Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Indyjscy bokserzy młodzieżowi koncentrują się na światach, które w Polsce nie otwierają się liczbami rządowymi – The New Indian Express

Express News Service

Chennai: 24: 29 marca 978. 25 marca: 34, 151. W ciągu ostatnich dwóch dni liczba zgłoszonych przypadków Govt. Wśród tych niebezpiecznych liczb od 10 do 24 kwietnia w Kilonii odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w boksie. Kraj jest obecnie częściowo zamknięty, a centra handlowe, hotele i kina są zamknięte, ale Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu (AIBA) niedawno powiedziało, że impreza przebiega zgodnie z planem. Rosnąca liczba nadal stanowi poważny problem.

Obóz indiański zdaje sobie sprawę z niepokojących liczb, ale nie zwracają na nie uwagi. Sytuację ściśle monitorują urzędnicy Indii Bokserskiej Federacji (PFI). Obecnie trenujące w Rohtak drużyny mężczyzn i kobiet wybrane na to wydarzenie koncentrują się na swoim rzemiośle i nie mogą się doczekać solidnego pokazu. „Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Mam nadzieję, że turniej przebiega bez żadnych przeszkód ”- powiedział Bhaskar Bhatt, trener Indian Youth Women.

Podczas wyprawy tyłek będzie towarzyszyło 10 kobietom. Bokserki zostały wybrane po niedawnym teście. W grupie sześciu było częścią międzynarodowego konkursu, który niedawno odbył się w Czarnogórze. Butt powiedział, że jego podopieczni pracują obecnie nad udoskonaleniem swojej taktyki. „Pracujemy w ringu, co jest kojarzone z taktyką. Bokserzy muszą być czujni i dostosowywać się do różnych sytuacji. Muszą też być przygotowani na opracowanie planu gry dostosowanego do przeciwnika tego dnia”.

Ta taktyczna wiedza z ostatniej chwili powinna być przydatna dla kogoś takiego jak Nisha (64 kg), która jest gotowa na swój pierwszy międzynarodowy występ na poziomie młodzieżowym. Kidika (48 kg), która zdobyła srebro w Czarnogórze, po raz drugi będzie handlować na tym samym poziomie. Przyszłe gwiazdy muszą mieć nerwy. Aby złagodzić te nerwy, trener powiedział, że ma nadzieję dotrzeć do Europy wcześniej i walczyć z niektórymi rywalami.

READ  IXblue wyposaży systemy nawigacyjne w MCMV klasy Cormoran II w Polsce

„Federacja i NOK wysyłają nas na co najmniej tydzień przed rozpoczęciem zawodów, abyśmy mogli dowiedzieć się o naszych zawodnikach z innych krajów. Będziemy z nimi walczyć, a następnie spróbujemy rozwiać te obawy / napięcia”.

W ostatniej edycji 2018 roku kobiety podjęły odważną próbę zdobycia dwóch złotych, dwóch srebrnych i sześciu brązowych. Butt jest przekonany, że jego podopieczni mogą poprawić ten ślad. „Mam nadzieję, że poradzimy sobie lepiej niż ostatnio. Mam nadzieję, że moi podopieczni zdołają osiągnąć cel”.