Connect with us

Tech

Google obiecuje świetlaną przyszłość: Stadia żyje

Published

on

Googles Game-Streamingdienst „Stadia„Kontrowersyjny. Niektórzy wkrótce zobaczą Stadię wewnętrznie na cmentarzu kilku usług Google, które zostały wycofane w przeszłości. Między innymi dlatego, że Stadia jeszcze Nadal nie można go znaleźć w Google TV ani na platformie Android TV Przybył. Ponadto Menedżer ds. Oceny ryzyka. Ponadto ma Jego własne studio deweloperskie zostało ponownie zamknięte wkrótce po starcie. Inni spodziewają się świetlanej przyszłości dla Stadia i ogólnie dla streamingu gier. Idea: „urządzenia w chmurze”. Gry są transmitowane tylko dla tanich graczy. Zdecydowanie widzę możliwość „jednorazowych graczy” takich jak ja.

Na razie Google nadal ma wiele wspólnego ze Stadią: to prawdopodobnie jeden z planów Aby zmienić swój smartfon w konsolę. Negatywne tytuły piosenki Swan na Stadii wciąż pozostają. w Wywiad z branżą gier Dlatego dyrektor ds. Marketingu przedstawił futurystyczne spojrzenie na przyszłość Stadia. Według Nate Ahearna Stadia jest „żywa i ma się dobrze”.

Plan jest taki, że w 2021 roku na Stadia pojawi się około 100 nowych gier. Chcą między innymi przyspieszyć rozwój programu Stadia Makers. Planowana jest współpraca z AAA Studios, takimi jak Capcom, EA, Square Enix i Ubisoft. Dzięki Resident Evil 7 i Star Wars: Jedi Fallen Order mieli już ekscytujące tytuły dostępne dla subskrybentów bez dodatkowych opłat za pośrednictwem Stadia Pro.

Była też reakcja na odejście głównego managera. Stadia jest zarządzana w dobrych rękach pod kierownictwem Dom Zimringa, „wieloletniego założyciela Google i Stadia”. Ahern powiedział, że nie ma jeszcze ekskluzywnych tytułów Stadia, ale chcą współpracować z deweloperami i nie wywierać na nich żadnej presji. Jest to ważne, ponieważ chcą widzieć Stadię jako platformę startową do gier. Nie oczekuj też, że w przyszłości deweloperzy będą używać Stadia jako wyłącznej platformy. Zamiast tego Stadia Makers ma na celu tworzenie gier opartych na Unity dla Stadia i innych platform.

READ  OnePlus 9 Pro, Poco X3 i więcej w Media Markt

Gry w chmurze wciąż znajdują się w „pierwszej fazie”, ale w dłuższej perspektywie Google chce zapewnić, że transmisje z gier dotrą do „głównego nurtu”. Wciąż widzimy lukę na rynku z potencjałem, który należy wypełnić. Bariery wejścia nie są tak wysokie, jak przy zakupie drogiego sprzętu. Dodatkowo popyt na gry będzie rósł również na platformy mobilne – co można również ustawić za pomocą streamingu gier. Wygląda na to, że obsługa dotykowa jest również planowana w Stadia.

Ahern nadal twierdzi, że coraz więcej studiów decyduje się na współpracę ze Stadia. Nawiązanie współpracy z jednostką „się opłaca”. Tak więc plany Stadii pozostają niezauważone. W przyszłości można zechcieć ściślej współpracować z programistami.

Czy to powstrzyma negatywne oczekiwania niektórych krytyków? to nieprawdopodobne. Przyszłość powie nam, co wydarzy się na Stadii. Inbox to przykład, że „dobrze funkcjonujące” projekty Google również zostały przerwane. Wciąż mam wielką nadzieję na świetną aplikację pocztową Google.

Linki do Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, weźmiemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia ceny.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Published

on

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Kiedy Apple wprowadziło niedawno nowego Macbooka Air z chipem M3, prawdziwą niespodzianką nie był sam chipset M3. Co ciekawe, nowa generacja obsługuje dwa zewnętrzne ekrany, a nie tylko jeden. Posiadacze droższego Macbooka Pro z chipem M3 (test) zapewne będą się zastanawiać, czy oni też mają taką opcję.


Apple potwierdzone Magazyn 9to5Mac Teraz modele Pro są również aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania. Można wówczas wykorzystać dwa panele zewnętrzne, jak w nowym 13- i 15-calowym Macbooku Air. Generalnie jest jednak pewien haczyk. Można połączyć dwa panele o rozdzielczości 5K i częstotliwości obrazu 60 Hz. Jednak w tym celu klienci muszą zamknąć wbudowany wyświetlacz Macbooka.

Łącznie maksymalnie dwa ekrany

W praktyce M3 może nadal sterować maksymalnie dwoma panelami. Możliwa jest dowolna kombinacja wyświetlaczy zewnętrznych i wbudowanych. Jest to nadal zaleta w produktywnym środowisku pracy, ponieważ większe wyświetlacze mogą wyświetlać więcej okien obok siebie, bez sprawiania wrażenia, że ​​czcionki i elementy obrazu są zbyt małe. Monitory zewnętrzne można również regulować w wygodniejszy sposób. Jest to bardzo ważne na dłuższą metę w przypadku pracy biurowej.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy klienci otrzymają aktualizację dla swojego MacBooka Pro M3. Być może zostanie on wydany w nadchodzących tygodniach. Rodzi się również pytanie: czy ta funkcja jest możliwa również w przypadku Macbooka Air z chipem M2? W końcu urządzenie nadal jest oferowane przez Apple jako tania alternatywa. W przyszłości klienci mogą być zaskoczeni, jeśli ich nowo zakupione M2 obsługuje tylko jedną kartę zewnętrzną.

READ  Atlas proponuje ambitną grę na 2022


Continue Reading

Tech

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Published

on

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Emulator Switch Yuzu spowodował między innymi, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało pirackie ponad milion razy, dlatego Nintendo złożyło pozew. Teraz okazuje się, że trwa już ugoda na kwotę miliona dolarów.

Emulator Switch Yuzu został pierwotnie wydany w 2018 roku, kilka miesięcy po premierze samego Nintendo Switch, a oprogramowanie umożliwiło granie w gry Switcha na komputerach stacjonarnych lub smartfonach – w tym hitowy hit The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo niedawno rozpoczęło spór prawny przeciwko twórcom Yuzu z powodu ponad miliona ataków hakerskich na samo Tears of the Kingdom przy użyciu Yuzu – nie wspominając już o innych tytułach na Switcha i wynikających z tego szkodach. To, co początkowo wydawało się czasochłonnym i długotrwałym procesem prawnym, teraz okazało się szybkim rozwiązaniem.

Mówi się, że pozew przeciwko twórcom Yuzu został już rozstrzygnięty, ponieważ osiągnęli ugodę z Nintendo. Zapewnia to Nintendo odszkodowanie w wysokości 2,4 miliona dolarów oraz stały nakaz sądowy, dzięki czemu emulator Yuzu należy już do przeszłości. Dalsza dystrybucja Emulatora, a także marketing lub wzmianki w mediach społecznościowych są surowo zabronione. Z nazwy domeny też warto zrezygnować.

Nintendo i twórcy Yuzu for Tropic Haze złożyli do sądu dokumenty ugodowe po tym, jak Nintendo potępiło naruszenie praw autorskich, obejście zabezpieczeń Switcha i sprzedaż takich technologii obchodzenia. Aby osiągnięte obecnie porozumienie mogło ostatecznie zakończyć postępowanie, nadal konieczna jest zgoda sędziego.

Japończycy podkreślają w ten sposób swoją reputację podmiotu walczącego z naruszeniami ich praw własności intelektualnej. W przeszłości podejmowano już różne działania w tym zakresie, m.in. przeciwko witrynom pirackim, takim jak RomUnivers, któremu również nakazano zapłacić ponad 2 mln dolarów odszkodowania. Haker Switcha, Gary Bowser, został ukarany mandatem za sprzedaż hacków na Switcha. Jego wyrok już wygasł, ale nadal jest winien Nintendo 10 milionów dolarów odszkodowania.

READ  OnePlus 9 Pro, Poco X3 i więcej w Media Markt
The Legend of Zelda – dlatego Tears of the Kingdom jest na każdym Switchu!

Powiemy Ci, dlaczego teraz jest idealny moment, aby zacząć grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Continue Reading

Tech

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

Published

on

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

„2% zapotrzebowania energetycznego sieci ciepłowniczej pokrywamy biogazem, a w przyszłości podwoimy ten udział” – wyjaśnia Christian Dornak, dyrektor ds. strategii w Stadtwerke Jena Netze.

Tutaj również zastosowany zostanie elektrolizer: „Chcemy wtłoczyć wytwarzany tu zielony wodór do fermentora, a następnie wykorzystać go poprzez bioretrofitację za pomocą CO2”.2 Oraz wodór, który dodatkowo będzie produkował zielony metan.” Podwoiłoby to wydajność biogazowni.

Biogaz ma przyszłość w Turyngii

„Biogaz odgrywa w Turyngii dużą rolę ze względu na nasz krajobraz” – wyjaśnia Jana Liebe, dyrektor generalna sieci energii odnawialnej w Turyngii (ThEEN). W sumie działają 273 biogazownie. „Nasi uczestnicy sieci znajdują rozwiązania zwiększające wykorzystanie tego biogazu, aby można go było wprowadzać do sieci gazowych lub sieci ciepłowniczych”.

Sieć Energii Odnawialnej Turyngii to sieć jurysdykcyjna, której członkiem jest również Stadtwerke Jena. „Prawo klimatyczne dało nam możliwość wyjścia poza nasze linie dostaw, ponieważ istnieją wymogi umożliwiające postęp w zakresie dekarbonizacji” – mówi Dornak. „Łączymy wiedzę i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem”.

„Wszędzie będzie mieszanka technologii”.

Stało się jasne, że nie ma złotego standardu, który zapewniłby neutralność klimatyczną dostaw ciepła: „Wszędzie będzie stosowana mieszanka technologii, a my wywodzimy się z systemu opartego w 100% na gaz ziemny i, co do zasady, cztery do pięciu zastosowane zostaną technologie.” Wykorzystaj to w przyszłości.”

W podcaście dowiesz się, jak przebiega transformacja cieplna w Jenie i jaka jest misja komunikacyjna ThEEN.

Nasz podcast o wymianie ciepła

Cały pierwszy sezon „In Focus” poświęcony jest tematowi ciepła. Aby nie przegapić żadnego odcinka Zasubskrybuj „In Focus” w swojej aplikacji do podcastów. (BFA)

READ  Dzisiejsze asteroidy bliskie Ziemi: potencjalnie niebezpieczne! Te asteroidy zbliżają się do Ziemi
Continue Reading

Trending