Connect with us

entertainment

Neelam Farouk: Rodzina świętowała Boże Narodzenie i Dzień Cukru

Published

on

Neelam Farouk: Rodzina świętowała Boże Narodzenie i Dzień Cukru

Berlin (dpa) – 32-letnia aktorka Neelam Farooq, córka matki Polki i ojca Pakistańczyka, dowiedziała się o świętach chrześcijańskich i muzułmańskich i obchodziła je z rodzicami.

+++ Bieżące wiadomości o gwiazdach +++

Aktorka („SOKO Leipzig”) i były YouTuber powiedziała w pierwszej edycji talk show „Riverboat Berlin”, będącego odgałęzieniem programu MDR „Riverboat”, który miał miejsce w dniu, w którym był emitowany wieczorem.

„Boże Narodzenie było obchodzone bardzo po polsku. Na przykład wypełniasz dodatkowe miejsce na wypadek, gdyby przybył gość, który jeszcze się nie zarejestrował” – powiedział Faruk w wywiadzie dla nowego rzecznika telewizyjnego i autora bestsellerów, Sebastiana Fitzke. „I jest wiele nawyków łamania opłatków i tak dalej. Więc świętowaliśmy święto cukru innego dnia. A głównym kompromisem w domu było – mam młodszego brata – pozwolono nam zostać ochrzczonym: „Tak, w porządku .’” A moja mama powiedziała: „Cóż, nie będziemy jeść.” wieprzowiny ”.

Faruk gra w komedii „Contra”, która zostanie pokazana w kinie 28 października, po licznych próbach i opóźnieniach spowodowanych przez Coroną, studentkę prawa, nadużywaną rasowo przez profesora uniwersytetu (Christoph Maria Herbst). Film jest remake’em francuskiej komedii „Genialna Mademoiselle Neïla” (w oryginale „Le Brio”). Wyreżyserowany przez Sönke Wortmanna („The Moving Man”, „Frau Müller muss weg!”), który zaadaptował już francuski film „Le Prénom” jako „imię” dla niemieckojęzycznej publiczności.

READ  Miejsce zbrodni „Sny” dziś w pierwszym: „Najdziwniejszy przypadek od 30 lat” z Monachium
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  Fikcja i rzeczywistość – Zadzwoń na policję pod numer 110 – ARD
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  Król Karol III pojawia się na nabożeństwie wielkanocnym po tym, jak zdiagnozowano u niego raka

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending