Connect with us

entertainment

30 lat: „Boulevard Bio” – najbardziej tolerancyjny talk show w Niemczech

Published

on

Kolonia (dpa) – Już nazwa programu “jak mus lub czekolada” rozpływa się na języku, smakosz Alfred Biulik zachwycał się około 30 lat temu, kiedy rozpoczął swój talk-show ARD “Boulevard Bio” (7 sierpnia).

+++ Bieżące wiadomości o gwiazdach +++

Po formatach takich jak „Bio’s Bahnhof” czy „Mensch Meier”, Biolek, który niedawno zmarł (23 lipca) w wieku 87 lat, chciał stworzyć zabawny cotygodniowy talk show. Został ujawniony jako wesoły dopiero przed milionami widzów kilka miesięcy później w talk show RTL przez reżyserkę i aktywistkę Rosę von Braunheim.

Podczas pierwszej edycji „Bou Boulevard” 7 sierpnia 1991 r. gościem konferencji był ówczesny federalny minister spraw wewnętrznych, a dzisiejszy przewodniczący Bundestagu Wolfgang Schäuble. Dziesięć miesięcy po poważnym ataku polityk CDU mówił o swoim nowym życiu na wózku inwalidzkim.

Talk show Biolek, który przez wielu starszych telewidzów wciąż uważany jest za najbardziej regenerujący program tego typu w historii niemieckiej telewizji, do czerwca 2003 r. miał 485 emisji. Pierwszy raz pojawił się w środy, od 1992 r. we wtorki około godziny 23:00. Publiczność pokochała autobiografię ze wszystkimi jej dziwactwami. Sztywna górna część ciała, łatanie kart, chrząknięcie, „uh” – to wszystko było kultowe.

Szeroki zakres tematów

Zakres tematów wahał się od „AIDS – samotna śmierć” po „Methos Dima” z Jesse Normanem w studiu. Tłum był dość zróżnicowany. W Pew swoje miejsca zajęli sławni piłkarze, tacy jak „Cesarz” Franz Beckenbauer, pisarz Guenther Grass, projektant mody Karl Lagerfeld, skrzypek i dyrygent Yehudi Menuhin czy Dalajlama. Wzięły w nim udział także gwiazdy filmowe, takie jak Gina Lollobrigida, Sir Peter Ustinov, ówczesny prezydent Federacji Roman Herzog, polityk Theo Weigl i piosenkarka pop Britney Spears. W 1994 roku Biolk nadawał z Warszawy i był gościem ówczesnego Prezydenta RP Lecha Wałęsy w Pałacu.

READ  Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Wielu fanów stwierdziło, że Bio prowadziło najciekawsze rozmowy z nieznanymi osobami. 6 września 1994 roku, z okazji swoich 60. urodzin, mógł odpowiadać na pytania dotyczące własnego programu, a moderatorem tego wieczoru był artysta Harald Schmidt.

Program był nagrywany zwykle na kilka godzin przed emisją późnym wieczorem. „Zaletą jest to, że wszyscy uczestnicy są bardziej wypoczęci niż wtedy, gdy była transmitowana o jedenastej rano” – powiedział Biolek. Ale będzie transmitowany „na żywo”. “Nic nie jest odcięte, każdy błąd pozostaje.” Tak się złożyło, że na przykład Bielik reklamował kierowcę wyścigowego Michaela Schumachera jako „Haralda Schumachera”. Usiadł i powiedział: „Możesz mówić do mnie Michael”. – Och, to miłe – odpowiedział Biolek.

Hannelore Cole czuła, że ​​jest w dobrych rękach

W lutym 1996 roku Hannelore Cole był gościem na temat „Sceny z mojego dzieciństwa”. Wydaje się, że czuła się tak dobrze zaopiekowana, że ​​zwolniła męża z nieśmiałości telewizyjnej rozrywki. Po 14 latach urzędowania kanclerz Helmut Kohl po raz pierwszy trafił do telewizyjnego talk-show 11 września 1996 roku. Oczywiście Biulik nie zadawał trudnych politycznych pytań. Dzięki barwnym opowieściom o kłótniach ze zwolennikami SPD w młodości i osobistym opisie mleka – 18 jajek na sześć porcji – Cole sprawił, że publiczność śmiała się u jego boku. Jak powiedział sarkastycznie: „Mogę tu dobrze spać i może wygra show”.

Osiem miesięcy po śmierci Hannelore Cole, w marcu 2002 roku, do Biolek przyjechał także Peter Cole – temat programu: „Syn przeznaczenia”.

Program z Weimaru 9 kwietnia 2002 r., w którym ówczesny kanclerz Gerhard Schroeder i prezydent Rosji Władimir Putin bez żadnych krytycznych pytań prezentowali swoją przyjaźń z mężczyznami, spotkał się z krytyką. Putin ujawnił, że lubił pić „Radebergera”, gdy był agentem KGB w Dreźnie. Schroeder powiedział, że też kocha piwo – ale pił tylko trochę więcej, aby przybrać na wadze.

READ  Helen Fisher: gwiazda Schlagera komentuje plotki

Edmund Stoiber był również gościem

Dwa miesiące później Bülik – zrównoważony politycznie – powitał również rywala Schroedera w tym roku wyborczym, Edmunda Stoebera. Z nim prawie wdał się w konfrontację ze względu na okoliczności i skarżył się na antygejowskie uwagi na stronie CSU. „Homoseksualiści są głęboko zaniepokojeni niektórymi sygnałami” – powiedział Biolek. On, Stoeber, jest również przeciwny zarejestrowanym związkom partnerskim. Dlaczego właściwie? „Chodzi o klimat intelektualny”. Stoiber był łagodny: „Każdy powinien być szczęśliwy na swój sposób”.

Na imprezie pożegnalnej transmitowanej 10 czerwca 2003 r., dyrektor Westdeutscher Rundfunk (WDR), Fritz Blitgen, wszedł do studia i zadał prowadzącemu talk show, w swoim stylu, z kartami indeksowymi w ręku, pytania w stylu „Czy dzisiaj było ciężko?”

W burzy z latarkami, z gośćmi Barbarą Baker i Veroną Feldbusch w ramionach, publiczność studia świętowała gospodarza talk-show. Uśmiechnął się na jego twarzy. Ale za przyciemnionymi okularami jego oczy trochę błyszczały.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

▷ Odważ się szaleć: „Plan B” na ZDF na temat sposobów na większą ochronę przyrody

Published

on

28.09.2021 – 10:02

ZDF

Moguncja (ots)

Istnieje milion gatunków zwierząt i roślin zagrożonych wyginięciem. Aby można było ożywić bioróżnorodność, pojawił się nowy trend: odbudowa – odważna przyroda. Czy to na Twoim podwórku, czy na dużym obszarze – każdy ekosystem, nieważne jak mały, przyczynia się do bioróżnorodności. „Plan B” zrelacjonuje nowe pomysły na to, jak żyją razem rośliny, zwierzęta i ludzie w sobotę 2 października 2021 r. o godz. 17.35 na ZDF i od godz. Natura w harmonii” Lena Graf i Susan Roser.

Ekolodzy Iona Krebic i Jonathan Rauhout chcą sprowadzić dziką przyrodę z powrotem do Europy. Na pograniczu nad jeziorem Szczecin – ona mieszka po polskiej stronie, on po niemieckiej – są zaangażowani w organizację pozarządową „Odbuduj Europę”, która nie chce żadnych rezerwatów przyrody, których ludzie nie chcą. W delcie Odry oznacza to dla dwóch ekologów: prawdopodobnie mieszkają również z dzikimi żubrami, które wędrują po parku. Muszą jeszcze przekonać innych mieszkańców okolicy do tej wizji.

We frankońskim mieście Aufkirchen Nicole Amslinger odważa się eksperymentować i zaprojektować swój ogród w taki sposób, aby mógł stać się domem dla wielu gatunków zwierząt i przekształcić się w dziki i różnorodny park przyrody. Redesign opiera się na pomysłach konserwatywnego Marcusa Gastela.

Monachium zdołało przywrócić zdrowy ekosystem pośrodku: dziką przyrodę jak zawsze. Ożywienie rzeki Izary kosztowało dużo czasu i pieniędzy, ale miasto ma teraz lepszą ochronę przeciwpowodziową i lokalny teren rekreacyjny w pobliżu metra.

Angielski rolnik Derek Gow hoduje wymarłe w Wielkiej Brytanii zwierzęta, aby ponownie wprowadzić je na wolność – w tym bociany białe, dzikie koty i bobry. Jego pragnienie działania jest zaraźliwe: dołącza do niego coraz więcej wielkich właścicieli ziemskich, którzy przepuszczają część swojej ziemi – w tym bobry. Inne gatunki wkrótce znajdą siedlisko tam, gdzie są.

Ansprechpartner: Thomas Hagedorn, Telefon: 06131 – 70-13802;
Presse-Desk, Telefon: 06131 – 70-12108, [email protected]

Zdjęcia są dostępne w ZDF Press and Information, Tel: 06131 – 70-16100, oraz od https://presseportal.zdf.de/presse/planb

READ  Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Kliknij foldery: https://presseportal.zdf.de/pm/plan-b/

Strona transmisji ZDFmediathek: https://zdf.de/gesellschaft/plan-b/plan-b-zurueck-zur-wildnis-100.html

„Plan B” w ZDFmediathek: http://planb.zdf.de

Kontakt z mediami:

Prasa i informacje ZDF
Tel: +49-6131-70-12121
https://twitter.com/ZDFpresse

Oryginalna treść z: ZDF, przekazana przez aktualności

Continue Reading

entertainment

Rolnik szuka żony: Gerald i Anna Heiser: Dziecko, Imię, Namibia, Instagram

Published

on


Rolnik szuka żony Jest to jeden z najpopularniejszych programów RTL. Chociaż do rozpoczęcia nowego sezonu minie trochę czasu, fani formatu nadal mogą być zadowoleni: w poniedziałek 27.09.2021Promocje o 20:30. “Rolnik szuka żony – potomstwa na fermach”. Będzie to między innymi Gerald I i Hiser w towarzystwie kamer. Para mieszka już z synem Namibia, ale niedawno odwiedzili rodzinę Anny w Polska.

Historia miłosna między nimi rozpoczęła się latem 2017 roku, na początku roku 2021 Dostali jeden Dziecko. Co się stało z Anną i Geraldem? Co to jest? Rzeczownik jej syn? jak się nazywają Instagram? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

„Rolnik szuka żony”: to Anna i Gerald

W 2017 roku spotkali się Gerald I Anna Heizer W programie randkowym RTL Rolnik szuka żony znać i kochać. Aby zobaczyć Geralda na jego farmie w Namibia Aby się przeprowadzić, Anna opuściła swoje życie w Niemczech. Para wyszła za mąż w 2018 roku. Teraz oboje będą mieli swój pierwszy ślub w styczniu 2021 roku Dobre serce otrzymać.

Anna i Gerald: Tak mieszkasz z dzieckiem w Namibii

dystans poronienie Rok temu urodzona w Polsce Anna i 35-letni rolnik Gerald spełniły swoje największe marzenie. “Robimy świetną robotę! Nasza trójka jest teraz bardzo dobrze wyszkolona. Nasza codzienna rutyna definiuje teraz naszą rutynę syn. W tygodniu opiekuję się nim, a w weekendy, kiedy Gerald jest wolny, otrzymuję od niego duże wsparcie” – powiedziała Anna w wywiadzie dla RTL. 36-letni rolnik opiekuje się maleństwem w nocy i w weekendy. „Cieszę się każdą sekundą z nim. Zmiana pieluszek też nie stanowi dla mnie problemu. W dzień rzadko bywam w domu, ale w nocy i w weekendy się nim opiekuję! wspomniał Gerald.

Gerald Heizer pokazuje się jako dumny ojciec w „Geraldzie i Annie w Baby Glock”.
© Zdjęcie: TVNOW

Imię Anny i małego Geralda: Jak ma na imię twój syn?

SPECJALNE MRTL „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock” Zarejestrowano m.in. chrzest noworodka. Oprócz wielu specjalnych spostrzeżeń i ekscytujących szczegółów, Rzeczownik Zdradź dziecko: ma na imię twój syn Leon.

READ  Nagrody w dziewięciu kategoriach – w Lipsku kończy się festiwal filmów krótkometrażowych „Kurzsuechtig”

Anna Heizer na Instagramie

Anna Heizer ma generyczną InstagramKonto, na którym dzieli się swoim codziennym życiem ze swoimi obecnymi zwolennikami 136 tys. (stan na 27.09.2021).

„Bauer sucht Frau” 2021: początek sezonu 17

w roku 2021 naprawdę biegam Sezon 17 z Rolnik szuka żony zatrudnienie RTL. Tutaj dowiesz się wszystkiego o datach rozpoczęcia i emisji nowych odcinków. Oprócz 15 rolników tym razem jest też właścicielka ziemi dla koni szukających jej wielkiej miłości. Wszystkie informacje o nominowanych do sezonu 17 można znaleźć tutaj.

Continue Reading

entertainment

Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Published

on

Zaktualizowano 27 września 2021 o 18:41

  • Para królewska udowodniła w ten weekend w Norfolk, że księżna Kate i książę William mogą stąpać po ziemi.
  • Oboje wybrali się na rodzinną wycieczkę do pubu z trójką dzieci – w tym frytki i hamburgery.

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziesz tutaj

Brytyjskim członkom rodziny królewskiej często odmawia się pewnej pragmatycznej postawy. Niezbyt trudny pomysł, patrząc na Pałac Buckingham czy wspaniały Pałac Kensington. Ta przyszła para królewska książę William I Księżna Kate Ale lubi mieszać się ze „zwykłymi ludźmi”, dowodzi tego zdjęcie z ostatniej niedzieli (26 września) “słońce” Obecny.

Wraz z trójką dzieci George, Charlotte i Louis, rodzina królewska rozgościła się na zewnątrz pubu w Norfolk. Gdyby książę William nie był najsłynniejszym łysym mężczyzną w Wielkiej Brytanii, nikt nie zauważyłby Cambridge siedzącego na prostej drewnianej ławce i jedzącego hamburgery i frytki.

Na zdjęciu George i Charlotte mają na sobie proste T-shirty, a na królewskich stopach wszyscy mają trampki. Według raportu naoczny świadek pochwalił go, mówiąc: „To niewiarygodne, jak pokorna była rodzina. Śmiali się, rozmawiali i wyraźnie cieszyli się czasem”. Wyjaśnia, że ​​dla sił bezpieczeństwa nie było nic do zobaczenia.

Skromna i wysportowana Kate w Cumbrii

Ostatnio księżna Kate była również skromna na oficjalnej randce: żona księcia Williama rzuciła się na wycieczkę w zeszły wtorek (21 września) z pikowaną kurtką, dżinsami i sznurowanymi butami. Kate pojechała do RAF Windermere Adventure Training Centre w Cumbrii w północno-zachodniej Anglii Najpierw na wspinaczce, potem na rowerze górskim.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Para królewska regularnie uczestniczy w regatach żeglarskich. Teraz William i Catherine chcą przybliżyć swoje hobby swoim dzieciom. Pięcioosobowa rodzina spędziła letnie wakacje na wybrzeżu. Prawa autorskie do miniatury: sojusz obrazu / empicia / Chris Jackson

READ  Nagrody w dziewięciu kategoriach – w Lipsku kończy się festiwal filmów krótkometrażowych „Kurzsuechtig”
Continue Reading

Trending