Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Bayern Monachium porywa hotel drugiej ligi – dyrektor sportowy jest wściekły

Bayern Monachium chce wkrótce osiedlić się w obozie treningowym Chiemsee.

© Philip Ruiz przez www.imago-images.de

FC Bayern zarezerwował hotel drużynowy na nadchodzący klubowy obóz kwarantanny drugiej ligi pomimo aktualnych rezerwacji – ale bez złych zamiarów.

MONACHIUM – Aby móc regularnie grać w sezonie i nie musieć odkładać innych meczów z powodów związanych z Coroną, Niemiecki Związek Piłki Nożnej zorganizował obóz treningowy, na którym kwarantanna objęła wszystkie drużyny z pierwszej i drugiej ligi niemieckiej. Fakt, że poszczególne kluby, które wybrały ten sam region, mogą sobie nawzajem przeszkadzać, nie jest problemem niemieckiej ligi piłkarskiej. Do tej pory Bayern Monachium wygrał pojedynek z drużyną drugiej ligi w ośrodku „Das Achmental” na stadionie Chiemsee.

Chociaż SpVgg Greuther Fürth został zarezerwowany dawno temu, rekordowy mistrz zadowoli się teraz czterogwiazdkową rezydencją. W porównaniu z obrazek Prezydent Forth Rashid Azouzi wyjaśnił, że Frankowie mieli opcję rezerwacji, która mogła zostać wycofana zgodnie z planem. „Wysłaliśmy faksem ofertę na czas. Dlatego teraz jesteśmy tak zdenerwowani działaniami hotelu, który po prostu nie komunikował się z nami i nie anulował. Moim zdaniem to nie jest dobre podejście”.

FC Bayern nie może być winny hotelu Zoff

W tym przypadku nie można winić FCB. Muszą być hałaśliwe obrazek Nie wie, że „Koniczyna” już się zarejestrowała. Dlatego dyrektor sportowy Hasan Salih Hamidic skontaktował się już z Al-Azouzi. „Rozmawiałem z Hassanem i nic nam nie jest. Bayern nie wiedział, że byliśmy pierwsi. Szkoda, że ​​niektóre wartości nie istnieją już dla wszystkich w naszym społeczeństwie”.

Nie jest jasne, co spowodowało zamieszanie i dlaczego hotel opuścił Fürth. Obiekt podobno ponownie poinformował oba kluby. Ponieważ Salihamidzic & Co., w przeciwieństwie do aspirantów do awansu drugiego stopnia, zgodziłby się bezpośrednio, SpVgg poszedł z pustymi rękami. Klub zaprzeczył, że Fürth skrócił pobyt do dziesięciu, a ostatecznie do czterech dni obrazek. Nie jest jasne, gdzie będzie się mieścić zespół Azouziego.

READ  Real Madryt: Perez potwierdził swoje stanowisko prezydenta do 2025 roku - 26 tytułów w 5 kategoriach

Zemsta Bayernu Monachium: SpVgg Greuther Fürth przed awansem do Bundesligi

Kto wie: może Fürth może zemścić się na wielkim zwycięzcy Triple-A z Południa w następnym sezonie Bundesligi. Pięć punktów za Hamburger SV klub zajmuje drugie miejsce w tabeli i tym samym awansuje bezpośrednio do Izby Lordów obok VFL Bochum. Holstein Kiel ma siedem punktów do stracenia, ale wciąż ma otwarte trzy mecze i może je pokonać tylko świetnym biegiem w krótkim czasie.

Wraz z końcem sezonu przeciwko Karlsruhe, Paderborn i Düsseldorfowi były zespół Bundesligi z 2012/2013 ma co najmniej spadek i tym samym wspina się w parze. Prowadzenie czuje się komfortowo – ale w piłce nożnej trzeba brać pod uwagę wszystko, pokaz „Das Achental”. (Ta)