Connect with us

Tech

Nie wyłączy się, Google potwierdza po fałszywej plotce

Published

on


Czy Google Stadia zostanie zamknięte w ciągu najbliższych kilku miesięcy? Według firmy technologicznej to twierdzenie nie jest prawdziwe. Zamiast tego trwają prace nad wprowadzeniem na platformę „fajnych gier”.W ciągu ostatnich kilku dni krążyła plotka, że ​​Google Stadia zostanie wyłączone do końca lata. To twierdzenie pochodzi od grupy na Facebooku użytkownika „Donny Jepp”, który rzekomo miał kontakt z pracownikiem Google. Następnie użytkownik Twittera „Killed by Google” podchwycił trend:

Świergot

Pobierając Tweet, akceptujesz Politykę prywatności Twittera.
Ucz się więcej

Pobierz zawartość

Plotki już krążyły

Chciałby się dowiedzieć: na seminarium w Kalifornii firma technologiczna miała omówić plan wyjścia z usługi przesyłania strumieniowego. Dlatego planowane jest zamknięcie Google Stadia do końca lata. W każdym razie to założenie zostało poczynione i omówione zarówno na Reddicie, jak i na Twitterze.

Z powodu tych plotek użytkownik Twittera osobiście zapytał Google. Rzeczywiście, było tam niedługo potem Odpowiadaćktóry brzmi: „Stadia nie zostanie wyłączona. Zapewniamy, że zawsze pracujemy nad wprowadzeniem większej liczby świetnych gier na platformę i Stadia Pro. Uruchom nas teraz, jeśli masz jakieś pytania”.

W obu przypadkach wypowiedzi użytkownika Facebooka były niejednoznaczne. Porównaj rzekome zamknięcie do końca Muzyki Google Play, po którym użytkownicy są powiadamiani za miesiąc lub dwa. Jednak użytkownicy serwisu muzycznego mieli kilka miesięcy na przejście na YouTube Music. Ponadto abonenci nie powinni być przenoszeni na inną platformę, jak miało to miejsce w przypadku GPM.

Po lecie i tak pojawi się kilka wydań gry. Na przykład „FIFA 23” ukaże się 30 września i będzie dostępna wraz ze Stadią na wszystkich konsolach i komputerach PC.


Dodatkowe wiadomości dotyczące Google Stadia:


Oprócz powyższej odpowiedzi, Google Stadia stworzyła własny post na Twitterze. W nim urzędnicy zademonstrowali humor i parodie opisane przez plotki. Tak więc po długim seminarium w Kalifornii firma podjęła doniosłą decyzję: „W skrócie, możesz teraz grać w Wavetale na Stadia Pro bez dodatkowych kosztów do 1 sierpnia”.

Świergot

Pobierając Tweet, akceptujesz Politykę prywatności Twittera.
Ucz się więcej

Pobierz zawartość

Więcej wiadomości na temat stadiony google.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać do sfinansowania darmowej witryny. Nie masz wad.

READ  IPhony już wkrótce bez WhatsApp? Popularny program do przesyłania wiadomości grozi wyrzuceniem go ze sklepu z aplikacjami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  WISO Steuer 2022, słuchawki i głośniki Anker, karty iTunes, Arlo Pro4, drony i nie tylko › Macerkopf
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Nowe komputery i laptopy Medion do domowego biura i gier
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

  • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
  • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
  • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
  • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Ziemia ma drugi księżyc - przynajmniej przez następne 300 lat
Continue Reading

Trending