Connect with us

Tech

Prime Matter: nazywanie nowych gier od Koch Media

Published

on

Prime Matter to nowa marka gier od Koch Media


Dzięki Prime Matter firma Koch Media w Monachium tworzy nową markę gier premium na komputery PC i konsole od deweloperów z całego świata.

Coraz więcej studiów, coraz więcej marek, coraz więcej gier: Koch Media Group stale się rozwija w ciągu ostatnich kilku lat. Terytoria są teraz ujednolicane: oprócz Deep Silver (Anglia), Milestone (Włochy), obrotowy (Holandia) i Ravenscourt (Niemcy) Created with Premier Tymczasem piąta wytwórnia Koch Media.

Odpowiedzialność za Prime Matter spoczywa na centrali Koch Media w Planegg pod Monachium. Z dyrektorem marketingu i globalnego brandingu Mario Gerhold Jest jednym z najbardziej doświadczonych szefów kuchni na czele zespołu. Gerhold jest związany z firmą od 18 lat.

„Gry powstają w umyśle i sercu programisty”Gerhold wyjaśnia. „Prime Matter chce zmaksymalizować potencjał tych studiów, umożliwiając im przekształcenie swoich marzeń i wizji w rzeczywistość”. Wskazuje na niezliczone przykłady najlepszych marek, które na przykład zaczęły jako przedsięwzięcie crowdfundingowe poza głównym nurtem — Prime Matter skrupulatnie poszukuje takich wewnętrznych perełek i porad.

„Prime Matter to nowy dom dla gier premium, który oferuje obecnym i przyszłym partnerom pełne doświadczenie Koch Media Group – wraz ze świeżym i dynamicznym zespołem w pełni zaangażowanym w maksymalizację prawdziwego potencjału”, obiecuje prezes Koch Media Klemens Kundratitz.

Od samego początku portfolio Prime Matter obejmuje szeroką gamę gatunków Od strategii turowych, przez role-playing, po strzelanki, wyłącznie na PC i/lub konsole. Stojące za nim studia są rozsiane po całym świecie, w tym na Islandii, Kanadzie, Rosji, Brazylii i Korei Południowej. Oprócz już opublikowanych tytułów, takich jak Przyjdź królestwo wyzwolenia lub pustynia Zespół Gerhold jest szczególnie skoncentrowany na zupełnie nowych grach i markach.

Nowość w kolekcji Prime Matter: Echoes of the End (zdjęcie: Prime Matter)
Nowość w kolekcji Prime Matter: Echoes of the End (zdjęcie: Prime Matter)

O grach o pierwszorzędne znaczenie:

 • Ogień krzyżowy: Korpus (Smilegate / Blackbird Interactive) – Strategia czasu rzeczywistego / 2022
 • Polowanie na Konfrontację (Kretek, Frankfurt) – strzelanka online
 • zbieranie żelaza (King Art Games, Bremen) – Strategia czasu rzeczywistego
 • Królewska nagroda 2 (1C Entertainment) – Strategia / PC + konsola / 24.08.2021
 • Przyjdź królestwo wyzwolenia Dla Nintendo Switch (Warhorse Studios)
 • Mount & Blade 2: Bannerlords (Taleworlds) na konsolę
 • na zewnątrz (Nine Dots Studio) – Rollenspiel z otwartym światem
 • Lek przeciwbólowy (Sabre) – Gra akcji / PC + konsola / Nie ma jeszcze daty
 • Pathfinder: Kingmaker (Gry z sowami) – RPG
 • Dzień wypłaty 3 (Starbreeze Studios) – Akcja Kooperacja / PC + Konsola / 2023
 • Punkt Feniksa (Przechwytywanie gier) – Rundenstrategie
READ  Wydano aktualizację Pokémon Radiant Diamond / Shining Pearl (wersja 1.1.3) • Nintendo Connect

Zupełnie nowe marki:

 • dolmen (Massive Work Studio) – RPG akcji / PC + konsola / 2022
 • Zakończ echa (Myrkur Games) – Przygodowe gry akcji / PC + konsola / Nie ma jeszcze historii
 • płytkowy (Gry Dark Crystal) – RPG / PC / wrzesień 2021
 • Ostatnia forma (Gry Reikon) – FPS / PC + konsola / Brak historii No
 • gongraf gor (Iggymob) – Przygodowe gry akcji / PC + konsola / 2022
 • Apovy blizny (Gry Mad Head) – Przygodowe gry akcji / PC + konsola / 2022
 • doping (Miedziany token) – Action Horror RPG / PC + konsola / 2022
 • Kolejny orecrow (GoldKnights) – RPG akcji / PC + konsola / 2022
 • Nowa gra od Warhorse Studios (Kingdom Come: Deliverance)

Więcej informacji o składzie Prime Matter jutro Domek dla mediów na żywo (piątek, 11 czerwca – 21:00) w ramach Letniego Festiwalu Gier.

Inne marki Koch, takie jak metroA Wiersz świętychA wyspa śmierciA chór A dzielnik czasu W przyszłości będzie również sprzedawany pod marką Deep Silver.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Błąd iCloud denerwuje programistów: połączenia z serwerami są często zawodne

Published

on

Apple w ostatnich tygodniach powodowało problemy użytkownikom i programistom aplikacji z synchronizacją iCloud. Wynika to z niezrozumiałego zachowania serwera iCloud, które prowadzi do zawodnej synchronizacji, za co użytkownicy obwiniają programistów.

Apple iCloud powoduje obecnie problemy z niektórymi aplikacjami. Wygląda na to, że błąd dotyczy CloudKit, zestawu interfejsów, których programiści mogą używać do komunikacji z serwerami iCloud. Połączenia z serwerem często skutkują komunikatami o błędach, w których kod błędu HTTP 503 jest zwracany wielokrotnie, wskazując, że usługa jest chwilowo niedostępna.

Jednak ten wzorzec błędu przerywa również synchronizację, więc niektórzy programiści już zaczęli naprawiać problem.

Deweloperzy mają problem

Twórcy popularnej aplikacji do robienia notatek GoodNotes opracowali własne obejście. Tutaj żądanie połączenia jest po prostu powtarzane, aż w końcu się powiedzie, a zespół programistów udostępnia informacje na ten temat w dokumencie pomocy technicznej.

Ponieważ jasne jest, że irytacja nieprawidłową synchronizacją aplikacji dotyka głównie jej twórców. Na forach pomocy dla programistów obraz błędu dyskusjaWedług opisów przecieki te występują od listopada. Problem dodatkowo komplikuje fakt, że dotyczy to tylko niewielkiego odsetka użytkowników, co utrudnia diagnozę. Najwyraźniej sam Apple pomagał tylko w bardzo nielicznych przypadkach.

——
Nie chcesz przegapić żadnych innych nowości? Następnie podążaj za nami Świergot Albo bądź fanem Portal społecznościowy Facebook. Możesz oczywiście uzupełnić aplikację na iPhone’a i iPada o powiadomienia push tutaj Darmowe pobieranie.

A może chcesz porozmawiać o najnowszych produktach z osobami o podobnych poglądach? i wtedy Odwiedź nasze forum!

READ  Wydana ulepszona wersja na PS5 i Xbox Series X | S; Aktualizacja dla „właścicieli 8. generacji”
Continue Reading

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  Arietta of Spirits zaprasza tego lata do odkrywania tajemnic duchów • Nintendo Connect
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  Wydano aktualizację Pokémon Radiant Diamond / Shining Pearl (wersja 1.1.3) • Nintendo Connect

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Trending