Connect with us

entertainment

Inspektor miejsca zbrodni: co podejrzany robi z brudnym tańcem – telewizja

Published

on

Zakradanie się spadku, nieufność, morderstwo!

Miejsce zbrodni Schwarzwaldu („What Weherit”) z detektywami Bergem (Hans Jochen Wagner, lat 52) ​​i Toblerem (Eva Lobau, 48 lat) zaczęło się niczym thriller z lat 80. w eleganckiej willi i zakończyło się sprawą z mroczną przeszłością .

BILD odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące sprawy.

1) Skąd wiedzieliśmy o podejrzanej pomocy domowej?

Janina Elkin (38 l.) Zagrała podejrzaną Zofię. Elkin jest właściwie wyszkoloną tancerką, która pojawiła się w roli „dzieciaka” w kultowym muzycznym „Dirty Dancing” (w Berlinie), a teraz w „Tatort”.

To do Bilda: „Musiałem uczyć się z trenerem niemiecko-polskiego dialektu”. Fani amerykańskiego serialu „Amerykanie” znają już jej niemiecko-rosyjski głos. Tam Elkin przez lata nazywał agenta seksownym podwójnym agentem z byłego Związku Radzieckiego.

Od ponad dziesięciu lat widzowie znają Elkin w roli nauczyciela w serialu „Schloss Einstein”.


Janina Elkin odnosi sukcesy jako aktorka i aktorka głosowa (m.in. w „Amerykanach”)Zdjęcie: prywatne

2) Jak się bronisz przed odziedziczonymi wtargnięciami?

Na obecnym miejscu zbrodni w Schwarzwaldzie, oprócz morderstwa, pojawiło się również podejrzenie infiltracji spadku. Problem, o którym wie wielu krewnych członków rodziny, a niektórzy z nich cierpią na demencję.

Według rzecznika Stiftung Warentest, dwa punkty są szczególnie ważne, aby zapobiec przyszłym zmianom woli członków spoza rodziny: „Domniemana wola męża chroni. W ten sposób małżonkowie na wczesnym etapie wiążą się z samotnymi spadkobiercami. najdłużej żyjący partner, „potrzebni są ostateczni spadkobiercy”. Na przykład dzieci. Ta infiltracja może odstraszyć dziedzictwo ”.


Celem śledztwa jest Janina Elkin (w środku).  Jaki jest związek pisarza ze śmiercią milionerów?

Celem śledztwa jest Janina Elkin (w środku). Jaki jest stosunek pracownika do śmierci milionera?Zdjęcie: ARD

3) Co zrobić, jeśli infiltracja spadku powoduje zmianę woli osoby z demencją?

Eksperci radzą: „Idź szybko do sądu.„ Niezdolność do składania zeznań ”można poświadczyć na podstawie dokumentacji medycznej, wtedy również ostateczny testament osoby, która nie jest w stanie złożyć oświadczenia, staje się bezskuteczny – nawet jeśli notariusz stwierdzi inaczej.

4) Jak duże korzyści odniosły również średnie firmy z pracy przymusowej podczas II wojny światowej?

Na miejscu zbrodni dziedzictwo przeszłości wpływa na rodzinę milionera. Pytanie brzmiało, w jakim stopniu dalszy rozkwit małych firm rodzinnych dzisiaj nadal korzysta z wykorzystywania pracy przymusowej w czasie II wojny światowej.

Setki tysięcy robotników przymusowych ze Wschodu i jeńców wojennych pracowało dla niemieckich firm do 1945 roku.

Między innymi w rodzinie modnego Cezara Karla Lagerfelda (85 l.), Którego ojciec stał się bogaty jako producent mleka w puszkach.

Działalność biznesowa w firmach trwa do dziś. Wiele osób wywarło presję społeczną w dziesięcioleciach po zakończeniu wojny.

READ  Czy Anglia przywróci mistrzostwa świata do domu? To naprawdę mistrzostwa świata, o których marzysz
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Dschungelcamp: Sonja Zietlow - die Gags schreibt ihr Mann - Leute
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  Modelka Sarah Kolka informuje fanów: „Jestem w ostrej klinice psychiatrycznej” - ludzie -
Continue Reading

Trending