Connect with us

entertainment

Helen Fisher bojkotuje program telewizyjny z teledyskiem – widzowie są zdenerwowani

Published

on

Helen Fisher występuje w nowym teledysku „Vamos a Marte” na tle kosmosu. Bild: zrzut ekranu / YouTube / Helen Fisher (oficjalny)

Helen Fisher chce nakręcić multimedialny teledysk – telewidzowie są wściekli z powodu przerwy w programie

Piątkowy wieczór o wpół do szóstej wieczorem, czas: Helen Fisher Podarowała sobie i swojej społeczności swój pierwszy przełomowy debiutancki album za zapowiadany 2021 rok w swoje 37. urodziny – singiel „Vamos a Marte” z Luisem Fonsim jest pierwszą oficjalną wytwórnią muzyczną jej Helen od czterech lat.

W związku z tym też byli podekscytowani Fani The Queen of Blow – urodzona w Rosji Rosjanka kilka dni temu miała swój ślad Instagram ogłoszony. W komunikacie prasowym Universal Music w końcu potwierdzono, że nie wystarczy opublikować wideo na YouTube. Po raz pierwszy w piątek odbyła się pojedyncza premiera w niemieckiej telewizji na siedmiu kanałach telewizyjnych, pierwsza równoczesna „Vamos a Marte” w RTL, VOX, RTLplus i VOXup. Późnym wieczorem można go jeszcze zobaczyć na ntv, NITRO i Super RTL.

Aby to zrobić, kierowca na VOX został przerwany bez dalszych ceregieli. Program randkowy „Pierwsze randki” był na stacji i pod koniec odcinka miał być gorący, gdy nagle odezwała się Helen. Publiczność reagowała wrażliwie, a potem narzekała Świergot.

Helen Fisher irytuje widzów VOX

„Zawsze chciałem przerwać program”Piosenkarka powiedziała z uśmiechem w aparacie, że klip został oznaczony jako „Commercial” w prawym górnym rogu. Bez względu na to, czy widzom VOX się to podoba, czy nie – podobało im się „Vamos a Marte”, oglądali Helen i tłumacza „Despacito” Luisa Fonsiego, grających na znajomym, obcym tle.

O tym jest ten film – „Vamos a Marte” oznacza coś w stylu: „Lećmy na Marsa”. Helen początkowo śpiewa po niemiecku, a Luis Fonsi po hiszpańsku, aż w końcu piosenkarka przystosowuje się do języka swojego partnera w duecie.

READ  Planowana podróż do Polski: Biden odwiedza wschodnie skrzydło NATO

Niewielu jednak było zainteresowanych Muzyka Zgiełk na Twitterze:

Może więc pomysł na premierę na kilku kanałach jednocześnie niekoniecznie jest najlepszy? – W końcu okazuje się, że sporo widzów nie jest fanami Helen Fisher. Ponadto RTL i VOX nie są kanałami muzycznymi, więc publiczność również nie jest nastawiona na premierę teledysku.

Tuż po premierze telewizja Świętuj z filmem do wydania „Vamos a Marte” na kanale YouTube Helen Fisher. Tam jej fani podjęli świadomą decyzję o obejrzeniu klipu. W rezultacie reakcja na piosenkę i wideo była bardziej pozytywna, pomimo pierwszej krytyki pojawiającej się na platformie: „Jestem rozczarowany”, podsumował krótko jeden widz, „Cztery razy nie, dziękuję za próbę”, inny użytkownik komentował podczas premiery.

(cfl)

Żenujące: wydaje się, że RTL całkowicie porzucił „Widok na las”

Miał on na celu zrekompensowanie fanom obozów w dżungli pomimo pandemii: RTL nie nakręcił popularnego formatu w 2021 r., Jak to jest w zwyczaju w Australii, ale w studiach telewizyjnych w Hürth. Nie było jednak większych skandali i konfrontacji, między innymi dlatego, że 12 kandydatów zostało podzielonych na trzyosobowe grupy w małym domu i mieszkało tam głównie jak w nieco prostszym schronisku młodzieżowym. Żadnego porównania z prawdziwą dżunglą na dole.

Ale kto by pomyślał, że cztery rundy wstępne z…

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek

Published

on

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek
  1. Strona główna
  2. telewizja

Naciska

Roland Kaiser świętuje swoją rocznicę na scenie wielkim występem w ZDF. Jest tam także Christine Ott. Piosenkarz popowy nie tylko ma dla niego słowa pochwały.

Offenburg – Kiedy Roland Kaiser (71 l.) będzie obchodził swoje urodziny na scenie, najwybitniejsi niemieccy artyści będą oczywiście świętować razem z nim. Na scenie występują między innymi Beatrice Egli (35), Melissa Naschenong (33) i Kirsten Ott (42). Ten ostatni nie tylko wykonał klasyczną „Joannę” Kaisera, ale także rozmawiał później z Giovannim Zarrellą i Rolandem Kaiserem. Czasami musiała się uśmiechać, słysząc obrzydliwe słowa cesarza.

Ze względu na jasne teksty: Kirsten Ott zmierzy się z Rolandem Kaiserem

Kirsten Ott otwiera rocznicowy występ Rolanda Kaisera, śpiewając jego przebój „Joanna”. „Urodziła się, by śpiewać tę piosenkę” – Giovanni Zarrella chwali swoją odnoszącą sukcesy koleżankę po jej występie i wita ją na długiej sofie na scenie ZDF. Jego pierwsze pytanie od Kirsten Ott: „Dlaczego właściwie chciałaś zaśpiewać tę piosenkę?” Odpowiada bez wahania: „Bo to dość chwytliwa melodia i znam ją od dawna. Kiedy ją zaśpiewasz, zostaje w głowie”.

Christine Ott uśmiechnęła się: „Ale muszę przyznać, że jesteś też trochę łobuzem”. „Tak myślisz?” – pyta Roland Kaiser z niewinnym uśmiechem na ustach. „Te słowa…” piosenkarka pop kręci głową. „Tak, on ma wszystko” – mówi Giovanni Zarrella. Roland Kaiser nie mówi tego poważnie, przepraszając za tekst swojej piosenki. „Nie, myślę, że to świetne” – musi w końcu przyznać Kristen Ott.

Zbliżenie na Christine Ott.  Kirsten Ott 16 grudnia 2023 w Offenburgu w ramach programu ZDF Giovanni Zarrella prezentuje 50-lecie Rolanda Kaisera 16 grudnia 2023 w Offenburgu (fotomontaż)
„Little Rogue”: Kerstin Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem na temat jego wybuchowych tekstów piosenek (fotomontaż) © IMAGO/Bildagentur Monn & IMAGO/Eibner

To nie pierwszy raz, kiedy słowa Rolanda Kaisera spotkały się z krytyką. Kilka tygodni temu Barbara Schönberger i Atse Schröder dyskutowali o niemieckim hicie podcastu „With the Waffles of a Woman”, a dokładniej o sprośnych tekstach Rolanda Kaisera i Andrei Berg. Wykorzystane źródła: ZDF/Giovanni Zarrella przedstawia: 50 lat Rolanda Kaisera

READ  Frankfurt nad Odrą: Autostrada jest zablokowana na granicy z powodu handlu z Rosją | regionalny
Continue Reading

entertainment

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Published

on

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Wiele jest również do zrobienia w odniesieniu do Berlina i Brukseli. PiS był w ciągłym konflikcie z Komisją Europejską w sprawie reformy sądownictwa, a rząd federalny zadręczał go żądaniami bilionowych odszkodowań wojennych na świecie. Z drugiej strony Tusk i jego współpracownicy opowiadają się za drogą proeuropejską i bardziej ugodową polityką wobec Niemiec.

Nowy stary

66-latek z Gdańska był premierem Polski w latach 2007-2014. W tym czasie utrzymywał dobre relacje z kanclerz Angelą Merkel (CDU). Tusk chce pod koniec tygodnia udać się do Brukseli na szczyt Unii Europejskiej, na którym będzie omawiana większa pomoc dla Ukrainy.

Ale wielu polskich obywateli także wiąże duże oczekiwania z nowym rządem. PiS rozgniewał wiele osób zaostrzeniem praw do aborcji, a przyszły rząd chce ponownie zliberalizować to ustawodawstwo. Tusk zapowiedział już restrukturyzację nadawcy publicznego, z którego PiS uczynił swoje narzędzie propagandy.

Mimo chęci zmian Tusk będzie musiał także zmierzyć się z problemem wspólnego pożycia. Prezydent Duda może wstrzymać wiele inicjatyw reformatorskich. W ostatnich tygodniach dał wyraźnie do zrozumienia, że ​​wymagany przez konstytucję status bezpartyjnego głowy państwa to dla niego jedynie formalność.

READ  Frankfurt nad Odrą: Autostrada jest zablokowana na granicy z powodu handlu z Rosją | regionalny
Continue Reading

entertainment

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Published

on

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Gary Sinise jest głęboko zasmucony
Syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Makana Anthony Sinise i jego rodzina przez kilka lat walczyli z rzadkim nowotworem, ale ostatecznie zmarł z powodu powikłań w wieku zaledwie 33 lat. Ojciec Gary Sinise opisuje sytuację jako „rozdzierającą serce” prawie dwa miesiące po śmierci.

Amerykański aktor Gary Sinise stracił syna. Makana Anthony „Mac” Sinise zmarł w wieku 33 lat po długiej walce z rakiem. Jak ogłosił w emocjonalnym oświadczeniu gwiazda „Forresta Gumpa”, jego syn zmarł 5 stycznia.

Wiadomość została opublikowana na stronie głównej Fundacji Gary'ego Sinise'a i na jej profilu na Instagramie. Obok zdjęcia śmiejącego się Maca aktor napisał, że 8 sierpnia 2018 roku u jego syna zdiagnozowano „bardzo rzadki nowotwór” – struniak. Struniaki to nowotwory złośliwe kręgosłupa i podstawy czaszki.

Sinise powiedział również, że choroba pojawiła się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak u jego żony Moiry Harris zdiagnozowano raka piersi w trzecim stadium. Podczas gdy Moira osiągnęła remisję i po leczeniu pozostała wolna od raka, choroba Maca rozprzestrzeniła się i „z biegiem czasu coraz bardziej mu przeszkadzała”.

Sinise zauważył, że jego syn był „wyjątkowym perkusistą”. Często towarzyszył swojemu słynnemu ojcu, który także grał w zespole. Zmarły był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie oprócz gry na perkusji studiował pisanie piosenek i kompozycję.

Gary Sinise napisał, że jego syn przeszedł pięć różnych operacji kręgosłupa w latach 2018–2020 i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół z powodu wpływu choroby na jego organizm. Pomimo tych ograniczeń nadal pracuje nad albumem „Resurrection and Revival”. „W tygodniu, w którym album trafił do druku, Mac przegrał walkę z rakiem. Zmarł 5 stycznia 2024 r. i został pochowany 23 stycznia”.

Rodzina „ze złamanym sercem”

Gary Sinise opisał swój smutek tymi wzruszającymi słowami: „Jak każda rodzina, która doznała takiej straty, jesteśmy głęboko zasmuceni i radzimy sobie najlepiej, jak potrafimy. Dla rodziców utrata dziecka jest bardzo trudna”. To było „rozdzierające serce i bardzo trudne”.

Podkreślił: „Walka naszej rodziny z rakiem trwała pięć i pół roku i z biegiem czasu stawała się coraz trudniejsza. Choć nasze serca bolą po jego stracie, pociesza nas informacja, że ​​Mac już nie walczy i jest inspiracją i „dotknął większość z nas”. Swoją drogą, to zrobił. „Toczył żmudną walkę z nieuleczalnym rakiem, ale nigdy się nie poddał”.

Gary Sinise i Moira Harris są małżeństwem od 1981 roku. Oprócz Maca mają dwie córki. Aktor zasłynął z wielu hollywoodzkich produkcji, takich jak „Forrest Gump”, „Apollo 13” czy „Zielona mila”.

READ  Dwie skrzynki Corony! Wynik testu tanecznego pary był pozytywny
Continue Reading

Trending