Connect with us

Tech

Świetne oferty na Czarny Piątek w Media Market i Saturn

Published

on

Świetne oferty na Czarny Piątek w Media Market i Saturn

Tydzień Czarnego Piątku zbliża się do szczytu, a Media Markt i Saturn po raz kolejny tną ceny. W broszurach znajdziesz nowe oferty z okazji dni okazyjnych. Przechodzimy przez dżunglę transakcji i przedstawiamy przegląd.

Czarny piątek: ostatnia szansa na oferty „z wyprzedzeniem”.

Media Markt i Saturn organizują Czarny Tydzień do 23 listopada do 20:00, oferując różnorodne niedrogie oferty technologiczne w okresie poprzedzającym Czarny Piątek. Silny rabat obowiązuje w całej ofercie detalicznej, zarówno w sklepach internetowych, jak i w oddziałach lokalnych.

Przeglądanie czarnych ofert nie zawsze jest łatwe, dlatego wspieramy Cię w znajdowaniu ofert. Poniżej znajdziesz nasze ulubione produkty, które często są sprzedawane w najlepszych cenach przez sprzedawców detalicznych. Ponieważ oferta broszur może się zmieniać, przegląd ten jest zawsze aktualizowany.

Rynek mediów i Saturn: najlepsze oferty dla czarnych


Zawiera zwrot pieniędzy od producentaOferty na rynku mediów

Czarne tygodnie MediaMarkt i Saturn kończą się 23 listopada. Do

Tanie telewizory, Switch, Xbox i dyski SSD

Zwłaszcza jeśli chodzi o większy zakup, np. telewizor 4K, wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku pojawia się w idealnym momencie. W Media Markt i Saturn znajdziemy obecnie dwa telewizory premium: LG OLED 55 B3 9LA (55 cali) za 999 euro i Samsung OLED GQ 65 S90C (65 cali) za 1599 euro plus 250 euro zwrotu od producenta. W klasie średniej można znaleźć także LG OLED 48 A2 9LA (48 cali) za rozsądne 599 euro i Samsunga QLED GQ 55 Q60C (55 cali) za 633 euro.

Każdy, kto mówi o telewizji, powinien oczywiście powiedzieć także o konsoli do gier. Oferty z okazji Czarnego Piątku obejmują teraz model OLED Nintendo Switch, w tym Mario Kart 8 Deluxe i trzymiesięczny dostęp online za 329 euro. Dodatkowo seria Xbox Cena dotyczy również pakietu z Diablo 4. Masz już w domu PS5? W takim razie dysk SSD Samsung 980 Pro o pojemności 2 TB za co najmniej 119 EUR może pomóc w powiększeniu przestrzeni dyskowej.

  • Kategorie Czarnego Piątku do przeglądania:
  • Telewizory i projektory firm LG, Samsung, Sony & Co.
  • Smartfony i urządzenia do noszenia firmy Google, Xiaomi & Co.
  • Oferty gier i VR od Xbox, PlayStation, Meta & Co.
  • Laptopy, tablety i drukarki firm HP, Lenovo & Co.
  • Oferty inteligentnego domu od Philips, Amazon & Co.
  • Wszystko dla domu od Dyson, Bosch, Siemens & Co.
  • Słuchawki i głośniki firm JBL, Bose i Marshall & Co.
  • Wyprzedaż sprzętu kuchennego firm Ninja, Philips, Tefal & Co
READ  Strefa wojny 2: Wyciek mapy wskazuje legendarne miasto narkotykowe jako lokalizację

Zabawki świąteczne firmy Lego, Carrera & Co.Oferty na rynku mediów

Cały listopad poświęcony jest Czarnemu Piątkowi i Cyberponiedziałkowi

W sprzedaży smartfony, MacBooki i sprzęt AGD


Smartfony z Androidem cieszą się także dużą popularnością w Media Markt i Saturn w Czarny Piątek. Przykładowo Google Pixel 7 z zeszłego roku za 489 euro czy Xiaomi Redmi Note 12 za 119 euro. Cena Samsunga Galaxy A34 5G również spada do 295 euro i jest dostarczany z 9-miesięczną subskrypcją Disney+. Chociaż iPhone 15 Pro jest ponownie dostępny, łowcy okazji szukają MacBooka Air (13-calowego) z chipem Apple M2 w obniżonej cenie 1079 euro lub AirPods 2 za 105 euro. Wreszcie, w Media Markt i Saturn dostępnych jest kilka ofert na sprzęt gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach podczas Czarnego Piątku, na przykład frytkownica na gorące powietrze Ninja Dual Zone za 149 euro lub w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus s700 za 769 euro, i oczywiście jest też bezprzewodowy odkurzacz Dyson V8 za 279 euro i nowy model Dyson Gen5detect Supreme za 777 euro, a odkurzacz robot Roborock Q Revo to okazja.
Czarny tydzień w MediaMarkt


Przegląd nowych ofert w broszurach


Obejrzeć
Czarny tydzień na Saturnie


Przegląd nowych ofert w broszurach

Obejrzeć

Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Klikając na niego, przejdziesz bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na zakup tam, otrzymamy niewielką prowizję. Nie ma dla Ciebie zmiany ceny.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Długa droga do ukrytego identyfikatora twarzy pod ekranem

Published

on

Długa droga do ukrytego identyfikatora twarzy pod ekranem

Cytuje publikacje branżowe <#LINK TEXT="TheElec" URL="https://www.thelec.kr/news/articleView.html?idxno=24568"> Źródła gigantycznego producenta LG Innotek podają, że technologia Face Under-display ID prawdopodobnie pojawi się w ofercie iPhone’a dopiero w generacji iPhone’a 19, co ma nastąpić najwcześniej w 2027 roku.

Z raportu wynika, że ​​Apple ocenił rozwiązania kilku dostawców, ale nie jest jeszcze usatysfakcjonowany kompromisami w zakresie jakości wymaganymi do umieszczenia obecnie odsłoniętego wyświetlacza Face ID i towarzyszącej mu kamery na podczerwień pod wyświetlaczem iPhone’a.

System Face ID wyświetla złożony wzór punktów podczerwieni na twarzy użytkownika i wykrywa zniekształcenia za pomocą specjalnej kamery na podczerwień, aby utworzyć mapę głębi w celu uwierzytelnienia. Eksperci twierdzą, że samą kamerę na podczerwień trzeba będzie umieścić poza zasięgiem wzroku z mniejszym trudem niż wyświetlacz z matrycą punktową, ale Apple prawdopodobnie zintegruje cały pakiet Face ID, gdy jakość zostanie uznana za akceptowalną.

Pod ekranem powinien znaleźć się także aparat do selfie znajdujący się z przodu iPhone’a. To potrwa dłużej.

Próby ukrycia funkcji Face ID i aparatu do selfie są postrzegane jako kluczowe kroki w długoterminowej wizji Apple polegającej na stworzeniu iPhone’a z gładkim przodem bez ramki.

Firma LG Innotek i producent wyświetlaczy Samsung są znani z grona głównych dostawców dostarczających Apple prototypy i konkurencyjne rozwiązania do testów. Źródła wskazują jednak na rygorystyczne standardy jakości Apple, które jak dotąd prowadziły do ​​wielokrotnych odrzuceń.

Eksperci zakładają, że Apple tymczasowo zachowa niewielki otwór na przedni aparat.

Lata wyścigów o niewidzialną technologię

Pogłoski o dalszym rozwoju technologii wyświetlaczy podekranowych krążą już od niemal pół dekady.

Popularne treści z Mac Life+

Apple iPhone 13 (128 GB) – niebieski

649,00 euro

READ  Badanie gier akcji: udana strzelanka pierwszoosobowa?
Continue Reading

Tech

Kontroler dostępu PlayStation i bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore są już dostępne

Published

on

Kontroler dostępu PlayStation i bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore są już dostępne

Już dziś dostępne są dodatkowe oficjalne akcesoria PlayStation, w tym kontroler dostępu PlayStation, bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore i adapter USB PlayStation Link do konsoli PS5.

Kontroler dostępu PlayStation sprawia, że ​​gra staje się bardziej włączająca i pomaga osobom niepełnosprawnym grać dłużej i wygodniej. Opracowany we współpracy z ekspertami ds. dostępności pakiet sterowania oferuje liczne opcje dostosowywania, od układu po konfiguracje. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie wrażeń z gry do indywidualnych potrzeb.

„Dla nas dostępność zaczyna się od rozpakowania produktu. Opakowanie Kontrolera Dostępu jest zaprojektowane tak, aby można je było otworzyć jedną ręką. ” Wewnątrz znajdują się wycięcia umożliwiające wygodne uporządkowanie poszczególnych elementów zestawu (w tym 19 wymiennych nasadek na klawisze i 3 nakładki samoprzylepne) na Pojedyncza warstwa ułatwiająca identyfikację i dostęp.”

Blog o PlayStation

Kontroler dostępu PlayStation jest dostępny w sklepach za 89,99 euro oraz jako zestaw innej firmy.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore

Od dziś dostępne są także bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore i adapter USB do PlayStation Link. Dzięki planarnym przetwornikom magnetycznym bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore zapewniają wyjątkowo realistyczny dźwięk, którym można cieszyć się bez żadnych strat dzięki technologii PlayStation Link. Do korzystania ze słuchawek na PS5 potrzebny jest adapter USB, który zapewnia szybkie i bezstratne połączenie bezprzewodowe.

Recenzje bezprzewodowych słuchawek dousznych Pulse Explore były jak dotąd dość mieszane i chociaż wyglądają imponująco, mają pewne problemy z dźwiękiem 3D i wygodą. Można to poprawić w przyszłym roku dzięki nowym bezprzewodowym słuchawkom PULSE Elite.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore są dostępne w sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 219,99 EUR. Cena adaptera USB PlayStation Link wynosi 24,99 euro.

Continue Reading

Tech

Microsoft uczy Copilot nowych rzeczy

Published

on

Microsoft uczy Copilot nowych rzeczy

Asystent sztucznej inteligencji firmy Microsoft nazywa się Copilot i występuje we wszystkich możliwych programach i ofertach firmy Microsoft, niezależnie od tego, czy jest to system Windows, Office, SharePoint, Teams, Designer, Defender, różne studia czy przeglądarka. W listopadzie firma pogrzebała swoją poprzednią nazwę „Bing Chat”. Microsoft obiecuje teraz nowe funkcje wydajnościowe dla Copilot.

reklama

Jest obecnie w fazie testów i oczekuje się, że „wkrótce” stanie się publicznie dostępny. Microsoft twierdzi. Cztery tygodnie temu, Microsoft Partner OpenAI uruchomiło GPT-4 Turbo. Ten bardziej niezawodny model językowy będzie także zasilał Copilot „w nadchodzących tygodniach”. Dostępny jest już nowy model generowania obrazu: DALL-E 3 jest również drugim pilotem Na Bingu-Strona internetowa jest gotowa.

Drugi pilot otrzymuje także tzw. tłumacz kodów. Wkrótce będzie mógł pomagać w programowaniu, obliczeniach, analizie danych, przedstawianiu graficznym i innych zadaniach.

Każdy, kto przegląda przeglądarkę Edge, korzysta z wersji przeglądarki Chromium firmy Microsoft. W Edge można teraz oznaczać tekst na stronach internetowych osób trzecich i kierować drugim pilotem, aby sparafrazował treść.

GPT-4 Turbo jest multimedialny, co oznacza, że ​​może łączyć tekst, obrazy i dźwięki. Powinno to pomóc w wyszukiwaniu obrazów w Bing. Użytkownicy mogą przesyłać obrazy i tekst — na przykład firma Microsoft wyświetla pytanie związane ze sceną przedstawioną na obrazie. Bing wkrótce spróbuje ocenić i odpowiedzieć na te połączone pytania.

W Bing pojawi się także coś nowego Usługa głębokiego wyszukiwania. W razie potrzeby zastępuje pytania dotyczące złożonych tematów bardziej szczegółowymi i sformułowanymi pytaniami. Korzystając z pytań generowanych przez sztuczną inteligencję, Bing musi następnie wygenerować wyniki wyszukiwania, które nie zostałyby wyświetlone, gdyby pytanie zostało pierwotnie sformułowane, na przykład dlatego, że wyszukiwane hasła w ogóle nie pojawiają się w dokumentach wyników. Jednak głębokie wyszukiwanie zajmuje do pół minuty. Dlatego głębokie wyszukiwanie nie jest odpowiednie ani przeznaczone do codziennych zapytań. Dodatkowo zużycie energii na serwerach Microsoftu prawdopodobnie będzie imponujące.

READ  IKEA Symfonisk: pojawia się nowy wzmacniacz ramki do zdjęć


(S)

Do strony głównej

Continue Reading

Trending