Connect with us

Tech

W samym środku – lotnisko we Frankfurcie | Daty transmisji na żywo, transmisje i zapowiedzi | lipiec/sierpień 2022

Published

on

Źródło: HR

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo dokument HR w telewizji — cały czas antenowy

Film dokumentalny o zasobach ludzkich „Right in the Middle – lotnisko we Frankfurcie” towarzyszy pracownikom i podróżnym na lotnisku we Frankfurcie. Zebraliśmy dla Ciebie godziny emisji i informacje o emisji.

Film dokumentalny „Na wschodzie – lotnisko we Frankfurcie” towarzyszy pracownikom lotniska we Frankfurcie podczas ich dnia pracy i pokazuje wczasowiczów i osoby podróżujące służbowo w ich drodze. ten który Telewizja HR Program działa od 2019 roku.

Przegląd czasów transmisji można znaleźć poniżej. Tęsknisz za występem? Następnie sprawdź, czy odcinki są również dostępne online w pliku ARD .biblioteka multimediów Do dyspozycji.

W samym środku – lotnisko we Frankfurcie

Krótko mówiąc, najważniejsze informacje o kanałach, godzinach antenowych, godzinach antenowych i dostępności strumieni dla Mittendrien – Frankfurt Airport.

  • W samym środku – działa lotnisko we Frankfurcie mistrz
  • W samym środku – czy lotnisko we Frankfurcie? jako streaming jest otrzymywany
  • Nowe odcinki będą emitowane w lipcu i sierpniu
  • Pojawia się również powtórka
  • Pojedyncze odcinki dostępne w mediatece

Daty emisji i daty emisji nowych odcinków

Tutaj przedstawiamy Wam daty emisji nowych odcinków „Mittendrin – Flughafen Frankfurt”, które będą emitowane w lipcu i sierpniu. Przebudowa „Na Wschodzie – Lotnisko we Frankfurcie” Podsumowaliśmy je dla Ciebie na poniższej liście.

nowy odcinek

Luksus ponad chmurami – szef kuchni na pokładzie A380

w 03.08.2022 Na około 21:00 godzina

Znany szef kuchni Johann Laver ma nową pracę. Tworzy aukcje dla luksusowych linii lotniczych. Firma w Kelsterbach przygotowuje jego przepisy, które przemawiają do gości państwowych, zespołów Formuły 1 i gwiazd rocka na całym świecie – teraz także z szefem kuchni Johannem Lafferem dla pasażerów Klasy Pierwszej i Biznes. Austriak jest regularnie w Hesji, aby sprawdzać jakość swojego menu. Jedzenie fine dining na pokładzie to ogromne wyzwanie dla młodych szefów kuchni z regionu Ren-Men, ponieważ kubki smakowe ludzi reagują inaczej na 10 000 metrów nad poziomem morza. Przyprawy, składniki, przygotowanie, wszystko musi być dobrze przemyślane, inaczej nie będzie smakowało tak, jak w eleganckiej restauracji. Stewardesy są zobowiązane do kompletowania i przygotowywania 5-daniowych posiłków podczas lotu w aneksie kuchennym w Klasie Pierwszej i Biznes. Muszą być w tym przeszkoleni, a Johan Laver robi to osobiście podczas lotu największym samolotem pasażerskim świata, A380 obsługiwanym przez Singapore Airlines, jedyne na świecie linie lotnicze z apartamentami – porównywalnymi do „pokoju hotelowego”. Towarzyszymy również Michelle Matesmueller. Pełni funkcję Biura Obsługi Klienta i częściowo odpowiada za obsługę A380!

2022-08-03 T21:00 2022-08-03 T21: 45 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz

Przebudowa „Na Wschodzie – Lotnisko we Frankfurcie”

Równolegle z nowymi odcinkami w telewizji będą pokazywane powtórki „Mittendrin – Flughafen Frankfurt”, daty ich emisji znajdziecie w poniższej tabeli. W klasie „Czy przegapiłeś program?Pokazujemy również, gdzie w mediatece można znaleźć pełne odcinki „Mittendrin – Flugaven Frankfurt”.

Powtórzenie

Największy komisariat policji w Niemczech (3) – najpierw przeklnij, potem użyj!

w 31.07.2022 Na około 17:00 godzina

Mittendrien towarzyszył wyłącznie ostatniemu lądowaniu MD-11. Po 23 latach historia McDonnell Douglas z trzema silnikami dobiegła końca. Samolot MD-11 po raz ostatni ląduje we Frankfurcie. Lufthansa Cargo była jedyną europejską linią lotniczą, która obsługiwała samoloty trzysilnikowe. Teraz to koniec. Lądowanie świętowano. Piloci odbywają honorową wycieczkę po lotnisku, podążając za kontrolerami samolotów, wzdłuż dwóch terminali, jeden przystanek przed balkonem dla gości. Setki pracowników machają do pilotów. Straż pożarna „rozciąga się” po łuku wodnym, a piloci są chwiejni i bliscy łez. Niezapomniane pożegnanie ze statkiem towarowym o dużej pojemności, który do dziś ma wielu fanów.

Również w tym odcinku:

Odprawa książąt i celebrytów: Helena Lusner pracuje w salonie VIP w Terminalu 1. Opiekuje się gwiazdami i mężami stanu: prezydentem Francji Macronem, piosenkarzem Stevie Wonderem, księżną Kate i księciem Williamem. Wypiła nawet kawę z aktorem Georgem Clooneyem. Gwiazdy nie tylko cieszą się luksusem salonu VIP. Przyjeżdżają tu również biznesmeni i turyści, aby cieszyć się ekskluzywną obsługą. Handel luksusowymi kwitnie, szczególnie w czasach Corony. Niektórzy podróżni wolą unikać długich kolejek do punktów kontroli bezpieczeństwa lub stanowisk odprawy na stacjach. Helliana Lössner zajmuje się bagażami, biletami i dokumentami wjazdowymi swoich gości. „W środku” mógł jej kiedyś towarzyszyć.

– W drodze z Mario Hanem. Mój szofer celebryta, tancerka w fartuchu i dżentelmen zgłaszają się do pracy przez jakiś czas. Zapewnia bezpieczeństwo na lotnisku. 52-latek musi machać i sterować najnowszymi, najnowocześniejszymi maszynami. A tak przy okazji, spotkał swoich fanów na Instagramie i Facebooku w nowym centrum dla zwiedzających na lotnisku i rozdawał autografy.

2022-07-31 T17:00 2022-07-31 T17: 45 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz

Więcej powtórek w ciągu najbliższych dni

Kanał czas emisji konsekwencja
mistrz

01.08.2022 09:20

Największy komisariat policji w Niemczech 2022-08-01 F09: 20 2022-08-01 T10: 05 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz 4.50 rozpoczyna się serwis Steffena Meilingera. Pracuje jako ciągnik holowniczy i ma za zadanie dowieźć pod bramę największy na świecie samolot pasażerski…
mistrz

04.08.2022 22:30

Piłka nożna, kibice i samoloty – lotnisko świętuje Eintracht Frankfurt 2022-08-04 T22:30 2022-08-04T23: 15 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz Trzy dni w maju 2022 przeszły do ​​historii futbolu. Eintracht Frankfurt dotarł do finału Ligi Europy. Gra znajduje się 2000 kilometrów od Frankfurtu…
mistrz

07.08.2022 17:00

Luksus ponad chmurami – szef kuchni na pokładzie A380 2022-08-07 o 17:00 2022-08-07T17: 45 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz Znany szef kuchni Johann Laver ma nową pracę. Tworzy aukcje dla luksusowych linii lotniczych. Jego przepisy przygotowała firma w Kelsterbach, …
mistrz

08/11/2022 22:30

Największy komisariat policji w Niemczech (3) – najpierw przeklnij, potem użyj! 2022-08-11 T22:30 2022-08-11T23: 15 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz Mittendrien towarzyszył wyłącznie ostatniemu lądowaniu MD-11. Po 23 latach historia McDonnell Douglas kończy się trzema …
mistrz

14.08.2022 17:00

Kierowcy odrzutu: eksperci w fartuchu 2022-08-14 T17:00 2022-08-14 T17: 45 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz Mario Han i jego brat dbają o bezpieczeństwo na lotnisku. Jeździsz samolotami na parkingi i wspierasz pilotów w…
mistrz

18.08.2022 22:30

Luksus ponad chmurami – szef kuchni na pokładzie A380 2022-08-18T22: 30 2022-08-18T23: 15 https://www.netzwelt.de/tv-show/205551-mittendrinflughafen-frankfurt-hr-doku-tv-stream-sehen-sentermine.html mistrz Znany szef kuchni Johann Laver ma nową pracę. Tworzy aukcje dla luksusowych linii lotniczych. Jego przepisy przygotowała firma w Kelsterbach, …

Mimo wszelkich starań może się zdarzyć, że przegapiliśmy termin emisji lub coś poszło nie tak.

W samym środku – zapowiedź / spoiler na lotnisku we Frankfurcie

Co dalej na lotnisku Mittendrien – Frankfurt? Możesz o tym przeczytać tutaj w naszej zapowiedzi. Ale uważaj: ostrzeżenie o spoilerze. Jeśli znamy informacje o nadchodzących odcinkach Mittendrin – Flughafen Frankfurt, zobaczycie je na szczycie listy dat emisji. dostawca jak RTL + A Gwen Oferują odcinki niektórych seriali i programów w swoich aplikacjach telewizyjnych na żywo na kilka dni przed transmisją telewizyjną. W takim przypadku możesz to zobaczyć z wyprzedzeniem wyłącznie online.

Tak widać w środku – lotnisko we Frankfurcie w transmisji na żywo

Najłatwiejszym sposobem na otrzymanie jest przez Usługi transmisji telewizyjnej. Więc nie dostajesz się „w sam środek – lotnisko we Frankfurcie”, ale dostajesz całe lotnisko Transmisja na żywo z HR Z całym oprogramowaniem – i legalnie.

Reklama

NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Alternatywnie możesz uzyskać dostęp do stacji za pośrednictwem dostawców IPTV. Na przykład zasoby ludzkie będą dotyczyć Magenta TV A idź horyzont postęp. Należy jednak pamiętać, że obie oferty są ograniczone regionalnie. Możesz dowiedzieć się więcej na naszej stronie o Opcje odbioru od HR. Dowiesz się tam również, w jaki sposób możesz odbierać stację przez DVB-S2 lub DVB-T2.

Powiązane programy i kanały telewizyjne

Czy podoba Ci się „W samym środku – lotnisko we Frankfurcie”? Zapoznaj się z poniższymi artykułami. Tam zaoferujemy Ci podobne programy, które również mogą Ci się spodobać.

Nie tylko mistrz Pokazy takie jak „Mittendrin – lotnisko we Frankfurcie”. Podobne oferty znajdziesz również na innych publiczne stacje nadawczeNa około
ARD alfaA FeniksA ARDA SWRA Tadżyschaw 24 lub Radio TV Brema. Bardzo obszerną listę ze wszystkimi opcjami odbioru setek kanałów telewizyjnych można znaleźć na naszej stronie internetowej Przegląd kanałów. Alternatywnie możesz udać się bezpośrednio do tych miejsc seriaA Film lub Programy i programy rozrywkowe szukać.

Nie przegap niczego z sieć-wiadomości

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

Ta strona została utworzona przy użyciu danych z Amazon, Netflix, MagentaTV, Sky Online, iTunes, The Movie Database, Fanart.tv, Warner Home Entertainment, Sony Home Entertainment lub odpowiednich nadawców telewizyjnych, studiów produkcyjnych i/lub wydawców. Jeśli masz jakieś błędy lub problemy, zrób to Formularz kontaktowy używać. Górny obraz źródła obrazu: HR

READ  Anno 1800 — Zawartość do pobrania „Dachy miasta” jest już dostępna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Pamięć USB nie pojawia się na routerze w Eksploratorze

Published

on


Do większości routerów można podłączyć dysk USB lub dysk twardy USB. Pamięć jest wtedy dostępna dla wszystkich urządzeń w sieci domowej, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam plików lub zapisać je na innych urządzeniach. Aby to zrobić, musisz najpierw aktywować wersję SMB w menu routera i, w zależności od modelu, utworzyć konto autoryzowanego użytkownika.

Dostęp do plików na komputerze z systemem Windows jest szczególnie łatwy, jeśli podłączysz urządzenie pamięci masowej USB jako dysk sieciowy. Wtedy wygląda jak lokalny dysk twardy w Eksploratorze Windows i możesz normalnie otwierać, edytować i zapisywać pliki. Jednak ekran w Eksploratorze często powoduje problemy: urządzenie pamięci USB nie pojawia się tam i dlatego nie można go skonfigurować jako dysk sieciowy.

Pierwszą przeszkodą jest zwykle protokół SMB (Server Message Block): obecne komputery i routery obsługują tylko wersje SMBv2 i SMBv3, które są oznaczone jako bezpieczne. Jednak w przypadku starszego sprzętu może się zdarzyć, że stary SMBv1 jest nadal używany. Powinieneś więc upewnić się, że twój komputer i router działają z tą samą wersją SMB – najlepiej SMBv2 lub SMBv3. Od wersji 1709 systemu Windows 10 te wersje były używane domyślnie, a stary protokół SMBv1 nie jest już w ogóle instalowany lub jest automatycznie odinstalowywany po pewnym czasie, jeśli nie jest używany. Aktualizacja oprogramowania układowego pomaga w przypadku starszego routera, aby mógł on również obsługiwać bezpieczną wersję SMB: tak było na przykład w przypadku urządzeń Fritz od wersji Fritz-OS 7.20.

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

Powiększenie

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

READ  Kup PS5: Ticker 15.01.2019 – Nowe konsole w ten weekend

Jeżeli dysk USB w routerze, pomimo poprawnej wersji SMB, nadal nie jest wyświetlany w środowisku sieciowym Eksploratora Windows, warto wpisać bezpośrednią ścieżkę urządzenia pamięci masowej – można to zrobić w polu wyszukiwania Windows lub w adresie pasek Eksploratora Windows. Na przykład w Fritzbox wpis to \\ fritz.box. Wewnętrzny adres IP routera również powinien działać.

Ta metoda nie działa z niektórymi routerami. Ścieżka o nazwie pendrive lub dysk twardy oparta na wzorcu „\\nazwa routera\nazwa magazynu” również nie prowadzi do miejsca docelowego. Tutaj musisz wskazać bezpośrednio folder na pamięci USB: jeśli utworzyłeś katalog o nazwie „Pobrane” na dysku twardym lub dysku twardym, powinien on pojawić się po wpisaniu \\ Nazwa routera \ Downloads w Eksploratorze lub jako ścieżka połączenia dla działający dysk odpowiadający sieci.

Rada:

Wskazówka dotycząca zakupów 2022: routery i wzmacniacze WLAN

Continue Reading

Tech

Oświetlenie Philips Hue nie jest dostępne przez Alexa

Published

on

Obecnie wydaje się problemy z połączeniem pomiedzy dwa Dając Philips Hue i Amazon Alexa. Narastają raporty, że urządzenia są niedostępne i że też Skonfiguruj połączenie konta powodować problemy. Oto krótki przewodnik, jak rozwiązać problem między światłami Amazon Alexa i Philips Hue.

Nie można uzyskać dostępu do urządzeń Philips Hue Nie można skonfigurować umiejętności Alexa – oto jak to działa!

Niektórzy użytkownicy żarówek Philips Hue widzą obecnie komunikat w aplikacji Alexa Urządzenia nieosiągalne być. Urządzeniami tymi również nie można sterować za pomocą poleceń głosowych. Dlatego sensowne jest rozpoczęcie nowego wyszukiwania urządzenia za pośrednictwem Amazon Alexa. Daleko od tego, ponieważ to nie rozwiązuje sytuacji, ponieważ urządzenia są już znane Amazon Alexa za pośrednictwem wewnętrznego identyfikatora. Ale (dezaktywacja) reaktywacja umiejętności Amazon Alexa stwarza kolejny problem, ponieważ link do konta dla umiejętności Philips Hue Alexa również wydaje się być uszkodzony, a usługa potwierdza komunikat o błędzie.

Jeśli więc wyłączysz tę umiejętność, a następnie włączysz ją ponownie, będziesz musiał ponownie wprowadzić informacje o swoim koncie, po czym pojawi się komunikat o błędzie „Tym razem nie można sparować z Hue. Spróbuj ponownie później. „W aplikacji Alexa .

W ten sposób możesz aktywować umiejętność Philips Hue Alexa, nawet jeśli pojawi się komunikat o błędzie!

Istnieje proste rozwiązanie, aby mimo wszystko z powodzeniem aktywować Alexa Skill firmy Philips Hue. Najłatwiej to zrobić na komputerze, ponieważ tutaj możesz po prostu wejść na stronę Alexa i aktywować umiejętność. Ta strona internetowa jest nieco bardziej ograniczona niż aplikacja Alexa na smartfony, ale tutaj możesz aktywować umiejętności. Wystarczy wejść na https://alexa.amazon.de.

Całość jest nieco trudniejsza na smartfonie. Tutaj trzeba „przekonać” witrynę, pokazując prawdziwą. Mam iPhone’a i kiedy wywołuję powyższy adres URL w Safari, po prostu otrzymuję wiadomość, aby zainstalować i używać aplikacji Alexa. Tutaj wystarczy kliknąć „aA” w pasku adresu po lewej stronie, aby dokonać wyboru na liście, aby wyświetlić witrynę na komputery stacjonarne. Niestety nie mogę powiedzieć, jak to działa na telefonie z Androidem, bo nie mam smartfona, ale jest zdecydowanie podobnie.

READ  Jetzt günstiger für 58 Euro sichern

Strona otworzy się i możesz przejść do Alexa Skills w menu, ponownie aktywować Philips Hue Skill i połączyć ją ze swoim kontem. Następnie należy ponownie uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń za pomocą głosu i aplikacji Alexa.

Jeśli masz również problemy z Philips Hue Skill, a problemów nie można rozwiązać za pomocą powyższych porad, napisz do nas tutaj na stronie internetowej w komentarzach. Być może pomożemy również Tobie w rozwiązaniu Twojego problemu. W przeciwnym razie odwiedź naszą stronę internetową Grupa na Facebooku dla inteligentnych mówcówJest tu kilka tysięcy użytkowników, którzy chętnie Ci pomogą i służą radą i pomocą!

Continue Reading

Tech

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS –

Published

on

Wreszcie, w imieniu JBL, ich pierwsze słuchawki douszne z serii Quantum Osobiście stopy (wcześniej były nowością w CES 22), niektórzy z obecnych reporterów spojrzeli po sobie ze zdumieniem. Co to znaczy, że te małe wkładki douszne są do „gry”? Najbardziej namiętni i czyści gracze chcieliby mieć pełne słuchawki, prawda? Czy dadzą im głośniejszy projekt, w tym niektóre światła RGB, a następnie za dodatkowe 50 USD? Tak bardzo się myliliśmy.

Testowałem JBL Quantum TWS przez miesiąc w wielu różnych sytuacjach i czynnościach, w tym oczywiście grając na różnych platformach, ale nosiłem też walizkę na podróż pociągiem i samolotem, codzienne spacery, rozmowy telefoniczne lub siłownię. W tym sensie całkowicie zastąpili inny model producenta, który zawsze nosiłem ze sobą, JBL Life Pro + TWS. I wiesz co? Całkowicie je zastąpili, czego wcale się nie spodziewałem.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Metalowe detale jednostek.

Główna różnica między JBL Quantum TWS i Live Pro + lub nowszym Live Pro 2 polega na tym, że ten pierwszy zawiera klucz sprzętowy mini USB-C, rodzaj pamięci USB podłączanej do różnych urządzeń, około 2,4 GHz o niskim opóźnieniu, minimalizując potencjalne opóźnienia lub Opóźnij dźwięk uzyskany przez Bluetooth. Oznacza to, że ta sama technologia jest używana w innych tego typu bezprzewodowych zestawach słuchawkowych do gier JBL kwantowy 610 Używany, ale nadal do podłączenia tych małych wkładek dousznych.

Reklama:

Zanim przyjrzymy się, co to oznacza na poziomie gry, nie możemy zignorować słonia w pokoju. Klucz sprzętowy sprawia, że ​​futerał jest nieco większy i cięższy, a dodatkowa technologia sprawia, że ​​Quantum TWS trzyma się nieco wyżej. To stworzyło we mnie stronniczość: jako użytkownik Live Pro+ nie sądziłem, że jego dodatkowe funkcje mogą zrekompensować dodatkową wagę i przestrzeń. Jednak z czasem całkowicie podbiły moje serce.

READ  Kup PS5: Ticker 15.01.2019 – Nowe konsole w ten weekend

Po pierwsze dlatego, że gra nieco lepszym dźwiękiem, to coś mówi. Może to być spowodowane ulepszonym ANC (Adaptive Noise Cancellation), dodatkowymi mikrofonami, a może faktem, że sprzęt jest w nieco grubszym korpusie, ale nie miernikiem JBL Reflect Flow Pro (stworzonym dla sportu), który nadal bym użyj wyższej stawki. Chodzi o to, że pokrowiec daje mi lepsze wyczucie w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza na nutach basowych i podczas dzwonienia. Po drugie, Live Pro + dał mi pewne problemy: prawa słuchawka douszna była wyciszona lub muzyka czasami się zatrzymywała, prawdopodobnie dlatego, że brud blokował jeden z mikrofonów, bez względu na to, jak mocno go czyściłem. Ale myślę, że nawet chwyt jest lepszy w moim uchu.

Całą tę dobroć można prawdopodobnie znaleźć w odnowionym JBL Live Pro 2, który ma również mniejszy i lżejszy korpus, ale ponieważ możemy grać w gry, Quantum wygrywa tutaj przytłaczającą większość.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWSRecenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Pudełko zawiera klucz sprzętowy USB-C.

Reklama:

Najlepsze słuchawki na Nintendo Switcha?

Nie każde urządzenie, które znajdziemy w domu, obsługuje Bluetooth 5.0 lub nowszy, a jeśli chcemy grać na przykład na Nintendo Switchu (Bluetooth 4.1, nawet obecny model OLED) różnica jest ogromna. życie albo śmierć. Zdobyć lub zdobyć gola. Nie spodziewałem się, że klucz sprzętowy USB-C na Nintendo Switch będzie działał w trybie ręcznym, ale działa: konsola natychmiast rozpoznaje go jako „USB Audio”. W moich testach przejście z dźwięku Bluetooth na akcesorium USB było niezwykle zauważalne, nawet po prostu przeglądając deskę rozdzielczą i menu. I to nie tylko opóźnienie, ale znacznie większa głośność przez USB, która poprawia jakość dźwięku.

Podczas tych wyjazdów grałem w gry z różnych gatunków, oczywiście w Al: Somnium Files: nirvan, nie trzeba szybko reagować odruchami rysi, ale jest Mario Strikers: Battle League Football. Chodzi o to, że gdy wypróbujesz te bezprzewodowe słuchawki douszne USB na Switchu z odpowiedzią mniejszą niż 50 ms, nie będziesz już chciał łączyć ich przez Bluetooth, co też jest dość denerwujące.

READ  Jetzt günstiger für 58 Euro sichern

Ponieważ jakość dźwięku i redukcja szumów JBL Quantum TWS są wyjątkowe, nadaje się również do gier na konsole i komputery PC. Na przykład użyłem go podczas symulacji, gdy zrobiło się zbyt ciepło z moim JBL Quantum ONE (lub dowolnym innym zestawem słuchawkowym do gier). Dzięki mocnemu basowi, który wytwarzają i czystości pozostałej przestrzeni dźwiękowej, te małe słuchawki douszne mogą stać obok bardziej dedykowanego sprzętu i można nimi zarządzać za pomocą oprogramowania JBL QuantumSURROUND.

Mogą również łączyć się z telefonami z Androidem przez USB-C (Apple naprawdę powinno się poddać i dołączyć do globalnego standardu) i chociaż brzmi to nudniej dla smukłego urządzenia mobilnego z wiszącą częścią, zawsze jest to lepsza opcja jakości, jeśli jesteś np. Podróż pociągiem. Tak czy inaczej, w przypadku bardziej intensywnego urządzenia, takiego jak Nintendo Switch, natychmiast staje się to naturalną i lepszą opcją.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Tak, działa w trybie ręcznym z przełącznikiem i świetnie wygląda bez opóźnień.

Oczywiście źródło dźwięku można przełączyć z bluetooth na klucz sprzętowy za pomocą dotyku, za pomocą aplikacji lub przypisując skrót kranu, a to podwójne wejście oznacza również tryb dźwięku z dwóch źródeł: możesz przejść od odtwarzania lub pracy na komputer do odbierania połączenia przez telefon.

Wreszcie projekt gier, który łagodzi moje obawy, okazał się wcale nie denerwujący. Zamiast tego powiedziałbym, że nadaje im osobisty charakter, niezależnie od tego, czy chodzi o słuchawki douszne, czy o samą obudowę, z błyszczącymi paskami na matowym plastiku w sportowym stylu adidas oraz metalowymi detalami na kapsułkach i sztyftach. Wyróżniają się nieco dłużej niż inne lepkie wkładki douszne – tylko trochę – i dobrze brzmią.

Jak widać moje zastrzeżenia są dość proste. Oczywiście obudowa jest nieco większa i ciężko wyjąć wkładki douszne i włożyć je z powrotem bez patrzenia, ponieważ są one przechowywane poziomo, aby zaoszczędzić miejsce, a nie w pionie (tak, przyznam się, że raz przypadkowo próbowałem włożyć klucz USB do włożenia go do ucha…). Jest też kilka problemów z aplikacją JBL Headphones, jeśli chodzi o ich lokalizację (coś, czego nie potrzebowałem po wstępnej konfiguracji, szczerze mówiąc).

READ  Anno 1800 — Zawartość do pobrania „Dachy miasta” jest już dostępna

Ale poza tym JBL Quantum TWS różni się od innych produktów do gier, a także w odniesieniu do poprzedniego codziennego TWS. Wygląda dobrze, jest elegancki i inny, ma 16 godzin pracy na baterii, wygląda naprawdę dobrze i oferuje najnowocześniejszą redukcję szumów. Jeśli dużo grasz na telefonie komórkowym/laptopie/laptopie lub jeśli chcesz od czasu do czasu pozbyć się ciepła w słuchawkach, jest to produkt 2 w 1, który musisz mieć: idealny do grania bez opóźnień i jakości dźwięku, idealny zabrać ze sobą, aby nosić i słuchać muzyki, gdziekolwiek jesteś.

Porównanie: JBL Quantum TWS, Live Pro + TWS i Reflect Flow Pro.

Continue Reading

Trending