Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Aktualizacje WhatsApp: Trzy nadchodzące innowacje – Kolejna udana aplikacja do przesyłania wiadomości już z jedną

WhatsApp może planować ogromne aktualizacje (awatar)

© Rüdiger Wölk / IMAGO

Popularna usługa WhatsApp zyskuje nową funkcjonalność. Dyrektor generalny WhatsApp Will Cathcart i Mark Zuckerberg ujawniają to na blogu WABetaInfo.

Monachium – WhatsApp* Jest to jedna z popularnych usług przesyłania wiadomości na całym świecie. Nic więc dziwnego, że doniesienia o nowych miejscach pracy robią fale. Tym razem dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg i dyrektor generalny WhatsApp Will Cathcart ogłosili aktualizacje w zamian za blog. WABetaInformacja. Zuckerberg daje nadzieję na trzy innowacje, które prawdopodobnie zostaną wdrożone „wkrótce”.

WhatsApp: wprowadzone zostaną trzy nowe funkcje – w tym odnowienie „oferty jednorazowej”

Jak Mark Zuckerberg w wywiadzie za pośrednictwem WhatsApp WABetaInformacja 3 czerwca mają nadejść trzy aktualizacje usługi przesyłania wiadomości. Z drugiej strony użytkownicy WhatsApp powinni mieć możliwość wysyłania wiadomości, które po krótkim czasie są automatycznie usuwane. Ta innowacja przypomina usługę Snapchat, która od dłuższego czasu oferuje tę funkcjonalność. Zdjęcia i wiadomości można zobaczyć tylko raz po otwarciu.

Odnowienie „oferty jednorazowej” ma na celu zapewnienie szybszego znikania treści prywatnych. Zrzuty ekranu zawartości powinny być nadal włączone. Należy również poprawić kontrolę nad samousuwaniem wiadomości: podczas gdy w obecnej wersji wiadomości muszą być wybierane indywidualnie, usuwanie może być wkrótce ustawione jako standardowa opcja dla wszystkich wiadomości.

WhatsApp: usługa Messenger może być wkrótce używana na wielu urządzeniach jednocześnie

Musiałem wymyślić inny? WhatsApp Opanowanie „dużej trudności technicznej”, powiedział nam Zuckerberg w wywiadzie WABetaInformacja przyznaje. Wkrótce możliwe będzie korzystanie z usługi przesyłania wiadomości na wielu urządzeniach jednocześnie. Podobna funkcjonalność jest już możliwa dzięki WhatsApp Web, ale aktualizacja wykracza poza to. W przyszłości Twoje konto WhatsApp powinno być dostępne na więcej niż jednym telefonie komórkowym. Z usługi przesyłania wiadomości można korzystać nawet bez karty SIM lub połączenia ze smartfonem. Jak ujawnił w wywiadzie dyrektor generalny WhatsApp Will Cathcart, aktualizacja „dla wielu urządzeń” powinna być dostępna dla użytkowników w wersji beta w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

READ  Czy Face ID zapewnia miejsce na nowe funkcje? ⊂ · ⊃ CURVED.de

WhatsApp był ostatnio krytykowany za nową politykę prywatności

W styczniu WhatsApp opublikował swoją nową politykę prywatności – i otrzymał za nią ostrą krytykę. Firma ogłosiła, że ​​korzysta z danych użytkowników WhatsApp Portal społecznościowy Facebook* oraz inne spółki grupy. Nie dotyczy to użytkowników w Unii Europejskiej – europejskie rozporządzenie o ochronie danych zabrania tego działania. Jednak konkurenci WhatsApp, tacy jak Threema i Signal, zyskali na popularności. „Prawie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zapytania” – powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny Threema, Martin Blatter dem. Handelsblatt 1 lutego 2021 r. Dzięki nowej funkcjonalności WhatsApp spróbuje również odzyskać pulsujących użytkowników. (jjf)

* tz.de jest wyświetlaniem IPPEN.MEDIA