Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Czy Francja również robi magię w ostatnim teście?

Dokładnie za tydzień Niemcy zmierzą się z Francją w mistrzostwach Europy. DFB-Elf wygrał próbę generalną przeciwko łotewskiemu władcy krasnoludów piłkarskich. Teraz kolej na Equipe Tricolore. Celem jest wyraźne zwycięstwo.

Na trzy dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy Francja zmierzy się w finale z Bułgarią. Drużyna trenera Didiera Deschampsa ma nadzieję na udaną próbę, ponieważ pierwszym zawodnikiem EM są Niemcy. Mecz rozpocznie się o 21:10.

Francja 0-0 Bułgaria

11. Min Karim Benzema ma jak dotąd największą szansę na mecz, ale napastnik Realu Madryt marnuje się po dobrej kombinacji.

10 minut – Goście mają tu pewne poczucie bezpieczeństwa i są temu przeciwni.

7. Min Bułgaria stara się szybko odwrócić po zdobyciu piłki. Jednak wczesne początkowe próby przeciwko obronie Francji nie powiodły się.

4. Min – To oczekiwany start kontrolny dla mistrza świata. Bułgaria stoi głęboko i defensywnie.

2 minuty – Pierwsza szansa dla Francuzów! Kylian Mbappé próbuje z ciasnego narożnika lewą nogą, ale lekko się przekręca.

1 minuta Mecz rozpoczyna się w Paryżu. Fani, którzy tworzą silną atmosferę, są również wpuszczani bezpośrednio.

21:07 – Gracze tam są, grają dżingle. gotowy do wyjścia.

21:00. – Stade de France startuje za dziesięć minut!

20:50 Bułgarzy nie są przeciwnikami, którzy powinni stanowić wielkie przeszkody dla Francji. Ale mają kilku utalentowanych graczy, na których trzeba uważać. Na uwagę zasługują pomocnicy Antove (20) z FC Bologna i Bohidar Krief (23) z FC Midtjelland.

20:48 Francuski skład zdradza wiele na temat systemu, w którym można grać także przeciwko Niemcom. Trener Didier Deschamps opiera się na diamentie w środku pola z Corentinem Tolisso z Bayernu Monachium na jednej z dwóch pozycji w drugiej połowie.

20:45 Witamy w transmisji na żywo z meczu Francja vs Bułgaria.

READ  Liga Mistrzów UEFA: UEFA decyduje się na reformę od 2024 roku