Connect with us

entertainment

Skład Bayernu Monachium dzisiaj: Nagelsmann jest obecny: Skład Bayernu przeciwko Benfice w Lidze Mistrzów

Published

on


dzisiaj jest Wtorek 02.11.2021Bayern Monachium otrzymuje 2021 Faza Grupowa Ligi Mistrzów UEFA Benfica Lizbona. Początek gry dobiegł końca 21:00.

Jako pierwsza drużyna w grupie E z trzema zwycięstwami Bayern jest gotowy do awansu: wystarczy remis z Benfiką. W pierwszym meczu w Lizbonie Monachium wygrało 4-0.

Porażka w pucharze z Borussią Moenchengladbach może postawić Bayernowi w kości. Obrona przetoczyła się również w wygranej Bundesligi nad Union Berlin (5-2). Jednak pozytywne: po dwóch tygodniach kwarantanny z Coroną trener Julian Nagelsmann wraca na standardową ławkę mistrzów. Odbiera różdżkę od asystenta trenera Dino Topmüllera.

  • jak widzisz Możliwe ustawienie Bayern w dzisiejszym meczu z Benficą Lizbona?
  • Który gracz Czy nie jest?
  • Wszystkie informacje o Począwszy od jedenastego Z trenerem Bayernu Monachium Julianem Nagelsmannem możesz dotrzeć tutaj.

Bayern Monachium vs Benfica Lizbona dzisiaj: Nagelsmann wraca na trening

– W momencie, w którym mamy wiele meczów, które są bardzo ważne, jest to dziwne i nieznane, a to nie jest to, czego chcesz jako trener – powiedział. Julian Nagelsmann W poniedziałek wycofał się ze stadionu z powodu infekcji wirusem Corona. 34-latek wciąż był nieobecny na swoim ostatnim treningu przed dzisiejszym meczem Ligi Mistrzów. W dzisiejszym meczu na Allianz Arena Nagelsmann znów będzie na uboczu. „Czuję się dobrze” – powiedział 34-latek w poniedziałek podczas wideokonferencji prasowej gry, będąc nadal w domowej kwarantannie.

Skład Bayernu Monachium dzisiaj: Czy Nagelsmann Goretzka i Hernandez wyjdą na boisko?

Podczas ostatniego treningu na Säbener Strasse w Monachium nie zabrakło również Leon Goretzka I Lucas Hernandez w zestawie. Reprezentant Goretzka opuścił sobotni mecz Bayernu 5:2 z Union Berlin z powodu kontuzji stopy. Dziś powinien wrócić do wyjściowego składu.

READ  Kompozytor Basel Konstel zdobywa Niemiecką Nagrodę Muzyki Filmowej

Obrońca Lucas Hernandez musiał zostać zastąpiony w ostatnią sobotę po tym, jak doznał ciosu w stopę. Może być w wyjściowym składzie na dzisiejszy mecz, ale powinien być ostrożny: po wydaniu dwóch żółtych kartek obrońca może spotkać się z wykluczeniem.

Lewy obrońca kontuzjowany lekkim kopnięciem Alphonso Davies Z drugiej strony może dziś usiąść na ławce w swoje 21. urodziny. Süle i Upamecano zapewnią wtedy centralną obronę.

Skład Bayernu Monachium dzisiaj przeciwko Benfice: Pamięć Roberta Lewandowskiego?

Więc Nagelsmann dzisiaj Robert Lewandowski Wysyłanie na boisko przeciwko Lizbonie Benfica, to naprawdę to 100. występ w Lidze Mistrzów UEFA Polska. Światowy piłkarz będzie trzecim zawodowcem po Thomasie Mullerze (127 meczów) i Manuelu Neuerze (122), który osiągnie specjalny poziom 100. To wciąż jest dalekie od obecnego rekordu: Cristiano Ronaldo utrzymuje ten rekord ze 179 występami w Lidze Mistrzów.

Skład Bayernu Monachium: Z takim początkowym składem Bayern może dziś wystartować w Lidze Mistrzów

To jest to Przewidywany skład Bayernu Monachium Na mecz Ligi Mistrzów we wtorek o 21:00 z Benfiką Lizbona:

  • Słup: Aktualności
  • obrona: Nazwisko, Nianzou, Upamecano, Davis
  • Linia środkowa: Kimmich, Goretzka, Coman, Gnabry, Sané
  • Sturm: Lewandowski

Bayern Monachium: Muller na ławce

Julian Nagelsmann szuka wcześniejszego powrotu na ławkę Bayernu Monachium 1/16 finału Ligi Mistrzów UEFA Z Tangi Nyanzu w początkowym składzie. 19-letni Francuz zagra w meczu grupowym z Benfiką Lizbona na Allianz Arena obok swojego rodaka Dayota Opicano w centrum obrony we wtorek wieczorem.

Thomas Müller Zrobił sobie przerwę od wyjściowego składu na cztery dni przed swoim pierwszym meczem Bundesligi z Freiburgiem. Gracz powracający siada na ławce jako pierwszy. Dla Mullera Leroy Sane zaczyna się na 10. miejscu.

Król strzelców Robert Lewandowski Prowadzi go po raz setny w Lidze Mistrzów. Obrońcy Niklas Sule i Lucas Hernandez nie są w kadrze z powodu drobnych kontuzji.

READ  Kości znaleziono na głównym cmentarzu w Trewirze

Dzisiaj transmisja na żywo, Bayern Monachium i Benfica: Kto pokazuje mecz Ligi Mistrzów?

Mecz rozpocznie się o 21:00. Arena Allianz. Gdzie będzie mecz drużyny FCB? On żyje ja jestem telewizja I Strumień Przenosić? Możesz przeczytać wszystkie informacje na temat konwersji w następującym artykule:

Amazon Prime, Dazen, Sky, FreeTV – kto będzie transmitował Bayern i Wolfsburg w Lidze Mistrzów?

Dziś na boisku biorą udział nie tylko mieszkańcy Monachium: to także Wolfsburg VFL musi być przeciw RB Salzburg pobiegł. Są też inne gry. Który nadawca pokazuje dzisiaj mecze Ligi Mistrzów? Możesz przeczytać wszystko na temat telewizji, nadawania i czasu tutaj:

Streaming w Amazon Prime, DAZN, Sky lub w bezpłatnej telewizji — kto transmituje Ligę Mistrzów?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Shania Jess opowiada o sukni ślubnej swojej mamy

Published

on

Shania Jess opowiada o sukni ślubnej swojej mamy

Shanię Jess „Bitch”: Ostre słowa na temat sukni ślubnej mojej mamy

Shanię Jess

© instagram.com/@shaniageiss

W nowym odcinku The Geissens Shania Geiss strzela do swojej matki Carmen, gdy znajduje jej suknię ślubną.

Od 2011 roku „The Geissens” stanowią integralną część niemieckiego krajobrazu telewizyjnego. Czteroosobowa rodzina, w tym rodzice Robert Jess (60 l.) i Carmen Jess (59 l.), wywołują zamieszanie swoim luksusowym stylem życia. Jednak w bieżącym odcinku panuje niepewność: 19-letnia Shania Jess ocenia suknię ślubną swojej matki i używa ostrych słów.

Shania Jess opowiada o sukni ślubnej swojej mamy

W nowym odcinku „The Geissens – Bardzo urocza rodzina” rodzina rozbiera piwnicę w swoim domu. Córka Shania natrafia na szczególny element garderoby, który stanowi ważną część historii rodziny: suknię ślubną Carmen, którą założyła na ślub z Robertem w 1994 r. „Nic nie dotyka. Prawie nic” – sama Carmen żartuje o śmiałości ubiera się i podejrzewa, że ​​to… Nie będzie pasować jej córce.

© instagram.com/@carmengeiss

Shania jednak tego nie skrytykowała i od razu odpowiedziała: „Mamo, to mi odpowiada w 100 procentach. Ale nie będę tego nosić, bo nie jestem dziwką”. Zdenerwowana oświadczeniem córki Carmen odpowiada: „Nie byłam dziwką. Jesteś głupia?” Wkrótce nadal rzuca wyzwanie swoim dwóm córkom. „Założę się, że byś się tu nie zmieściła. Ile? 100 euro?” – pyta dwójkę dzieci. „No cóż, już to nosiłam” – mówi Davina. – Czternaście i to było niedługo, powiem ci szczerze. Tymczasem Shania skutecznie próbuje wydostać się ze sprawy. „Przez ostatnie kilka dni dużo jadłam, więc jestem w ciąży” – wyjaśnia 19-letnia influencerka.

Kolejny błąd: odkrycie Viagry przez Roberta

Shania Jess znalazła się ostatnio w podobnej żenującej sytuacji. W jednym z odcinków rodzinnego reality show w jej ręce wpada lekarstwo ojca. „Co to są tabletki powlekane?” Najpierw zapytałem Roberta. Następnie prosi córkę, aby po prostu wyszukała lek w Google. Kiedy Shania przeczytała etykietę Tarectinu, w końcu przyszło jej do głowy: „O mój Boże, tato. […] „To jest Viagra”.

Wykorzystane źródła: instagram.de, promiflash.de

VIP.de

Continue Reading

entertainment

Kino Porada Tygodnia: Co ich łączy

Published

on

Kino Porada Tygodnia: Co ich łączy

Na 18. Festiwalu Filmów Polskich młode polskie postawy spotykają się z przełomowymi filmami w historii kina. I członkowie rodziny do siebie nawzajem.

9 września w Kinie Zbrojownia w POLSCE: „Komunia” w reżyserii Anny Zameka (2016) Zdjęcie: Wypożyczalnie filmów Oceanic

W świecie Oli i jej brata Nikodima wizyty Nikodima w kościele i zajęcia komunijne są kotwicą stabilności. Oboje mieszkają z ojcem alkoholikiem w małym mieszkaniu, które regularnie odwiedza ojciec i udziela mu porad pracownik socjalny. Ola, która ma zaledwie 14 lat, to ona spaja rodzinę, stara się utrzymać ojca na dobrej drodze i uczy się pod okiem autystycznego brata.

Rzadko zdarza się żyć nastolatkiem bez innych obowiązków, takich jak taniec i patrzenie w słońce. Polska reżyserka Anna Zamecka w swoim dokumencie śledzi Olę, Nikodema i ich ojca „komonia” („Spółka”) przez trudne życie codzienne.

„Komonia” jest częścią tegorocznej retrospektywy FilmpolskaFestiwal Instytutu Kultury Polskiej w Berlinie. W tym roku retrospektywa „Nasza historia(y)” poświęcona jest kinu młodych Polek reżyserek, a cykl „W archiwum” obejmuje kolejne historyczne dodatki do współczesnych programów konkursowych, panoramę i film krótkometrażowy. Programy.

Festiwal rozpocznie się w środę wieczorem projekcją filmu Droga „jąkanie się”. Kiedy umiera jego ukraińska gospodyni, szybko staje się jasne, że nie można jej pochować w Polsce. Kierowca ciężarówki Michał musi więc przewieźć przez granicę polsko-ukraińską ciało gospodyni wraz ze swoją córką Miką i Lenką, wnuczką gospodyni.

Napięty ton

18. film POLSKA – Festiwal Filmów Polskich, 6 – 13 9 Instytut Polski w Berlinie + różne kina; 9. Impreza Filmowa POLSKA w Roadrunner's Paradise Club, wejście od godz. 21:30.

U Jagody Zilk „Wesa. Jaśni Dzin” („Wieża. Jasny dzień”) Spotkanie rodzinne przybiera na sile. Mola mieszka z mężem i matką na wsi w południowej Polsce. Rodzina jedzie do Pierwszej Komunii swojej córki Niny. Jej brat Andre przyjeżdża ze swoim partnerem i dwójką dzieci. Ale z tyłu samochodu siedzi jeszcze jedna dorosła osoba, Kaja, siostra Muli.

READ  ▷ „Mazurski Thriller”: Claudia Isinger, Sebastian Hulk i Carolina Lodega kręcą dwie…

To pierwsze spotkanie od czasu, gdy Kaja zniknęła sześć lat temu, wkrótce po urodzeniu Niny, którą jej siostra wychowuje jak własną córkę. Film Szelca w psychodramie ukazuje spotkanie obu sióstr i napięcia widoczne w występie Kai, a obrazy zawarte w ścieżce dźwiękowej akcentuje pełnym napięcia akcentem.

Między innymi w tym roku działa już sekcja „Archiwum”. Wanda Jakubowska “Etap Ostanie” („Ostatni etap”), który opowiada historię kobiet uczestniczących w ruchu oporu w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu wojny – w pierwotnych lokalizacjach i z wieloma byłymi więźniarkami.

Tegoroczna edycja FilmPOLSKA otwiera przed widzami kinowymi w Berlinie bogactwo polskiego kina. Ale kiedy w połowie września zakończy się 18. edycja, będzie to koniec pewnej epoki. Przy tej sesji zatrzymuje się dyrektor festiwalu Kornel Miglos, który jak mało kto wykonał niezwykłą pracę, sprowadzając polskie kino do Niemiec. Mamy nadzieję, że w przyszłości festiwal pozostanie równie ciekawy i międzynarodowy.

Continue Reading

entertainment

Rocznica – „Konferencja Yad Vashem ma na celu dodanie blasku obchodom w Auschwitz”

Published

on

Polski dziennikarz Adam Krzemiński w 2017 roku w kościele Mikołaja w Lipsku (Saksonia)

Polski dziennikarz Adam Krzemiński ostro krytykuje prezydenta Rosji Władimira Putina (zdjęcie Alliance/dpa/Hendrik Schmidt)

Przez wiele lat wyzwolenie obozu koncentracyjnego Auschwitz na terenie okupowanej Polski 27 stycznia 1945 roku było obchodzone jako Dzień Pamięci o Holokauście. Około 50 szefów państw i rządów zebrało się już pod izraelskim pomnikiem Holokaustu w Yad Vashem, aby uczcić pamięć ofiar i zobowiązać się do zwalczania antysemityzmu. Wśród prelegentów będzie Frank-Walter Steinmeier, pierwszy prezydent Niemiec. Polski dziennikarz i osobowość medialna Adam Krzemiński wyjaśnia w jednym z wywiadów, jego zdaniem, związek pomiędzy polsko-rosyjskim konfliktem historycznym a wydarzeniem pamięci.

Dirka Olivera Hickmana: Panie Krzemiński, świat pamięta o ofiarach Holokaustu w Yad Vashem. Jak silne są te prześladowania w Polsce?

Adam Krzemiński: Tradycyjnie ten dzień, 27 stycznia, a nie 23 stycznia, obchodzony jest w Auschwitz. Jest to Dzień Pamięci o Holokauście i Ofiarach Nazistowskiego Ludobójstwa. Uroczystości odbędą się także w tym roku. Ta inicjatywa zorganizowania konferencji na temat Holokaustu i antysemityzmu w Yad Vashem jest wyraźnie inicjatywą mającą na celu odebranie blasku tej rocznicy przypadającej 27 stycznia, tej uroczystości w Auschwitz. To nie państwo Izrael zapoczątkowało ten ruch, ale szef Europejskiego Kongresu Żydów – bliski współpracownik Władimira Putina: Wiaczesław Mosze Kantor. To stary spór polsko-rosyjski. Chodzi o izolację Polski w polityce przeszłości. Decyzję polskiego prezydenta można zrozumieć.

„Nie ma wyjścia z tego impasu” dla polskiego prezydenta Dudy

Hickmana: Już miałem zapytać: Twierdzi pan, że to wydarzenie ma na celu przywrócenie blasku wydarzeniu, które miało już miejsce w Auschwitz.

Krzemiński: Tak!

Hickmana: Teraz prezydent Duda powiedział, że nie przyjedzie, bo nie ma prawa się wypowiadać.

Krzemiński: Tak to jest.

Hickmana: Czy rozumiesz tę decyzję?

Krzemiński: Mogę ich zrozumieć. Nie miał dobrego wyjścia z tej trudnej sytuacji. Gdyby tam poszedł i wysłuchał, co ma do powiedzenia Putin – prawdopodobnie powtórzyłby to, co powiedział niedawno – byłoby to żenujące. Oczywiście jego decyzja o nieopuszczeniu kraju jest równie zawstydzająca, ale zrozumiała i tak jest postrzegana głównie w Polsce, w tym przez opozycję, która w dużej mierze za izolację Polski obwinia całą dotychczasową polską politykę ostatnich pięciu lat. Nacjonalizm katolicki faktycznie izolował Polskę wśród sąsiadów. I nie dotyczy to tylko Rosji – ze zrozumiałych powodów. To jest Ukraina, to jest nielegalna aneksja Krymu na mocy prawa międzynarodowego. Podobnie jest jednak w przypadku Unii Europejskiej z powodu błędnej reformy systemu wymiaru sprawiedliwości. To jest Francja. To także po części Niemcy, bo w dalszym ciągu słyszymy dawno zapomnianą retorykę ze strony prawicowych polityków. Niedawno były wiceminister sprawiedliwości w Brukseli powiedział, że oskarżył byłego polskiego ministra spraw zagranicznych Sikorskiego o trzymanie się nogawki niemieckich spodni. Powiedzenie czegoś takiego w Parlamencie Europejskim pokazuje, że obywatele gotują swój własny sok.

READ  Kompozytor Basel Konstel zdobywa Niemiecką Nagrodę Muzyki Filmowej

„Oczywiście, że w Polsce był antysemityzm”.

Hickmana: Panie Krzemiński, zatrzymajmy się na chwilę przy historycznym konflikcie, który pojawia się także ostatnio. Istnieją duże różnice między Moskwą i Warszawą, jeśli chodzi o ich poglądy na temat II wojny światowej i Holokaustu. Prezydent Rosji Putin oskarża Polaków o uznanie Holokaustu i wskazuje na szerzenie się wówczas w Polsce antysemityzmu. Ile tego tam jest? Jak bardzo historia jest zniekształcona?

Krzemiński: To ma ziarno prawdy. Oczywiście, że w Polsce był antysemityzm. Jest to jednak kłamstwo poparte kilkoma faktami. Po pierwsze: To państwo polskie, czyli polski rząd na uchodźstwie, przekazało dokumenty związane z Holokaustem mocarstwom zachodnim, Brytyjczykom i Amerykanom.

Hickmana: Co poinformowało światową opinię publiczną.

Krzemiński: W wojnie. Po drugie: Większość drzew w Yad Vashem poświęcona jest Polakom, którzy ratowali Żydów w czasie wojny. Haniebne jest obwinianie Polski za wybuch II wojny światowej tylko po to, by zatuszować porozumienie Hitler-Stalin i w istocie współudział Stalina w przygotowaniach do II wojny światowej i jej wybuchu. I to jest właściwie główne znaczenie konfliktu polsko-rosyjskiego. Swoją drogą: istniała polsko-rosyjska komisja historyków, która jednoznacznie obaliła kłamstwa Putina i byli to historycy rosyjscy. Ten sam Putin, który to dzisiaj mówi, odrzucił w 2009 roku na Westerplatte w Gdańsku pakt Hitler-Stalin jako moralnie nie do przyjęcia.

„Stalinowskie kłamstwo historyczne i stara ideologia carska”

Hickmana: Historycy również w zasadzie są co do tego zgodni. Ważnym wydarzeniem był także pakt Hitler-Stalin.

Krzemiński: Ale nie dla Putina! Ale nie dla Putina, bo teraz twierdzi, że to arcydzieło sowieckiej dyplomacji. Czyli obecnie jest to powiązanie na tle Ukrainy i Krymu, powiązanie ze starą ideologią carską, gdzie sama ofiara jest winna swojego losu, oraz stalinowskie kłamstwo na temat historii. Jest to absolutnie niedopuszczalne, niezależnie od tego, czy jest się członkiem opozycji w Polsce, czy rzecznikiem rządu.

READ  Włochy-Hiszpania: Liga Narodów na żywo: Kto transmituje mecz międzynarodowy?

Hickmana: Ostatnie szybkie pytanie. Myślisz, że uda mu się przekonać do tego ludzi?

Krzemiński: Na pewno nie w Polsce. W Rosji tak. Na Zachodzie: To zależy od tego, jak zachodni politycy zareagują na te kłamstwa. Fakt, że to nie Trump pojechał do Jerozolimy, a wiceprezydent, pokazuje, że Amerykanie dostrzegli polski dylemat.

Oświadczenia naszych partnerów rozmów odzwierciedlają ich własne poglądy. Deutschlandfunk nie podpisuje się pod wypowiedziami swoich rozmówców w wywiadach i dyskusjach.

Continue Reading

Trending