Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Wiedza techniczna o Hatten dla Tresfjord

Tweelbäke
Eksperci z Hecker Bau, z siedzibą w Tweelbäke przy Hatter Landstrasse, od dawna znają zapory, ściany grobli i nasypy. Wiedza techniczna jest obecnie wykorzystywana w Tresfjord (Norwegia), na przykład podczas prac fundamentowych pod most z betonu sprężonego o długości około 1300 metrów. Teraz jednak pod nazwą Depenbrock Hydraulic Engineering.

Firma otworzyła nowy oddział w Aarhus w Danii, Diebenbrook w Skandynawii. „Aby móc w przyszłości lepiej rozwijać Skandynawię, zrobiliśmy krok do Danii w celu lepszej orientacji na klienta” – wyjaśnia Erik Depenbrock, który będzie prowadził działalność w Danii obok Christopha Willendorfa i Kim Bringsord.

Wcześniej Depenbrock Ingenieurwasserbau (wywodzący się z oddziału Hecker Bau Hatten i oddziału F + Z Baugesellschaft) często realizował projekty z zakresu inżynierii lądowej i wodnej w Polsce, Skandynawii i na Litwie.

Zasady dotyczące reklam i zatwierdzania

Tak, chcę otrzymywać codzienny biuletyn od NWZonline. Mój adres e-mail będzie używany tylko do wysyłania biuletynu. W każdej chwili mogę cofnąć tę zgodę, wypisując się z newslettera (informacja o rezygnacji z subskrypcji znajduje się w każdym e-mailu). Więcej informacji na temat przetwarzania moich danych można znaleźć pod adresem Ochrona danychNa co zwróciłem uwagę.

Szerokie spektrum

Wraz z doświadczonym zespołem kierowanym przez Kima Bringsjorda nowa firma jest w stanie opracować specyficzne dla klienta rozwiązania techniczne, które są interesujące dla operatorów portów, gmin i przedsiębiorstw państwowych, stosując stabilne i konstruktywne rozwiązania indywidualne oraz nowoczesne metody biznesowe. Zakres usług obejmuje planowanie, planowanie i realizację projektów w zakresie budowy portów, w tym doków, suchych doków oraz hydraulicznych konstrukcji portowych, takich jak rampy do śluz i mosty stalowe.

„Jesteśmy w szczęśliwej sytuacji, w której skandynawski Depenbrock ma dostęp do szerokiej gamy maszyn w naszej hydrotechnice” – mówi Erik Depenbrock.

READ  Umowa inwestycyjna z Unią Europejską: „Bazooka” przeciwko chińskiej arbitralności

Ponad 1300 pracowników

Pełen zakres usług Grupy Depenbrock obejmuje wszystkie obszary budownictwa, inżynierii lądowej, drogownictwa, inżynierii lądowej i portowej, hydrotechniki, budownictwa prefabrykowanego, budownictwa w istniejących budynkach, partnerstwa publiczno-prywatnego, technicznego sprzętu budowlanego oraz zarządzania budową. Według własnych informacji firma zatrudnia ponad 1300 osób w swojej centrali w Stemwede i piętnastu innych lokalizacjach w Niemczech, a także w Poznaniu w Polsce i Danii.