Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Węgry vs Polska – Raport z meczu piłki nożnej – 25 marca 2021 r

Robert Lewandowski wyrównał w 83. minucie, gdy Polska walczyła 3: 3 z Węgrami w czwartkowych kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w grupie I na Arenie Puskas.

Węgrzy objęli prowadzenie w szóstej minucie, gdy Roland Salloi złapał piłkę Atili Pioli, pobiegł w prawo i oddał niski strzał w słupek obok Wojciecha Schkesnego.

– Kwalifikacje do Mistrzostw Świata UEFA w ESPN +: Transmisje na żywo i powtórki (tylko w USA)
– Daily Stream ESPN FC na ESPN + (tylko w USA)

Kiedy Adam Sloy w 53. minucie oczyścił boisko z pola karnego, Węgrzy Marco Rossiego nie zdołali ani jednego strzału przeciwko polskiej drużynie.

Polski menedżer Paulo Sousa dokonał trzech zmian w 59. minucie, a dwa z nich, Christophe Biotech i Kamil Josviak, zrobiły natychmiastowy efekt.

Biotech, połączony niskim dośrodkowaniem Grigorsa Chrysovaca, zakończył z pewnością Petera Kulasi, kilka minut później, gdy węgierska obrona się rozbiła, pozwalając Josviakowi eksplodować w polu karnym i wrzucić piłkę do siatki.

Węgrzy ponownie zebrali się, gdy Sloy dośrodkował z lewej strony, a obrońca Willie Orban przerzucił piłkę na tylny słupek.

Ale niebezpieczny zawodnik Polski, napastnik Bayern Monachium Lewandowski, został znaleziony w polu karnym przez Bardosa Peresinsky’ego i dostał swoją drużynę szybkim przebiegiem obok Kulasi w górnym rogu.

Po odebraniu drugiej żółtej kartki, Piola został wysłany na Węgry na przystanku.

READ  Jajka z Polski trafiają do kawiarni w ramach obchodów Wielkanocy, pokazując solidarność, Wiadomości Singapuru i najlepsze historie