Connect with us

Tech

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt – ujawnia nowy zwiastun i zapowiada zamknięcie Alpha

Published

on

A co, jeśli jesteś wampirem toczącym wojnę z innymi tego samego rodzaju; Czy możesz przetrwać noc? To pytanie, które zadaje Sharkmob w swoim nowym, pełnym akcji zwiastunie, który oferuje wgląd w mroczną i intensywną grę battle royale Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, która ma trafić na PC jeszcze w tym roku. Sharkmob ogłosił również, że dołączą gracze Alfa zamknięta Zdobądź pierwszą szansę, aby zanurzyć się w grze Bloodhunt.

Bloodhunt to ekscytująca, darmowa trzecioosobowa gra typu battle royale osadzona w kultowym, klasycznym uniwersum wampirów: uniwersum Masquerade – Bloodhunt zaprosi graczy do zostania najlepszym wampirem w wyjątkowym, eleganckim i dojrzałym środowisku.

Praga – aktualna noc

Przez wieki wampiry żyły i rozwijały się wśród ludzi, utrzymując farsę. Teraz przebiegła zdrada wywołała wojnę między sektami wampirów i przekazała je tajnemu stowarzyszeniu znanemu jako Byt. Mając świętą misję zniszczenia wszystkich wampirów, sprowadzają pościg na ulice Pragi…

Gracze muszą wykorzystać swoje nadprzyrodzone moce, broń i inteligencję, aby przetrwać noc i przywrócić farsę!

„Wspaniale jest wreszcie ujawnić, nad czym zespół pracuje od momentu założenia studia” – powiedział Fredrik Rundqvist, dyrektor generalny Sharkmob. „Naszym celem jest zapewnienie dojrzałego i wyjątkowego doświadczenia dla tego gatunku. Mamy nadzieję, że Bloodhunt właśnie nim stanie się dla fanów gier Battle Royale i Vampires: The Masquerade.”

Vampire The Masquerade: Bloodhunt będzie dostępne na Steam na PC pod koniec 2021 roku.

Aby mieć szansę wzięcia udziału w zamkniętym teście alfa, który rozpocznie się 2 lipca, możesz zarejestrować się już teraz www.bloodhunt.com Zaloguj się.

Über Vampire: The Masquerade — Bloodhunt

Bezpłatna trzecioosobowa gra Battle Royale osadzona w uniwersum Vampire: The Masquerade, opracowana w ścisłej współpracy z zespołem marki World of Darkness. Po raz pierwszy doświadczyli koncepcji wampirów na wojnie, gdy kulty zderzyły się w Pradze, co wybuchło wraz z przybyciem atakujących stron z Drugiej Inkwizycji. Użyj swoich nadprzyrodzonych mocy, broni i sprytu, aby pokonać wrogów i zmierzyć się z kłusownikami – wszystko podczas walki, aby utrzymać imprezę kostiumową.

READ  Wydajność i niebieskie ekrany zmniejszają się wraz z aktualizacjami systemu Windows 10

Funkcje:

 • Walcz z innymi graczami i wrogami sterowanymi przez komputer z supermocami, aby zostać ostatnim wampirem na świecie
 • To miejsce to piękne stare miasto w Pradze, z grafiką HD
 • PERSONALIZOWANE POSTACIE – Graj jako osobisty wampir własnego stworzenia. Wybierz przynależność do swojego klanu, aby zdefiniować własny styl gry i pozwól swojej postaci zabłysnąć, tworząc własny, niepowtarzalny i wyrazisty wygląd, który zapamiętają przyjaciele i rywale.
 • Pay-to-win – lub podobne mechanizmy – nie zostały stworzone z myślą o graczu
 • Obsługuje 12 języków – angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, polski, portugalski (brazylijski), hiszpański (latynoamerykański), chiński, koreański i japoński.


ZAP-Hosting Serwer gier i hosting

Andre wiedźma

Szalony członek zespołu może/powinien przetestować wszystko, co nadejdzie, nawet jeśli jest to wspaniała przygoda z końmi Barbie (którą też uwielbia testować). Gdyby urodził się wcześniej, jego poczucie humoru byłoby w filmie Monty Pythona. Ponadto, jako prawdziwy Bawarczyk, absolutnie nie myśli o niczym z zimnych napojów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Published

on

OnePlus od dłuższego czasu pozwala swojej grupie Nord przebić się do niższych przedziałów cenowych. Są teraz trzy kolejne modele klasycznego smartfona Nord. Ostatnio został przesunięty Nord CE (wydanie podstawowe) Dla mnie Północ 2 Przed. z Aktualizacja do OxygenOS 11.1.5.5 Nord CE otrzymuje teraz niewielką aktualizację. Dla tego OnePlus Nord N10 5G jest obecnie dystrybuowany z systemem Android 11 Prawdopodobnie „ostatni skok w głównym wydaniu”. Oprócz kontroli zarządzania temperaturą, ogólnej poprawy stabilności i usunięcia drobnych błędów, wprowadzono również pewne poprawki w kamerze.

Według własnych oświadczeń poprawiono ostrość i stabilność obrazu. Ponadto balans bieli powinien teraz działać bardziej spójnie, a tym samym zapewniać bardziej spójny obraz. Należy również poprawić jakość obrazu Nightscape, tryb nocny OnePlus. Aktualizacja zostanie rozesłana natychmiast – także w tym kraju. Jednak, jak zwykle, możesz postępować „falami”, więc aktualizacja może trochę potrwać. Jeśli jesteś trochę pochopny, możesz użyć nieoficjalnej aplikacji Oxygen Updater i ręcznie wcisnąć aktualizację.

Reszta

 • System
  • Ulepszone zarządzanie w celu kontrolowania przegrzania
  • Popraw stabilność i napraw znane problemy
 • kamera
  • Popraw klarowność i stabilność obrazu
  • Poprawiona spójność balansu bieli w celu poprawy płynności obrazu
  • Poprawa jakości fotografii w Nightscape

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie.


READ  Resident Evil Village: seria survival horrorów w obliczu kryzysu tożsamości
Continue Reading

Tech

Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

Published

on

Czarne dziury zaginają czasoprzestrzeń tak bardzo, że praktycznie możemy się wokół nich rozejrzeć. To, co kiedyś obliczył Albert Einstein, może teraz zmierzyć amerykańscy astronomowie.

Astronomowie ze Stanford University mają przewidywania ogólnej teorii względności z Albert Einstein zostało potwierdzone. Według raportu naukowców pod kierunkiem Dana Wilkinsa w czasopiśmie Nature, byli w stanie użyć dwóch satelitów do pomiaru promieni rentgenowskich, które zostały wystrzelone bezpośrednio za czarną dziurą.

Według Einsteina jest to możliwe, ponieważ intensywna grawitacja obiektu zniekształca czasoprzestrzeń do tego stopnia, że ​​nawet obszary znajdujące się za nią stają się widoczne. To wcześniejsze założenie teoretyczne zostało teraz po raz pierwszy potwierdzone pomiarami, pisze czasopismo naukowe „Spectrum”.

W tym celu w styczniu 2020 r. naukowcy skierowali teleskopy rentgenowskie NuSTAR13 i XMM-Newton na supermasywną czarną dziurę w galaktyce „I Zwicky 18” oddalonej o około 59 milionów lat świetlnych. Teleskopy zarejestrowały błyski promieniowania rentgenowskiego, które powstały w bezpośrednim sąsiedztwie czarnej dziury i zostały odbite przez tak zwany dysk akrecyjny. Zniekształcona długość fali odbitego błysku światła potwierdziła badaczom, że rzeczywiście spojrzeli poza czarną dziurę.

READ  Resident Evil Village: seria survival horrorów w obliczu kryzysu tożsamości
Continue Reading

Tech

Naukowcy sprawiają, że woda jest metaliczna — eksperyment daje elektrony bez wody i przewodnictwo — bez wysokiego ciśnienia

Published

on

Cudowna przemiana: Naukowcy po raz pierwszy podali mineralne właściwości wody – bez wysokiego ciśnienia iw temperaturze pokojowej. Udało się to osiągnąć dzięki niezwykłej sztuczce: pozwalają one na kondensację pary wodnej na kropli ciekłych metali alkalicznych w próżni. Migracja elektronów z metalu dała cienką warstwę przewodności wody i wygląd metalu na krótki czas: kropla nabrała złotego połysku.

Metale mają dobrą przewodność dzięki Niepozycyjne elektrony zewnętrzne Może swobodnie poruszać się w sieci atomowej. Inaczej jest w przypadku wody destylowanej: ponieważ zewnętrzne elektrony atomów pozostają silnie związane, czysta woda jest prawie doskonałym izolatorem. Aby była przewodząca, a więc metaliczna, należy mocno ścisnąć cząsteczki wody. Wyższe ciśnienie powoduje, że orbity skrajnych elektronów schodzą się razem, tak że nakładają się na siebie. Ze względu na wzrost gęstości elektronowej, niektóre elektrony stają się ruchome, a tym samym umożliwiają przepływ prądu.

Jednak problem: „W przypadku czystej wody wymagane do tego ciśnienie szacuje się na 48 megabarów – przekracza to nasze obecne możliwości eksperymentalne i może wystąpić tylko w jądrach planet lub dużych gwiazd” – wyjaśnia Philip Mason z Czeska Akademia Nauk w Pradze i współpracownicy. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że wodór, hel i prawdopodobnie również woda water Wewnątrz Jowisza Może być metaliczny.

Minerały alkaliczne i woda – delikatna mieszanka

Ale jest inny sposób, co naukowcy demonstrują teraz w eksperymencie. Punktem wyjścia do tego był pomysł, że gęstość elektronów w wodzie można również zwiększyć poprzez domieszkowanie – poprzez wstrzykiwanie dodatkowych elektronów z innej substancji. Z poprzednich eksperymentów wiadomo było również, że metale alkaliczne będą w zasadzie odpowiednie jako donory elektronów.

Jeśli chodzi o mieszanie metali alkalicznych i wody, istnieje krytyczny problem – jak wie większość szkół: „Jeśli wrzucisz do wody kostkę sodu, nie dostaniesz wody mineralnej, ale natychmiast otrzymasz gwałtownie wybuchową wodę mineralną”. wyjaśnia kolega Mason Pavel Jungwirth. „Aby obejść tę gwałtowną i kontrproduktywną reakcję, zrobiliśmy to na odwrót: dodaliśmy wodę do metalu”. Ilość wody była tak mała, że ​​nie doszło do wybuchu.

READ  Gra wideo Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje broń i akcję
Te obrazy pokazują, jak zmienia się kolor kropli metalu alkalicznego po wytrąceniu cząsteczek wody.© Phil Mason / IOCB Praga

Kropla staje się lśniącym złotem

W szczególności eksperyment działa w następujący sposób: mała kropla roztworu sodowo-potasowego emanuje z mikrodyszy w silnie podciśnieniowej komorze próbki. Srebrna kropla rośnie przez około dziesięć sekund, zanim oddzieli się od dyszy i odpadnie. W miarę formowania się kropli naukowcy wstrzykują do komory parę wodną. Niektóre cząsteczki wody osadzają się na powierzchni kropelek i tworzą warstwę wody, która kondensuje z prędkością około 80 warstw molekularnych na sekundę.

Co ciekawe: gdy tylko pierwsze cząsteczki wody osadzają się na kropli minerału, zmienia się jej kolor. „Srebrna kropla sodowo-potasowa ma złoty połysk, co jest bardzo imponujące” – mówi współautor Robert Seidel z Helmholtz Berlin Center for Materials and Energy w Berlinie. Metaliczny złoty połysk utrzymuje się przez około pięć sekund, zanim ostatecznie kolor kropli zmieni się z brązowego i fioletowego na biały.

Swobodne elektrony w warstwie wody

Ta zmiana koloru wskazuje na krytyczną zmianę zachowania elektrochemicznego warstwy wody. Jak potwierdzają analizy spektroskopowe, nieprzewodząca woda staje się przewodząca w czasie, gdy się zapala – i nabiera właściwości metalicznych. „Nasze obserwacje potwierdzają, że złoty kolor i jego charakterystyczny połysk wskazują na zmineralizowaną naturę wodnej warstwy powierzchniowej” – piszą Mason i współpracownicy.

Można to zmierzyć obecnością fluktuacji ładunku, tak zwanych plazmonów, oraz faktem, że powstaje pasmo przewodnictwa o szerokości około 1,1 elektronwolta – wyjaśniają naukowcy. Oba wskazują, że w wodzie znajdują się teraz swobodnie poruszające się elektrony. Pochodzi z metalu alkalicznego i jest przenoszony do warstwy wodnej po akumulacji cząsteczek wody. Według pomiarów gęstość tych dodatkowych elektronów podczas fazy złotej wynosi około pięciu bilionów elektronów na centymetr sześcienny.

Tak działa przekierowanie wody.© Thunderf00t

Metal bez wysokiego ciśnienia

I tak ten eksperyment udowadnia to, co wcześniej uważano za niemożliwe: wodę można uczynić mineralną nawet bez ekstremalnego ciśnienia. W eksperymencie z upuszczaniem ten stan, nietypowy dla czystej wody, trwał kilka sekund, jak podają naukowcy. Jednak reakcja chemiczna metali alkalicznych z wodą prowadzi do powstania białego wodorotlenku alkalicznego.

READ  Resident Evil Village: seria survival horrorów w obliczu kryzysu tożsamości

„Nasze badanie nie tylko pokazuje, że woda mineralna może być faktycznie wytwarzana na Ziemi, ale także pokazuje właściwości spektralne związane z jej pięknym złotym metalicznym połyskiem” – mówi Seidel. Umożliwi to w przyszłości badanie właściwości i zachowania wody mineralnej nawet bez wysokiego ciśnienia. (Natura, 2021; doi: 10.1038/s41586-021-03646-5)

Źródło: Centrum Materiałów i Energii im. Helmholtza w Berlinie, Instytut Chemii Organicznej i Biochemii Czeskiej Akademii Nauk

Continue Reading

Trending