Connect with us

Economy

Cardano z potencjałem: oczekiwany sukces w 2022 r.: Czy token ADA Cardano to nowy rekord wszech czasów? | biuletyn Informacyjny

Published

on

?? ADA osiągnęła rekordowy poziom we wrześniu – od tego czasu cena jest pod presją
?? Ada Will widzi potencjał w Cardano
?? Analityk optymistycznie podchodzi do ADA pomimo ostatnich słabych wyników

Chociaż cykl ADA był pod dużą presją w ostatnich miesiącach – pomimo pewnych znaczących aktualizacji i osiągnięcia kamieni milowych – oryginalny token projektu Cardano opartego na blockchain wciąż ma pewien potencjał.

Cardano osiąga ważne kamienie milowe

W 2020 roku, zgodnie z raportem Coin Update, Cardano przeszedł na mechanizm Proof of Stake po osiągnięciu decentralizacji blockchain. Następnie odbyły się trzy duże wydarzenia związane z pulą Hard Fork, zmiany protokołu, które wymagały od wszystkich aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji w celu dalszego uczestnictwa w sieci. Aktualizacje „Allegra” i „Mary” wprowadziły nowe możliwości do sieci głównej Cardano. Korzystając z Hard Fork „Alonzo”, który wprowadził funkcje inteligentnych kontraktów do blockchain, został on ukończony zgodnie z „Aktualizacją monet”.

ADA Whale widzi potencjał w kodach Cardano

Na Twitterze „ADA Whale” wyjaśnił w kilku postach pod koniec grudnia zeszłego roku, dlaczego kryptowaluta ADA, która stanowi podstawę sieci Cardano, może być na zakręcie rajdu.

Ada Weil jako jeden z powodów podała potencjalny nadchodzący wzrost liczby codziennych transakcji i aktywnych adresów na Cardano, które w momencie publikacji na Twitterze szacowała na odpowiednio 100 000 i 150 000. Inwestor uważa, że ​​liczby te mogą być ponad pięciokrotnie wyższe.

Jego zdaniem Cardano pozostaje jedną z najczęściej używanych sieci. „Ekspansja nastąpi w różnych strumieniach, najpierw, aby nadążyć za stopniowym wzrostem, a następnie dramatycznie w 2023 r.” – powiedział ADA Whale w poście na Twitterze. Członek społeczności uważa, że ​​do końca 2022 roku może istnieć ponad 250 zdecentralizowanych aplikacji (dApps), takich jak zdecentralizowane giełdy kryptowalut, platformy pożyczkowe, pulpity nawigacyjne itp. Rozpoczęcie Cardano DeFi może być powolne, ale Total Locked Value (TVL) służy jako „miara wyceny wysokiego poziomu do określania, ile aktywów jest obecnie wdrożonych w przestrzeni DeFi jako całości”, zgodnie z aktualizacją monety, która znalazła się na szczycie 10 miliardów dolarów. Pod koniec roku, według ADA Whale w jednym ze swoich postów, dodał: „Sklep Dapp z poziomami certyfikacji stał się dostępny. Łatwość obsługi skłania ludzi do zastąpienia stosu bankowego Cardano DeFi. Projekty tożsamości cyfrowej kwitną , łącząc DeFi ze światem rzeczywistym. UTXO DeFi będzie inne i lepsze.”

Ponadto, według ADA Whale, Cardano oferuje niskie opłaty i ekologiczny ślad i stanie się miejscem docelowym dla projektów takich jak World Mobile i Singularity, które mają wpływ na świat rzeczywisty. W nadchodzących latach Cardano prawdopodobnie jeszcze bardziej rozszerzy swoją współpracę, donosi Coin Update, ponieważ stara się „zapewnić ludziom otwartą, zdecentralizowaną i dostępną sieć do zarządzania i wspierania różnych podstawowych usług”. W międzyczasie sieć rozwija możliwości interoperacyjne. Milkomeda, rozwiązanie drugiej warstwy zgodne z EVM, wspomina o Milkomedzie w poście na Twitterze. Według Coin Update tego typu rozwiązania powinny pomóc przyciągnąć więcej użytkowników i programistów.

Byczy analityk ds. ADA

Jak donosi Coincierge, popularny analityk również pozostaje uparty na tokenie Cardano, pomimo mało obiecującej trajektorii ADA. Menedżer kanału YouTube Coin Bureau, Guy, na początku stycznia poświęcił analizę Cardano i wyjaśnił, dlaczego token ADA może wkrótce osiągnąć nowe maksima pomimo ostatnich słabych wyników.

Na początku września cena ADA na giełdzie kryptograficznej Kraken osiągnęła najwyższy w historii poziom około 3,10 USD. Od tego rekordu moneta ADA straciła dużo na wartości i dopiero niedawno została wyceniona na około 1,42 USD (stan na 16 stycznia 2022 r.). Jest teraz o 54 procent poniżej swojego maksimum z 2 września. Ogłoszenia Cardano, aktualizacje, partnerstwa i zmiany w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie dały oczekiwanej ceny.

Chcesz zainwestować w kryptowalutę? Nasze przewodniki wyjaśniają, jak to zrobić w 15 minut:

» kup bitcoina, kup falę, kup IOTA, kup litecoin, kup eter, kup Monero

Jednak według Guya nie jest to powód do niepokoju, ponieważ duzi inwestorzy instytucjonalni nadal polegają na Cardano. „Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele funduszy instytucjonalnych, które inwestują w ADA, takich jak Digital Large Cap Fund firmy Grayscale, i wydaje się, że niektóre z tych funduszy zgromadziły ADA w ciągu ostatnich kilku miesięcy”, mówi kierownik działu walutowego. Ponadto, według Guya, w ciągu najbliższych kilku miesięcy na Cardano zostanie prawdopodobnie uruchomionych kilka innych aplikacji DApp i jego zdaniem „te aplikacje powinny prawdopodobnie generować zapotrzebowanie, które ADA musi pokonać poprzednie rekordy”.

Ponadto długoterminowe wskaźniki techniczne monety wskazują na wzrost ceny ADA do 4 USD w nadchodzących miesiącach, pod warunkiem, że ADA pokona opór 1,70 USD. Jednakże, jeśli ADA zawiedzie na tym oporze, Jay mówi, że może nastąpić odwrócenie trendu, które może doprowadzić ADA do podobnych poziomów cen w 2020 roku. Jednak analityk podejrzewa, że ​​ponieważ Cardano ma wiele przyszłych kamieni milowych, może z łatwością osiągnąć wyższe, zupełnie nowe poziomy.

redakcja finanzen.net

Ten tekst ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej. finanzen.net GmbH wyklucza jakiekolwiek roszczenia regresowe.

Źródła obrazu: Chinnapong / Shutterstock.com, Morrowind / Shutterstock.com

READ  Bańka kryptowalutowa: Nawet krótka sprzedaż nie jest opłacalna: Inwestor uważa, że ​​kryptowaluta jest bezwartościowa - radzi zainwestować w inną | biuletyn
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Economy

Media Markt i Saturn: pełne przejęcie nastąpi w przyszłym miesiącu

Published

on

Media Markt i Saturn zostaną w pełni przejęte już w przyszłym miesiącu. W ten sposób spółka dominująca Ceconomy staje się jedynym udziałowcem sprzedawcy elektroniki.

Detalista elektroniki Ceconomy sfinalizował pełne przejęcie Media-Saturn-Holding (MSH) wcześniej niż oczekiwano. Firma ogłosiła we wtorek w Düsseldorfie, że spodziewa się, że transakcja Convergenta, która ma na celu uproszczenie struktury akcjonariatu, zostanie sfinalizowana na początku czerwca.

Po jej zakończeniu Ceconomy stanie się wyłącznym udziałowcem największej niemieckiej sieci sklepów z elektroniką MediaMarktSaturn. W zamian były akcjonariusz mniejszościowy MediaMarktSaturn Convergenta stanie się głównym udziałowcem Ceconomy. W tym celu przewiduje się konwersję akcji uprzywilejowanych na akcje zwykłe pod koniec maja.

Media Markt i Saturn: Ceconomy przewiduje te korzyści z pełnego przejęcia

Media Markt i Saturn: Ceconomy będą wyłącznym współpracownikiem od początku czerwca.
Media Markt i Saturn: Ceconomy będą wyłącznym współpracownikiem od początku czerwca.

Zdjęcie: Armin Weigel / dpa

„To ważny krok dla naszej firmy i cieszymy się, że teraz szybko się rozwija” – powiedział zgodnie z zapowiedzią prezes Ceconomy Karsten Wildberger. Po długim okresie tarć, kwietniowe walne zgromadzenie utorowało drogę do porozumienia, a następnie Ceconomy dążyło do jego zakończenia „najpóźniej do końca września”.

Według własnych informacji, struktura przyszłych udziałowców pozwoli Grupie m.in. na redukcję kosztów administracyjnych i wykorzystanie przeniesionych strat podatkowych. Powiedziała, że ​​transakcja będzie miała pozytywny wpływ na wyniki finansowe na początku tego roku. Grupa spodziewa się dalszego wzrostu synergii podatkowych w kolejnych latach.

Inni czytelnicy są również zainteresowani:

Szybki przegląd wszystkich nowości CHIP .

 • Źródło: Google

  Nie przegap żadnych nowości

  Po prostu kliknij przycisk i Google „Kontynuuj”, aby nie przegapić żadnych wiadomości z CHIP.

READ  Rewe wezwał z niesmakiem: Pod żadnym pozorem nie jedz mrożonych produktów
Continue Reading

Economy

Surowce jako broń: najnowsze osiągnięcia

Published

on

Najnowsze osiągnięcia

Komisja Europejska chce nałożyć na Rosję embargo na ropę. Kraje G7 również chcą zrezygnować z rosyjskiej ropy. Może to mieć poważne konsekwencje. Czemu?

Najnowsze osiągnięcia:

 • Według fińskiej firmy energetycznej Gasum, w sobotę rano Rosja zaprzestała dostaw gazu do Finlandii. Poinformował o tym Gazprom Export w piątek po południu (20 maja), podał w Espoo fiński koncern energetyczny Gasum. Fińska grupa wcześniej zapowiadała, że ​​nie zaakceptuje żądań Gazprom Export o zapłatę w rublach. Firma zapowiedziała, że ​​gaz z innych źródeł będzie dostępny dla klientów w okresie letnim. Przejdź do artykułu
 • Katar chce transportować LNG do Niemiec do 2024 roku. Minister gospodarki Robert Habeck i emir szejk Kataru Tamim bin Hamad Al Thani zdecydowali się na podobne partnerstwo energetyczne.
  Więcej na ten temat: Katar chce dostarczać LNG do Niemiec do 2024 roku.
 • Węgry zażądały pieniędzy na energię słoneczną w zamian za embargo UE na rosyjską ropę. „Węgry chcą inwestować w energię słoneczną, co jest w zasadzie dobre, ale musimy jeszcze porozmawiać o wielkości inwestycji” – powiedziała w czwartek wieczorem (19 maja) przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen na antenie ZDF. – A potem będzie widać, czy jest poważne zainteresowanie, czy też jest prowadzona polityka – dodał szef komisji. Węgry dotychczas sprzeciwiały się embargo na ropę, ale do tego działania potrzebny jest konsensus w Unii Europejskiej.
 • Unia Europejska podjęła decyzję o napełnieniu zbiorników gazowych do minimum przed zimą. Ma to na celu zabezpieczenie zasilania. Przedstawiciele krajów UE i Parlamentu Europejskiego przyjęli odpowiednią ustawę w czwartek (19 maja). Przewiduje, że zbiorniki gazu będą napełnione w 80 proc. do 1 listopada br. i 90 proc. w tym samym terminie w kolejnych latach. Zobowiązanie powinno wygasnąć z końcem 2025 r. – zapowiedziały państwa Rady Unii Europejskiej.
 • Aby uniezależnić się od rosyjskiej energii, Komisja Europejska chce zainwestować do 300 mld euro do 2030 roku. Przewodnicząca Komisji Ursula von der Leyen przedstawiła w środę (18 maja) plan rozmów kwalifikacyjnych, którego celem jest również przyspieszenie transformacji energetycznej. Wymaga to poważnych inwestycji i reform. „Zbieramy na to do 300 miliardów euro”. Plan pomoże oszczędzać energię, przyspieszyć wycofywanie paliw kopalnych i stymulować inwestycje. „To rozpali nasz europejski „zielony ład”” – powiedziała von der Leyen. Celem nie jest kupowanie większej ilości energii od Rosji w ciągu dekady.
  Przeczytaj więcej na ten temat tutaj: Droga do niezależności energetycznej Rosji: W przyszłości Komisja Europejska chce instalować ogniwa słoneczne w każdym nowym budynku.
READ  Rewe wezwał z niesmakiem: Pod żadnym pozorem nie jedz mrożonych produktów

Continue Reading

Economy

Niekontrolowane problemy z płatnościami: gigantyczne pliki elektroniki po bankructwie

Published

on

Kolejne bankructwo na rynku elektronicznym: producent Onkyo złożył teraz wniosek o upadłość, ponieważ nie można było rozwiązać problemów z płatnościami. Podsumowujemy tutaj najważniejsze informacje na ten temat.

Onkyo Home Entertainment, japoński producent urządzeń audio, musi ogłosić upadłość. Jak „Nikkei Azja” wzmiankowanypodobny wniosek został złożony w sądzie w Osace. Firma od jakiegoś czasu boryka się z problemami finansowymi.

Przyczyna trudności prawdopodobnie leży w zmieniających się nawykach słuchowych użytkowników. Podczas gdy systemy stereo, które kiedyś były podstawową działalnością Onkyo, miały w przeszłości ogromne znaczenie, teraz muzyka jest coraz częściej konsumowana za pośrednictwem smartfona. Wydaje się, że firmie nie udało się nadążyć za tym rozwojem.

Gigant elektroniki ogłasza upadłość: jaka przyszłość czeka Onkyo?

Onkyo, producent sprzętu audio, ogłosił upadłość.
Onkyo, producent sprzętu audio, ogłosił upadłość.

Obrazy

Onkyo został już wycofany z giełdy w sierpniu 2021 r. Ponadto dwie jego spółki zależne złożyły wniosek o upadłość w marcu ubiegłego roku. Według wniosku o ogłoszenie upadłości Onkyo jest winne około 24 milionów dolarów.

Nie przewiduje się jednak całkowitego zniknięcia marki Onkyo z rynku. Firma sprzedała swój biznes w zakresie sprzętu audiowizualnego firmom Sharp i Voxx International. Oczekuje się, że spółka joint venture będzie nadal używać nazwy Onkyo.

Inni czytelnicy są również zainteresowani:

Szybki przegląd wszystkich nowości CHIP .

 • Źródło: Google

  Nie przegap żadnych nowości

  Po prostu kliknij przycisk i Google „Kontynuuj”, aby nie przegapić żadnych wiadomości z CHIP.

READ  Chcesz, aby Metro ograniczyło marnowanie żywności dzięki systemowi dwóch cen
Continue Reading

Trending