Connect with us

Tech

Wydania, ceny i bonusy na PS4 i PS5

Published

on

 1. Strona główna
 2. życie
 3. Zabawki

kreatura:

do: Janic Buick

Potwierdzone wydanie God of War Ragnarok. Tutaj dowiesz się, gdzie możesz zamówić grę w przedsprzedaży, jaka cena jest należna i jakie są dostępne wersje.

Santa Monica, Kalifornia – God of War Ragnarok wydany przez Sony PS4 i PS5 są wreszcie oficjalne, a fani zaczynają drżeć: kiedy można kupić grę? A jakie są wersje? Oferty Ingame.de od IPPEN.MEDIA Wszystkie wersje możesz zamówić w przedsprzedaży w God of War Ragnarök i ujawnić nagrody, które otrzymasz.

Zamów God of War Ragnarök w przedsprzedaży: te edycje są dostępne

Jakie są wersje i ile kosztują? Jeśli chcesz zamówić w przedsprzedaży God of War Ragnarök, masz do wyboru cztery różne wersje. Dostępna jest edycja standardowa, premierowa, cyfrowa edycja deluxe, edycja kolekcjonerska i edycja Jötnar. Poniżej możesz zobaczyć, co znajduje się w poszczególnych wersjach. Ceny emisji nie zostały ogłoszone.

God of War Ragnarök jest już dostępny w przedsprzedaży na PS4 i PS5 © Sony (Montage)

Kiedy można zamówić w przedsprzedaży? Sprzedaż gry jeszcze się nie rozpoczęła. Fani mogą oglądać God of War Ragnarok z 15 lipca 2022 r Zamów w przedsprzedaży o 10 rano. Po rozpoczęciu przedsprzedaży, oto wszystkie ważne linki dla największych sprzedawców detalicznych, w których możesz zamówić w przedsprzedaży nowego God of War.

Czy istnieje dodatkowa zawartość, jeśli zamówię w przedsprzedaży? Bez względu na to, którą wersję God of War Ragnarök zdecydujesz się zamówić w przedsprzedaży, jest mnóstwo dodatkowej zawartości. Wersja startowa jest najtańszą wersją, ale są też drobiazgi do zamówienia w przedsprzedaży. Są one jednak dostępne tylko do Uwolnij God of War Ragnarok Do dyspozycji.

Zamów w przedsprzedaży God of War Ragnarök: Przebłysk całej zawartości PS4 i PS5

To jest w wersji standardowej: Standardowa edycja God of War Ragnarök zawiera tylko zwykłą grę. Zdobądź God of War Ragnarok na PS4 lub PS5, ale poza tym nie otrzymasz dodatkowej zawartości. Aby otrzymać edycję standardową, musisz zamówić w przedsprzedaży edycję startową God of War Ragnarok. W cenie 10 euro standardowa wersja Play Station 4 Uaktualnij do konsoli PS5.

READ  Najmocniejszy e-rower w historii: czy ktoś tutaj zamówił 3500 watów?

To jest w wersji startowej: Jeśli zamówisz w przedsprzedaży grę God of War Ragnarok Standard Edition, otrzymasz grę na wybraną platformę (PS4 lub PS5). Otrzymasz również dwa elementy zawartości cyfrowej, tarczę dla Kratosa i jedną dla Atreusa.

 • Tarcza śnieżna Kratos Ryzen
 • Atreus Risen Snow Tonic (Kosmetyki)
Wersja startowa God of War Ragnarok
Premierowa edycja God of War Ragnarok © Sony

Co zawiera Cyfrowa Edycja Deluxe: W cyfrowej edycji deluxe otrzymujesz dużo treści cyfrowych. Obie wersje – na PS4 i PS5 – są również wymienione tutaj. Więc jeśli kiedykolwiek zmienisz konsolę, nie musisz nic płacić, aby ulepszyć grę. Oto wszystkie nagrody za zamówienie w przedsprzedaży cyfrowej edycji deluxe God of War Ragnarok:

 • God of War Ragnarok na PlayStation 4 i PlayStation 5
 • Zbroja Kratosa Darkdale **
 • Atreus Darkdale Strój (Kosmetyki)**
 • Rękojeści ostrzy Darkdale do chaosu ostrzy **
 • Topór na pięść Darkdale do topora Lewiatana**
 • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa God of War Ragnarok
 • Cyfrowa książka z grafikami Dark Horse Mini
 • awatar grupy
 • Motyw Playstation 4
God of War Ragnarok Edycja Deluxe
God of War Ragnarok Digital Deluxe Edition © Sony

Co zawiera edycja kolekcjonerska: Teraz dla dużej ryby. W Edycji Kolekcjonerskiej zapaleni fani mogą spodziewać się całej masy świetnej zawartości. Możesz między innymi skompletować zestaw rzeźb, jeśli kupiłeś już edycję kolekcjonerską God of War (2018). Oto, co fani otrzymują, zamawiając w przedsprzedaży edycję kolekcjonerską God of War Ragnarok:

 • Wydrukowany kod do gry God of War Ragnarök na PlayStation 4 i PlayStation 5 *
 • Gablota Steelbook (nie zawiera dysków) – Gablota The God of War Ragnarök Steelbook zawiera niedźwiedzia i wilka.
 • 2-calowe rzeźby Vanir Twins – W tym samym stylu, co rzeźby z drewna Atreus dla braci Huldra z God of War (2018), edycja kolekcjonerska God of War Ragnarök uzupełnia kolekcję rzeźb Vanir Twins.
 • Krasnoludzki Zestaw Kości – Ten zestaw zawiera zestaw kości z wysokiej jakości wykończeniem drewnopodobnym w woreczku z symbolem Yggdrasil na zewnątrz.
 • 16″ Mjölnir Replica – Dokładna replika broni Thor z God of War Ragnarok.
 • treści cyfrowe

  Zbroja Kratosa Darkdale **

  Atreus Darkdale Strój (Kosmetyki)**

  Rękojeści ostrzy Darkdale do chaosu ostrzy **

  Topór na pięść Darkdale do topora Lewiatana**

  Cyfrowa ścieżka dźwiękowa God of War Ragnarok

  Cyfrowa książka z grafikami Dark Horse Mini

  awatar grupy

  Motyw Playstation 4
READ  Zdjęcie profilowe, status i grupy czatu: WhatsApp z nowymi opcjami prywatności
God of War Ragnarok Edycja kolekcjonerska
God of War Ragnarok – edycja kolekcjonerska © Sony

Co znajduje się w edycji Jötnar: Wersja Jötnara God of War Ragnarök jest największą i dlatego najdroższą, jaką możesz zamówić w przedsprzedaży. Oprócz zawartości Edycji Kolekcjonerskiej, w Edycji Jötnara znajdziesz o wiele więcej. Ta zawartość czeka również na Ciebie, jeśli zamówisz w przedsprzedaży najdroższą wersję God of War Ragnarök.

 • Wydrukowany kod do gry God of War Ragnarök na PlayStation 4 i PlayStation 5 *
 • 7-calowa płyta winylowa z muzyką Bear McCreary — zawiera 2 utwory kompozytora Bear McCreary.
 • Grupa Falcon, Bear i Wolf Pin – reprezentująca odpowiednio Faye, Kratosa i Atreusa, ta grupa symbolizuje rodzinę bohaterów.
 • Legendarny pierścień Draupnira — pierścień z mitologii nordyckiej, legendarny pierścień Draupnira zapakowany w czerwoną aksamitną torbę

 • Zestaw Kości Brok – Zestaw kości składa się z metalicznych, srebrnych kości z niebieskimi detalami. Worek na kości jest nadrukowany logo braci Huldra.
 • Yggdrasil Cloth Map – Ta płócienna mapa przedstawia dziewięć światów znajdujących się pomiędzy korzeniami i gałęziami Yggdrasil.
 • gablota steelbook (brak dysków w zestawie)
 • 2″ Vanir. Bliźniacze rzeźby
 • Replika Mjolnir 16″
 • treści cyfrowe

  Zbroja Kratosa Darkdale **

  Atreus Darkdale Strój (Kosmetyki)**

  Rękojeści ostrzy Darkdale do chaosu ostrzy **

  Topór na pięść Darkdale do topora Lewiatana**

  Cyfrowa ścieżka dźwiękowa God of War Ragnarok

  Cyfrowa książka z grafikami Dark Horse Mini

  awatar grupy

  Motyw Playstation 4
God of War Ragnarok Gutnar Edition
God of War Ragnarok Jotnar Edition © Sony

Jak widać, Sony naprawdę zaszczyciło God of War Ragnarok. Bez względu na to, którą wersję zamówisz w przedsprzedaży, znajdziesz mnóstwo treści powitalnych. Jak tylko ceny wersji zostaną ujawnione, poinformujemy Cię tutaj.
*The Edycja premierowa God of War Ragnarok, edycja kolekcjonerska i edycja Jötnara zawierają kod do otrzymywania cyfrowych nagród God of War Ragnarok. Do realizacji kodów wymagane jest konto PlayStation Network i połączenie internetowe.
** Odblokowuje przedmioty w grze poprzez rozwój historii.

READ  Toy Soldiers HD – premiera 9 września na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Pamięć USB nie pojawia się na routerze w Eksploratorze

Published

on


Do większości routerów można podłączyć dysk USB lub dysk twardy USB. Pamięć jest wtedy dostępna dla wszystkich urządzeń w sieci domowej, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam plików lub zapisać je na innych urządzeniach. Aby to zrobić, musisz najpierw aktywować wersję SMB w menu routera i, w zależności od modelu, utworzyć konto autoryzowanego użytkownika.

Dostęp do plików na komputerze z systemem Windows jest szczególnie łatwy, jeśli podłączysz urządzenie pamięci masowej USB jako dysk sieciowy. Wtedy wygląda jak lokalny dysk twardy w Eksploratorze Windows i możesz normalnie otwierać, edytować i zapisywać pliki. Jednak ekran w Eksploratorze często powoduje problemy: urządzenie pamięci USB nie pojawia się tam i dlatego nie można go skonfigurować jako dysk sieciowy.

Pierwszą przeszkodą jest zwykle protokół SMB (Server Message Block): obecne komputery i routery obsługują tylko wersje SMBv2 i SMBv3, które są oznaczone jako bezpieczne. Jednak w przypadku starszego sprzętu może się zdarzyć, że stary SMBv1 jest nadal używany. Powinieneś więc upewnić się, że twój komputer i router działają z tą samą wersją SMB – najlepiej SMBv2 lub SMBv3. Od wersji 1709 systemu Windows 10 te wersje były używane domyślnie, a stary protokół SMBv1 nie jest już w ogóle instalowany lub jest automatycznie odinstalowywany po pewnym czasie, jeśli nie jest używany. Aktualizacja oprogramowania układowego pomaga w przypadku starszego routera, aby mógł on również obsługiwać bezpieczną wersję SMB: tak było na przykład w przypadku urządzeń Fritz od wersji Fritz-OS 7.20.

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

Powiększenie

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

READ  Toy Soldiers HD – premiera 9 września na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Jeżeli dysk USB w routerze, pomimo poprawnej wersji SMB, nadal nie jest wyświetlany w środowisku sieciowym Eksploratora Windows, warto wpisać bezpośrednią ścieżkę urządzenia pamięci masowej – można to zrobić w polu wyszukiwania Windows lub w adresie pasek Eksploratora Windows. Na przykład w Fritzbox wpis to \\ fritz.box. Wewnętrzny adres IP routera również powinien działać.

Ta metoda nie działa z niektórymi routerami. Ścieżka o nazwie pendrive lub dysk twardy oparta na wzorcu „\\nazwa routera\nazwa magazynu” również nie prowadzi do miejsca docelowego. Tutaj musisz wskazać bezpośrednio folder na pamięci USB: jeśli utworzyłeś katalog o nazwie „Pobrane” na dysku twardym lub dysku twardym, powinien on pojawić się po wpisaniu \\ Nazwa routera \ Downloads w Eksploratorze lub jako ścieżka połączenia dla działający dysk odpowiadający sieci.

Rada:

Wskazówka dotycząca zakupów 2022: routery i wzmacniacze WLAN

Continue Reading

Tech

Oświetlenie Philips Hue nie jest dostępne przez Alexa

Published

on

Obecnie wydaje się problemy z połączeniem pomiedzy dwa Dając Philips Hue i Amazon Alexa. Narastają raporty, że urządzenia są niedostępne i że też Skonfiguruj połączenie konta powodować problemy. Oto krótki przewodnik, jak rozwiązać problem między światłami Amazon Alexa i Philips Hue.

Nie można uzyskać dostępu do urządzeń Philips Hue Nie można skonfigurować umiejętności Alexa – oto jak to działa!

Niektórzy użytkownicy żarówek Philips Hue widzą obecnie komunikat w aplikacji Alexa Urządzenia nieosiągalne być. Urządzeniami tymi również nie można sterować za pomocą poleceń głosowych. Dlatego sensowne jest rozpoczęcie nowego wyszukiwania urządzenia za pośrednictwem Amazon Alexa. Daleko od tego, ponieważ to nie rozwiązuje sytuacji, ponieważ urządzenia są już znane Amazon Alexa za pośrednictwem wewnętrznego identyfikatora. Ale (dezaktywacja) reaktywacja umiejętności Amazon Alexa stwarza kolejny problem, ponieważ link do konta dla umiejętności Philips Hue Alexa również wydaje się być uszkodzony, a usługa potwierdza komunikat o błędzie.

Jeśli więc wyłączysz tę umiejętność, a następnie włączysz ją ponownie, będziesz musiał ponownie wprowadzić informacje o swoim koncie, po czym pojawi się komunikat o błędzie „Tym razem nie można sparować z Hue. Spróbuj ponownie później. „W aplikacji Alexa .

W ten sposób możesz aktywować umiejętność Philips Hue Alexa, nawet jeśli pojawi się komunikat o błędzie!

Istnieje proste rozwiązanie, aby mimo wszystko z powodzeniem aktywować Alexa Skill firmy Philips Hue. Najłatwiej to zrobić na komputerze, ponieważ tutaj możesz po prostu wejść na stronę Alexa i aktywować umiejętność. Ta strona internetowa jest nieco bardziej ograniczona niż aplikacja Alexa na smartfony, ale tutaj możesz aktywować umiejętności. Wystarczy wejść na https://alexa.amazon.de.

Całość jest nieco trudniejsza na smartfonie. Tutaj trzeba „przekonać” witrynę, pokazując prawdziwą. Mam iPhone’a i kiedy wywołuję powyższy adres URL w Safari, po prostu otrzymuję wiadomość, aby zainstalować i używać aplikacji Alexa. Tutaj wystarczy kliknąć „aA” w pasku adresu po lewej stronie, aby dokonać wyboru na liście, aby wyświetlić witrynę na komputery stacjonarne. Niestety nie mogę powiedzieć, jak to działa na telefonie z Androidem, bo nie mam smartfona, ale jest zdecydowanie podobnie.

READ  Sony FE PZ 16-35mm F4 G: ze specjalnym silnikiem i lekkim zoomem

Strona otworzy się i możesz przejść do Alexa Skills w menu, ponownie aktywować Philips Hue Skill i połączyć ją ze swoim kontem. Następnie należy ponownie uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń za pomocą głosu i aplikacji Alexa.

Jeśli masz również problemy z Philips Hue Skill, a problemów nie można rozwiązać za pomocą powyższych porad, napisz do nas tutaj na stronie internetowej w komentarzach. Być może pomożemy również Tobie w rozwiązaniu Twojego problemu. W przeciwnym razie odwiedź naszą stronę internetową Grupa na Facebooku dla inteligentnych mówcówJest tu kilka tysięcy użytkowników, którzy chętnie Ci pomogą i służą radą i pomocą!

Continue Reading

Tech

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS –

Published

on

Wreszcie, w imieniu JBL, ich pierwsze słuchawki douszne z serii Quantum Osobiście stopy (wcześniej były nowością w CES 22), niektórzy z obecnych reporterów spojrzeli po sobie ze zdumieniem. Co to znaczy, że te małe wkładki douszne są do „gry”? Najbardziej namiętni i czyści gracze chcieliby mieć pełne słuchawki, prawda? Czy dadzą im głośniejszy projekt, w tym niektóre światła RGB, a następnie za dodatkowe 50 USD? Tak bardzo się myliliśmy.

Testowałem JBL Quantum TWS przez miesiąc w wielu różnych sytuacjach i czynnościach, w tym oczywiście grając na różnych platformach, ale nosiłem też walizkę na podróż pociągiem i samolotem, codzienne spacery, rozmowy telefoniczne lub siłownię. W tym sensie całkowicie zastąpili inny model producenta, który zawsze nosiłem ze sobą, JBL Life Pro + TWS. I wiesz co? Całkowicie je zastąpili, czego wcale się nie spodziewałem.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Metalowe detale jednostek.

Główna różnica między JBL Quantum TWS i Live Pro + lub nowszym Live Pro 2 polega na tym, że ten pierwszy zawiera klucz sprzętowy mini USB-C, rodzaj pamięci USB podłączanej do różnych urządzeń, około 2,4 GHz o niskim opóźnieniu, minimalizując potencjalne opóźnienia lub Opóźnij dźwięk uzyskany przez Bluetooth. Oznacza to, że ta sama technologia jest używana w innych tego typu bezprzewodowych zestawach słuchawkowych do gier JBL kwantowy 610 Używany, ale nadal do podłączenia tych małych wkładek dousznych.

Reklama:

Zanim przyjrzymy się, co to oznacza na poziomie gry, nie możemy zignorować słonia w pokoju. Klucz sprzętowy sprawia, że ​​futerał jest nieco większy i cięższy, a dodatkowa technologia sprawia, że ​​Quantum TWS trzyma się nieco wyżej. To stworzyło we mnie stronniczość: jako użytkownik Live Pro+ nie sądziłem, że jego dodatkowe funkcje mogą zrekompensować dodatkową wagę i przestrzeń. Jednak z czasem całkowicie podbiły moje serce.

READ  Sony FE PZ 16-35mm F4 G: ze specjalnym silnikiem i lekkim zoomem

Po pierwsze dlatego, że gra nieco lepszym dźwiękiem, to coś mówi. Może to być spowodowane ulepszonym ANC (Adaptive Noise Cancellation), dodatkowymi mikrofonami, a może faktem, że sprzęt jest w nieco grubszym korpusie, ale nie miernikiem JBL Reflect Flow Pro (stworzonym dla sportu), który nadal bym użyj wyższej stawki. Chodzi o to, że pokrowiec daje mi lepsze wyczucie w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza na nutach basowych i podczas dzwonienia. Po drugie, Live Pro + dał mi pewne problemy: prawa słuchawka douszna była wyciszona lub muzyka czasami się zatrzymywała, prawdopodobnie dlatego, że brud blokował jeden z mikrofonów, bez względu na to, jak mocno go czyściłem. Ale myślę, że nawet chwyt jest lepszy w moim uchu.

Całą tę dobroć można prawdopodobnie znaleźć w odnowionym JBL Live Pro 2, który ma również mniejszy i lżejszy korpus, ale ponieważ możemy grać w gry, Quantum wygrywa tutaj przytłaczającą większość.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWSRecenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Pudełko zawiera klucz sprzętowy USB-C.

Reklama:

Najlepsze słuchawki na Nintendo Switcha?

Nie każde urządzenie, które znajdziemy w domu, obsługuje Bluetooth 5.0 lub nowszy, a jeśli chcemy grać na przykład na Nintendo Switchu (Bluetooth 4.1, nawet obecny model OLED) różnica jest ogromna. życie albo śmierć. Zdobyć lub zdobyć gola. Nie spodziewałem się, że klucz sprzętowy USB-C na Nintendo Switch będzie działał w trybie ręcznym, ale działa: konsola natychmiast rozpoznaje go jako „USB Audio”. W moich testach przejście z dźwięku Bluetooth na akcesorium USB było niezwykle zauważalne, nawet po prostu przeglądając deskę rozdzielczą i menu. I to nie tylko opóźnienie, ale znacznie większa głośność przez USB, która poprawia jakość dźwięku.

Podczas tych wyjazdów grałem w gry z różnych gatunków, oczywiście w Al: Somnium Files: nirvan, nie trzeba szybko reagować odruchami rysi, ale jest Mario Strikers: Battle League Football. Chodzi o to, że gdy wypróbujesz te bezprzewodowe słuchawki douszne USB na Switchu z odpowiedzią mniejszą niż 50 ms, nie będziesz już chciał łączyć ich przez Bluetooth, co też jest dość denerwujące.

READ  Nowa generacja multisportowego smartwatcha GPS

Ponieważ jakość dźwięku i redukcja szumów JBL Quantum TWS są wyjątkowe, nadaje się również do gier na konsole i komputery PC. Na przykład użyłem go podczas symulacji, gdy zrobiło się zbyt ciepło z moim JBL Quantum ONE (lub dowolnym innym zestawem słuchawkowym do gier). Dzięki mocnemu basowi, który wytwarzają i czystości pozostałej przestrzeni dźwiękowej, te małe słuchawki douszne mogą stać obok bardziej dedykowanego sprzętu i można nimi zarządzać za pomocą oprogramowania JBL QuantumSURROUND.

Mogą również łączyć się z telefonami z Androidem przez USB-C (Apple naprawdę powinno się poddać i dołączyć do globalnego standardu) i chociaż brzmi to nudniej dla smukłego urządzenia mobilnego z wiszącą częścią, zawsze jest to lepsza opcja jakości, jeśli jesteś np. Podróż pociągiem. Tak czy inaczej, w przypadku bardziej intensywnego urządzenia, takiego jak Nintendo Switch, natychmiast staje się to naturalną i lepszą opcją.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Tak, działa w trybie ręcznym z przełącznikiem i świetnie wygląda bez opóźnień.

Oczywiście źródło dźwięku można przełączyć z bluetooth na klucz sprzętowy za pomocą dotyku, za pomocą aplikacji lub przypisując skrót kranu, a to podwójne wejście oznacza również tryb dźwięku z dwóch źródeł: możesz przejść od odtwarzania lub pracy na komputer do odbierania połączenia przez telefon.

Wreszcie projekt gier, który łagodzi moje obawy, okazał się wcale nie denerwujący. Zamiast tego powiedziałbym, że nadaje im osobisty charakter, niezależnie od tego, czy chodzi o słuchawki douszne, czy o samą obudowę, z błyszczącymi paskami na matowym plastiku w sportowym stylu adidas oraz metalowymi detalami na kapsułkach i sztyftach. Wyróżniają się nieco dłużej niż inne lepkie wkładki douszne – tylko trochę – i dobrze brzmią.

Jak widać moje zastrzeżenia są dość proste. Oczywiście obudowa jest nieco większa i ciężko wyjąć wkładki douszne i włożyć je z powrotem bez patrzenia, ponieważ są one przechowywane poziomo, aby zaoszczędzić miejsce, a nie w pionie (tak, przyznam się, że raz przypadkowo próbowałem włożyć klucz USB do włożenia go do ucha…). Jest też kilka problemów z aplikacją JBL Headphones, jeśli chodzi o ich lokalizację (coś, czego nie potrzebowałem po wstępnej konfiguracji, szczerze mówiąc).

READ  Najmocniejszy e-rower w historii: czy ktoś tutaj zamówił 3500 watów?

Ale poza tym JBL Quantum TWS różni się od innych produktów do gier, a także w odniesieniu do poprzedniego codziennego TWS. Wygląda dobrze, jest elegancki i inny, ma 16 godzin pracy na baterii, wygląda naprawdę dobrze i oferuje najnowocześniejszą redukcję szumów. Jeśli dużo grasz na telefonie komórkowym/laptopie/laptopie lub jeśli chcesz od czasu do czasu pozbyć się ciepła w słuchawkach, jest to produkt 2 w 1, który musisz mieć: idealny do grania bez opóźnień i jakości dźwięku, idealny zabrać ze sobą, aby nosić i słuchać muzyki, gdziekolwiek jesteś.

Porównanie: JBL Quantum TWS, Live Pro + TWS i Reflect Flow Pro.

Continue Reading

Trending