Connect with us

entertainment

„The Voice Kids”: Szczęśliwe zakończenie pomimo artystycznego chaosu – Egon wygrywa finał – TV

Published

on

Droga do wyniku nie była łatwa.

Jest zwycięzca „The Voice Kids 2021”! Tuż przed północą 15-letni Egon z Berlina został ukoronowany piosenką „Blinde Passengers” w wykonaniu Johannesa Oerdinga. Dla niego nie tylko stypendium stażowe w wysokości 15 000 euro, ale także ekskluzywna sesja studyjna z producentem Stefanem Dabrukiem (46 l.).

Egon był już przysługą i tego wieczoru ponownie wyrzucił jury z ławki. „Aigon, blast!”, Krzyknął moderator Thor Schulerman, 36 lat. Po raz kolejny trenerka drużyny Stephanie Kloss (36) została mocno uderzona, mówiąc: „Jesteś na 100% sobą. Masz rację. To właśnie czyni cię tak czarującym!”.

Juror Wincent Weiss (28) miał nadzieję na napisane przez siebie piosenki Egona: „Zacznij pisać własne piosenki. Pokaż nam to!”.

I tak publiczność, która telefonicznie pod koniec wieczoru wyłoniła zwycięzcę, pokazała wyraźny trend.

Ale o ile publiczność była zadowolona z uczestników i późniejszego zwycięzcy, to była też silna krytyka utworu pokazu. Długi czas trwania i późny niedzielny wieczór wcale nie były przyjazne dzieciom.

Było też kilka innych incydentów w programie, które nie były w pełni żywe, dopóki nie ogłoszono wyników. Pomiędzy obrazem z kamery, który właśnie utknął, a kiedy dziecięcy zespół Rockzone wykonał utwór „Chop Suey” System of a Down, były też problemy z dźwiękiem – tak jak w następnej rundzie programu.

Ale nie tylko to: nagle pośrednik Thor zbojkotował reklamę, ogłaszając numery telefonów kandydatów. To wywołało naprawdę zły nastrój wśród widzów na trwającym prawie cztery godziny pokazie maratońskim.

Jednak fani znaleźli czas, aby zadzwonić i zagwarantować Egonowi szczęśliwe zakończenie. Jako zwycięzca The Voice Kids z pewnością usłyszysz o nim dużo więcej w przyszłości.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Helen Fisher bojkotuje program telewizyjny z teledyskiem – widzowie są zdenerwowani
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  Pokaz specjalny w kinie: „Zły czas” wreszcie w sali Lichtspiele - Sonneberg / Neuhaus
Continue Reading

Trending