SV Sandhausen przegapił zwycięstwo nad FCK

2. Sporty
  3. SV Sandhausena

kreatura:

z: Marco Buselmann, Niels Wallenschlager

Cztery gole, bez zwycięzcy! Po mocnej wymianie ciosów 1.FC Kaiserslautern i SV Sandhausen rozstali się remisowo. Tak wyglądał mecz na Betze:

• 2. Bundesliga Piątek: Nie ma zwycięzcy pomiędzy 1. Kaiserslautern i SV Sandhausen.
  • FCK vs Sandhausen – Końcowy wynik: 2:2 (1:1).
  • Kutucu (8) i Evina (80) spotykają się dla SVS – głosy FCK przeciwko SV Sandhausen.

Podobnie jak w pierwszym meczu, nie ma zwycięzcy pomiędzy 1. FC Kaiserslautern a SV Sandhausen. W piątek wieczorem (10 marca) drogi obu klubów rozeszły się na Fritz-Walter-Stadion 2-2 (1-1). Emocjonujący mecz od samego początku oglądało w Pitzenbergu 39 779 widzów.

bardzo 1. FC Kaiserslautern – SV Sandhausen 2:2 (1:1)
1 FC Kaiserslautern Spahic – Tomiak, K. Kraus, Bormuth – J. Zimmer, Ritter, Zuck, Durm, Hercher (69. Redondo) – Boyd (69. Lobinger), Hanslik (80. Zolinski)
SV Sandhausena Drois – Dekmir, Hun, Domich, Okorogi – De Kinsumbi, Zinja, Kinsumbi (Evina 65), Al Sowein (Al Zin 86), Kotogo (Mahlam 65) – Polkrab (Gedewy 65)
portale 0:1 Kutucu (8), 1:1 Tomiak (35), 2:1 Kraus (76/HE.), 2:2 Evina (80)
rządzić Dr Max Burda (Berlin)
widzowie 39779

Thriller Betze: SV Sandhausen przegapił zwycięstwo z FCK

SVS świetnie wystartował: po świetnym solowym występie, Ahmet Kotoko (ósmy), który po raz pierwszy w wyjściowym składzie pod wodzą Tomasa Urala wystartował, szybko zdobył bramkę. FCK wchodzi do gry w miarę postępu gry i remisów. Boris Tomiac (35) kibicuje kibicom Lutern. Gospodarze na początku muszą się martwić, bo informuje asystent wideo, ale w końcu sędzia Dr. Max Borda w swojej decyzji i daje bramkę.

Druga połowa była spokojna – do 74. minuty: zgodnie z dowodami wideo, piłka ręką zmiennika Hammadi El Ghedoui została ukarana. Kevin Krause zamienia rzut karny na 2:1. Goście z Hardtwald nie byli w najmniejszym stopniu zszokowani. Frank Ivina, który również grał jako rezerwowy, po rzucie rożnym podwyższył na 2:2, również końcowy wynik.

READ  Borussia Mönchengladbach: Tak planuje Gerardo Siouane z talentem! | Sporty

Remis pomiędzy 1. FC Kaiserslautern i SV Sandhausen – Reading Bar

Teraz to koniec! Nie ma zwycięzcy pomiędzy 1. FC Kaiserslautern a Sandhausen – końcowy wynik 2:2.

90 + 1 min: Rzut rożny Okoroji Kinsombi głową nad bramką.

90 minut: zwrócone cztery minuty.

88 minutLutern chce trzeciego gola.

85 minut: Rzut wolny Okurugiego ląduje w ramionach Spahica.

Minuta 80: Natychmiastowa rekompensata! Evina uderza głową z kąta.

79 minut: Czy Sandhausen jeszcze tu wróci?

76 min: Krause rusza – i odwraca się!

74 minuty: Sędzia Borda wskazuje na punkt – Kara dla FCK!

73 minutyPiłka trafia do Ghadawiego z rzutu rożnego. Scena jest sprawdzona.

70 minutRównież: zamiany Lautern: Lobinger i Redondo są nowi w Boyd i Hercher.

69 minutObie drużyny są obecnie niegroźne w ataku.

65 minut: Potrójna zmiana w SVS, gdzie Ghodoui, Ifina i Mhamlam zastąpili Polkraba, Kotoko i Kinsumbi.

62 minuty: 39 779 widzów w Pitzenburgu dzisiaj.

60 minut: Ostrzeżenie Kutucu za faul taktyczny.

56 minutLutern teraz przyspiesza i zostawia piłkę Sandhausenowi.

54 minuty: Corner Okoroji odpycha Spahica.

49 minutNiski strzał Boyda jest niecelny, co pozwala Drewesowi przyszpilić piłkę.

48 minut: Kąt Zucka nie stanowi zagrożenia.

46 minut: Na naszej drodze nie było żadnych zmian po obu stronach.

Gorący mecz pomiędzy 1. FC Kaiserslautern a SV Sandhausen – tak minęła pierwsza połowa

Gorąca pierwsza połowa zakończyła się w Betzenbergu. Sandhausen zaczął lepiej i objął prowadzenie przy pierwszej okazji przez Kotoko (8. miejsce). FCK potrzebowało pół godziny, aby wejść do gry i udało się wyrównać po ponaglaniu Tomiaka (35). Jednak cel jest kontrowersyjny, ponieważ Hirscher miał rację, strzelając do Drewesa. Skontaktujemy się z Tobą natychmiast.

45 + czwarta minDrewes może skierować nogą rzut rożny nad bramką.

45 minut: zwrócone cztery minuty.

43 minuty: jak teraz wchodzić w interakcje z SVS?

38 minutPo kilkuminutowej weryfikacji sędzia Borda w końcu uznał gola.

37 minut: Trafienie zostanie ponownie sprawdzone, ponieważ jeden z zawodowców FCK miał rację podczas strzelania w terenie.

35 minut: Makijaż! Drewes najpierw rzucił szeroko dośrodkowanie Zuke, ale Tomiak szybko trafił do domu.

31 minut: największa szansa FCK! Dośrodkowanie Hirschera pada na Zooka, którego strzał zostaje odbity i trafia w poprzeczkę.

30 minut: Domic wybija piłkę z rzutu wolnego dopiero przy drugiej próbie – nie bez ryzyka.

27 minut: Rzut wolny od Okoroji ląduje w kontakcie.

21 minut: Scena jest ponownie sprawdzana, ale w końcu jest kontynuowana bez kary.

20 minut: Al-Swain uderza Krause’a w polu karnym, a on próbuje je oczyścić, ale mecz toczy się dalej.

18 minutFCK nie może znaleźć luki w ataku, Sandhausen jest w tej chwili na dobrej pozycji.

15 minut: długie dośrodkowanie do Boyda usuwa Domica.

10 minut: niebezpieczny! Główka Kutucu jest tuż nad bramką.

8 min: Sandhausen obejmuje prowadzenie przy pierwszej okazji! Kutucu przeważa nad Bormuthem i lekko się ślizga podczas strzelania, tak że piłka ląduje w lewym dolnym rogu.

7 minut: Hirscher wysyła rycerza, którego krzyż kończy się ramionami derwisza.

5 minut: do pierwszych minut między dwoma zespołami.

druga minuta: Ostre dośrodkowanie Zucka jest trochę niecelne dla Boyda.

1 minuta: Chodźmy do Betzenberga, FCK ma rozmach.

1. FC Kaiserslautern vs SV Sandhausen w żywym składzie

17:45: lista drużyn tutaj! W SV Sandhausen nastąpiły dwie zmiany w porównaniu z remisem 1:1 z Holstein Kiel: Domic i Kotoko zastępują Jirova i Gandę (żaden w składzie). Trener FCK Dirk Schuster dokonał pięciu zmian po porażce 2:0 w Magdeburgu: Spahic, Bourmouth, Hanslik, Hirscher i Zimmer grali z Lothem, Raabem, Neuesem, Clementem (żaden z nich nie był w składzie) i Zolinskim (Bank).

Skład 1. FC Kaiserslautern: Spahic – Tomiak, K. Kraus, Bormuth – J. Zimmer, Ritter, Zuck, Durm, Hercher – Boyd, Hanslik

Skład SV Sandhausen: Drewes – Diekmeier, Höhn, Dumic, Okoroji – D. Kinsombi, Zenga, C. Kinsombi, Esswein, Kutucu – Pulkrab

1. Kaiserslautern FC SV Sandhausen otrzymuje pierwszą informację na taśmie na żywo

Pierwszy raport: Pokaz Floodlight Betzenberga! W piątek wieczorem 1. FC Kaiserslautern podejmie SV Sandhausen na Fritz-Walter-Stadion. – Wiemy, jak wybuchowe jest to spotkanie. Obie drużyny potrzebują punktów. To będzie bardzo ciekawe spotkanie – powiedział trener Sandhausen Thomas Ural, który do meczu ze swoją drużyną przystąpił od przedostatniego miejsca w tabeli. Pierwszy mecz w Hardtwald zakończył się bezbramkowy.

FCK ma wielkie osobiste zmartwienia przed meczem u siebie. W związku z falą zachorowań wielu zawodnikom grozi absencja. Trener FCK Dirk Schuster nie wymienił nazwisk. „Nie chcę ułatwiać przeciwnikowi i wolałbym o tym milczeć” – powiedział Schuster. FCK vs SV Sandhausen będzie transmitowane na żywo na Sky. Mecz będzie sędziował dr. Maxa Bordy w Berlinie. (mab) Uwaga dotycząca przejrzystości: HEIDELBERG24 jest partnerem medialnym SV Sandhausen 1916 eV