nic z tym nie zrobiono. Firma opublikowała również negatywne nagłówki, ponieważ błąd w ustawieniach sieci doprowadził do sześciogodzinnego przestoju na Facebooku i powiązanych z nim Whatsapp i Instagramie.

READ  Handel na Giełdzie rozpocznie się w środę 29 września 2021 r.
Continue Reading

Trending