Connect with us

Tech

Gracz na początku sezonu oferuje prezent od swojej żony i pyta społeczność o to, jak się ożenił

Published

on

Gracz na początku sezonu oferuje prezent od swojej żony i pyta społeczność o to, jak się ożenił

4. sezon Diablo 4 rozpoczął się 14 maja i gracze przygotowywali się do niego na różne sposoby. Gracz daje swój prezent w ramach przygotowań do „wielkiego dnia” na Reddicie i otrzymuje emocje, ale także zabawne pytania.

Gracze Diablo 4 mogą przygotować się na rozpoczęcie nowego sezonu na różne sposoby. Niektórzy zebrali ostatnie ołtarze Lilith na mapie, podczas gdy inni próbowali zabezpieczyć sekretny tytuł sezonowy.

Na Reddicie gracz pochwalił się pudełkiem prezentowym, które otrzymał od żony w ramach przygotowań do rozpoczęcia sezonu. Udało mu się więc skrócić czas oczekiwania, który okazał się nieco dłuższy, niż niektórzy planowali.

Sezon 4 wywrócił Diablo 4 do góry nogami. W filmie masz krótki pomysł:

Diablo 4: The Boss wyjaśnia sezon 4 w 60 sekund

Więcej filmów

automatyczny start

Co było w prezencie? Na Reddicie Użytkownik „Sandraptor” prezentuje prezent, który otrzymał na początek nowego sezonu w Diablo 4. „Moja żona dała mi na ten wielki dzień pudełko gadżetów (jest najlepsza)” – napisał w podpisie postu.

Czytelna część karty, która wygląda na część prezentu, głosi:

Cześć! Szczęśliwego Dnia Diablo! W tym pudełku znajdziesz trochę gadżetów. Pudełko nie obejmuje wybranego przez Państwa lunchu z okazji tego dnia. Zwróć także uwagę na małe wiadomości na wszystkich częściach pudełka z przekąskami z okazji Diablo Day.

Polecane treści redakcyjne

W tym momencie znajdziesz zewnętrzną treść z Reddita, która uzupełnia artykuł.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Dane osobowe mogą być przekazywane do platform podmiotów zewnętrznych. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

„Jakie przyrostki miał pierścionek zaręczynowy?”

Jak reaguje społeczność? Komentarz z największą liczbą głosów pochodzi od „thereal_pizzaguy”. on pisze Na Reddicie: „To bardzo miłe. Czy twoja żona jest w ogóle samotna?”

„achipinthesugar” – pisze. Na Reddicie: „Proszę o link do budowania małżeństwa.” „Mud_Landry” – pyta. Na Reddicie„Jakie naklejki umieściłeś na jej pierścionku zaręczynowym? Wygląda na to, że skończyłeś wychowywać żonę”. W jednym Komentarz na Reddicie Scout zauważa: „Uważam, że Uber jest wyjątkowy w prawdziwym życiu. To dobrze!”

W komentarzu ktoś wspomniał, że ciasteczka „nie były całkowicie upieczone”. Pisze o tym Sandraptor Na Reddicie: „Na etykiecie na ciasteczkach jest napisane, że robi je, kiedy tylko mam na to ochotę. Wspaniałą rzeczą jest to, że zrobiła dokładnie to samo podczas premiery w zeszłym roku. Jestem szczęściarzem”.

Innym graczom, takim jak użytkownik Reddita, nie było łatwo cieszyć się Diablo 4. Musieli dobrze się przygotować i dobrze zaplanować swoje działania – ale w tym przypadku nie ze słodyczami.

Kiedy wypuszczono Diablo 4, jeden z użytkowników poprosił sztuczną inteligencję o pomoc, aby przekonać żonę, że będzie mógł zagrać w grę w dniu premiery. Odpowiedź, którą otrzymał, jest całkiem niezła. Ale społeczeństwo zajmuje się także zupełnie innym aspektem.

READ  Kup PS5 i PS5 Slim 23 kwietnia: najlepsze oferty dzisiejszego dnia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Juniper: 225 luk w zabezpieczeniach bezpiecznych analiz

Published

on

Juniper: 225 luk w zabezpieczeniach bezpiecznych analiz

Administratorzy korzystający z Juniper Networks Secure Analytics powinni jak najszybciej pobrać i zastosować dostępną aktualizację. Najwyższy poziom ważności załatanych luk uznawany jest za „krytyczny”, a Juniper uzyskał wynik CVSS na poziomie 9,8. Secure Analytics to tzw. SIEM, czyli program służący do monitorowania bezpieczeństwa (sieci) i zarządzania wszelkimi niezbędnymi reakcjami na zdarzenia.

reklama

W jednym Informacja dotycząca bezpieczeństwa zawiera listę programistów firmy Juniper Zamknięte luki. Lista podzielona jest na dwie części i zawiera 225 wpisów. Niektóre wpisy CVE wskazują, że używane są bardzo przestarzałe komponenty. Pierwszy wpis na liście odnosi się do luki z 2007 roku. Dotyka modułu przetwarzania archiwum tar w Pythonie, o umiarkowanym poziomie ważności. Istnieje jednak również kilka istniejących wpisów CVE z tego roku.

Jak zgłosili programiści, luki dotyczą wszystkich wersji Juniper Secure Analytics wcześniejszych niż 7.5.0 UP8 i 7.5.0 UP8 IF02. Aby skorygować błędy związane z bezpieczeństwem, należy zainstalować aktualizację do wersji 7.5.0 UP8 IF03 lub nowszej.

Aktualizacja oprogramowania musi być dostępna Sekcja pobierania portalu wsparcia Juniper Być dostępnym. Nie ma żadnych obejść, napisała firma Juniper w ogłoszeniu dotyczącym bezpieczeństwa — tymczasowych, zrozumiałych środków zaradczych przeciwko lukom 225 nie można skonfigurować ręcznie.

Ostatni raz firma Juniper Networks opublikowała mnóstwo powiadomień dotyczących bezpieczeństwa w styczniu. W tym czasie wydano 27 ostrzeżeń dotyczących luk w zabezpieczeniach, niektórych krytycznych, w systemach operacyjnych Junos, Junos OS Evolved i kilku urządzeniach producenta.

Ponadto w styczniu za około 14 miliardów dolarów przejęto dostawcę sprzętu sieciowego Hewlett Packard Enterprise (HPE). Oczywistym celem jest zdetronizowanie Cisco jako lidera rynku.


(twoja krew)

READ  Kup PS5 i PS5 Slim 23 kwietnia: najlepsze oferty dzisiejszego dnia

Continue Reading

Tech

Nowy tryb gry działa na nerwy graczy

Published

on

Nowy tryb gry działa na nerwy graczy

Z nowym Załaduj ponownie tryb gry, szybszej gry konkurencyjnej niż oryginalne Battle Royale, i w związku z obecnym trzecim sezonem Fortnite, Epic Games chce ponownie zainspirować więcej graczy, a projekt z pewnością można jak dotąd określić jako sukces. Specjalnie dla wcześniej słabego Rozdziału 5 Sezonu 3, który skupiał się na rozgrywce samochodowej, Fortnite Reload z nową mapą i rozpoznawalną bronią jest przynajmniej jak dotąd długo oczekiwanym odkupieniem.
źródło: Epickie gry

ramiona
źródło: Epickie gryKrótko po uruchomieniu Fortnite Reload w nowym trybie bawiło się jednocześnie ponad milion graczy. Oznaczało to, że jednocześnie w grze uczestniczyło więcej graczy, niż w jakimkolwiek innym trybie oferowanym przez Fortnite. Oto popularne „nowe” zestawy broni dla Fortnite Reload:

 • pistolet
 • Pistolet dźwigniowy
 • Karabin taktyczny
 • Ciężka broń (OG)
 • Taktyczny karabin maszynowy
 • Powtarzalny karabin snajperski
 • Ciężki karabin szturmowy
 • Karabin piechoty
 • Wyrzutnia rakiet
 • Chwytak

Epic Games opisuje nowy tryb gry w języku oficjalnym reklama Aktualizacja Fortnite w następujący sposób:

W tym zespołowym eksperymencie agresywne działania mogą się opłacić, gdy w następnej chwili nastąpi automatyczny restart.

Jeśli jednak reszta drużyny została już załatwiona, pozostały członek drużyny musi stanąć na nogi, bo od nich zależy przetrwanie całej drużyny! Tak to działa:

================================================== ================================================ == ======

 • Jeśli gracz zostanie wyeliminowany, rozpoczyna się jego osobisty licznik ponownego uruchomienia. Kiedy skończy się czas, gracz może uruchomić się ponownie!
 • Liczniki powtórek początkowo trwają 30 sekund i wydłużają się do 40 sekund w dalszej części meczu.
 • Członkowie drużyny, którzy są nadal aktywni w meczu, mogą skrócić czas powtórki o 2 sekundy, zestrzeliwując wroga, o 4 sekundy, eliminując wroga i 10 sekund, całkowicie niszcząc drużynę wroga.
 • Gracze, którzy ulegną upadkowi, mogą natychmiast rozpocząć odliczanie czasu ponownego uruchomienia, zamiast czekać na zmartwychwstanie.
 • Po zakończeniu meczu nie będzie już wznowień, więc powaleni członkowie drużyny nie będą mogli wrócić.

================================================== ================================================ == ======

-Epickie gry-

Dostępne są także nowe nagrody za przeładowanie, takie jak lotnia „The Restart Parachute”, dostępna za epickie zwycięstwo, „Cyfrowa walka z dronami”, malowanie „Pool Dice” i plecak „Bananowa kąpiel”.Nagrody
źródło: Epickie gry

Nagrody
źródło: Epickie gryAby móc zagrać w nowym trybie, Fortnite musi zostać zaktualizowany do najnowszej wersji 32.20, która między innymi wprowadza do gry także nowe cyfrowe koncerty amerykańskiego metalowego zespołu Metallica.

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: