Connect with us

Economy

Czarny piątek 2021: Amazon rozpoczyna Czarny Tydzień z tymi eksplozjami cen

Published

on

Biznes świąteczny jest otwarty.  Pokażemy Ci, gdzie uzyskać potężne rabaty

Biznes świąteczny jest otwarty. Pokażemy Ci, gdzie uzyskać potężne rabaty

Źródło: WELTN24 GmbH

W Czarny piątek detaliści konkurują o klientów. Amazon i inni sprzedawcy już wyciągnęli czerwone pióro. Jakie oferty są naprawdę warte zachodu? Przewodnik WELT dotyczący polowania na okazje.

aCzarny piątek ponownie odbędzie się 26 listopada. W niektórych sklepach internetowych kampania promocyjna rozpoczyna się we wcześniejszych dniach. Wielu sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Media Markt, Saturn czy Ebay już przyciąga klientów specjalnymi rabatami i ofertami. Ponadto gigant handlu internetowego Amazon ogłosił niedawno, że wprowadzi agresywne rabaty już 19 listopada. Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze naprawdę interesujące oferty.

Te pięć ofert jest dziś interesujących dla naszych czytelników

  1. Telewizor LG OLED55A19LA (55 cali)* 901,95 zamiast 1599 euro

  2. Medisana FFP2 maska ​​oddechowa (10 szt.)* Za 11,99 € zamiast 19,95 €

  3. Apple Airpods z przewodową tacą lokalizacyjną* Za 115 euro zamiast 149 euro

  4. Ardmore Legacy Highland Single Malt Scotch Whisky* Za 17,69 zamiast 24,99 €

  5. Amazon Echo Dot 3 generacji* Za 39,98 euro zamiast 99,98 euro

Czarny piątek 2021: aktualne oferty

Amazon i spółka się zmieniły. Jego najlepsze oferty są w regularnych odstępach czasu. Niektóre rabaty pojawiają się nieoczekiwanie, inne służą uwolnieniu powierzchni magazynowej na nowsze produkty i usatysfakcjonowaniu zainteresowanych kupujących. Należy podkreślić, że „stare” produkty nie są same w sobie złe, ale wartościowe przedmioty z ostatniego sezonu lub technologii produkcji. Wszystkie transakcje są ważne tylko tak długo, jak pozostają akcje. Tutaj podsumowaliśmy dla Ciebie aktualne najważniejsze informacje:

Szalone ceny telewizorów LG

Wszystkie oferty telewizyjne można znaleźć w naszym artykule na temat telewizji Black Friday.

Słuchawki hi-tech zmniejszyły się nawet o 45 procent

Do 30 procent zniżki na materace i akcesoria EMMA One

Możesz znaleźć więcej produktów i innych rozmiarów Tutaj*

Huawei targuje się ze smartwatcha na ekran

Zaoszczędź połowę na elektrycznych szczoteczkach do zębów

Golenie jest teraz tanie: zniżki w Philips i Braun

Gry Playmobil spadły dramatycznie

Możesz znaleźć więcej ofert Playmobil Tutaj*

Najlepsze rabatowe kalendarze adwentowe bez czekolady

Oczywiście są też oferty zawierające czekoladę. Z tego kierunku proszę.*

Systemy sieciowe dla idealnej sieci są tańsze do 188 euro

Znajdź więcej systemów sieciowych i routerów ze zniżką Tutaj*

Urządzenia Amazon są na sprzedaż

Poczuj się komfortowo w miesiącach zimowych: koce lecznicze i alarmy dzienne

Koce elektryczne i waga

alarm dzienny

Bardziej relaksujący dodatek do domowego biura

Krzesła, Biurka i Sp.

U nas znajdziesz wszystkie inne oferty mebli biurowych Tutaj*

ekrany

Tutaj* Przechodzi do wielu ekranów.

Narzędzia dla majsterkowiczów Bosch są do 49 procent tańsze

Znajdź więcej rabatu na sprzęt do majsterkowania firmy Bosch Tutaj*

Wyprzedaż produktów i akcesoriów Apple

Słuchawki Apple są do 30 proc. tańsze

Urządzenia i akcesoria Apple

Maski FFP2

Wypróbuj teraz, pakiety wina Welt Weinshop są zmniejszone nawet o 34 procent:

Alkohole premium są redukowane nawet o 30 procent

Czym jest Czarny Piątek?

Czarny piątek jest stałym wydarzeniem w Stanach Zjednoczonych od dziesięcioleci i co roku miliony Amerykanów zbierają się przed centrami handlowymi wczesnym rankiem, mając nadzieję na najlepsze okazje roku. Duże sklepy internetowe oferują również specjalne oferty, a w niektórych przypadkach duże rabaty w tym dniu.

W Niemczech Black Friday został wprowadzony przez Apple w 2006 roku, kiedy amerykańska grupa po raz pierwszy udostępniła niemieckim klientom oferty z okazji Czarnego Piątku. Od tego czasu ten dzień na stałe zagościł w kalendarzu niemieckich detalistów.

O której jest Czarny Piątek?

Czarny piątek tradycyjnie odbywa się w piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W tym roku przypada na piątek 26 listopada 2021 roku. Indywidualni detaliści, w tym Amazon, ruszają w czwartek 25 listopada 2021 roku.

Czarny piątek: różnica w porównaniu z klasycznymi wyprzedażami

Czarny Piątek, Cyberponiedziałek, Dzień Singla: Powódź nowych, atrakcyjnych dni przenika również do Niemiec i wykracza poza klasyczną wyprzedaż.

Najważniejsza różnica: rabaty są dostępne już na początku działalności świątecznej, a nie na kilka dni przed lub nawet po festiwalu. Już sam Czarny Piątek i Cyber ​​Poniedziałek powinny wygenerować miliardy dodatkowej sprzedaży trzy dni później, zdaniem ekspertów.

Czarny Piątek Niemcy: Kto bierze udział?

Oprócz głównych sprzedawców internetowych Amazon i Ebay, w Czarny Piątek bierze udział wielu sprzedawców z różnych regionów. Należą do nich tak znane firmy jak Otto, Saturn, Media Markt, Tchibo czy Zalando.

Podczas gdy Czarny Piątek w Niemczech od wielu lat odbywa się głównie online, teraz zrobił też duży skok w krajowych strefach dla pieszych i centrach handlowych. W przeszłości zaobserwowano w dużych miastach, że prawie każdy sektor handlu detalicznego – od małej piekarni, przez sklep ze kieliszkami po supermarket – chciał kawałek ciasta z Czarnego Piątku i przyciągał je odpowiednimi ofertami.

Internet dwa: co to jest?

Jeśli tęsknisz za Czarnym Piątkiem lub po prostu nie możesz znaleźć właściwej rzeczy, możesz ponownie wyruszyć na polowanie po trzech dniach. Internetowy poniedziałek zawsze odbywa się w poniedziałek po Czarnym Piątku, w tym roku 29 listopada 2021 roku.

Amazon Black Friday: Die Internet Week

Gigant wysyłkowy Amazon nazywa cały swój „Tydzień Internetu” w Czarny piątek, co oznacza pełne siedem dni na rabaty i oferty. Amazon obiecuje duże rabaty na produkty we wszystkich kategoriach na Tydzień Internetu, plus 55 000 codziennych przystawek i ofert, które powinny być przecenione nawet o 50 procent.

Oferty na Czarny piątek: Łowcy rabatów powinni zwrócić na to uwagę

To, ile klient faktycznie czerpie z dni kampanii, jest kontrowersyjne. Portal porównawczy Idealo.de doszedł do wyniku losowej próby 2237 produktów zbadanych w Czarny piątek 2019 w rzeczywistości 1722 taniej niż w poprzednim miesiącu, 320 obniżonych o 20 procent lub więcej. Wyjątkiem były więc duże skoki cen. Centrum Doradztwa Konsumenckiego radzi konsumentom, aby podczas szukania okazji zachowali spokój. Porównania cen w wyszukiwarkach takich jak Idealo.de (należy do Axel Springer SE jako WELT) To może być bardziej opłacalne niż specjalne dni kampanii.

Powiązane oferty dzisiaj jeden strona wyświetlacza* Pogrupowane, podzielone na inne podkategorie. Jeśli znasz już obszary, które Cię interesują, ułatwi Ci to przeglądanie i szybciej znajdziesz produkty, które dla Ciebie działają. Na przykład, ponieważ oferty błyskawiczne są dostępne dla członków Amazon Prime z 30-minutowym wyprzedzeniem, warto kupić Doświadczenie Członkostwo* WNIOSEK – To jest bezpłatne przez 30 dni.

* Ten tekst zawiera linki partnerskie. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą linków oznaczonych gwiazdką, WELT otrzyma niewielką prowizję. Nasze standardy przejrzystości i niezależności dziennikarskiej można znaleźć na axelspringer.de/unabhaengigkeit.

READ  Hamulce awaryjne koronawirusa mają wpływ na Aldi, Lidl & Co .: Co powinni wiedzieć klienci
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Economy

W Vodafone, Telekom i O2: teraz dla klientów jest dużo taniej

Published

on

To powód do radości dla klientów Vodafone, Telekom i O2. Dla wielu użytkowników smartfonów połączenia pod numer 0180 z infolinii stały się ostatnio znacznie tańsze. Tutaj możesz przeczytać o uproszczeniu, które wciąż czeka na Ciebie w 2022 roku.

READ  Analina Burbuk: Strategowie Unii Europejskiej są zaskoczeni kandydatem zielonego kanclerza
Continue Reading

Economy

Szczyt Gospodarczy SZ: Schulze widzi rozmowy o sygnalizacji świetlnej na torze – Gospodarka

Published

on

Olaf Schulz odpoczywa w poniedziałkowy wieczór w Berlinie, nawet raczkująca koalicja sygnalizacyjna SPD, Zielonych i Wolnej Partii Demokratycznej jest w gorącej fazie negocjacji. Dochodzi północ, ale przyszły doradca wciąż siedzi w Muzeum Komunikacji i rozmawia. Poczęstuje się nawet kieliszkiem białego wina. A może dwa też? W zasadzie wyróżnia się swoimi standardami, co wskazuje, że negocjacje idą naprawdę dobrze. W przeciwnym razie będzie.

Tego wieczoru na Szczycie Gospodarczym SZ, kiedy redaktor naczelny Wolfgang Krach przeprowadza wywiad z Olafem Schulzem, dowiesz się niezwykłej ilości informacji o bardzo zamkniętym w sobie Olafie Schulzu.

Na przykład może rozmawiać nawet po dniu dziesięciu godzin negocjacji. Zapytano go, ile głosów, jak sądził, zdobędzie, startując w wyborach do Bundestagu. Dumny uśmiech: „Większość”. Czy uważasz, że nadal możesz zdobywać głosy od innych? „To byłoby sprawiedliwe – ale niezwykłe.” Schulz uśmiecha się. Wydaje się być kimś, kto nie pozwala się denerwować. Jak zwycięstwo wyborcze, w które prawie nikt nie wierzył, mogło zmienić polityka.

Dziś wieczorem Schulz przemawia pod okiem potencjalnych partnerów rządowych: Na widowni siedzi przewodnicząca Wspólnej Rady Zielonych Annalena Barbock. Al-Khader cierpi na silny ból brzucha spowodowany sygnalizacją świetlną. Obywatele, młodzież, ich wyborcy – każdy chce czystej ochrony klimatu. Zespół zielonego rządu zostanie oceniony na podstawie tego, czy może go wdrożyć. W berlińskiej dzielnicy rządowej niektórzy twierdzą, że Barbock i ich współprzewodniczący Robert Habeck spierali się o to, kto przejmie ministerstwo klimatu. Powinnam – A wraz z tym odpowiedzialność.

Tak, polityka jest nudna, ale on pyta: „Kto chce, żeby John Wayne był rządzony?”

Dowiesz się również, jak Scholz próbuje rozwiązać dylematy. Można by określić jego metodę jako prowadzenie zakulisowe. Najpierw pozostaje w cieniu, pozwala innym dyskutować, a potem proponuje kompromis. Dlatego ponowne przemyślenie planowania ministerstw jest sprawą Zielonych. Pozostawia też walkę o szczepienia.

READ  Amerykańskie giełdy spadają pod koniec handlu - DAX zamyka się na minusie - Peloton ogłasza czerwone liczby - Salesforce przewyższa oczekiwania - Focus on Delivery Hero, BioNTech, Pfizer, DWS, Fielmann, Deutsche Post | biuletyn

Na początku nic nie powiedział. Gdy liczba zachorowań gwałtownie wzrosła, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych i dziecięcych, a niektóre grupy zawodowe w krajach sąsiednich wprowadzono już obowiązkowe szczepienia, a spór o to dotarł także do Partii Zielonych i FDP, Scholz został wysłuchany. To było „słuszne” i był „osobiście za tym” – powiedział podczas wieczoru SZ – „powinniśmy rozpocząć dyskusję teraz, że w Niemczech zaczęliśmy inaczej”. Chcieli przekonać, że zadziałało to dziesiątki milionów razy, ale nie do końca.

Scholz obchodzi słowo „obowiązkowe szczepienie”, nie wypowiadając go w rzeczywistości. Tak jak „on” lub „ten” jest zawsze używany do opisu drażliwych i kontrowersyjnych spraw. Przykład: „To duży, duży krok, którego niewiele osób podjęłoby tydzień temu”. Co ma na myśli: infekcja musi mówić o obowiązkowym szczepieniu. Wręcz przeciwnie, oznacza to, że dziesiątki tysięcy muszą najpierw zostać ponownie zainfekowane, zanim politycy będą mieli odwagę ustalić wytyczne. Czy to prowadzi?

Olaf Schultz w rozmowie z redaktorem naczelnym SZ Wolfgangiem Krachem: Polityk SPD był niezwykle zrelaksowany. Ale nie dla wszystkich przedmiotów.

(fot. Friedrich Bangert/SZ)

Dziś wieczorem Olaf Schultz mówi o kompromisie, fundamentalnej demokratycznej cnocie, bez której nie odniesiesz sukcesu. To niewątpliwie dobrze wyglądałoby na każdym przyszłym doradcy. Jednak nie był tak bardzo zainteresowany tym, jak kunsztownie wyklucza tych, którzy myślą inaczej, z jego światopoglądu: „Nienawidzę ludzi, którzy nie mogą iść na kompromis. Kto chce być rządzony przez Johna Wayne’a?” Wayne, barczysty bohater westernu z rękawami koszuli.

Jednak jako ostrzeżenie dla swojego partnera negocjacyjnego, nie chce tego zrozumieć: „Każdej godzinie, kiedy siedzimy, coraz bardziej czuję, że coś rośnie razem, coś do siebie pasuje” – mówi. Czy sygnalizacja świetlna wkrótce wzrośnie, być może do końca tygodnia, razem – a może lepiej -? Tak wiele jest w świecie możliwości, wymyka się Schulzowi. Prowadzone są „bardzo znaczące negocjacje”. Lubił to robić na mocy umowy koalicyjnej, jak w latach 60.: napisz na trzech stronach, co chcesz robić. „Ale oczywiście robimy to inaczej”, patrząc na współprzewodniczącego Zielonych, „z pewnością piszemy wiele całych stron”. Szczegółowa umowa to przede wszystkim koncesja na rzecz Zielonych. W Hamburgu partia koalicji Czerwono-Zielonych z burmistrzem I. Schulzem czasami czuła, że ​​została oszukana, ponieważ Schulz inaczej niż oni interpretował niejasne sformułowania programu rządowego.

Wciąż dowiadujemy się, że Scholz wyraźnie uważa, że ​​słuszne jest budowanie bardzo wysokiego muru na zewnętrznych granicach Unii Europejskiej, na przykład w Polsce na granicy z Białorusią, aby odstraszyć uchodźców. „Nie byłbyś w stanie powstrzymać krajów związkowych przed stwierdzeniem w tym przypadku, że nie mogą polegać tylko na patrolach, które tam się odbywają, ale że będą też środki bezpieczeństwa” – mówi Schulz. Byłoby „bardzo, bardzo prywatnie”, gdybym usiadł wygodnie w holu i powiedział: „Tak, my też nie wiemy, co robić, ale nie budujemy ściany. „Jeśli polski rząd podjął taką decyzję, nie mamy prawa mówić, że nie może tego zrobić”.

Krótko o relacji między Schultzem i Merkel. To, że ustępujący kanclerz powiedział, że może spać spokojnie, gdy on jest w kancelarii, był „komplementem” dla siebie i demokracji, „że można spać spokojnie, gdy rządzą inni”. Ale teraz Schulze nie pozostawia wątpliwości, że tego wieczoru chce rządzić pierwszy. I tak dalej i tak dalej.”

Continue Reading

Economy

Dlaczego obcokrajowcy opuszczają Chiny w czasach epidemii?

Published

on

NSW piątkowe popołudnie Muzeum Sztuki Liu Haisu w Szanghaju świętuje „kulturowe więzi i przyjaźń” między Chinami a Niemcami. Wydział Kultury Konsulatu Niemieckiego zorganizował imponującą wystawę na temat czasu. Dzieła powstałe w ciągu ostatnich dwóch lat zostały stworzone przez artystów z obu krajów. Ale kiedy otwarto ich galerię, Niemcy byli tylko marginalną rzeczą. Twarze trzech kobiet milczą na ekranie z boku. Nie otrzymali wizy na wjazd do Chin, jak większość nie-Chińczyków od początku pandemii.

Tak jak niemieckim artystom nie wolno mówić, tak dyrektor muzeum unika słowa „Covid”, ale niemiecki konsul generalny zwraca się do słonia w pokoju i mówi o „wyzwaniach” w stosunkach niemiecko-chińskich. Lata po wybuchu pandemii. Każdy obcokrajowiec w regionie wie, co to oznacza: od dwóch lat Republika Ludowa wydaje wizy tylko po nerwowej procedurze tylko tym, którzy mogą udowodnić organom podatkowym i lokalnym pracownikom, że wykonują tam ważną pracę. Artyści nie są wymienieni.

FAZ Frühdenker – Biuletyn dla Niemiec

W dni powszednie o 6.30.

Zaloguj sie

Przyczynę tego widać niemal co wieczór w głównych wiadomościach telewizji państwowej, gdzie malowany jest znacznie mniej wrażliwy obraz Niemiec niż na wystawie Muzeum Liu Haisu. W niebieskim świetle karetek pogotowia zatrzymujących się z hałaśliwymi oponami przed niemieckimi szpitalami i rozładowujących skrzypiących pacjentów pod maskami tlenowymi, najnowsze katastroficzne statystyki Covid w Republice Federalnej Niemiec są wyjaśniane opinii publicznej za pomocą wykresów słupkowych: „67 186 nowych infekcji i 446 zgonów w jeden dzień”.

Z drugiej strony, znacznie większe Chiny zgłosiły w czwartek zaledwie 96 nowych infekcji i zero zgonów. Według oficjalnych statystyk tylko 4636 osób zmarło z powodu wybuchu wirusa w Wuhan, co stanowi 4% liczby zgonów z powodu Covid zgłoszonych przez Niemcy. Dziesięć dni temu Uniwersytet Pekiński opublikował badanie przeprowadzone przez matematyków, stwierdzające, że spodziewano się „masowej epidemii” z 640 000 nowych infekcji dziennie, co miałoby „niszczący wpływ” na system opieki zdrowotnej i kraj, gdyby Chiny miały szerzyć się. Otwarcie granic doprowadzi do „katastrofy”.

READ  Najbardziej poszukiwany pojazd elektroniczny w testach
Continue Reading

Trending