Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Prime Day 2021: Wskazówki dla łowców okazji: jak klienci Amazon mogą w pełni wykorzystać nadchodzący Prime Day | Wiadomość

?? Prime Day 2020 w dniach 21 i 22 czerwca
?? Amazon przyciąga wieloma promocjami
?? Oferty dostosowane do pandemii

Prime Day 2021: Amazon zwiększa oferty

Również w tym roku firma Amazon, zajmująca się sprzedażą poczty online, chce przyciągnąć wielu klientów poprzez Prime Day. Po tym, jak impreza zakupowa, która tradycyjnie odbywa się w miesiącach letnich, została przełożona na październik zeszłego roku z powodu pandemii Corona, teraz została wyznaczona data tegorocznego szczytu Eid. 21 i 22 czerwca klienci Amazona z abonamentem Prime będą mogli skorzystać z ekskluzywnych ofert amerykańskiego giganta, napisała firma w komunikacie prasowym. Z ponad dwoma milionami ofert, w tym z kategorii produktów, mody, życia, urody i elektroniki, Amazon prawie podwoił liczbę własnych produktów w porównaniu z poprzednim rokiem, według CNBC. Około miliona ofert Prime Day musi również spaść na produkty małych i średnich firm, które Amazon chce wesprzeć kampanią. Prime Day odbywa się nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji, Hiszpanii, Singapurze, Arabia SaudyjskaPortugalia, Holandia, Meksyk, Luksemburg, Japonia, Włochy, Niemcy, Francja, Chiny, Brazylia, Belgia, Austria i Australia.

Po pandemii 2020: skup się na wypoczynku i podróżach

Wraz z postępem kampanii szczepień, programy również dostosowały się do obecnej sytuacji w tym roku, o czym nadal pisze CNBC. Koncentrują się one teraz na rozrywce i podróżach, ponieważ obecna sytuacja pandemiczna pozwala na większą swobodę. W ubiegłym roku wprowadzono produkty, z których klienci korzystają w swoich czterech ścianach. „W tym roku ponownie zostanie obrany przeciwny kierunek”, wyjaśnia stacji telewizyjnej analityk konsumentów Julie Ramhold z DealNews.com. W tym roku będą to głównie frytownice, grille i zabawki na zewnątrz, ale także telewizory, słuchawki i ŁamigłówkiKamienie, które można znaleźć na Amazon Deals. Sprzęt grupy technologicznej również nie jest zaniedbany: Amazon chce zaoferować ze zniżką czytnik e-booków Kindle, dzwonek wideo Ring i Fire TV konkurenta Apple TV. „Zawsze spodziewam się, że każdy będzie mógł kupić wiele towarów”, powiedział Ramhold o szerokiej gamie ofert.

READ  Użytkownicy Apple mogą przestać udostępniać dane

Wymagana subskrypcja Prime

Aby skorzystać z dni oferty, wymagana jest subskrypcja Prime. Jeśli jeszcze tego nie masz, ekspert radzi zakończyć 30-dniowy bezpłatny okres próbny usługi premium. Następnie będziesz rozliczany miesięcznie lub rocznie. Ceny usług różnią się w zależności od kraju, w Niemczech są to 7,99 euro miesięcznie. Koszt usługi Prime, liczony na cały rok, to 69 euro. Oprócz bezpłatnej wysyłki premium, Amazon chce również przyciągnąć swoich klientów dzięki usłudze Prime Video, usłudze muzycznej Amazon Music i innym korzyściom Prime. W USA klienci Prime kwalifikują się również do zniżek w sklepie spożywczym Whole Foods, który jest również częścią Amazon.

Studenci i praktykanci również mogą zaoszczędzić: te grupy osób kwalifikują się do bezpłatnego sześciomiesięcznego okresu próbnego z odpowiednim dowodem. A wtedy otrzymasz również 50% zniżki na obecną taryfę.

Powiadomienia za pośrednictwem aplikacji Amazon

Oprócz bezpłatnej fazy testowania, Ramhold zaleca osobom poszukującym transakcji pobranie aplikacji Amazon ze sklepu Google Play lub Apple App Store, ponieważ zapewnia to dobry przegląd nadchodzących ofert. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, możesz dodać ją do swojej listy obserwowanych. Gdy cena oferty zostanie zastosowana, zainteresowani otrzymają natychmiastowe powiadomienie na swój smartfon. Jednak po otrzymaniu ceny należy się spieszyć: klienci muszą dokonać zakupu w ciągu następnych 15 minut, w przeciwnym razie cała jednostka może być już zużyta. Jeśli żądany produkt nie znajduje się w aktualnych ofertach, nadal możesz umieścić go na odpowiedniej liście obserwowanych, a tym samym otrzymywać powiadomienia o przyszłych promocjach.

Przydatne może być również porównanie ofert Prime z poprzednim trendem cenowym lub z cenami sprzedaży innych detalistów, pisze magazyn biznesowy Forbes. Istnieje wiele portali internetowych, które udostępniają te informacje na temat dużej liczby produktów.

READ  Ratchet & Clank: State of Play zaprasza na 16 minut gry na PS5 Rift Apart

Zwróć uwagę na specjalne procedury

Pomocne może być również wcześniejsze zbadanie promocji. W tym roku Amazon przyciąga klientów kuponem o wartości 10 euro, jeśli jakaś mała firma jest wykorzystywana do robienia zakupów przed wydarzeniem. Klienci mogą to wykorzystać w Prime Day. Oferta ważna do 20 czerwca, do momentu wykorzystania kredytu od 21 czerwca. Firma zajmująca się sprzedażą wysyłkową oferuje również od czasu do czasu promocje, w których klienci mogą uzupełnić saldo swojego konta Amazon, a na to konto zostanie zasilony bezpłatny dodatkowy kredyt. Jednak najczęściej kampanie te dotyczą tylko wybranych klientów usługodawcy internetowego.

Forbes radzi również klientom Prime, aby poprosili o asystenta głosowego Amazon Alexa, aby uzyskać odpowiednie oferty. Klienci mogą korzystać z inteligentnego głośnika, pytając „Jakie są moje oferty Prime Day?” Odnosi się do specjalnych promocji przeznaczonych wyłącznie dla użytkowników Alexa.

Porada dla wtajemniczonych: użyj karty kredytowej Amazon

Kolejną „wskazówką dla wtajemniczonych” jest specjalna wiza AmazonKarta kredytowaForbes kontynuował. Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz pożyczkę w wysokości 40 euro w Niemczech. Podczas gdy klienci, którzy nie mają członkostwa Prime, muszą płacić 19,99 EUR rocznie opłat, ta kwota jest całkowicie wymazana dla subskrybentów Prime. W przypadku zakupów na samym Amazon klienci premium otrzymują z powrotem do trzech procent kwoty zakupu, napisała firma. Do wszystkich innych płatności kartą kredytową zostanie doliczone do 0,5 procent ceny zakupu.

Dzięki tym wskazówkom klienci Amazon mogą uzyskać dodatkowe rabaty podczas tegorocznego Prime Day. A jeśli nie masz ochoty na zakupy online, możesz zamiast tego obejrzeć program Prime Day. Na wydarzeniu towarzyszącym – wyłącznie dla członków Prime – można zobaczyć występy muzyków Billie Eilish, HER i Kid Cudi, o których wie Amazon.

READ  Wieloplatformowość: środowisko uruchomieniowe Wasmtime 0.28 obsługuje teraz C++

Zespół redakcyjny Finanzen.net

Więcej wiadomości o Amazonie

Źródła obrazu: Hadrian / Shutterstock.com, Jonathan Weiss / Shutterstock.com