Connect with us

entertainment

Kolejność startów również w formacie PDF – ulega to zmianie w związku z wykluczeniem Joosta

Published

on

Kolejność startów również w formacie PDF – ulega to zmianie w związku z wykluczeniem Joosta
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Kto zaśpiewa i kiedy weźmie udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024? Kiedy kolej na Niemcy? Tutaj znajdziesz polecenie ESC start – także w formie karty wyników w formacie PDF do wydrukowania.

MALMO – Gdy w sobotę (11 maja) około godziny 21:00 zostanie zagrany słynny hymn Eurowizji, przed telewizorami ponownie zagości europejska muzyka: zbliża się finał Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. W zeszłym roku było u nas głośno eurowizja.de Prawie osiem milionów widzów w Niemczech obejrzało wydarzenie w telewizji na kanałach Erste i One, nie licząc transmisji na żywo. Scenę tę obejrzało 162 miliony ludzi na całym świecie. Entuzjazm wobec Rady Gospodarczo-Społecznej nie ma końca.

Fani ESC mają różne rytuały: wielu gromadzi się w dużych grupach, słucha i komentuje muzykę. Inni wolą dać upust swojej złości w mediach społecznościowych. Ale prawie wszyscy muszą monitorować kolejność startu. Kto zaśpiewa i kiedy weźmie udział w Konkursie Piosenki Eurowizji? Wreszcie ważne jest, aby inteligentnie planować przerwy na drinka lub wyjście do łazienki. Jeśli przegapisz coś na ESC, nie powinno to być główną atrakcją. Piosenka też nie pochodzi z Niemiec.

Izaak kandyduje do Niemiec. © Soren Staci/DPA

ESC 2024 Dzisiaj: Faworyci pochodzą z Chorwacji i Szwajcarii

Na jakie wkłady warto zwrócić szczególną uwagę? Oczywiście przede wszystkim ta osoba pochodzi z Chorwacji! Na kilka dni przed konferencją ESC Baby Lasagna stała się faworytką zakładów bukmacherskich dzięki dzikiej industrialnej piosence „Rim Tim Tagi Dim”. eurovisionworld.com Podsumowuje. Zastąpił szwajcarskiego Nemo – ale „Ikona” również powinna być na Waszym radarze. Wysoko oceniana jest także Włoszka Angelina Mango z „La Noia”. Muzykę Uli Alexandra z Wielkiej Brytanii zna wielu Niemców, choć ma inną nazwę: dzięki Years & Years i piosence „King”, która do dziś gra w wielu stacjach radiowych, ma on w swoim życiorysie prawdziwy hit .

READ  „Wszyscy oszukiwali”: Lukas Podolski puka do byłego trenera Polski!

A Niemcy? Może powinniśmy uniknąć ponownego zakończenia wieczoru Konkursu Piosenki Eurowizji katastrofą. Aktor Isaak (jak to właściwie się wymawia?) cieszył się dużą sympatią, ale wydawało się, że w całej Europie entuzjazm dla jego piosenki „Always On The Run” nie wzbudził większego entuzjazmu – w rankingach kursów bukmacherskich na kilka dni przed ESC był jeszcze dopiero w drugiej połowie. Nic dziwnego, że Stefan Raab mógł ponownie znaleźć się w punkcie wyjścia jako zbawiciel ESC. Oczywiście każdy, kto trzyma się Niemiec, nadal musi złożyć najlepsze życzenia.

ESC 2024 Dzisiaj: Kto śpiewa i kiedy? Pokazujemy kolejność startową

Ale kiedy właściwie? Tradycyjnie już dzień wcześniej opublikowano kolejność startu finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Przecież półfinały rozgrywano we wtorek i czwartek, a wszystkie kraje z wyjątkiem tzw. „Wielkiej Piątki” nadal musiały się zakwalifikować lub mogły natychmiast spakować walizki.

Nawiasem mówiąc, kolejność startowa wcale nie jest losowana, jak mogłoby się wydawać. Oficjalny niemiecki portal wyjaśnia procedurę eurowizja.de Alternatywnie w następujący sposób: „Która pozycja wyjściowa kwalifikatorów w finale zostanie ustalona przez producentów danego programu do 2023 roku na podstawie aspektów dramatycznych. Jedynym remisem było to, czy akcja rozpocznie się w pierwszej, czy drugiej połowie programu. zasada na rok 2024 jest następująca: Producenci programu ustalają miejsce w programie Dla 25 z 26 uczestników rozpoczyna się tylko około połowa końcowych występów – pierwsze miejsce dla Szwecji, ponieważ kraj gospodarz został wylosowany już w marcu – losowanie zadecyduje, czy znajdą się oni w „ Kategorie Pierwsza połowa”, „Druga połowa” lub „Wybór”. W każdej rundzie losowanych będzie sześć miejsc, a 13 zostanie przyznanych w drodze wyboru producenta. Jeśli dany kraj otrzyma tę kategorię, producenci programu mogą to zrobić. swobodnie wybrać pozycję wyjściową do danej pracy.

ESC 2024 dzisiaj: Joost Klein wyeliminowany – w początkowej kolejności pozostało już tylko 25 zespołów

W sobotę w ostatniej chwili doszło do zmiany kolejności startu: z ESC wykluczony został Joost Klein z Holandii. Poprzedziły to poważne zarzuty wobec 26-latka, na które zareagowała regulatorka EBU. Co to oznacza dla kolejności startu? Jost Klein był piąty. Teraz wszystkie pozostałe akty awansują, pozostawiając w kolejce tylko 25 zgłoszeń.

READ  Powody do płaczu: Czy Melanie Mueller ma na myśli swoje małżeństwo?

ESC 2024: Rankingi startowe – również w formie karty wyników w formacie PDF do pobrania i wydrukowania

Punkt wyjścia naród Przedstawiać Piosenka
1 Szwecja Marek i Martinus nigdy nie zapomnij
2 Ukraina Alyona Alyona i Jerry Hill Teresy i Marii
3 Niemcy Izaak Zawsze w biegu
4 Luksemburg Następny Wojownicy
Wyłączony Holandia Josta Kleina Europa
5 Izrael Adena Golana tornado
6 Litwa Pasek sylwestrowy Loctalik
7 Hiszpania Nebulosa Fałszywie
VIII Estonia 5 Minost i Polup (Nendest) środek przeciw robakom…
9 Irlandia Bambi jest seryjnym mordercą Niebieski Dzień Zagłady
10 Łotwa Dons dziurawy
11 Grecja Marina Satti Zari
12 Wielka Brytania Olli Aleksander roztrzepany
13 Norwegia Brama Olviham
14 Włochy Angelina Mango Nie? Nie
15 Serbia Tia Dora Ramonda
16 Finlandia Windows95man Brak zasad
17 Portugalia Yolanda Grito
18 Armenia Ladanewa Jaco
19 Cypr Celia Capsis kłamca
20 Szwajcaria Nemo kod
21 Słowenia Kruk Weronika
22 Chorwacja Mała lasagne Tag zespołu Reem
23 Gruzja Notsa Buzaladze Strażak
24 Francja Sulejman Moja miłość
25 Austria Calin Będziemy się zachwycać

ESC 2024 dzisiaj: Karta wyników do pobrania w formacie PDF

To brzmi skomplikowanie. Ale wynik jest o wiele ważniejszy. Jest to kolejność początkowa 25 piosenek biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024. Powyżej nie pokazujemy tego tylko w formie tabeli. Podobnie jak w latach ubiegłych, udostępniamy wszystko również w formie karty wyników do pobrania w formacie PDF. W zaktualizowanej wersji bez Joosta Kleina z Holandii:

Tutaj znajdziesz kartę wyników ESC 2024 do pobrania w formacie PDF

Oczywiście kolejność startowa była po raz kolejny żywo dyskutowana wśród prawdziwych fanów ESC, zwłaszcza, że ​​w dużej mierze nie została ona wylosowana (patrz wyjaśnienie sytuacji powyżej). Tak twierdzą niektórzy w komentarzach na specjalistycznym portalu esc-kompakt.de Nic dziwnego, że osoby odpowiedzialne za Konkurs Piosenki Eurowizji chciałyby mieć wpływ na jego wynik i zapewne tak byłoby w przypadku każdej potencjalnej grupy. Inne reakcje są bardziej ekscytujące. Na przykład fakt, że Niemcy są już na trzecim miejscu.

READ  Gniew z powodu Białorusi: Unia Europejska doradza w sprawie sankcji za przekierowanie samolotów

ESC 2024 Dzisiaj: Miejsce startu dla Niemiec wywołuje różne reakcje

„Niemcy na trzecim miejscu? Och, kochanie” – pisze jeden z użytkowników. „To był prawdopodobnie dobry wynik dla nas w tym roku. „Uważam, że jest to naprawdę gorzkie” – powiedział inny, ale jednocześnie mówią: „Wyjściowe 3. miejsce nie powinno być złe dla DE. W Luksemburgu i Holandii są dwie piosenki, które brzmią nieźle. Można także głosować od początku. Ale biorąc pod uwagę tę kwestię, dramaturgia jest dla mnie nieco niejasna. Jednakże odniesienie do Holandii jest już nieaktualne.

ESC rozpoczyna rankingi Konkursu Piosenki Eurowizji 2024
Od lewej: uczestnik z Niemiec Isaak, uczestnik z Chorwacji Pepe Lasagna – oraz zrzut ekranu przedstawiający kolejność startową, który można pobrać powyżej. © Letikova/Jessica Gao/Imago/zrzut ekranu

Natomiast użytkownik „ESCFan32” już planuje dłuższy pobyt w spokojnym miasteczku. „W połowie tego roku mam zamiar zrobić sobie długą przerwę na toaletę. W zasadzie środkowa część (liczby pierwsze od 11 do 20) jest dla mnie zbyt mało znacząca, aby widz był przyklejony do telewizora.

Jakkolwiek widzisz swoją kolejność startową, możesz skorzystać z powyższej karty wyników, wydrukować wszystko i usiąść przed telewizorem z długopisem, nawet w dużej grupie. Dla wielu osób ESC to wciąż największa frajda bez drugiego urządzenia, ale za to w towarzystwie. Słucham! A tak przy okazji, partytury luksemburskiego jury będzie czytać jedna z największych gwiazd wieczoru. (elastyczny) Wykorzystane źródła: eurovision.de, esc-kompakt.de, eurovisionworld.com,Officialcharts.de

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  Powody do płaczu: Czy Melanie Mueller ma na myśli swoje małżeństwo?
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  Gniew z powodu Białorusi: Unia Europejska doradza w sprawie sankcji za przekierowanie samolotów

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending