Connect with us

entertainment

„Mistrzowie podróży” wchodzą do drugiej rundy | biuletyn

Published

on

24 maja 2022 r. Accor zgromadzi dziesięć firm z całej Europy Północnej na spotkanie Masters of Travel w Sofitel Frankfurt Opera w Niemczech. Zarząd bezpośrednio połączy liderów sektora z różnych branż, w tym farmaceutycznej, rozrywkowej, technologicznej, finansowej, sprzętu przemysłowego i usług z kadrą kierowniczą wyższego szczebla Accor. Omówione zostaną priorytety firm, które również wpływają na branżę hotelarską i na tej podstawie nakreślona zostanie wizja rozwoju podróży służbowych.

Tematy na spotkaniu „Mistrzowie podróży”

Tematy na porządku dziennym to powrót sektora podróży służbowych i zmiany, których potrzebuje dla sektora i podróżnych. W programie znalazły się podstawowe potrzeby sektora, w tym kwestie lojalności gości B2B, cen hoteli, rozwoju i zrównoważonego rozwoju.

Panel składa się z globalnych kupców podróży z największych firm w Europie, z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Szwecji, Holandii, Polski i Szwajcarii. Spotkanie odbędzie się w trybie koedukacyjnym, czyli oprócz obecności uczestników na miejscu, prawie również za pośrednictwem technologii Encore i Microsoft Teams.

Sophie Holgaard, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w Europie Północnej, Accor i współgospodarz programu Travel Masters, skomentowała spotkanie: „Wiele prognoz zakłada, że ​​podróże służbowe zmniejszą się w dłuższej perspektywie i nie powrócą do poziomów sprzed pandemii. Jednak mocno wierzymy w wartość niesamowitych podróży służbowych, w szczególności łączenie zespołów w celu łączenia, ulepszania kultury, opracowywania strategii i zawierania transakcji. świadomy wybór, aby podróżować w sposób bardziej zrównoważony. Więcej spotkań można odbyć już dziś za pośrednictwem Zoom i zespołów, które pod względem wydajności, zarządzania czasem i CO2– Boole’owski ślad korporacyjny. Jednak to, co z pewnością pozostanie w przyszłości, to przydatne i ukierunkowane wyjazdy dla firm i biznesmenów. Oto, co omawiamy w ramach naszego Master in Travel: Jak możemy nadal ulepszać podstawowe podróże służbowe, zaspokajać potrzeby osób podróżujących służbowo dziś i jutro oraz aktywnie kształtować przyszłość podróży służbowych? „

READ  Emmerich: Nowe dane po napadzie na główny urząd celny - Nadrenia - Aktualności

ko2Zachęcanie do myślenia redukcjonistycznego

Accor zobowiązuje się do pozyskiwania CO za pośrednictwem firmy i wszystkich partnerów2– Promowanie sposobu myślenia redukcyjnego, narzędzi i celów redukcji CO2, m.in.2 oraz rozwój odpadów spożywczych. W ramach tego zobowiązania Accor wdrożył tzw. „Kalkulator netto zerowej emisji dwutlenku węgla”, który pomaga rozliczać dwutlenek węgla na spotkaniach i wydarzeniach klientów.2– Na podstawie śladu wydarzenia i zrównoważ go kredytami węglowymi. Spotkania mistrzów podróży odbywają się tutaj w imię CO2Dobrym przykładem jest neutralne wydarzenie.

Accor jest pierwszą dużą międzynarodową grupą hotelową, która zobowiązała się do 2050 r. w zakresie emisji CO2-Bądź bezstronny. Oparte na nauce cele Accor zostały zatwierdzone przez SBTi (Science-Based Targets Initiative) i są zgodne z Porozumieniem paryskim. „Kalkulator netto zerowej emisji dwutlenku węgla” został opracowany we współpracy z mójklimat, szwajcarska organizacja non-profit (światowy lider w rozliczaniu emisji dwutlenku węgla i ochronie klimatu). Aby uzyskać najdokładniejsze wyniki, kalkulator wykorzystuje najlepsze praktyki branżowe i wykorzystuje dane Accor dotyczące energii, odpadów i zaopatrzenia. Obliczenia obejmują emisje energii oraz emisje z łańcucha wartości.

„Uzyskiwanie dwutlenku węgla”2Neutralność – podróże i zakwaterowanie zależą od budowania nowych podejść i partnerstwa” – dodaje Sophie Holgaard. „Jesteśmy zaangażowani w tę zmianę, aby przyspieszyć ewolucję sektora w tym kierunku oraz wspierać i inspirować firmy naszych klientów korporacyjnych, którzy podzielają nasze wartości ​i zobowiązania. Dlatego zrównoważony rozwój będzie głównym tematem spotkania ekspertów ds. podróży. Ważne jest, aby Accor wykazywał zaangażowanie w tej dziedzinie i dawał przykład. Dlatego jesteśmy dumni, że to wydarzenie CO2Będziemy neutralni i będziemy liderami w branży.”

Osoby podróżujące w interesach i menedżerowie ds. podróży służbowych mogą dzielić się swoimi pytaniami, spostrzeżeniami i potrzebami z panelem Masters in Travel ([email protected]). Zostaną one omówione we Frankfurcie i uwzględnione w białej księdze „Masters in Travel”, która ma zostać opublikowana w czerwcu.

READ  Erzgebirgskrimi - The Last Bite: To sobotni film ZDF

(Accor/Sakl)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  Planowana podróż do Polski: Biden odwiedza wschodnie skrzydło NATO
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  Finał Festiwalu Filmowego w Cottbus: Konkurs Mikroświaty
Continue Reading

entertainment

„Zdejmij ubranie i jęcz”: Elias Mubarak był dyskryminowany ze względu na płeć

Published

on

„Rozbierz się i jęcz”
Elias Mubarak cierpiał z powodu dyskryminacji seksualnej

Sceny intymne na planie są zwykle niewygodne dla uczestników i wymagają dużej dozy finezji. Aktor Elias Mubarak wspomina niepokojące doświadczenie, które sprawiło, że jego kolega płakał. Dziś nie można już tego tolerować.

Aktor Elias Mubarak w przeszłości został poddany seksizmowi w filmie, z którym teraz będzie sobie radził inaczej. „Musiałem sfilmować scenę seksu, a reżyser powiedział wcześniej: »Zdejmijcie im ubrania i płaczcie«” – powiedział 40-latek gazecie Bild. Pamiętam, jak mój kolega płakał po tym i ja też byłem bardzo zdenerwowany. „Nie może już tolerować tego dnia. Oczywiście ma teraz inne nastawienie”, ale niestety takie rzeczy nadal się zdarzają. Może częściej” – powiedział Mubarak.

W rozpoczynającym się w czwartek filmie Liebesdings Aniki Decker M’Barek („Fack ju Göhte”) gra gwiazdę filmową, ściganą na każdym kroku przez fanów, paparazzi i dziennikarzy w Berlinie. Ciężko walczy o utrzymanie w tajemnicy swojego życia prywatnego – i zakochuje się w młodej aktorce teatralnej. Mubarak powiedział Bildowi, że zauważenie go zajęło dużo czasu.

Zna inne czasy. „Kiedy doradzono mi zmianę nazwiska, ponieważ nigdy mi się to nie uda”. W tym czasie niemiecka telewizja była cała biała. „Po prostu w niemieckiej telewizji nie było osób o innym kolorze skóry lub pochodzenia imigracyjnego”. I wtedy nie spodziewał się, że „wszystko będzie dla mnie takie wspaniałe”.

Zapytany, czy często jest niedoceniany, czy niedoceniany, Mubarak odpowiedział: „Oczywiście. Ale to dobrze, kiedy jestem niedoceniany. To oczywiście najlepsza taktyka dla mnie.

Mubarak przyznał się do błędów w wywiadzie. „Jestem w świetnym nastroju. Staram się nad tym popracować”. Coraz więcej mówi do siebie: „Wolałbyś raczej milczeć”. Ponieważ przez większość czasu nie jest to warte późniejszych emocji.

READ  Erzgebirgskrimi - The Last Bite: To sobotni film ZDF
Continue Reading

Trending