Connect with us

entertainment

– Czy to miła kobieta?

Published

on

– Czy to miła kobieta?

Tama tylna – neonowy róż”Królowa zakupów„-Mobil zatrzymuje się w Poczdamie. W tym tygodniu kandydaci otrzymują aktywne wsparcie od Gwiazdy serialu „Dobre czasy, złe czasy”.. Monica początkowo może liczyć na Ulrike Frank (54 lata, grająca Catherine Fleming).

Inspiracją dla nominowanej do „Królowej zakupów” Moniki (36, z prawej) był serial Netflix „Emily w Paryżu”. © RTL / Konstantin Int.

Pod hasłem „GZSZ w Mieście Miłości – Stwórz kinową paryską stylizację z gwiazdami serialu!” Zaczęliśmy szukać idealnego stroju.

Zasady są takie jak zawsze: masz budżet w wysokości 500 euro na zakupy i cztery godziny na zabezpieczenie korony.

Dyrektorka projektu Monika, która urodziła się w Polsce i przyjechała do Niemiec w wieku czterech lat, jest zachwycona swoim słynnym towarzyszem. „O mój Boże” – eksplodowała 36-latka.

Królowa zakupów
Kto zostanie nową królową zakupów Drezna? To są kandydaci!

Zapytana, dokąd powinna zmierzać jej podróż modowa, Mouni ujawniła, że ​​modelką powinien być serial Netflix „Emily in Paris”. Ponieważ: Główna aktorka jest „zawsze ubrana elegancko i wyrafinowanie”.

Już w pierwszym sklepie papież mody Guido Maria Kretschmer (58 l.) był zachwycony: „Patrzcie, wygląda jak sklep w Prowansji”.

Gwiazdorska projektantka nie pozostawiła nic poza słowami pochwały dla Azizy GZSZ: „To miła kobieta, Ulrike. Jest uroczą osobą”.

Prowadzący „Królową zakupów” Guido Maria Kretschmer (58 l.) poprowadził odcinek specjalny GZSZ. © RTL / Andreas Friese

Powrót był imponujący. Ostatecznie cała stylizacja wylądowała w torbie: okulary przeciwsłoneczne, które były prawdziwą kradzieżą za 13 euro, i biżuteria za 44 euro. Sukienka była najdroższa i kosztowała 140 euro.

Cena sprzęgła wynosi 49 euro, a skarpetek 7 euro. Drugą co do wielkości pozycją były czółenka po 110 euro. Za fryzurę i makijaż mieli zapłacić około 115 euro. Reszta poszła po napiwki.

Ale czy Monice udało się przekonać do wyglądu także swoich przeciwników? Vanessa (28 lat) stwierdziła, że ​​jednym z punktów krytyki jest: To nie wystarczy Paryż, mogłoby być też Berlinale. Ostatecznie Mooney miała 35 punktów, dziesięć, jeśli Ulrike Frank osiągnęła swój cel.

Królowa zakupów
Królowa zakupów w Rugen: „Dlaczego nikt nie wzywa, żeby przestać?”

„Shopping Queen” emitowany jest od poniedziałku do piątku o 15:00 na platformie VOX oraz w transmisji strumieniowej RTL+.

READ  Królowa Dżungli Ingrid Van Bergen: „Byłam atrakcyjną kobietą” - ludzie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polska: Aktualne ostrzeżenie pogodowe na środę! Strach przed mgłą nad zachodnim regionem przybrzeżnym

Published

on

Polska: Aktualne ostrzeżenie pogodowe na środę!  Strach przed mgłą nad zachodnim regionem przybrzeżnym

Dla zachodniego wybrzeża Polski obowiązuje ostrzeżenie dotyczące trudnych warunków pogodowych. Dziś, w środę 6 grudnia 2023 r., można spodziewać się mgły. Jak obecnie kształtuje się pogoda i na co należy zwrócić uwagę, dowiesz się tutaj.

Trudna pogoda: ostrzeżenie w Europie. Zdjęcie: Adobe Stock/Maksavaniuk

Aktualne ostrzeżenie dotyczące trudnych warunków pogodowych dla Polski: dotyczy zachodniego wybrzeża

Mieszkańcy i turyści w Polsce powinni w ciągu najbliższych godzin zachować szczególną ostrożność, ponieważ władze meteorologiczne wydały ostrzeżenia o trudnych warunkach pogodowych w niektórych częściach kraju. Region jest szczególnie dotknięty Zachodni region przybrzeżny. Biorąc pod uwagę nadchodzące silne wydarzenia meteorologiczne, bardzo ważne jest, abyśmy byli dobrze przygotowani i uwzględniali najnowsze informacje. Poniżej znajdują się ostrzeżenia i wskazówki na dziś, aby lepiej przygotować się na nietypową pogodę.

Obszar zachodniego wybrzeża

⚠️ Pola mgłowe, stopień zagrożenia pomarańczowy

  • od dzisiaj, 6 grudnia 2023, 7:00 do 6 grudnia 2023, 23:00
  • Spodziewany śnieg ograniczy widoczność do 300 metrów.
  • Ważne uwagi: Należy zachować szczególne środki ostrożności. Bardzo trudno jest wizualnie ocenić odległość pomiędzy statkami a innymi obiektami nawigacyjnymi. Wymagana jest nawigacja z wykorzystaniem systemów radarowych.

Tutaj znajdziesz na mapie aktualne ostrzeżenia pogodowe i ostrzeżenia pogodowe dla Polski.

Umiarkowany, poważny i ekstremalny: trzy poziomy ostrzeżeń o trudnych warunkach pogodowych

Dotkliwość ostrzeżeń o trudnych warunkach pogodowych dzieli się na trzy poziomy: łagodny lub umiarkowany, poważny i ekstremalny.

W przypadku umiarkowanej burzy istnieje ryzyko niewielkich szkód, podczas gdy w przypadku silnej burzy mogą wystąpić również szkody w mieniu i budynkach. Jednak w przypadku gwałtownej burzy istnieje nie tylko ryzyko uszkodzenia obiektów, budynków i infrastruktury, ale także poważne zagrożenie życia.

Ostrzeżenie pogodowe w Polsce: znaczenie kolorów poziomów ostrzegawczych

żółty (średni): Poziom ten oznacza, że ​​pogoda jest potencjalnie niebezpieczna, ale spodziewane zjawiska pogodowe nie są niezwykłe. Zaleca się zachowanie ostrożności podczas planowania działań wiążących się z ryzykiem meteorologicznym oraz znajomość przewidywanych warunków pogodowych, aby uniknąć możliwych do uniknięcia zagrożeń.

READ  Witold Gombrowicz: „Przez filozofię w 6 godzin i 15 minut” - Piękno paradoksu

pomarańczowy (główny): Pogoda tutaj jest już niebezpieczna, ponieważ przewidywano niezwykłe zjawiska pogodowe. Istnieje ryzyko uszkodzeń i obrażeń. Na tym etapie wymagana jest szczególna czujność. Ważne jest, aby regularnie otrzymywać szczegółowe informacje o warunkach pogodowych i postępować zgodnie z zaleceniami władz, ponieważ niektórych zagrożeń może być nieuniknionych.

czerwony (ekstremalny): Jest to najwyższy poziom ostrzeżenia i wskazuje wyjątkowo niebezpieczne warunki pogodowe. Przewiduje się wyjątkowo intensywne zjawiska pogodowe, które mogą powodować poważne szkody i wypadki z potencjalnym zagrożeniem życia i zdrowia na dużym obszarze. Bardzo ważne jest, aby być na bieżąco ze szczegółowymi warunkami pogodowymi i zagrożeniami, ściśle przestrzegać instrukcji władz i być przygotowanym na podjęcie wyjątkowych działań.

Tutaj znajdziesz więcej aktualności z Polskiktóre również mogą Cię zainteresować.

+++ Uwaga redakcyjna: Aby poinformować Cię tak szybko, jak to możliwe, ten tekst został oparty na aktualnych danych prognozy pogody i burz z EUMETNET (Europejska Sieć Meteorologiczna – MeteoAlarm) Generowane automatycznie i losowo skanowane. Dla Polski dane udostępnia IMGW-PIB Morskie Biuro Meteorologiczne w Gdyni. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej https://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=true. Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, napisz na adres: [email protected]. +++

On podąża news.de Już w środku Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

rouge/news.de

Continue Reading

entertainment

Na żywo z Elfie: Oratorium na Boże Narodzenie Bacha | NDR.de – Orkiestra i Chór

Published

on

Na żywo z Elfie: Oratorium na Boże Narodzenie Bacha |  NDR.de – Orkiestra i Chór

Stan na: 6 grudnia 2023 r. o 12:10

Zespół Wokalny NDR śpiewa Oratorium Bożonarodzeniowe Bacha, aby wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój w Filharmonii nad Łabą. Działają także: tenor Julien Pregardien i Berlińska Akademia Muzyki Dawnej.

Zmiana składu: Klaas Stock niestety musiał odwołać koncerty 7 i 10 grudnia z powodu choroby. Obecnie prowadzi go Holger Speck.

Koncert na żywo w NDR Kultur i ARTE Concert

Koncert będzie transmitowany na żywo na kanale NDR Kultur za pośrednictwem radia oraz w transmisji wideo na żywo Ceremonia Aarti Odniósł się. Streamera znajdziesz na tej stronie tuż przed koncertem.

Akcja charytatywna „Ręka w rękę dla północnych Niemiec”

Koncert jest częścią akcji charytatywnej „Ręka w rękę dla Niemiec Północnych”. 3 € z ceny biletu zostanie przekazane na tę kampanię.


czwartek, 7 grudnia 2023 | O 19:00
Elbphilharmonie Hamburg, Wielka Sala (Plac Jedności Niemiec 1)

Uwaga: Ze względu na warunki techniczne transmisji na żywo w ARTE i NDR Kultur, przed występem nie będzie wprowadzenia do koncertu.

Uwaga zmiana składu!

Holgera Bekona Złącze (dla zapasów klasowych)
COliana Pregardiana Tenor
Soliści zespołu wokalnego NDR
Grupa wokalna NDR
Berlińska Akademia Muzyki Dawnej

Jana Sebastiana Bacha
Oratorium na Boże Narodzenie BWV 248 (Kantata 1-6)

bilety
Broszura programowa
Dodaj to do mojego kalendarza

Wpraw się w nastrój na nadchodzący sezon wakacyjny

Bożonarodzeniowa Oda Bacha, będąca tak samo częścią sezonu świątecznego, jak grzane wino i gałązki jodły, jest zabawnym przedstawieniem historii Bożego Narodzenia z dowcipną muzyką. Fakt, że Bach pozostawił nam to kompletne arcydzieło, jest szczególnym darem, który Thomascantor, zawsze pracujący pod presją terminów, mógł osiągnąć jedynie dzięki ciężkiej pracy i rozsądkowi.

Ponieważ Bach był mistrzem sprytnego recyklingu, w jego bożonarodzeniowym oratorium na każdym kroku spotykamy muzykę z jego świeckich kantat. To, co niegdyś było piosenką urodzinową polskiej królowej, teraz było radosną celebracją narodzin Chrystusa, a to, co niegdyś olśniło Herakliusza jako uwodzicielska pokusa, teraz było tęsknym oczekiwaniem na przybycie Chrystusa na Syjon.

READ  Data - arkusz kalendarza 2021: 27 czerwca - Wikipedia

Tenor Julien Brégardin jako ewangelista

Berlińska Akademia Muzyki Dawnej jest mile widzianym gościem NDR Vokalensemble.

Każdy, kto zna szablony, z przyjemnością usłyszy je ponownie. Ale doskonale skomponowane melodie od dawna stanowią część okresu bożonarodzeniowego i uświetniają jego blask. W Elbphilharmonie Orchestra koneserzy muzyki Bacha mogą wystąpić z zespołem wokalnym NDR Vocal Ensemble pod dyrekcją Holgera Specka reprezentującym schorowanego Klaesa Stucka oraz Akademią Muzyki Dawnej w Berlinie.

Oprócz solistów z zespołu wokalnego NDR, znany tenor Julien Brégardien poprowadzi także jako zwiastun bożonarodzeniowej muzyki Bacha.

Więcej informacji

Zespół wokalny NDR © NDR/Marius Engels Fotografia: Marius Engels

Cztery koncerty w Filharmonii nad Łabą i Św. Mikołaja z przydatnym abonamentem – sezon abonamentowy 2023/2024 rozpoczęty! więcej

logo NDR
Continue Reading

entertainment

Tak musical był pokazywany w komunikacji miejskiej w Berlinie

Published

on

Tak musical był pokazywany w komunikacji miejskiej w Berlinie

Grupa muzyczna BVG „Tarifzone Liebe” świętowała w poniedziałek swój pierwszy występ w Admiralspalast w Berlinie.Zdjęcie: PR/fot. Isa Foltin/Getty Images dla BVG

Na miejscu

Svena Froehlicha

To wszystko, zmiana transferowa. Najpóźniej dzięki biletowi za dziewięć euro, który stał się folklorem, lokalny transport publiczny potwierdził swój status niemieckiego dobra kulturalnego i obecnie przeżywa ciągły rozwój. Z ulicy na scenę, że tak powiem, amerykański sen.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

W poniedziałek w berlińskim Admiralspalast miała swoją premierę musical Berliner Verkehrsbetriebe (BVG) „Miłość w strefie taryfowej – uczucia prowadzą tramwaj”. Spektakl ten zaprezentował słynny reżyser teatralny Christoph Drwitz. Z wyprzedzeniem oznaczono odpowiednie naklejki na kilku przystankach w mieście, a zaledwie 24 godziny później sprzedano wszystkie 2600 biletów na oba wydarzenia.

W międzyczasie utwór został wyemitowany na kanale YouTube BVG, gdzie można go obejrzeć także później. Musical zostanie wystawiony po raz drugi i ostatni we wtorek.

Musical BVG: między śmieciami a uczciwością

Lobby jest wypełnione wszelkiego rodzaju lokalnymi atrakcjami. Była gubernator, a obecnie zastępca burmistrza Berlina Franziska Giffe jest obecna z całą rodziną, a wśród zaproszonych gości jest także potentat telewizyjny Julian FM Stoeckel. Muzyka także równoważy te dwa bieguny.

Opowiada historię przyjaznego, naiwnego tramwaju „Tramara”, który podróżuje przez centrum Berlina metrem „U-Lav” i autobusem „Bus-Taf”. Trzem osobom pomaga berliński automat biletowy Fahraus-Weise. Kolor humoru, który powinien stanowić wspólny wątek w całym musicalu, widać tutaj: zabawne kalambury.

Dyrektor ds. marketingu BVG, Christine Wohlberg, określiła reklamację tego dzieła jako „list miłosny do Berlina” i hołd złożony miastu. Powiedziała, że ​​ton w Berlinie stał się ostrzejszy i że chcą stawić temu czoła w sposób spójny i rozważny. Musical z pretensjami społecznymi i politycznymi.

READ  Królowa Dżungli Ingrid Van Bergen: „Byłam atrakcyjną kobietą” - ludzie

Historia miłosna tramwaju i pasażera

Kierując się idealizmem, Tramara zawsze pragnie budować szczególne relacje ze swoimi pasażerami, a szczególnie lubi częstego gościa Aleksandra. Kiedy jednak dołącza do generała narzekającego na transport publiczny, staje się to dla niej przesadą. Tramara ucieka, tęskniąc za miastem pełnym miłości: jedź do Paryża!

Przychodzi tak jak powinno. Miasto pogrąża się w chaosie. Wszędzie występują „opóźnienia operacyjne”. Ponieważ, pamiętajcie, jeden tramwaj nie robi już tego, co powinien. Jak zwykle w tego typu filmach, ludzie nadal są skłonni zaakceptować tę dramatyczną, szybką ścieżkę.

Tramwajowy "Tramara" (Środek) pragnie więcej miłości.

Tramara (w środku) pragnie więcej miłości.Zdjęcie: pr/zdjęcie: isa foltin/getty Images dla bvg

Na Aleksandra wpływają także ogromne zamieszanie na drogach, gdy Tramara nagle z ciemności podjeżdża w jego stronę i nie może powstrzymać się od zatrzymania. Chaos: Zdmuchnięty. Miłość: kompletna.

W nagrodzonym w 2021 r. nagrodą w Cannes filmie Julii Ducournau Tytan główny bohater rozwija uczucia seksualne do pojazdów. Ale to nie musi być zbyt awangardowe, w końcu to musical.

Zamiast tego ludzie wolą skupić się na malowaniu stereotypowego obrazu Berlina, znanego jedynie z jego umiarkowanie udanych programów kabaretowych. Berlin (uważaj!) jest nieprzyjazny, ale różnorodny. Pasażerowie narzekają, że BVG czasami przyjeżdża za późno, a panaceum jest miłość.

Kicz staje się narzędziem stylistycznym, a śmiecie elementem istotnym

Sami BVG reklamują ten utwór jako „kultowy, nordycki i oczywiście bardzo romantyczny” i to właściwie mówi wszystko, z wyjątkiem tego, że wydaje się, że potrzebny był mały „przesłanie”.

Teraz z pewnością nie musisz szukać równowagi, oceniając czarujący chwyt marketingowy w kategoriach dramatu szekspirowskiego. Uderzające jest jednak to, jak muzycy i BVG naśmiewają się z siebie nie do poznania.

Wystarczy kilka minut, aby postać w połowie utworu zapytała, czy to tylko autopromocja (odpowiedź: tak!). Cechy stylistyczne musicalu potraktowane są z niezwykłą ironią; I w pewnym momencie pojawia się pytanie, czy rzeczywiście chcą rymować serce z bólem (odpowiedź: tak!). Kicz to zabieg stylistyczny i cecha śmiecia. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale nie jest to tak cenne jak linia przerywana.

READ  Rosja wstrzymuje dostawy ropy do Polski rurociągiem Przyjaźń

Wielokrotnie nagradzana kampania BVG #weilwirdichlieben

Należy wyjaśnić każdemu, kto mieszka poza stolicą, BVG jest w zasadzie jak każda inna niemiecka firma transportu miejskiego, z wyjątkiem: Kampanie reklamowe są zabawne.

Jako szef wielokrotnie nagradzanej kampanii #weilwirdichlieben autor i copywriter Peter Weitkamp osiągnął oszałamiający wynik: wizerunek BVG zmienił się z dusznej, cichej firmy na wzór komunikacji korporacyjnej poprzez doskonały przykład marketingu humorystycznego i satyrycznego. .

Klipy reklamowe ukazują się regularnie we współpracy z hamburską agencją reklamową Jung von Matt, która również pracowała nad musicalem. okoliczność ta, gdy zostanie wspomniana, spotyka się z gniewnym wrzaskiem na sali, naturalnie naładowanym lokalnym patriotyzmem.

Jednak w „Tarifzone Liebe” charakterystyczne dla BVG subtelne i ostre nuty rzadko pojawiają się. Materiału będzie wystarczająco dużo.

Każdy, kto podróżował U8 tylko w godzinach szczytu, być może później będzie musiał stawić czoła nowym szokom, ale biorąc pod uwagę intensywność tego, co dzieje się wokół niego, z pewnością będzie miał coś do powiedzenia podczas kolacji. Czasami pasażerowie zadają sobie trud zapewnienia sobie muzyki. Naprawdę tania inspiracja dla scenarzystów. Jest już nawet szablon.

Muzyczna „linia frontu” Berlina jest tym, czym stara się być „Tarifzone Liebe”.

W ubiegły weekend musical „Linia 1” obchodził swoje 2000. wydanie w berlińskim teatrze Grips. Opowiada historię młodej Niemki z Zachodu, która przybywa do Berlina i w uroczy sposób spotyka się z lokalnymi warunkami. Na scenie berlińskiego metra linia 1. Pomysł musicalu o transporcie publicznym nie jest całkiem nowy.

Możliwe, że BVG również poddało się wcześniej modelowi Netfliksa, czyli dostosowało utwór bezpośrednio do potrzeb niemieckiego odbiorcy. Profil wymagań jest przynajmniej jasny.

„Niemiecka opinia publiczna uwielbia fototapety”.

Kiedy „Hamilton”, prawdopodobnie odnosząca największe sukcesy produkcja na Broadwayu w historii, przyjechał do Hamburga jako produkcja niemiecka, recenzje były miażdżące. Tylko: Publiczność trzymała się z daleka. Ostatni seans odbył się 15 października.

READ  Czy Oliver Kahn jest skarcony?: WWM: Piłkarska strategia Bayernu Monachium zawodzi?

Także dlatego, że „Hamilton” to utwór dynamiczny, pełen sprzeczności i złożony. Dlatego nie jest odpowiedni dla lokalnej publiczności muzycznej. „Niemiecka opinia publiczna uwielbia fototapety”.„, wyjaśnia jeden z muzyków biorących udział w utworze, „gwiazdaW ten sposób „Tarifzone Liebe” zrobiła wszystko dobrze.

Musical zakończył się po niecałej godzinie, a i tak znakomitej obsadzie towarzyszyły brawa przez kilka minut. Czas pokaże, czy uda się lepiej wykorzystać budżet reklamowy. Franziska Giffey pokiwała głową z uznaniem, Julian F.M. Stoeckel nawet nie mrugnął powieką.

Continue Reading

Trending