Connect with us

sport

DFB-PK z Antonio Rudigerem, Lukasem Klostermannem i DFB Physician Dr. Meyer na taśmie na żywo

Published

on

Do wielkiego pojedynku zostały już tylko dwa dni: we wtorek najlepsza niemiecka drużyna narodowa zmierzy się z faworytem Francji w swoim pierwszym meczu mistrzostw Europy w Monachium. (Wtorek 21:00: Mecz Francja vs Niemcy na LIVETICKER)

W niedzielę Antonio Rudiger i Lukas Klostermann z drużyny Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Jednak przyćmiło to początek EM 2021 Z tragicznego wypadku duńskiego reprezentanta Christiana Eriksenaktóry upadł na boisku w meczu z Finlandią bez interwencji z zewnątrz i musiał zostać częściowo wskrzeszony.

Dlatego lekarz zespołu DFB dr. Tim Mayer jest dostępny jako partner czatu.

Sport 1 Taśma konferencji prasowej do przeczytania.

+++ To wszystko +++

Zabijanie się skończyło.

+++ Po sprawie Corona w Portugalii: Rüdiger ufa Systemowi +++

„Wierzę w tę koncepcję i nie martwię się nią”.

Tutaj możesz pobrać plik PDF z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA 2021, a następnie go wydrukować

+++ Rüdiger: „Jesteśmy gotowi” na Francję +++

“Oczywiście mają bardzo duże nazwiska na papierze. Ale to tylko kawałek papieru. Mogą być kandydatami. Musimy dyktować naszą grę. Możemy to zrobić, jesteśmy gotowi. Musimy być przygotowani na indywidualne sytuacje Daj też przykład. Nie zajdziesz daleko z byciem lubianym”.

+++ Rüdiger w swojej kolejce +++

„Jeśli jestem światowej klasy graczem, inni muszą odpowiedzieć. Wiem, że nadal muszę nad sobą popracować. I robię to”.

+++ Rüdiger o Boateng +++

“Jerome jest dla mnie jak starszy brat. Zawsze był przy mnie i nadal jest. Nawet kiedy nie grałem w Chelsea, zawsze rozmawiał ze mną i pomagał mi. Zawsze był dla mnie najlepszy należy do obrońców.”

+++ Rüdiger nadal nosi maskę +++

„Wciąż jest tam, aby chronić. Będę musiał zobaczyć, co powiedzą lekarze Chelsea, kiedy wrócę. Jestem pewien, że go nie będzie”.

READ  Reprezentacja: Na najwyższym poziomie jest tylko kilka nazwisk. - Sporty

+++ Rüdiger i pochwała „Wojownika” dla graczy +++

– Ta sprawa z wojownikiem. Zawsze tak grałem. To nic nowego.

+++ Rüdiger opowiada o bloku Chelsea +++

Każdy gracz jest ważny. W regionie Bayernu są gracze, którzy są tu od dawna, z dużym doświadczeniem, ale także ze mną, Kaiem i Timo. Dobrze zakończyliśmy sezon. To może dać nam impuls”.

+++ Rüdiger również zajmuje stanowisko w sprawie upadku Eriksena +++

“To był szok dla wszystkich. Dzięki Bogu wrócił do stabilnego stanu. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły jemu i jego rodzinie.”

+++ Teraz kolej na Rüdigera +++

Antonio Rudiger zajmuje miejsce dla Klostermanna.

+++ Ciekawe: Klostermann i Halstenberg są zdezorientowani +++

Wolfgang Stefan dezorientuje graczy RB Lipsk, ale przeprasza za błąd.

+++ Klostermann ma nadzieję zagrać z Francją +++

– Do meczu przygotowuję się jak w wyjściowym składzie. Zawsze. Niestety nie ode mnie zależy, czy stanie się to we wtorek.

+++ Kimmich „globalny gracz” +++

– To zawodnik światowej klasy. Wszyscy chcemy grać w drużynie, oczywiście, wszyscy przyjechali tu z takim przekonaniem. Ostatecznie skupiliśmy się wyraźnie na drużynie. W końcu trener musi się przygotować. “

+++ Klostermann na planie Francja +++

Nie chcę wiele rezygnować. W ciągu ostatnich kilku dni i tygodni przygotowaliśmy się bardzo dobrze zarówno na boisku, jak i poza nim. EM to bardzo duże wyzwanie. Czekamy na to. Chodzę do tej gry z wielką motywacją.”

Poszukiwany: zwycięzca Mistrzostw Europy! Zarejestruj się teraz do gry w przewidywania SPORT1

+++ Komentarze Klostermanna dotyczące Eriksena +++

„To był dla nas oczywiście szok. Na szczęście jest teraz wyraźnie lepszy. My w zespole czuliśmy potrzebę przesłania tam pozytywnej energii. Może to trochę pomogło”.

READ  Transfer HSV do Ludovita Reisa z FC Barcelona to skończona sprawa

+++ Zmień ptaka +++

Teraz przychodzi Lucas Klostermann.

+++ Meyer o możliwej reakcji na szczepienie w Eriksen +++

„To nie ma z tym nic wspólnego. Chcę to wyjaśnić. Różne źródła mi to potwierdziły”.

+++ Meyer wyjaśnia przebieg takiego przypadku +++

“Noszę plecak ratunkowy z defibrylatorem. Zawsze jest inny na uboczu. Zwykle przy każdym wydarzeniu, chyba że jest to oczywisty nagły wypadek kardiologiczny, lekarz zespołu przychodzi na pole, a następnie dzwoni na ER, ponieważ wtedy jest bardziej zakwalifikował się do tej sytuacji. Ta seria ma się dobrze.”

+++ Meyer uber den positiven Corona-Test bei Portuguese Joao Cancelo +++

“Nie mogę wiele o tym powiedzieć. Nie wiem, jak doszło do tego przypadku korony. Nawet gdy jesteś w tej bańce, nigdy nie możesz uniknąć spotkania z kimś, kto nie jest w tej bańce. Ja, ale nie chcę spekulować.”

+++ Meyer o decyzji kontynuowania gry +++

„Myślę, że powinieneś zadać to pytanie miejscowym”.

+++ Czy można uniknąć takich wydarzeń? +++

Zasadniczo my i inne kraje mamy dwa podejścia. Pierwszym i najważniejszym podejściem jest dokładne i regularne sprawdzanie graczy pod kątem wszelkich niewykrytych schorzeń. DFB posiada wysoce zróżnicowany i kompleksowy system egzaminacyjny. Przypuszczam, że system w Danii ma podobną strukturę. Eriksen gra we Włoszech. Stosowany tam system dochodzenia jest typowy i stanowił również wzorzec dla wielu zaleceń, które zostały wydane na poziomie europejskim. . Próbuje się rozpoznać tę chorobę serca na czas, a następnie albo ją leczyć, albo podjąć odpowiednie środki ostrożności, na przykład medyczne lub poprzez zalecenia dotyczące stylu życia lub sportu, aby zapobiec śmiertelnym zdarzeniom. Drugim podejściem jest natychmiastowe podjęcie odpowiednich działań, jeśli coś się stanie.”

+++ Doktor zespołu DFB dr. Tim Mayer opowiada o incydencie z Eriksenem +++

„Pierwszą rzeczą, którą muszę zrobić, to życzyć Christianowi Eriksenowi wszystkiego najlepszego. Nie możesz sobie wyobrazić, jak bardzo wszyscy w naszym obozie byli szczęśliwi, gdy nadeszła wiadomość, że jest przytomny i że jest względnie stabilny. Było oczywiste, że moje serce ma Serce zostało zaatakowane, serce było poważnie rozstrojone. W mgnieniu oka. Dlatego mózg gracza był tymczasowo pod wpływem tlenu i potknął się, a następnie leżał. Na szczęście procesy, które mogliśmy częściowo monitorować, były bardzo szybkie.

READ  Niemiecki Związek Piłki Nożnej klęka przed meczem o Anglię - Manuel Neuer: "Nie musiałem długo myśleć"

+++ Witaj +++

Zaczyna się za kilka chwil.

+++ Eriksen stajnia +++

Dania Przegrał mecz z Finlandią golem strzelonym przez fińskiego napastnika Union Berlin Joel Bohjanpalo (60. miejsce) z wynikiem 0:1..

Ale i tak było to o wiele ważniejsze Wiadomości z UEFA A duńskie stowarzyszenie, w którym Eriksen mógł się osiedlić, było przytomne i zostało przewiezione do kopenhaskiego Rijkshospitalt na dalsze badania. (Usługa: tabela EM.)

Dr. Mayer będzie komentował kwestie techniczne w tym zakresie.

Wszystko o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2021 w Sport 1:

Wszystkie aktualności i informacje o EM 2021
Harmonogram i wyniki EM 2021
Wskaźnik EM na żywo
Harmonogram i zestawy EM 2021
Wszystkie zespoły EM 2021
Statystyki EM 2021

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Bayern Monachium: Następna Musila? Cud Chelsea przed przeprowadzką do Monachium

Published

on

Dyrektor sportowy Hasan Salihamidzic podobno może liczyć na harcerzy.

© Wagner / imago-images

Wygląda na to, że Bayern Monachium po raz kolejny szukał najlepszych talentów w Chelsea. Czy wykres Musiała znów działa?

MONACHIUM – Jamal Musyala był odkryciem ostatniego sezonu, ponieważ 18-latek pokazał dobrą rękę w drużynie skautów Bayernu Monachium. W wieku 16 lat obecny reprezentant Niemiec został zwerbowany z Chelsea Youth Academy. jak brama bramka Poinformowała, że ​​de Bayern podpisze kontrakt z innym nastolatką z Londynu. Czy mieszkańcy Monachium czeka kolejny łut szczęścia?

FC Bayern: Talent Chelsea grał już na kampusie – zamówiony bezpośrednio do U19

Na początku zeszłego roku Bayern Monachium skorzystał z usług skauta Floriana Zane’a, który wcześniej od czterech i pół roku szukał talentów w Chelsea. Dla mnie bramkaWedług raportu, Zane został awansowany na głównego skauta po tym, jak Marco Neppi został awansowany z dyrektora technicznego na głównego skauta. Mówi się, że jednym z jego pierwszych oficjalnych aktów było zaproszenie do Monachium talentu Chelsea Imrana Soglu. 16-latek, który niedawno został nominowany do reprezentacji Anglii do lat 17, podobno dał się przekonać podczas próbnego treningu na kampusie.

Najpierw trenował w zeszłym tygodniu z Monachium U17 i był pod wrażeniem, teraz pozwolono mu zaprezentować się na mistrzostwach U19. Jak jasno wynika z raportu, mówi się, że Soglo otrzymał już kontrakt, a gracz nie wydaje się być wyobcowany ze swojego podpisu.

Bayern Monachium: Trzeci młody piłkarz z Chelsea do Monachium? Od angielskiego talentu Sojlo oczekuje się wielkich rzeczy

Bawarskie poszukiwania utalentowanych młodych gwiazd z Anglii nie dziwią, zwłaszcza że oprócz atakującego Musiały, obrońca Bright Ari Imbey wylosował Bluesa latem 2019 roku. Podobieństwa do Jamala Musiali widać w Soglo nie tylko ze względu na jego Klub wiekowy i młodzieżowy, lewa stopa faworyzuje grę jako dziesiątka w centrum ofensywnej pomocy, ale ma też cechy na skrzydle.

READ  Szybka decyzja jest nieuchronna: spotkanie z nim powinno było rzucić światło na jego przyszłość

Mądry 16-latek można teraz szybko przenieść. takie jak bramka Pisze, że wydaje się, że Imran Soglu wykona skok do pierwszego zespołu. W najbliższych dniach należy wypracować porozumienie, aby kolejny wielki talent ze Stamford Bridge trafił do rekordzisty Niemiec. W świetle obecnego cyklu oszczędnościowego Bayernu Monachium i planu, aby w coraz większym stopniu polegać na młodych ludziach, posunięcie będzie pasować do planu. (płace)

Continue Reading

sport

Hamilton nie miałby krzywej Copse

Published

on

16:32

Schumacher: Co jest możliwe na Węgrzech?

Zanim zajmiemy się pierwszymi dźwiękami dzisiejszego dnia treningowego, chcemy omówić przewidywania Micka Schumachera na ten weekend. Wcześniej słyszeliśmy od Gunthera Steinera, który był zadowolony z optymizmu swojego nowicjusza, ale wypuścił lekką euforię.

W przeszłości Schumacher był bardzo silny na Węgrzech. Ale to jest “odznaczone”, ponieważ nowy rozdział zaczyna się teraz od Formuły 1. “Jednak masz wrażenie, że to tor, który może mi odpowiadać trochę lepiej niż inne.”

Wiadomo, że hangarowanie prawie nie pozwala na manewry wyprzedzania. Schumacher wie: w pierwszej rundzie „bardzo trudno” ominąć zewnętrzne. „Wydaje mi się, że widziałem większość manewrów wyprzedzania w zakręcie 2. Więc to prawdopodobnie najlepsze miejsce do tego”. Tym razem ważniejsza będzie kwalifikacja.


16:23

FT2 Węgry: Tsunoda rozgrywa trzy rundy

Naprawa AlphaTauri mogła potrwać dłużej, niż oczekiwał szef zespołu Franz Tost. Pod koniec sesji Japończycy byli w stanie wyjść na tor i przejechać łącznie trzy okrążenia. Jednak był tylko na P17, 2,7 sekundy za nim.


16:04

FT2 Węgry: duet Mercedesa przed Verstappen

W drugiej sesji treningowej Valtteri Bottas ustanowił najlepszy czas 1:17.012, a Lewis Hamilton był wolniejszy tylko o 0,027 sekundy. Max Verstappen jest w P3, trzy dziesiąte sekundy za.

Sebastian Vettel zakończył w piątek P8 (+1.216), Mick Schumacher na P18 (+2.805).

– Raport FT2

– Wynik FT2


Zdjęcia: F1: Grand Prix Węgier (Budapeszt) 202115:56

Steiner: „Nie jestem tak pozytywny jak Mick”

Skoro jesteśmy w Haas, posłuchajmy, co Günther Steiner miał do powiedzenia wcześniej w „Sky”. Mówił między innymi o wewnętrznym pojedynku między dwoma debiutantami: “Nikita brał udział w wyścigu przed Mickiem w ostatni weekend. Czasami tak musi być. Zawsze mówię chłopakom, żeby się wyróżniali, nie powinni wsiadać do samochodu. “

Czy Niemiec będzie miał szansę na powrót do drugiej kwarty na Węgrzech? „Nie jestem tak pozytywny jak Mick, ale podoba mi się, że chce coś osiągnąć. My też chcemy to osiągnąć. W tej chwili jest to bardzo trudne”.

„Więc to świetnie, że Mick mówi, że próbuje się dostać [in Q2]. Może lubi ten sposób. A kiedy kierowca lubi drogę, jest naturalnie szybszy”.

READ  Czy jest w pułapce Kovaca w Bayernie?


15:42

Maspin: Różnice w stylu przywództwa

Mówiąc o Nikita Maspinie: główny inżynier Haas, Iao Komatsu, ujawnił niedawno na Silverstone, że Rosjanin wolałby zupełnie inny samochód niż jego kolega z zespołu Mick Schumacher. Zapytany o te różnice na wczorajszej konferencji prasowej, nowicjusz powiedział: „Tak, ma to związek z balansem aerodynamicznym, jaki mój samochód ma przy dużych prędkościach”.

“Zasadniczo ma to związek z tym, jak mój styl jazdy oszczędza opony na dłuższą metę. Każdy kierowca ma inny styl jazdy. I musisz dostosować samochód do tego, ponieważ jeśli dużo poślizgniesz się na oponach Pirelli i poczujesz jeśli nie czujesz się komfortowo, opony kończą się naprawdę szybko. Jesteśmy na dobrej drodze”.


15:36

FT2 Węgry: Masepin .uszkodzenie opon

Nikita Maspin był drugi przejazd na miękkiej oponie wcześniej, ale był w stanie skręcić tylko na jednym okrążeniu. Ponieważ zespół odkrył przebitą oponę. Teraz wrócił do właściwej ścieżki na dysku twardym.

Szef zespołu Gunther Steiner zapewnia w “Sky”, “Nikita nie mógł jeździć swoim kompletem miękkich opon, bo jakoś przeciął właz zewnętrzny i stracił powietrze. Komplet opon jest zepsuty, więc kładziemy go na miejscu mocno. Zdjęcia, na dłuższą metę wysłane.”


15:33

FT2 Węgry: Tsunoda musi poczekać i zobaczyć

„Niestety skrzynia biegów się zepsuła”, napisał Franz Tost w „ServusTV” o AlphaTauri Yuki Tsunoda, który miał wypadek podczas pierwszej sesji treningowej. Więc zespół musi wymienić zaplecze. Dlatego Japończycy nie mogli prowadzić okrążenia w FT2.

Naprawa powinna zostać zakończona w trakcie sesji, aby nowicjusz mógł później odbyć dodatkowe kursy. Czy będzie kara za wymianę skrzyni biegów?

„Nie, w tej chwili nadal mamy w środku trybik, który należy do naszego piętra, więc w tej chwili nie ma kary”.


15:15

FT2 Węgry: Upał również po południu

Druga bezpłatna praktyka jest już w pełnym rozkwicie. Temperatury wymagają wszystkiego, od opon po samochody: Formuła 1 mierzy obecnie 32,4 temperatury powietrza i aż 62,7 stopni Celsjusza!

Jest zrozumiałe, że prawdopodobieństwo opadów wynosi zero procent nawet po południu.


15:11

Recenzja: Sceny z pierwszej sesji treningowej15:08

READ  Niemiecki Związek Piłki Nożnej klęka przed meczem o Anglię - Manuel Neuer: "Nie musiałem długo myśleć"

Rasizm: Red Bull zwalnia pracowników

Właśnie otrzymaliśmy zupełnie inną wiadomość od Red Bulla: zespół zwolnił pracownika po rasistowskich wiadomościach ze skutkiem natychmiastowym. Początkowo „Sky” zgłosiło problem, a rzecznik Red Bulla teraz nam to potwierdził.

Mówi się, że jest członkiem zespołu wyścigowego nieznanego opinii publicznej i nie współpracuje już z Red Bullem. Kilka dni temu do Internetu wyciekły wiadomości WhatsApp zawierające rasistowskie komentarze.

Rzecznik Red Bulla powiedział: „Jak publicznie potwierdzono w zeszłym tygodniu, potępiamy wszelkie rasistowskie nadużycia i nie tolerujemy rasistowskich zachowań w naszej organizacji. Dana osoba nie jest już pracownikiem Red Bull Racing”.


15:00

Horner: Na tym polegał test Albona

Przed rozpoczęciem drugiego wolnego treningu na Węgrzech chcemy usłyszeć, co Christian Horner miał do powiedzenia na konferencji prasowej o niefortunnym teście Alexandra Albona na Silverstone. Zapytaliśmy Brytyjczyków, dlaczego pilot rezerwy powinien odtworzyć linie wybrane przez Lewisa Hamiltona w Cobbs.

“Testy zostały zaplanowane z wyprzedzeniem, ponieważ był to filmowy dzień z dwuletnim samochodem. To sposób na utrzymanie naszego rezerwowego kierowcy w dobrej kondycji i gotowości. Ten dzień był planowany od dłuższego czasu. Nie było to specjalnie dla nich planowana rekonstrukcja”.

„Podczas testów poprosiliśmy Alexa o przejechanie podobnej linii, aby pomóc w naszych symulacjach za pomocą naszych narzędzi symulacyjnych, w tym symulatora kierowcy – aby pokazać, co dzieje się podczas jazdy tą linią i gdzie powinien znajdować się punkt hamowania” – wyjaśnił Horner.

Jednak nie mógł osiągnąć prędkości Hamiltona. Była to jednak „przydatna informacja”.


14:24

Wolff: „Nie ma miejsca na słowa takie jak „amator”

Jeszcze przed wystąpieniem na konferencji prasowej Toto Wolff był gościem programu „Sky”. W wywiadzie bardziej szczegółowo omówił komentarze, które tak bardzo niepokoiły Mercedesa po Silverstone. „Każdy musi robić to tak, jak chce i tak, jak chce, a jeśli chcesz połączyć się emocjonalnie i histerycznie, możesz to zrobić. Po prostu staramy się mówić właściwe rzeczy”.

Kilka komentarzy, takich jak euforia Maxa Verstappena z powodu „niesportowego” i „braku szacunku” zwycięstwa Lewisa Hamiltona, czy pogląd Christiana Hornera, że ​​manewr Hamiltona był „amatorskim” i „aktem desperacji”, nie dotarło bezpiecznie do Wolff & Co. .

READ  Transfer HSV do Ludovita Reisa z FC Barcelona to skończona sprawa

Na słowa takie jak „amator” nie powinno być miejsca, a wywołało to lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Między innymi Hamilton musiał znosić wiele nadużyć rasowych.


14:13

Wolff: Hamilton „bardzo silny i odporny”

Jak na początku Mercedes zareagował na prośbę Red Bulla o przegląd? „Byliśmy zaskoczeni, że chcieli ponownie o tym wspomnieć” – przyznaje Wolff. Ponieważ zespół był zaskoczony nowymi dowodami na to, że przeciwnik chciał powtórzyć ocenę rzutu karnego Hamiltona.

Sam Brytyjczyk dobrze przeżył ekscytację, jak poinformował szef zespołu. Hamilton jest „bardzo silny” i „odporny”. Upadek i jego konsekwencje nie były głównym tematem wspólnych dyskusji.


14:08

Wilk: Nie dolewaj więcej paliwa do ognia

Konferencja prasowa dobiegła końca. Ciekawie było zobaczyć, jak Toto Wolff uważał, aby nie dolać więcej oliwy do ognia. Zapytany, czy Red Bull przyjął intencje Hamiltona, czy zakwestionował obiektywność FIA, powiedział: „Nie mogę tego komentować, ponieważ nie byłem na rozprawie”.

Oraz: „Nie chcę już rozpalać ognia”. Zamiast tego chce się uspokoić i pozwolić, by spór ustąpił. Wolf jest szczególnie zaniepokojony polaryzacją w mediach społecznościowych.

Mógł też zrozumieć, dlaczego kontrowersje wzbudzały tak wielkie zainteresowanie. Ponieważ: „Formuła 1 potrzebuje treści i musi dostarczać rozrywki, ale istnieją pewne ograniczenia. Sport musi jednoczyć i nie powodować dalszej polaryzacji”.

Zwłaszcza w sporcie, którego nie można „pochwalić się” jego różnorodnością i integracją, mówi szef zespołu.


14:02

Wolf and Horner: Czy potrzebujesz dyskusji?

Czy potrzebujesz teraz dyskusji między dwoma liderami? W końcu fronty wydają się stwardniałe. „Odbyliśmy właśnie bardzo relaksującą rozmowę” — zauważa Wolf. „Mogę rozmawiać z Toto z przyjemnością” – powiedział wcześniej Horner.

Ale szef Red Bulla zauważył również, że w tle było już kilka potyczek między jego zespołem a Mercedesem, nie tylko saga o „Flexiwings” lub pit stopach – lub inne problemy, które nigdy nie zostały ogłoszone. .

W tak brutalnym pojedynku na mundialu nic dziwnego. „Po raz pierwszy w erze hybrydy Mercedes jest w tej sytuacji” – zauważa Horner. Red Bull dostrzega okazję i dlatego nie pozostawia kamienia na głowie.

Continue Reading

sport

Olympia dzisiaj – dzień siódmy: co wydarzyło się w nocy – i co przyniesie dzisiejszy dzień

Published

on

To było ważne

“Śmieszne byłoby powiedzieć, że medal nas satysfakcjonuje. Satysfakcjonujemy dopiero wtedy, gdy okaże się, że to złoto, wszystko inne będzie miało gorzki posmak”. Tak powiedział przed igrzyskami wioślarz Jacob Schneider. Teraz pałkarz Hanis Usek powiedział: „Poświęciliśmy wszystko. Nasze twarze są nadal trochę puste. Ale zdecydowanie zdobyliśmy srebrny medal. Jestem bardzo dumny.”

To może być także zespół. Nowozelandzka łódź była znacznie szybsza w wyścigu. Ale tylko to, że Niemcy, między innymi ósme, zostawiły Wielką Brytanię (brąz) w tyle.

Dzisiaj to przyniosłem Trzeci rekord świata W tych grach, tym razem w pływaniu. ten Dziewczyna z RPA Tatiana Schoenmaker Cofnęła się w wygranej na 200 m stylem klasycznym, potrzebowała 2:18,95, czyli 16 milisekund krócej niż duński Ricky Moller Pedersen w 2013 roku. „Nie potrafię opisać, jak się czuję. Za każdym razem, gdy chcę coś powiedzieć, płaczę” powiedział Schoenemaker dla ZDF. I rzeczywiście przyszli do niej w basenie, kiedy przeciwnicy pogratulowali jej zwycięstwa olimpijskiego.

To byłoby ważne

Czy będzie kolejny niemiecki medal na wodzie? Łódź slalomowa Hannesa Aignera Zostań mistrzem świata w 2018 roku kajak jeden W 2012 roku zdobył brązowy medal w Londynie. Aigner był najszybszy w czołówce tych meczów, więc sukces wydaje się realistyczny. Ale przed nami jeszcze długa droga, przede wszystkim półfinały, które zaczynają się o 9 rano.

Powiedział, że był „najlepszym graczem w historii” Dimitrij Ovcharov O człowieku, którym jestem tenis stołowyPorażka półfinałowa: Długi Ma. Chińczyk pokonał Niemca w thrillerze z siedmioma wielbłądami – a teraz poszukuje złota. W finale rywalizuje ze swoim rodakiem Zhendong Fan o 2 po południu). Wcześniej Ovtcharov zmierzy się z Yun-Ju Lin o brąz (13:00).

Najlepszy niemiecki tenisista spotyka najlepszego tenisistę na świecie: Aleksander Zwieriew Dostaje to w półfinale Novak Djokovic do zrobienia. Zwycięzca ma medal, aw finale spotyka zwycięzcę pojedynku Karen Khachanov i Pablo Carreno Busta. „Dla medalu na pewno”, to byłoby za mało dla Djokovica, chodzi o złoto – i szansę na zdobycie złota, wygranie igrzysk olimpijskich i wszystkich Wielkich Szlemów w tym samym roku. Czy Zverev może go powstrzymać po drodze? Odpowiedź będzie prawdopodobnie dostępna od 9:30.

READ  Czy jest w pułapce Kovaca w Bayernie?

Piłkarze ręczni w Niemczech Zdobądź to z EM III Norwegia do zrobienia. Zwycięstwo będzie miało znaczenie nie tylko dla postępów, ale także uniknięcia szczególnie silnego przeciwnika w ćwierćfinale, gdzie zagrożony jest pojedynek z Danią. Chodzi też o pokonanie świetnego zespołu. Wybór DHB pozostał dobry w starciu z Francją i Hiszpanią, ale przegrał. A przeciwko Norwegii? Zaczyna się o 14:30.

ja jestem Piłka nożna kobiet To jeden z najbardziej emocjonujących meczów turnieju: najlepsi kandydaci z Stany Zjednoczone Ameryki Spotkaj się w ćwierćfinale Holandia Wyjątkowa napastniczka Vivian Miedema (osiem goli w trzech meczach na olimpiadzie). Ma w sobie coś z przewidywalnego wniosku. Zaczyna się o 13:00. Pozostali półfinaliści zostaną wyłonieni z góry.

Continue Reading

Trending