Connect with us

sport

Zdenerwowany Julian Nagelsmann znajduje jasne słowa dla gwiazdy Bayernu Monachium

Published

on

Mimo wielu okazji Bayern Monachium musiał przyznać się do porażki 1:2 na początku drugiej połowy.Zdjęcie: Imago Images/Colbert Press/Christian Colbert

Rekordowy mistrz FC dotknięty wieloma niepowodzeniami Corony Bayern Monachium Druga połowa ligi niemieckiej rozpoczęła się od porażki z Mönchengladbach. Supergwiazdy z Monachium czekały na pokonanie Colts w trzech meczach rywalizacji. Liderzy ligi musieli się jednak wycofać, przegrywając 1:2 w piątek wieczorem na zaśnieżonej arenie piłkarskiej w Monachium.

Trener Bayernu Julian Nagelsmann był zdenerwowany po meczu: „Właściwie byliśmy bliżej zwycięstwa niż Gladbach”.

Nagelsmann wyraźnie podaje w Süle

Był szczególnie sfrustrowany bramką, która doprowadziła do wyrównania i skrytykował defensywę swojej drużyny. – To było niesamowicie słabe dośrodkowanie, które możemy bardzo łatwo obronić. Ale najpierw idziemy tam z piętą, a potem nie dostajemy piłki.

Bez podania konkretnego nazwiska, krytyka mogła być skierowana pod adresem niedawno chorego środkowego obrońcy Niklasa Sule.

Niklas Sule musiał znaleźć się pod ostrzałem po meczu z Gladbachem.

Niklas Sule musiał znaleźć się pod ostrzałem po meczu z Gladbachem.Zdjęcie: Imago Images/Colbert Press/Christian Colbert

To była brama, która „Nigdy nie powinniśmy upaść, co możemy łatwo obronić, jeśli nie spróbujemy z motyką, ale zagramy piłkę poważnie”Trener powiedział po drugiej stronie ulicy „Sport 1” Zapowiedział, że w sobotę zbada sprawę ze swoim obrońcą.

„Piłka nożna różni się od bieżni”

Joshua Kimmich świętował swój powrót na boisko dziewięć tygodni po zarażeniu koronawirusem na początku drugiej połowy – ale na prawym obronie.

„Widział w ciągu ostatnich 20 minut, że w zbiorniku nie ma już soku” – powiedział Nagelsmann. „Nie możesz oczekiwać, że będzie biegał w górę iw dół przez 90 minut, nawet jeśli ma dobre wartości. piłka nożna To coś innego niż bieżnia czy bieganie po lesie”.

READ  Eintracht Frankfurt: Oliver Glasner sprowadza swoich dawnych towarzyszy – a to stwarza ryzyko

Bayern Monachium sieje gniew na niemiecką ligę

Dyrektor sportowy Gladbach Max Eber ujawnił w środę, że monachijska drużyna chce odwołać mecz z Adi Hütter ze względu na dużą liczbę przypadków korony.

Również premier Bawarii Marcus Soder Wcześniej przemawiał za odrzuceniem: „Zobaczymy, że z innymi zespołami może być tak samo. Dlatego byłoby lepiej, gdyby zostało przełożone”, Polityk CSU powiedział na zdjęciu Telewizja.

Premier Bawarii oszacował, że mecz się odbędzie "Nieuczciwe konkurowanie" Jeden.

Premier Bawarii wcześniej ocenił mecz jako „nieuczciwy wobec konkurencji”.Zdjęcie: www.imago-images.de / Frank Hoermann / SVEN SIMON

Ale na próżno: mimo prośby o przeniesienie dyrektora sportowego Hasana Salihamidzicia, Niech Bundesliga zrobi mecz. Thomas Muller powiedział po bankructwie ich trzeciego sezonu Bayern.

Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy sezonu w DAZN dyrektor generalny Oliver Kahn przyznał: „Dzisiaj akceptujemy prawa Bundesligi”.

„Zwolnienie zawodników z powodu choroby” reguluje regulamin meczu Bundesligi. Tam jest napisane:

Zgłoszenie nie może zostać rozpatrzone pozytywnie, jeśli w licencjonowanym zespole jest więcej niż 15 licencjonowanych graczy i/lub amatorów/kontraktowych graczy.

Bawaria spełniła te wymagania. Jednak życzył Kahnowi z DFL, „Aby przyjrzeć się bliżej tym przepisom, a następnie ponownie je przejrzeć. Przepisy zostały sporządzone w czasie, gdy Corona jeszcze nie istniała”.

(abd)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Piłka ręczna EM: Reprezentacja Niemiec w piłce ręcznej wycofała się ze stołu po spotkaniu kryzysowym

Published

on

„Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone dyskusje z zawodnikami, delegatami, przedstawicielami HBL i EHF. Doszliśmy do wniosku, że możemy wziąć na siebie odpowiedzialność za pozostanie w turnieju. Mamy wielki szacunek dla wszystkich członków delegacji” – powiedział Mark Schober, dyrektor generalny DHB. Wieczorna wirtualna wycieczka po mediach.

Dyrektor sportowy DHB, Axel Kroemer, mówił o „bardzo skomplikowanej” decyzji. Stutzky przybył do siedziby niemieckiej drużyny w Bratysławie w środowy wieczór. Schmidt i Reichmann są oczekiwani w stolicy Słowacji w czwartek rano – jeśli test PCR będzie negatywny, trio może rozpocząć rundę główną z mistrzami Europy w Hiszpanii w czwartek (18.00). Liveticker) Stań na tablicy. Jednak DHB złożyło oficjalną prośbę do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF), aby przesunąć mecz z broniącym tytułu na inny dzień.

Po południu w niemieckiej drużynie trenera narodowego Alfreda Geslasona doszło do trzech kolejnych pozytywnych wyników, obecnie dotyczy to łącznie dwunastu piłkarzy reprezentacji. Nowymi przypadkami wirusa byli obrońca Sebastian Heymann, najlepszy do tej pory strzelec DHB Christoph Steinert (17 goli) i Gabriel Mebeng po raz pierwszy w turnieju. Ponadto kontuzjowany został niewymieniony z imienia członek zespołu kariery.

w

Niemcy przeciwstawiają się chaosowi Corony: DHB gwarantuje zwycięstwo grupy

Wczoraj o 18:33

Kapitan DHB Johannes Gulla powiedział: „Rozmawialiśmy w zespole o tym, jak możemy kontynuować i ukończyć mistrzostwo. To jest nasz wyraźny cel, wszystko inne nie było naszym problemem. Nawet gdybyśmy wszyscy byli na odległość – rzadko doświadczałem takiej spójności tak jak w ciągu ostatnich kilku dni.”

11 z 17 graczy pierwotnie nominowanych do Mistrzostw Europy odpadło – plus Hendrik Wagner, który później został powołany. Ze względu na poprzednie nominacje, obecnie w Bratysławie jest łącznie 26 graczy DHB. Obecnie 13 z nich pracuje nad meczem z Hiszpanią i wszyscy są na kwarantannie.

Możesz być zainteresowanym także tym: Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej: Niemcy – Hiszpania na żywo w telewizji, transmisja na żywo i pasek na żywo

(SID)

Webber o wybuchu epidemii Corona: „Wielkie bzdury”

w

Mistrzostwa w piłce ręcznej na żywo w telewizji, transmisji na żywo i wideo na żywo w Eurosporcie

14.01.2022 o 21:37

w

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej: Niemcy – Hiszpania na żywo w telewizji, transmisja na żywo i pasek na żywo

6 godzin temu

READ  Hermann Gerland jego cytaty, metody i czynniki sukcesu
Continue Reading

sport

Piłka ręczna EM: Kolejne przypadki Corony w reprezentacji Niemiec – podobno trzech graczy zostało kontuzjowanych na polu obrony

Published

on

Dzień przed klasycznym meczem piłki ręcznej z Hiszpanią Omicron ponownie został bezwzględnie pokonany. Podczas treningów wolontariuszy w Bratysławie trenerowi reprezentacji Alfredowi Jeslasonowi pozostała już tylko drużyna, a nieco później doszło do jej wycieku: co najmniej trzech innych zawodników zostało zarażonych Coroną – sytuacja zawodowa drużyny DHB przybiera dramatyczne zwroty przed startem głównego turnieju. rola Mistrzostw Europy.

Zgodnie z pasującymi informacjami otrzymanymi odnieboA „SID” to pozytywne przypadki Christopha Steinerta, Gabriela Mpengo i Sebastiana Heymanna – w ten sposób zwiększając liczbę niemieckich graczy objętych kwarantanną do dwunastu. Ron Dehmke z Kilonii, który awansował na najwyższy poziom, również nie trafił na trening. Obrońca tytułu nie zgłosił się nawet do Spain Now za jakiekolwiek niepowodzenia, a wszystko sprowadza się do nierównego pojedynku z faworytami turnieju w czwartek (18:00 na żywo).

Jeslason już przed nadchodzącymi wiadomościami z Omikronu opisał „całkowicie absurdalną sytuację” w Bratysławie. „To najbardziej ekscytująca pora dnia, czekając na wyniki testu Covida” – powiedział Islandczyk. Chęć posiadania krakersów w rundzie głównej jest tak samo wielka, jak strach przed większą liczbą przypadków Corony. I nie odeszli.

w

Niemcy przeciwstawiają się chaosowi Corony: DHB gwarantuje zwycięstwo grupy

21 godzin temu

Poprzednie występy zaostrzyły apetyt na więcej – i dały graczom szerokie piersi w walce o półfinały. „Mamy teraz cztery finały, które wygraliśmy perfekcyjnie”, powiedział szybko startujący turniej Steinert. „Jeśli możemy to zrobić, wiele jest możliwych”. Teraz 11 z 17 nominowanych graczy – plus kandydat Hendrik Wagner – odpada.

Niemcy są „wielkim słabszym” nawet bez dziesiątek kontuzji

Pomimo złych wiadomości z ostatnich kilku dni, Jeslason był „optymistyczny co do naszej zdolności do radzenia sobie z sytuacjami z zespołem”. Wystąpienie przeciwko Polsce (30:23) dodało mu pewności siebie. Ale rywale stają się coraz więksi i dzieje się to szybko po sobie i tylko dwie pierwsze drużyny z grupy szóstej kwalifikują się do meczów medalowych w Budapeszcie. Norwegia czeka już na piątek (20:30 w transmisji na żywo).

READ  Eintracht Frankfurt: Oliver Glasner sprowadza swoich dawnych towarzyszy – a to stwarza ryzyko

W domu coraz więcej widzów ogląda występy na żywo mocno przebojowej selekcji Niemieckiego Związku Piłki Ręcznej. Ponad pięć milionów widzów obejrzało rundę eliminacyjną z Polską, najlepszy do tej pory występ w mistrzostwach Niemiec. Teraz nie tylko weteran Jeslason czeka na „najsilniejszego przeciwnika na papierze iw rzeczywistości”. Nawet bez dziesiątek kontuzji jego drużyna byłaby „rażąco słabsza”.

Ale oznaki pogorszyły się od środowego popołudnia. Zachowanie zdrowia ma ogromne korzyści. „Widzimy w sobie i innych zespołach, że to zdecydowanie czynnik. Zespoły, które nie mają przypadków, mają większe szanse, to zdecydowanie prawda” – powiedział Paul Drucks.

Możesz być zainteresowanym także tym: Radość Jeslasona po zwycięstwie nad Polską: „Zdecydowanie najlepszy występ”

(SID)

Webber o wybuchu epidemii Corona: „Wielkie bzdury”

w

Kurczak martwi się EM po przypadkach korony: „na ostrzu noża”

1 dzień temu

w

Webber o wybuchu epidemii Corona: „Wielkie bzdury”

5 godzin temu

Continue Reading

sport

Gwiazda Bayernu musi biec – albo odejść

Published

on

Przyszłość Roberta Lewandowskiego: To bardzo ważne pytanie w Bayernie Monachium. Czy to zostaje, czy to idzie? Wydaje się, że sprawy powoli nabierają tempa – do lata powinno być jasne.

Wprowadzać się Bayern Monachium Decyzja o przyszłości Torjäger Robert Lewandowski bliższy? Według raportu „Sport Bild”, prawdopodobnie spadnie to najpóźniej do lata – i albo Lewandowski przedłuży (kontrakt do 2023 roku), albo zostanie sprzedany.

W drugiej połowie sezonu należy przeprowadzić więcej rozmów między klubem a zarządem piłkarzy. Priorytet Bayernu wydaje się jasny: światowej klasy piłkarz z pewnością musi awansować, ale nie za wszelką cenę. Wydaje się, że istnieją dwa modele: przedłużenie umowy o rok przy tej samej pensji (około 24 mln euro). Albo przedłużenie o dwa lata, ale z obniżką pensji.

Haaland wciąż jest dyskutowany jako alternatywa

Jeśli negocjacje się nie powiodą, Bayern może latem otrzymać kolejną wysoką pensję dla 33-letniego Lewandowskiego. Mówi się o około 50 milionach euro. Strzelec pozostaje niewzruszony pytaniem o przyszłość, czyniąc cele takie jak linia montażowa. A także spekulacje dotyczące transferu z Bayernu Monachium Erling Haaland Elektroda reaguje spokojnie.

„To dla mnie bardzo normalne” – powiedział. Nie oczekuje niczego innego i potrafi też „rozumieć obie strony”. może haaland? Borussii Dortmund Twierdzi się, że za opłatą 75 milionów euro na początku tego lata jest zwolniony z umowy, która obowiązuje do 2024 roku.

READ  Zamiast Vagnoman & Dorsch zabiera ze sobą Kuntza Ache & Schlotterbecka
Continue Reading

Trending