Connect with us

entertainment

Bezpłatny horoskop dzienny na 14 maja 2024 r

Published

on

44824

Dzisiejsze horoskopy: Darmowe codzienne horoskopy na 14 maja 2024 r

Horoskopy na dziś, wtorek, 14 maja 2024 r. – Horoskopy dzienne dla wszystkich ☆ znaków zodiaku. ✓ Bezpłatnie ✓ Aktualizowane codziennie ✓ Dla mężczyzn i kobiet | Odkryj przyszłość już teraz!

Horoskopy na dziś: Jak leci w miłości? Jak się teraz masz? Gwiazdy dają kosmiczne odpowiedzi na przyszłość.

Twój bezpłatny horoskop na wtorek, 14 maja 2024 r

Twój bezpłatny, osobisty horoskop dzienny na wtorek, 14 maja 2024 r.

Twój bezpłatny, osobisty horoskop dzienny na wtorek, 14 maja 2024 r. © 123RF/melpomen

Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik lub Ryby:

Jeśli chcesz rozpocząć dzień od idealnego flow, Twój darmowy horoskop może być idealnym przewodnikiem.

Astrologia ma również inspirujące przesłania dla Twojego znaku zodiaku na temat Twojej energii i tego, co musisz zrobić, aby mieć więcej mocy w życiu. Możesz więc skorzystać z porad gwiazd poprzez bezpłatne codzienne horoskopy we wszystkich sytuacjach życiowych, czy to w miłości, pracy czy sprawach zdrowotnych. Przy wsparciu ciał niebieskich możesz doświadczyć szczęścia, harmonii i określić swój los.

Dzisiejsze horoskopy: Darmowe codzienne horoskopy na 13 maja 2024 r
Twój codzienny horoskop
Dzisiejsze horoskopy: Darmowe codzienne horoskopy na 13 maja 2024 r

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy jesteś w związku – dowiedz się, co mówi Ci Twój horoskop miłosny i jakie rady na Twoje codzienne życie niesie wiedza gwiazd.

więcej Horoskopy Dla wszystkich znaków zodiaku i pochodzenia w ramach:

Baran: od 21 marca do 20 kwietnia

Jeśli chodzi o finanse, nie powinieneś się spieszyć. Straty są nieuniknione. Więc najpierw o tym pomyśl, a potem wydawaj pieniądze. W końcu musisz zachować się bardziej dyplomatycznie. Swoim zachowaniem depczesz innym po palcach.

Byk: od 21 kwietnia do 20 maja

Zwróć uwagę na dostępne Ci możliwości, nowe drzwi w końcu się otworzą. Jesteśmy bardzo cenieni za Twoje emocjonalne ciepło i uważność.

Bliźnięta: od 21 maja do 21 czerwca

Twoje obecne podejście jest bardzo jasne i realistyczne. Nie bierz udziału w konkursach, jeśli nie jesteś naprawdę przekonany, że wygrasz. Pij dużo wody, gdyż usuwa ona toksyny z całego organizmu.

Rak: od 22 czerwca do 22 lipca

Spontaniczna decyzja może szybko doprowadzić do pozytywnych zmian. W miejscu pracy nie ma powodu się bać.

Lew: od 23 lipca do 23 sierpnia

Jeśli pójdziesz na kompromis, odnajdziesz więcej harmonii w swoim związku. Z problemami można sobie poradzić, ale finansowo trzeba trochę zwolnić.

Panna: 24 sierpnia do 23 września

Twoje alergie mogą prowadzić do płaczu, co może prowadzić do zjedzenia zbyt wielu batonów czekoladowych. Wskazane są zmiany w Twojej dziedzinie zawodowej. Nie są one szkodliwe, ale z pewnością są bardzo potrzebne.

Waga: od 24 września do 23 października

W najbliższej przyszłości nie będzie specjalnych szczytów miłości. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się nad tym, jak faktycznie jesz i nad innymi rzeczami, które czasami wkładasz do swojego ciała. Zmień coś!

Skorpion: od 24 października do 22 listopada

Nie próbuj robić ze swojego partnera głupca. Wykazujesz duże zainteresowanie swoimi przyjaciółmi, masz dużo empatii i jesteś uważnym słuchaczem. Uważaj, Ty też masz elastyczność w ograniczonym zakresie.

Strzelec: od 23 listopada do 21 grudnia

Nie płacz nad straconymi pieniędzmi, ale postaraj się działać lepiej w przyszłości. Nie traktuj krytyki zbyt osobiście. Z powodu braku uważności ludzie często mówią coś, czego tak naprawdę nie mają na myśli w zły sposób.

Koziorożec: od 22 grudnia do 20 stycznia

Chroń się przed wampirami energetycznymi. Czasem jest bardzo podekscytowany, czasem utyka. Lepiej zarządzaj swoimi zasobami.

Wodnik: od 21 stycznia do 19 lutego

Walcz odważnie o swoje przekonania, a odniesiesz sukces. Nie monitoruj każdego ruchu kochanka. Wyczuwa Twoją nieufność i może go to bardzo zranić.

Ryby: od 20 lutego do 20 marca

Wysyłasz błędne sygnały. Twój partner nawet nie rozumie, czego chcesz. Nie będzie ci łatwo zachować zawsze spokój. Jesteś szczególnie wrażliwy na wszelkie wymagania zewnętrzne.

READ  Josh żegna się po 25 latach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

„Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – mówi o rosyjskim prezydencie reżyser Patrick Vega. Pomysł na film przyszedł mu do głowy wkrótce po wybuchu wojny na Ukrainie.

W końcu Putin umiera. Polski reżyser Patrick Vega, którego film o prezydencie Rosji Władimirze Putinie był pokazywany na marginesie Festiwalu Filmowego w Cannes, powiedział: „To powinno być szczęśliwe zakończenie”. Ponieważ prawdziwy Putin był niedostępny, Vega użył sztucznej inteligencji, aby wyglądać jak deepfake – technika, która fascynuje wielu ludzi w świecie filmu, ale także ich przeraża, ponieważ boją się o pracę i autentyczność filmów.

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczna inteligencja (AI) „potrzebuje pożywienia. Do działania wymagane jest 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

„Instrukcja obsługi” dla Putina

„Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – powiedziała Vega. A jego film należy rozumieć jako swego rodzaju „instrukcję obsługi” dla rosyjskiego prezydenta. „Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – powiedział reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Rezultatem jest połączenie thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy. obejmujące około 60 lat jego życia.

Vega chce także w przyszłości zaoferować opracowaną przez siebie technologię AI innym producentom, na przykład do tworzenia scen z dodatkami. „Możecie mi przysłać pustą ulicę, a ja stworzę dla nich tłum” – wyjaśnił. Bohaterowie są całkowicie sztuczni, więc nie ma problemu z prawami do wizerunku, a jest to znacznie tańsze niż kręcenie z dużą ilością statystów.

READ  Hitowa komedia pełna głębi i gwarantowanego śmiechu

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

(Na czerwono/APA/AFP/Ulrich Koltermann)

Przeczytaj więcej na te tematy:

Continue Reading

entertainment

Poważny wypadek samochodowy! Ze szpitala donosi Laila Lahwar

Published

on

Poważny wypadek samochodowy!  Ze szpitala donosi Laila Lahwar

„Ja też nie wiem, gdzie jest Mike…” – napisano późnym wieczorem w sobotę Obóz w dżungli-Gwiazda Laila Lahwar nagle usłyszała historię ze szpitala: ona i jej chłopak, Mike Hayter, mieli wypadek samochodowy!

W sobotnie popołudnie wszystko wydawało się być w porządku, a para nadal była w dobrym humorze. Nakręcili film, jak jechali do Paderborn, gdzie wieczorem mieli wybrać się do klubu. – Najpierw Layla – oznajmił wesoło Mike. Laila dodała w dobrym nastroju: Tak! Dziś chociaż raz pójdziemy razem. Potem nastąpił szok wieczoru: była nominowana do „Bachelorette” nagle ze szpitalnego łóżka zwróciła się do swoich fanów z awaryjnym ortezem na szyję.

Obawa: Mike’a Haytera nie ma z Laylą

„Mike i ja właśnie mieliśmy wypadek samochodowy” – mówi płacząc, a głos jej się łamie. Nie wiem, gdzie on jest. Mam jednak nadzieję, że natychmiast do mnie przyjdzie. Aktualnych informacji na temat jego stanu zdrowia nie można znaleźć także na jego profilu na Instagramie. Laila zapewnia swoich obserwujących, że na razie wszystko jest w porządku. „Ale proszę, nie martw się, modlę się tylko, aby natychmiast do mnie przyszedł i wszystko było dobrze”.

READ  Ta scena została wycięta z Heidi
Continue Reading

entertainment

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczną inteligencję (AI) „trzeba zasilić. Aby mogła działać, potrzebuje 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości”. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

Efekt jest niesamowity. W filmie Putina można zobaczyć takim, jakim go znamy – w wydaniu dyktatora, przy barokowych biurkach, ale także grającego na pianinie i wypróżniającego się w spodniach w szpitalnym łóżku. „Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – potwierdziła Vega. Jego film jest „instrukcją obsługi” dla prezydenta Rosji. „Putin nie jest szalony” – mówi reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. „Ale dla niego liczy się tylko jego ego”. Rezultatem jest mieszanka thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy, obejmującego około 60 lat jego życia.

Właśnie to przeraża wiele osób pracujących w świecie kina. Zeszłoroczny masowy strajk w Hollywood nie dotyczył przynajmniej pytania, jakie będą konsekwencje, jeśli scenarzyści, aktorzy głosowi i aktorzy będą w końcu w coraz większym stopniu zastępowani inteligentnym oprogramowaniem. W grudniu ubiegłego roku osiągnięto porozumienie, które daje aktorom możliwość decydowania o tym, czy ich kopie cyfrowe powinny zostać wykorzystane. Należy również rekompensować używanie awatarów AI.

Od dawna można było sztucznie odmładzać aktorów, jak Harrison Ford w Indianie Jonesie, sztucznie tworzyć scenografię filmową czy kalkulować komercyjny sukces filmu na podstawie obsady. „Postrzegamy sztuczną inteligencję jako narzędzie sprzyjające kreatywności i tworzące nowe możliwości biznesowe” – powiedział dziennikowi The Hollywood Reporter Charles Rifkin, prezes Motion Picture Association, stowarzyszenia skupiającego największe firmy zajmujące się produkcją filmową w Stanach Zjednoczonych.

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

Wyświetl całą zawartość

Continue Reading

Trending