Connect with us

Tech

Kup PS5: Ticker 15.01.2019 – Nowe konsole w ten weekend

Published

on

 • ZNoah Strothoff

  Blisko

Sytuacja wokół PS5 jest nadal napięta. Sprzedawcy tacy jak MediaMarkt, Amazon czy OTTO mogą w każdej chwili zrezygnować. Kogo szczególnie oczekujemy?

Aktualizacja z 15.01.2022 o godz. 8:40: Ostatni weekend. Niestety dotyczy to również Sony PS5. Doświadczenie pokazuje, że nie będzie żadnych nowych zrzutów zaopatrzenia dla PlayStation 5 w sobotę i niedzielę, więc PS5 powinno na razie zrobić małą przerwę. Jeśli coś nagle wydarzy się w interfejsie konsoli, oczywiście o tym powiemy.

Aktualizacja z 14.01.2022 o 17:30: Trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę obecną dostępność PS5, ale wtajemniczeni zakładają, że konsola zostanie wkrótce zrecenzowana. Jeśli wierzysz instynktowi Toma Hendersona, PS5 Slim powinien świętować swoją premierę w 2023 roku.

Aktualizacja z 14.01.2022 o godzinie 11:00: pierwsza kropla dnia tutaj! Ogranicza się jednak do sprzedaży krajowej. Kilka sklepów Konrada w Niemczech sprzedaje obecnie PS5. Oto wszystkie informacje: Conrad sprzedaje teraz PS5 — więc daj się pobić

Aktualizacja z 14.01.2022 o godzinie 8:42: Nowy dzień, nowe szczęście PS5? W ostatni dzień roboczy tygodnia może nastąpić odnowienie, a niektórzy kupujący mogą rozpocząć weekend szczególnie szczęśliwi. Brak wskazówek w tej chwili, ale niektórzy handlowcy byli gorący od kilku dni. Tutaj przedstawiamy dostawców, których spadki najprawdopodobniej będą:

 • Kup PS5 od MediaMarkt i Saturn: są to dwaj najwięksi dostawcy PS5 w Niemczech i zwykle są to spadki lub dwa miesięcznie. W styczniu w ogóle nie było odnowienia. Piątkowe spadki nie są rzadkością w przypadku Mediamarket i Saturn.
 • Kup PS5 od Amazon: po MediaMarkt i Saturn, Amazon faktycznie śledzi działalność PS5 w Niemczech. Gigant sprzedaży wysyłkowej jest w lekkim kryzysie od października i od tego czasu, krótko po Bożym Narodzeniu, sprzedał stosunkowo niewiele konsol. W związku z tym można sobie wyobrazić kolejny spadek, a kolejne PS5 ponownie pojawi się na liczniku sklepu cyfrowego. Piątek to najpopularniejszy dzień lądowania na Amazon po środę.
 • Kup PS5 od Experta: rynek elektroniki sprzedał już w tym roku wiele konsol, ale tylko w oddziałach. Od połowy października nie pojawił się żaden nowy drop online. Jest to zwykle niezwykłe dla eksperta, a przedsiębiorca od kilku tygodni jest uważany za szczególnie gorący. Powinno więc pozostać na liście.

Aktualizacja z 13.01.2022 o godz. 11:55: Na razie na froncie PS5 jest cicho. Jednak wszyscy fani PlayStation, czy to PS4, czy PS5, mogą oczekiwać nowości. Nowy model subskrypcji Sony może wkrótce pojawić się: Sony wycofuje się teraz z PS — czy nadchodzi nowa supersubskrypcja PS Plus?

Aktualizacja z 13.01.2022 o godzinie 8:40: Wczoraj w końcu to się stało i nastąpiła pierwsza kropla tygodnia. Po niewielkim spadku na ComputerUniverse w zeszłym tygodniu, w MediMax pojawiło się więcej konsol do wycofania. Odnowienie u tego sprzedawcy zawsze zajmuje dużo czasu. Przez dwie godziny konsole były zawsze włączone i setki fanów były szczęśliwe.

READ  Telewizory do gier z Nvidia G-Sync: Xiaomi prezentuje nową serię OLED 10 sierpnia

Dziś sytuacja wygląda o wiele spokojniej – przynajmniej na razie. Sprzedawcy tacy jak MediaMarkt, Saturn i Amazon mogą w każdej chwili wpaść i teraz jest szczególnie gorąco. Bedziemy cie informowac. Jednak na razie powinieneś być szybki gdzie indziej. Nowe kontrolery DualSense będą dostępne jutro. Możesz je zamówić w przedsprzedaży tutaj: Nowe kontrolery DualSense dla PS5 pojawią się jutro – zamów je w przedsprzedaży tutaj

Aktualizacja od 01.12.2022 o 16:00: W MediMax wydaje się, że sytuacja nieco się uspokoiła. Jednak gdzie indziej jest świetna wiadomość. W OTTO możesz obecnie skorzystać ze świetnych ofert na PS5: 11 świetnych ofert na PS5 w OTTO, które naprawdę pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze

Aktualizacja od 01.12.2022 14:50: Jeśli teraz jesteś szybki, możesz kupić PS5 od MediMax. Pożądana konsola jest obecnie w sprzedaży w sklepach. Ale uważaj: bezpośrednie zamawianie powinno być tego warte, a konsola powinna zostać ponownie wyprzedana w krótkim czasie. Trzymamy kciuki.

Zaktualizowano od 01.12.2022 o 14:20: Fakt, że PS5 wciąż brakuje z powodu ciągłego niedoboru półprzewodników, powinien być dobrze znany. Sony wyciąga teraz tego konsekwencje i będzie nadal produkować PS4 w 2022 roku, a także PS5. W ten sposób oczywiście obiecuje się zaspokoić głód gier wielu graczy, których obecnie nie stać na PS5. W rzeczywistości producent poprzedniego PS5 powinien zostać wycofany pod koniec zeszłego roku.

Aktualizacja z 01.12.2022 o 08:35: Nowy dzień, nowe szczęście. Do tej pory nowy rok był dość żywy, jeśli chodzi o spadki PS5. Jednak wciąż krąży wiele plotek o potencjalnych spadkach ze strony sprzedawców detalicznych. Przedstawiamy trzech szczególnie ekscytujących sprzedawców:

 • Kup PS5 od Amazon: gigant sprzedaży wysyłkowej wypuścił niedawno nowe konsole wkrótce po świętach, ale ich ilość była niewielka. Fani mają nadzieję, że w ogromnych repozytoriach Amazona wciąż jest kilka konsol uśpionych. Spadek prawdopodobnie nastąpi dziś lub w piątek.
 • Kup PS5 od MediaMarkt i Saturn: dwa wygaszacze zawsze spadają w tym samym czasie, a ilość konsol jest imponująca. Ostatni remont miał miejsce około miesiąc temu, co jest nietypowe dla MediaMarkt i Saturna. Zazwyczaj nowe konsole pojawiają się tutaj co najmniej dwa razy w miesiącu.
 • Kupowanie PS5 od Medimax: Od tygodni krążą plotki o spadku od Medimax. Dostawca nie wypuścił żadnych nowych konsol tuż przed świętami Bożego Narodzenia i może skorzystać z akcji po świętach. Będzie jeszcze późny spadek.

Aktualizacja z 01.11.2022 o 12:20: Jeśli nie chcesz już wypróbować PS5 dla siebie, ale chcesz oddać swoje szczęście w ręce Fortuny, masz teraz nową szansę. Sony wprowadza na rynek nowy prezent na PS5 w ramach projektu PlayStation Landmarks. Dostępny jest duży pakiet PS5, w tym konsola, konsola, słuchawki i Ratchet & Clank do odkurzenia.

Aktualizacja z 01.11.2022 o 11:50: Interfejs PS5 jest w tej chwili nadal cichy. Jednak dzisiaj coś może się wydarzyć. W tym tygodniu na pewno będą zapasy – przynajmniej na froncie konsoli PS5. Oto wszystkie informacje na ten temat: Nowe kontrolery DualSense będą dostępne w tym tygodniu – zamów w przedsprzedaży w tych sklepach

Aktualizacja z 01.11.2022 o 8:30: Od wczoraj niewiele się wydarzyło, jeśli chodzi o dostępność Sony PS5. Więc nie martw się, ponieważ nie przegapiłeś żadnej konsoli, ponieważ po prostu jej nie było. Trzymamy się naszych wczorajszych przewidywań: MediaMarkt i Saturn powinny mieć na to oko, ponieważ uważamy, że następna wyprzedaż PS5 jest zbyt realistyczna. Eksperci pozostają również dla nas bardzo gorącym kandydatem na kolejną kroplę.

Pierwotne powiadomienie z 01.10.2022: Hamburg – Nowy rok zaczyna się tam, gdzie skończył się stary – bieda równoważy się jak okiem sięgnąć. Spadki PS5 są bardzo nieliczne i żaden sprzedawca nie sprzedał konsoli w tym roku. Więc jeśli chcesz PS5 od Sony, musisz być szybki i poprawnie używać kropli. A co z materiałami eksploatacyjnymi i którzy sprzedawcy mogą wkrótce sprzedawać konsole? Dajemy Ci tutaj doskonały przegląd.

Kup PS5: sytuacja na konsoli wciąż napięta – gdzie są najlepsze możliwości?

Oto obecny stan na PS5: Sytuacja wokół konsoli czuwała od kilku miesięcy. Zrzuty wyprzedają się w ciągu kilku minut. Jak dotąd w tym roku PS5 było dostępne tylko w ComputerUniverse. Ale kropla trwała dokładnie minutę. Zaraz potem konsole zostały wyprzedane. Od tego czasu nic się nie wydarzyło. Tutaj przedstawiamy przegląd wszystkich poprzednich zrzutów i możliwości dostępnych dla sprzedawców:

 • Aktualny stan nowych konsol PS5 od popularnych sprzedawców
 • Lokalizacja PS5 w MediaMarkt i Saturn -> Ostatni drop na PS5 16.12.2021: Duże szanse na odnowienie w MediaMarkt i duże szanse na odnowienie PlayStation 5 w Saturn
 • PS5 na Amazonie -> Ostatni drop na PS5 w dniu 28.12.2021: Wysokie szanse na regenerację konsoli
 • Lokalizacja PS5 w OTTO -> Ostatni drop na PS5 17.12.2021: Średnie szanse na regenerację konsoli
 • Strona PS5 w Ekspercie -> Ostatni drop na PS5 05.01.2022 (w sklepie): Wysokie szanse na regenerację konsoli
 • Umieszczenie PS5 w Muller -> Ostatni drop na PS5 21.12.2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Lokalizacja PS5 w PlayStation Direct -> Ostatni drop na PS5 15 grudnia 2021 r.: średnie szanse na odnowienie konsoli
 • Strona PS5 w alternatywie -> Ostatni duży drop PS5 12.07.2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Lokalizacja PS5 w Euronics -> Ostatni drop na PS5 29.12.2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Status PS5 w MediMax -> PS5 Last Drop w dniu 11.04.2021: Średnie do wysokich szans na regenerację konsoli
 • Lokalizacja PS5 na GameStop -> Konsole PS5 są sprzedawane tylko w sklepie
 • Strona PS5 w ComputerUniverse -> PS5 ostatni spadek w dniu 01.04.2022: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Strona PS5 w Cyberporcie -> PS5 ostatni zrzut 17.08.2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Strona PS5 w MyToys -> PS5 ostatni drop w dniu 13.12.2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • PS5-Lage bei Smyths Toys -> Letzter PS5-Drop am 27.10.2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Pozycja PS5 w grocie gry -> ostatni drop PS5 13 grudnia 2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Status PS5 u Conrada -> Ostatnie PS5 w sklepie 30.10.2021: Niskie szanse na regenerację konsoli
 • Lokalizacja PS5 w rzeczywistości -> PS5 ostatni drop w sklepie 12/04/2021: Średnie szanse na regenerację konsoli
 • Strona PS5 w Coolblue -> brak jeszcze sprzedaży: Niskie szanse na regenerację konsoli

Ci handlowcy mają największą szansę na odnowienie: Krąży wiele plotek i mało konkretnych informacji. Ekspert pozostaje interesujący. Sprzedawca sprzedał już niektóre konsole klientom w sklepie. W sumie, według naszych źródeł, na rynek elektroniczny trafiło kilka tysięcy konsol. Nie jest jasne, czy cały sprzęt PS5 został wyprzedany. Jeśli PS5 jest nadal w magazynie, wkrótce powinny pojawić się zapasy.

READ  IKEA Symfonisk: pojawia się nowy wzmacniacz ramki do zdjęć

MediaMarkt i Saturn również mają dobre perspektywy w tym tygodniu. Oba rynki są największymi dostawcami PS5 w Niemczech. Ostatnia kropla była przed Bożym Narodzeniem i zwykle w ciągu miesiąca jest kilka remontów. MediaMarkt i Saturn mogą wkrótce ponownie sprzedać PS5.

Powinieneś także mieć oko na Amazon. Po MediaMarkt i Saturn gigant sprzedaży wysyłkowej był punktem kontaktowym PS5 w Niemczech. W ciągu ostatnich kilku tygodni Amazon wielokrotnie słabł. Od października 2021 r. nastąpił dość niewielki spadek. Więc nadszedł czas na ponowne zaopatrzenie.

Kup PS5: Expert sprzedaje nowe konsole – prawdopodobnie odnowione w Amazon, Saturn & Co.

© Sony / Amazon / MediaMarkt / GameStop / Saturn / Müller / Expert

Kupowanie PS5: Tak jest generalnie w przypadku dostaw w tym roku

Kiedy sytuacja się poprawi? PS5 będzie prawdopodobnie bardzo trudne do zdobycia w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Brakuje chipów, co wpływa również na produkcję PS5. W rezultacie nie jest możliwe wyprodukowanie wystarczającej liczby sterowników. Z drugiej strony popyt jest wciąż ogromny. Więc spodziewaj się, że nadal będziesz mieć poważne problemy z zakupem PS5, przynajmniej do lata.

Ale jeśli naprawdę chcesz zdobyć PS5, możesz przyjrzeć się dostawcom zewnętrznym. eBay, eBay Classifieds i Facebook Marketplace to dobre miejsca, do których warto się udać. Jednak ceny są tu znacznie wyższe i kręci się wielu oszustów. Tutaj podajemy wszystkie informacje na temat kupowania od dostawców zewnętrznych: Zamów PS5 od razu – u tych sprzedawców jest to możliwe

Lista zasad: © Sony / Amazon / MediaMarkt / GameStop / Saturn / Müller / Expert

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  CEO Tim Cook zeznaje w tym procesie „Macerkopf
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  IKEA Symfonisk: pojawia się nowy wzmacniacz ramki do zdjęć

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Tech

Apple opóźnia wprowadzenie nowych zasad usuwania kont i masowych wirtualnych wydarzeń online

Published

on

| 21:11 | 0 komentarzy

Apple opóźniło egzekwowanie niektórych zasad App Store, które miały wejść w życie 31 stycznia. Daje to programistom więcej czasu na zmianę aplikacji, aby były zgodne z planowanymi regułami wirtualnych wydarzeń grupowych online i usuwanie kont w aplikacji. Nowy termin wyznaczono na 30 czerwca.

Kredyt fotografa: Apple

Apple wydłuża terminy nowych polis

W aktualizacji wydanej w sobotę w Apple Witryna programisty Firma poinformowała, że ​​zmieniły się terminy obowiązywania zasad dotyczących aplikacji w App Store. Terminy zostały przedłużone, dając programistom kilka miesięcy więcej na wprowadzenie zmian w swoich aplikacjach.

„Aby dać Ci więcej czasu na aktualizację aplikacji, zmieniliśmy następujące wymagania do 30 czerwca 2022 r.” – napisał Apple.

Pierwsze przedłużenie terminu dotyczy wyjątku, który Apple wprowadził dwa lata temu. Firma Apple zezwoliła aplikacjom oferującym usługi grupowe w czasie rzeczywistym (wirtualne wydarzenia grupowe online) na korzystanie z metod płatności innych niż zakupy w aplikacji podczas pierwszego zamknięcia w 2020 r. To zwolnienie zostało wprowadzone, aby pomóc firmom próbującym dostosować się do pandemii. Ze względu na niedawny powrót COVID, zwolnienie to zostało przedłużone do czerwca. To już drugi raz, kiedy Apple przedłużyło zwolnienie.

Planowane reguły usuwania kont zachęcą aplikacje do oferowania łatwej do znalezienia opcji usuwania kont w aplikacji. Apple powiedział, że ta funkcja powinna usunąć całe konto użytkownika wraz ze wszystkimi danymi osobowymi. Pierwotny termin stosowania tej zasady upłynął pod koniec stycznia. Apple twierdzi teraz, że firma daje wydawcom i programistom aplikacji więcej czasu, dostrzegając złożoność wprowadzenia tej funkcji.

W pewnym sensie trendem stało się ogłaszanie przez Apple zmian w zasadach App Store i terminie, tylko po to, aby kilkakrotnie opóźnić wdrożenie. To odpowiedź firmy na komentarze deweloperów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przykład w zeszłym roku przejrzystość śledzenia aplikacji została wdrożona w kwietniu 2021 r., po tym, jak pierwotnie była zaplanowana na wrzesień 2020 r. W niektórych przypadkach, po komentarzach deweloperów, całkowicie zrezygnowano ze zmiany reguły.

READ  CES 2022: LG OLED o 30% większej jasności
Continue Reading

Trending