Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Pokazuje nowy zwiastun akcji na żywo dla GUILTY GEAR -STRIVE

BANDAI NAMCO Entertainment i Arc System Works zgromadziły jednych z najbardziej znanych brytyjskich ambasadorów gier walki dla GUILTY GEAR -STRIVE-, aby rzucić trochę światła na codzienne doświadczenia, które wszyscy mieliśmy w ciągu ostatniego roku. Wszystkie nudne rozmowy Zoom, nadmierne dostawy online i agonia szybkiego, wolnego dostarczania jedzenia powinny zostać zapomniane, kiedy możesz wypróbować GUILTY GEAR -STRIIVE od Arc System Works w stylu kreskówek 2.5D.

Zwiastun zawiera następujące tematy:

  • Daisuke Ishiwatari: TWÓRCA WINNEGO SPRZĘTU -PRZEJDŹ-.
  • Ketchup i musztarda aka. Ryan i Jake: Bracia bliźniacy, którzy są najbardziej znani z komentarzy do bijatyk i kanałów na Twitchu.
  • alias Damaszek. Samad: Prezenter, Komentator, Event Manager i Specjalista ds. Sztuk Walki.
  • aka tyran. Jonathan: twórca treści do gier walki, ambasador i komentator.

GUILTY GEAR -STRIVE- ukaże się 11 czerwca 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Osoby, które zamówią w przedsprzedaży edycje Deluxe i Ultimate, otrzymają wczesny dostęp od 8 czerwca 2021 r.

Więcej informacji na temat tego i wszystkich innych tytułów od BANDAI NAMCO Entertainment można znaleźć tutaj: https://de.bandainamcoent.eu/

ZAP-Hosting Serwer gier i hosting

Andre wiedźma

Szalona osoba w zespole może/powinna przetestować wszystko, co nadejdzie, nawet jeśli jest to wspaniała przygoda z końmi Barbie (którą również uwielbia testować). Gdyby urodził się wcześniej, jego poczucie humoru byłoby w filmie Monty Pythona. Ponadto, jako prawdziwy Bawarczyk, absolutnie nie myśli o niczym z zimnych napojów.

READ  Policja pilnie ostrzega przed nowymi oszustwami