Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Pomysł handlowy: Idea handlowa Nel ASA: Nowa oczekująca sprzedaż | Wiadomość

Konkretnie, spółka odnotowała stratę w pierwszym kwartale 2021 r. W wysokości 578,1 mln koron norweskich (NOK) lub 0,45 korony norweskiej na akcję. Analitycy ankietowani przez FactSet spodziewali się straty w wysokości 0,13 NOK na akcję, czyli 205,5 mln NOK. Nel ASA przegapił również inne prognozy dotyczące głównych liczb.

Prognozy są poniżej

Wielkość sprzedaży wyniosła nieco poniżej 157 mln NOK zamiast przewidywanych 198 mln NOK. Skorygowana EBITDA wykazała stratę w wysokości 74,3 mln NOK zamiast oczekiwanego deficytu w wysokości zaledwie 56 mln NOK. Jednak liczby te nie były nieoczekiwane. Ponieważ Nel ASA już ogłosił, kiedy ogłoszono dane za czwarty kwartał 2020 r., Że w tym roku zgłosi znacząco ujemne zyski z powodu wyższych inwestycji.

Współpraca obecnie nie pomaga

Jednak: Rynek nadal rozczarowuje, zwłaszcza ze względu na słaby rozwój sprzedaży. A teraz, kiedy Nel ASA był w stanie ogłosić nową, znaczącą współpracę z First Solar zaledwie dzień wcześniej. Chcą wspólnie opracować zintegrowane systemy do wytwarzania fotowoltaiki wodorowej.

Czy ten trend się załamuje?

Co to oznacza dla akcji? Zgodnie z liczbami jest to wyraźnie zaznaczone na czerwono, a tym samym przełamuje zwyżkowy trend, który istnieje od marca ubiegłego roku. W sprzyjających warunkach wartość ta mogłaby ponownie ustabilizować się w okolicy 21,50 NOK. Można jednak wyobrazić sobie dalszą rozszerzoną korektę w zakresie 17/18 NOK. Po przeliczeniu na kwoty niemieckie oznacza to, że zakres wynosi od 1,60 do 1,70 €.

wniosek

Inwestorzy spekulacyjni mogą również obstawiać zakłady w tym scenariuszu za pomocą zlecenia sprzedaży. Zalecana jest gwarancja Société Générale Unlimited Turbo z dźwignią 5.1. Jesteśmy przekonani, że ten certyfikat ma potencjał ponad 50 procent przy cenie docelowej około 1,00 euro. Jako środek ostrożności należy zastosować stop loss w wysokości 0,40 €.

READ  Tchibo oferuje teraz również samochody elektroniczne - na wystawie Tesla i Fiat

Pomysły na handel ASA
Utajony Na ASA
Rodzaj produktu Knockout
Inwestycja położyć
Źródło Societe Generale
Belka DE000SD7VJK5 / SD7VJK
Czas biegać Otwarty koniec
Wstać 05.04.2021 10:18
Podnieś cenę produktu 0,64 euro
Podstawowa zmienna cenowa 28,52 korony norweskiej
Próg wybicia 25,62 korony norweskiej
Dźwig 5,1
Odległość do nokautu 17,5 proc
Zatrzymaj stratę 0,40 euro
Cel, cel 1,00 EUR (+ 56,3%)

Więcej można znaleźć tutaj Pomysły handlowe.

Zrzeczenie się:

Ideą handlową jest usługa świadczona przez finanzen.net GmbH we współpracy z usługodawcą sc-Consult GmbH. Określony usługodawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za wybór produktu i zawartości artykułu. Usługodawca zapewnia, że ​​analizy formułowane są zgodnie z obowiązkami dziennikarskimi, w szczególności rzetelnej sprawozdawczości oraz wymaganym doświadczeniem, troską i sumieniem. Zwracamy uwagę, że firma finanzen.net nawiązała obecnie lub w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy z podmiotami wystawiającymi certyfikaty płatną współpracę reklamową. Ponadto zalecamy zainteresowanym stronom zapoznanie się wyłącznie z prawnie istotnym i mającym znaczenie prospektem dotyczącym papierów wartościowych (Prospekt podstawowy), powiązanymi warunkami końcowymi oraz wszelkimi dodatkami na stronie internetowej odpowiedniego emitenta przed zainwestowaniem w papiery wartościowe wymienione w tym artykule w celu uzyskania kompleksowej formy. . Informacje, jak to możliwe. Dotyczy to w szczególności ryzyka potencjalnej inwestycji w ww. Papiery wartościowe.

Bildkelen: W Assa