Connect with us

entertainment

„The Giovanni Zarrella Show” kontra piłka nożna i „Zamaskowany piosenkarz”: oglądalność walczy ze wstydem

Published

on

„The Giovanni Zarrella Show” kontra piłka nożna i „Zamaskowany piosenkarz”: oglądalność walczy ze wstydem
  1. Strona główna
  2. telewizja

W sobotni wieczór odbył się program „Giovanni Zarrella Show”, międzynarodowy mecz piłki nożnej pomiędzy Niemcami a Turcją oraz inaugurujący sezon „The Masked Singer”. Czy to wystarczyło, aby zdobyć oceny?

BERLIN – Program telewizyjny wyemitowany w sobotni wieczór (18 listopada) od początku do końca był pełen gwarancji oglądalności. W ZDF 45-letni Giovanni Zarrella powitał crème de la crème świata popu w „The Giovanni Zarrella Show”, w RTL niemieckie i tureckie drużyny piłkarskie wtargnęły na boisko podczas międzynarodowego meczu, a ARD wybrało jeden program z thrillerem kryminalnym „Hard Brocken: Gorączka złota”, a na ekranach ProSieben miga początek nowego sezonu „Zamaskowanego piosenkarza”. Ale który format ostatecznie zdobył oceny?

Z gwiazdorskim składem, który zatriumfuje w rankingach? „Giovanni Zarrella Show” przeciwko międzynarodowemu meczowi piłki nożnej

Tak różnorodny program zaspokajał różnorodne gusta – i chociaż odnoszący sukcesy fani zasłużyli na takie ważne momenty, jak relacja Michelle pod koniec jej kariery, „The Giovanni Zarrella Show” srogo poniósł porażkę w bezpośredniej konkurencji z międzynarodowymi program. Mecz piłki nożnej na RTL.

Ponownie Centrum numeracyjne DWDL Jak widać, spektakl ten obejrzało 3,39 mln widzów, który odniósł ogromny sukces wśród widzów w wieku trzech lat i starszych, dając ZDF 13,3% udziału w rynku. Dla porównania: najnowsza edycja „The Giovanni Zarrella Show” przyciągnęła w lipcu 3,40 mln widzów, podczas gdy kwietniowa emisja zaledwie 3,07 mln.

Z 6,86 milionami widzów w pierwszej połowie i 7,90 milionami w drugiej połowie, międzynarodowy mecz piłki nożnej pozostaje wyraźnym zwycięzcą dnia. Chociaż od lata „Giovanni Zarrella Show” mógł budować na sukcesach oglądalności, popularny prezenter i jego muzyczni goście wyraźnie przegrali z RTL.

Pomimo pamięci: Gianna Ena nie bierze udziału w „Giovanni Zarrella Show”.

W sobotni wieczór „Giovanni Zarrella Show” obchodził małą rocznicę – udany format odbył się już po raz dziesiąty. Dzięki gościom takim jak Roland Kaiser, Peter Maffei, Andrea Berg i Anastasia w programie wystąpiły prawdziwe gwiazdy – ale po żadnej nie było śladu. Bo Jana Ena Zarrella zostawiła męża samego w jego programie.

„The Giovanni Zarrella Show” i thrillery kryminalne ARD sprawiają, że „Zamaskowany piosenkarz” wygląda na przestarzały

Nawet w walce o drugie miejsce „The Giovanni Zarrella Show” został dosłownie zmiażdżony przez konkurencję. Z 5,37 mln widzów „Hard Brocken: Gorączka złota” ma znaczną przewagę w oglądalności nad hitowym serialem. A otwierający sezon „The Masked Singer” nie przebił „Hartera Brockena”. Niecałe 1,79 miliona osób śledziło ten wpis – co oznacza rozczarowujący i głośny udział w rynku na poziomie 7,1%. dwdl.de Doprowadziło to do najsłabszych ocen otwarcia formatu ProSieben, w którym zamaskowane gwiazdy popisują się swoimi umiejętnościami wokalnymi.

„The Giovanni Zarrella Show”, międzynarodowy mecz piłki nożnej czy thriller kryminalny na ARD? Jeden z formatów został szczególnie dobrze przyjęty przez widzów w sobotni wieczór. © Zrzut ekranu/ZDF/Giovanni Zarrella Show/odcinek z 18 listopada 2023 r.; Imago/Moritz Müller; Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa | Rolf Wenenbrand (fotomontaż)

Po tym, jak Thomas Gottschalk odmówił jego niedawnej transmisji „Wetten, dass..?”, Michelle Hunziker pojawiła się zamiast tego w „Giovanni Zarrella Show” i wykonała składankę z gospodarzem. Jednak za swój śpiew na żywo spotkała się z wieloma wyśmiewaniami w Internecie. Wykorzystane źródła: dwdl.de

READ  Tak aktorka wygląda 50 lat po swoim pierwszym występie filmowym
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Książę William reaguje przed Trooping the Color 2024

Published

on

Książę William reaguje przed Trooping the Color 2024
  1. Strona główna
  2. Szeroka ulica wysadzana drzewami

Naciska

Księżna Kate po raz pierwszy od ogłoszenia diagnozy raka pojawiła się publicznie na paradzie urodzinowej króla Karola. To wywołuje emocjonalne słowa pod adresem księcia Williama.

Londyn – Jak się czuje księżna Kate (42 lata)? Ta kwestia pojawiała się w porządku obrad najpóźniej od marca, kiedy była jeszcze żoną książę William (41) Ogłosiła, że ​​ma raka i przyciągnęła wielu fanów. Teraz w końcu pojawiła się wiadomość – kto Kate Middleton Osobisty. W oświadczeniu matka trójki dzieci nie tylko poinformowała o aktualnym stanie swojego stanu zdrowia, ale także ogłosiła powrót do opinii publicznej. Wywołuje to pełną miłości reakcję księcia Williama.

Pierwsze zdjęcia księżnej Kate na Trooping the Color by King – książę William nie jest już sam

15 czerwca w Londynie odbędzie się wielka parada wojskowa „Trooping the Colour” z okazji urodzin króla Karola III. (75) Zamiast tego. Od dawna spekulowano, czy księżna Kate weźmie udział w tradycyjnych uroczystościach. „Nie mogę się doczekać, aby w ten weekend wziąć udział w paradzie urodzinowej króla” – napisał w piątek na Instagramie. Zdjęcia przedstawiają teraz 41-latkę z dziećmi, księciem Georgem (10 lat), księżniczką Charlotte (9 lat) i księciem Louisem (6 lat) w samochodzie jadącym do Pałacu Buckingham.

Wygląd też Król Karol Pierwsze urodziny księżnej Kate od Bożego Narodzenia – na które czekała z niecierpliwością. Katherine ma na sobie biały kapelusz z czarnymi detalami i dopasowany top. Podczas gdy na niektórych zdjęciach chora na nowotwór żona księcia Williama wygląda przez okno poważniej, na jednym zdjęciu 41-latek jest pogodny jak zawsze. Wygląda na to, że księżna Kate również jest podekscytowana swoim pierwszym publicznym wystąpieniem.

READ  Zaginęła Nadia Abdel Faraj - teraz sama się zgłasza
Powrót księżnej Kate: Żona następcy tronu, księcia Williama, koncentruje się na walce z chorobą nowotworową i po raz pierwszy pojawia się publicznie w dniu urodzin króla Karola. © IMAGO / i Obrazy

Pierwsze pojawienie się księżnej Kate, która od miesięcy cierpi na raka: książę William z rozdzierającą serce reakcją

Przed powrotem Kate Middleton ogłosiła także, że ma nadzieję wziąć udział w niektórych wydarzeniach publicznych latem. To powinno szczególnie zadowolić księcia Williama. Na innych królewskich wydarzeniach 41-latek wielokrotnie podkreślał, że chce tam być jego żona. Rzecznik Pałacu Kensington powiedział w piątek: „Książę jest zadowolony, że księżna zaczęła wracać do pracy i projektów, które ją interesują”.

Ale jeszcze smutniejsze jest to, co powiedział rzecznik księcia Williama: „Będzie w dalszym ciągu skupiał swój czas na wspieraniu żony i dzieci w wykonywaniu obowiązków publicznych. Jak członkowie rodziny królewskiej powitali raka”. Skazana na zagładę żona przeżywała ciężkie chwile i już w przeszłości cieszyła się dużą popularnością wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej.

„Jeszcze nie wyszliśmy z lasu”: księżna Kate znów pojawia się publicznie – nowotwór atakuje żonę księcia Williama

Chociaż Kate Middleton pomimo choroby powoli wraca na światło dzienne, pisze: Zdaje sobie sprawę, że „jeszcze nie wyszła z lasu”. Robi postępy, ale „jak wie każdy, kto przeszedł chemioterapię”, są dobre i złe dni. Teraz jednak chce wykorzystać dobre dni.

Księżna Kate i książę William śmieją się z siebie
Książę William cieszy się, że od kilku miesięcy jego żona Kate powoli wraca na światło dzienne. © Jacob King/DPA

Z niecierpliwością oczekiwano parady wojskowej „Trooping the Colour” z udziałem księżnej Kate, Williama i dzieci

Kate Middleton prawdopodobnie stanie z rodziną na balkonie po zakończeniu ceremonii defilady wojskowej. Radość fanów brytyjskiej rodziny królewskiej na ten widok, jakiego dawno nie widzieliśmy, powinna być ogromna. Ostatnio fanów ucieszyła także wiadomość, że rywalizacja księcia Williama z ojcem należy już do przeszłości. Wykorzystane źródła: Instagram @princeandprincessofwales, newsweek.com, People.com

Continue Reading

entertainment

Najlepszy film pochodzi z Polski

Published

on

Najlepszy film pochodzi z Polski

Görlitz (dpa/sn) Na 21. Festiwalu Filmowym w Nissi polski film „Tyle conic” (Nic dobrego) w reżyserii Grzegorza Dybowskiego otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego. „Bardzo polityczny i niestety bardzo rzadki pogląd na ludzi znajdujących się w wielkiej rozpaczy pomiędzy żądaniami Brukseli, która często nie jest zaznajomiona z lokalnymi warunkami, a życiem na wsi, społeczności… Młodym grozi rozdarcie”. W sobotę w Görlitz wyjaśniają swoją decyzję. Film śledzi podziały społeczne, ale także pokazuje nadzieję i lepszą przyszłość.

Wśród innych „Ryb Nysy” znaleźli się Magdalena Šelica i Marta Neradkiewicz („Lek” Slavomira Fabickiego) za najlepszą kreację aktorską, Michał Łosoński („Mok” Matthiasa Breklera) za najlepszą scenografię oraz Claudiusz Krostowski („Ultima Thule”) zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Za najlepszy film dokumentalny i nagrodę specjalną jury wybrało „Skad dokad” reżysera Macka Hameli, a za najlepszy film krótkometrażowy „Milczenie 600 milionów wyników” reżyserki Sophie Lahusen. Nagrody Publiczności trafiły do ​​filmu fabularnego „Rohbau” Tuny Kaptan oraz dokumentu „Echoes from the Borderland” Lary Meliny Bros. Najpopularniejszym filmem krótkometrażowym był „Na żywo” Mary Tamković.

Od 14 do 19 maja około 90 filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych zostanie wyświetlonych w 19 lokalizacjach na Festiwalu Filmowym Nysa w trójkącie pomiędzy Niemcami, Polską i Czechami. Oprócz trzech konkursów i różnorodnych cykli filmowych w programie znajdują się koncerty, wystawy, odczyty i koncerty. Tym razem skupimy się na kobiecej perspektywie.

READ  Telewizyjna recenzja dramatu z Augustem Diehlem
Continue Reading

entertainment

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

Published

on

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

W niedzielę (16 czerwca 2024) w telewizji wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Na news.de dowiesz się, kiedy i gdzie można oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z powtórką „Rundy Wstępnej, Grupy D”, wyłącznie w telewizji lub cyfrowo w bibliotece multimediów.

AM: Niemcy – Szkocja w ZDF Zdjęcie: ZDF, przesłane przez FUNKE Software Guides

W niedzielę (16 czerwca 2024 r.) w telewizji o godzinie 13:30 wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Jeśli przegapiłeś transmisję w RTL z „Rundą Wstępną, Grupa D”: sprawdź bibliotekę multimediów RTL TV Now. Znajdziesz tam wiele raportów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo online jako wideo na żądanie po ich wyemitowaniu. Z reguły program można znaleźć w Internecie po jego emisji w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich przesyłek. Niestety w najbliższej przyszłości w telewizji klasycznej nie będzie powtórki RTL.

„EM: Polska-Holandia” w telewizji: O to właśnie chodzi w „Rundze Wstępnej, Grupa D”.

Pierwsza runda w Hamburgu. Polska selekcja bardzo rozczarowała w kwalifikacjach, zajmując trzecie miejsce w grupie za Albanią i Czechami i dochodząc do rundy finałowej dopiero przez kwalifikacje. Dotychczasowy rekord Mistrzostw Europy jest równie niepokojący: poza dotarciem do ćwierćfinału w 2016 roku, Polacy w pozostałych trzech występach pozostali bez zwycięstwa, zawsze zajmując ostatnie miejsce w grupie. Taki los grozi im teraz ponownie w obliczu silnej konkurencji. (Źródło: RTL, przepisane przez FUNKE Program Magazines)

„EM: Polska – Holandia” w telewizji: wszystkie informacje w skrócie

Cecha: Runda wstępna, Grupa D

W:rtl

Rok produkcji: 2024

Długość: 255 minut

Z dużą precyzją: Tak

Wszystkie odcinki „EM: Polska – Holandia” w telewizji

WIĘCEJ ROZRYWKI: W naszych poradach dotyczących telewizji zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie i kiedy można obejrzeć pozostałe edycje „EM: Polska – Holandia” można dowiedzieć się tutaj:

READ  Tak aktorka wygląda 50 lat po swoim pierwszym występie filmowym
Tytuł odcinka rój konsekwencja data czas kanał cały czas
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 17 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 0 0 18 czerwca 2024 r O 17:00 z prawej do lewej 195 minut
Runda eliminacyjna, Grupa B 0 0 19 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 21 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 1 6 22 czerwca 2024 r 13:30 z prawej do lewej 255 minut

(Numery sezonów i odcinków są przydzielane przez odpowiednich nadawców i mogą różnić się od oznaczeń w oficjalnych przewodnikach po odcinkach)
On podąża News.de Już w środku WhatsApp, Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

Ten tekst powstał na podstawie danych z Kolekcji Funke. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, możesz je przesłać do nas na adres [email protected].

rouge/news.de

Continue Reading

Trending