Connect with us

entertainment

„Reality Stars Battle”: Książę Heinz idzie do Eleny Miras – TV

Published

on

Te wypowiedzi wywołały łzy.

W tym tygodniu na Star Beach było wiele przyjeżdżających i wyjeżdżających. Rytuały mogą być uspokajające, gdy jest dużo emocji – Ronald Shell Znalazł go (63). I tak ponownie poświęcił się nagiej higienie osobistej, gdy na horyzoncie mieli zostać odkryci kolejni mieszkańcy.

26-letni Paco Herb jako pierwszy zszedł na brzeg i miał nadzieję na chętne kobiety: „Jeśli coś się stanie, nie ucieknę”. Pragnienie miłości u Romea. Wyczuł już potencjał rolniczy: „Czy umiesz jeździć traktorem? Wtedy możesz mi pomóc zbierać siano”.

Również dawny filtr GNTM Larisa Przyjechał (21), a pasterz nie mógł nadążyć: „Dziś znów stało się szaleństwem.Tutaj toczy się akcja!” A potem trzeci uczestnik popłynął w kierunku Sali. Aktor „Berliński dzień i noc” Martin Wernick (42) Był niezwykle oczarowany swoim byłym kolegą z klasy Jezioro Jana (37) Wita: „Jesteś gruby, hej!”

Podczas gdy skandal między bliźniakami Jana i Jake’a, Iloną i Susanną, lat 25, wywołał gorzkie łzy, na niebie Tajlandii pojawiły się już chmury. Zbliżające się nominacje napawały mieszkańcom Sali głębokie obawy – strategia wydawała się konieczna.


Jezioro JanaZdjęcie: RTLZWEI / Zdjęcie: Paris Tsitsos Paris Tsitsos / RTLZWEI

Książę Heinz chce „odciąć głowę węża”

Książę Heinz von Sayn-Wittgenstein (67 l.) wybrał kozła ofiarnego: „Elena Meraas jest człowiekiem, jeśli w coś wierzy, gryzie jak buldog”. Musiał podzielić się tą wiedzą z Ronaldem Scheele i Heinrichem Schaefferem: „Okłada chłopców w dłonie, aby nawet nie zauważyli. A jej przyszła mama to Sisi”.

W dużym skupieniu Hines policzył, ile owiec Eleny powinno być kłusowowanych: „Gdybyśmy nadal zabrali do nas Ninę Christine, mielibyśmy pięć głosów. Wtedy moglibyśmy wyeliminować Elenę”.

Heinz ujął to bardziej surowo: „Odetnę głowę węża. Jeśli myśli, że jest Królową Sali… są ​​tu również inne potężne osobowości”.

Grupa spotkała się ponownie później, tym razem u boku Yassina Muhammada (30). I znowu Heinz brzmiał: „Szanuję to. Jeśli jednak wygram, odetnę głowę węża”.

Natychmiast pobiegł do Eleny Miras (30 lat) i zgłosił ją – a ona była wściekła: „Co za obrzydliwy mężczyzna!” Haynes powtórzył, że wierzy, że Elena będzie gromadzić i kontrolować ludzi. Teraz nawet Jan Lake poczuł atak: „Czy Elena ma na mnie wpływ? Ja?”

Ale Heinz poszedł dalej, rycząc: „Ona jest panną młodą z getta. Możesz zmienić pracę, ale nie swoją przeszłość”. Potem Elena roni łzy w gabinecie: „To niesamowite, co powiedział. Dla mnie Heinz jest powierzchowny, zdystansowany. On jest manipulujący w Moich oczach nie nadają się do tego show.”

Jean i Ceci muszą opuścić salę

Zemsta przyszła w Godzinie Prawdy. Elena wykonała krótką pracę i nominowała Księcia Ryk: „Nazwałeś mnie wężem, powiedziałeś, że wpłynąłem na innych kandydatów. A więc: dla ciebie! „Ale Jan Lake stał się mniej popularny po ataku na Bliźniaczki. Zebrał najwięcej monet nominacyjnych i musiał się wydostać.

Nowo przybyłym pozwolono również wysłać mieszkańca Sali do swojego domu i wybrać „Druhnę Honorową” Eleny. Sisi Hoffbauer (26). Nie obyło się bez kilku wskazówek pożegnalnych dla swoich przyjaciół: „Nigdy nie bój się tego, co myślisz. Zawsze mów to wprost. Bądź sobą”.

READ  Samochodem do Kijowa iz powrotem: Andreas z Saksonii uratował syna Daniela (9 lat) i inne dzieci ze strefy działań wojennych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Wybory Miss Universe: skandal z oszustwami! 30 000 euro za ostatnie miejsce - ludzie
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  Morderstwo w klasztorze Reysach: miejsce zbrodni w kręgach kościelnych
Continue Reading

Trending