Connect with us

entertainment

Super Talent 2021: Lukas Podolski w Selfie: Kobieta, Dzieci, Instagram, Mangal Donner

Published

on


Ten transfer wywołał spore zamieszanie: Łukasz Podolski Zastępuje Dietera Bohlena w „Das Supertalent” 2021 Jury. Były gracz reprezentacji narodowej wkrótce będzie razem Michał Michalski A Chantal Janzin Oceń nowych kandydatów do programu RTL. Poldi, jak fani nazywają piłkarza, zrobił to RTL Wprowadzony jako „gwarancja rodziny i rozrywki”.

Ale jak właściwie działa Lukas Podolsky? Co wiadomo o nim w tajemnicy? Szybki przegląd wszystkich informacji o nowym członku jury.

Profil Lukasa Podolskiego: wiek, wzrost, Instagram

 • Rzeczownik: Łukasz Podolski
 • Przezwisko: poldi
 • Zawód: Piłkarz, właściciel restauracji, juror
 • Data urodzenia: 04.06.1985
 • Modyfikacja: 36 lat
 • znak zodiaku: Bliźnięta
 • miejsce urodzenia: Gliwice (Polska)
 • Rozmiar: 180 cm
 • Waga: 83 kg
 • Status społeczny: żonaty / żonaty
 • Pani: Monika Podolska
 • Dzieci: Córka Maya i syn Louis
 • Instagram: poldi_official

Lukas Podolski członkiem jury „Das Supertalent” 2021

Z woli jesieni poldi W programie castingowym „Das Supertalent” 2021 Sędzia talenty Niemiec. Henning Tewes, Dyrektor Zarządzający Telewizja RTL Są zaangażowani w zarządzanie menedżerami Telewizja Teraz, ogłosił, że popularny wśród młodszych i starszych piłkarz znalazł swój nowy dom na RTL.

Lukas Podolsky powiedział o swoim nowym stanowisku w jury w RTL Wywiad: “Zawsze podobało mi się oglądanie “Das Supertalent” z moją rodziną i wkrótce sam zasiądę w ławie przysięgłych. Nie mogę się doczekać tych i innych wyzwań w moim nowym zespole. A to jest w moim rodzinnym mieście Kolonii. Przede wszystkim mistrz świata w piłce nożnej nie może się doczekać występów dla dzieci. Ponadto w planach spikera RTL Z Lukasem Podolskim są inne formaty, a on również w przyszłości będzie się zajmował sportem.

Oto trzej jurorzy konkursu „Das Supertalent” 2021:

Biografia Lukasa Podolskiego: piłka nożna i kluby

ojciec Łukasza Podolskiego, Waldemar PodolskiBył także piłkarzem. W ten sposób Poldi praktycznie urodził się z talentem piłkarskim. Kiedy miał dwa lata, rodzice Poldiego w końcu przenieśli się z Polski do Niemiec.

READ  Student (Indie 2020): Recenzja: Artechock

Przyszły zawodnik reprezentacji narodowej rozpoczął karierę piłkarską od Młodzież 07 Bergheim wydaje się. Po zaledwie czterech latach kopnął dla niego 1. FC Kolonia W 2003 roku Lukas Podolski podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt w Kolonii. Po kolejnych trzech latach został przeniesiony do Bayern Monachium A Poldi po raz pierwszy został mistrzem i zdobywcą pucharu Niemiec w 2008 roku. Dopiero rok później wrócił do Kolonii. Ponadto miał już kontrakty z takimi klubami: Arsenal, Inter Mediolan, Galatasaray Stambuł, Vissel Kobe A Antalyaspor. W 2021 zatrzymaj się Gurnick Zabrze zgodnie z umową.

Lukas Podolski był również zawodnikiem narodowym od 2004 do 2017 roku. Publicznie zaprzeczono 130 gier I zastrzelili go 49. Na Mistrzostwach Świata 2006 i 2010 on i jego zespół zajęli trzecie miejsce w Niemczech, a w 2014 roku reprezentacja Niemiec została wraz z nim mistrzem świata.

Lukas Podolsky: żona i dzieci

Monika Podolska, z domu Monica Puchalski, jest Kobiety Gwiazda piłki nożnej Lukas Podolski. Podobnie jak jej mąż urodziła się w Polsce i dopiero później przyjechała z rodziną do Niemiec. Para jest oficjalnie razem od 2004 roku. Po czterech latach związku para miała swoje pierwsze wspólne dziecko: syn Ludwika Urodzony w 2008 roku. 13-latek obecnie gra Hanower 96 piłka nożna. W czerwcu 2016 Podolskis otrzymał nowy dodatek, twitcher maya Ujrzał światło dzienne.

Monica Podolski jest z wykształcenia kosmetyczką i rzadko pojawia się publicznie. Rok po oświadczeniu Lukasa Podolsky’ego w 2010 roku para potajemnie i potajemnie pobrała się w Kolonii. Ceremonia ślubna odbyła się później w jej polskim domu w Kamunie.

Lukas Podolski na szaszłyku z kebaba

Poza karierą piłkarską i nowym zaangażowaniem w telewizję, 36-latek pracuje również w branży restauracyjnej. Podczas otwierania łańcucha z kebabem Doner Grillner 6 stycznia 2018 r. w Kolonii na Chlodwigplatz doszło do nagłego wypadku. Dwie godziny przed otwarciem przed barem utworzyła się długa kolejka. Po sklepie krążyły setki fanów. Pierwszy osobiście sprzedany kebab doner podał Boldi.

READ  „Wolny od ideologii LGBTI”: polski region odbiera swój status

Prowadzi też lodziarnię z przyjaciółmi Zjednoczone lody Jest właścicielką sklepu odzieżowego w Kolonii o tej nazwie Piłkarzyki ul.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

„Niebieska kobieta” Strobla to coś więcej niż powieść MeToo

Published

on

Frankfurt nad Menem. Niemiecka Nagroda Książkowa 2021 trafi do pisarki Ange Ravik Strobel. Jury ogłosiło to w poniedziałek we Frankfurcie nad Menem. Strobel została uhonorowana za powieść „Blaue Frau”. Nagroda dla najlepszej powieści niemieckojęzycznej roku została przyznana 25 000 euro.  Autorem jest Ravik Strobel.


© Sebastian Julnow
Autorem jest Ravik Strobel.

Pozostałych pięciu zawodników otrzyma po 2500 euro każdy. Ceremonia wręczenia nagród w Kaisersaal w Römer City Hall na dzień przed otwarciem Targów Książki we Frankfurcie była transmitowana na żywo.

Początkowo młoda kobieta była w rozpaczliwym stanie: odurzyła się likierem w obcym mieszkaniu w obcym kraju, drzwi były zamknięte i wyobrażała sobie, jak będzie zeznawać w sądzie w Helsinkach. Ma nadzieję, że zadrżą ręce związanych mężczyzn. Młoda kobieta, która nosi trzy imiona – Nina, Sala, Adina – przeżywa traumę i doświadcza oderwania od świata, co ilustruje pierwszy rozdział powieści Antje Ravik Strobel „Niebieska kobieta”.

Na ponad 420 stronach 47-letni pisarz opowiada historię MeToo o kobiecie szukającej sposobu na dalsze życie po tym, jak została zgwałcona. Blue Woman dotyczy również struktur władzy w związkach, instytucjach i państwach. Chodzi o władzę i mentalny podział między Wschodem a Zachodem, związek między pieniędzmi a władzą oraz wyzysk ludzi w rzekomo zjednoczonej Europie 2004 roku.

Strobel potraktował temat z „egzystencjalną siłą i poetycką precyzją”, orzekło w poniedziałek jury Niemieckiej Nagrody Książki. „Historia usamodzielniania się kobiet rozszerza się na odzwierciedlenie konkurujących ze sobą kultur pamięci w Europie Wschodniej i Zachodniej oraz różnic we władzy między płciami”.

Strobel, który zdobył już wiele nagród literackich, umiejętnie zmieniał poziomy i sceny czasu. Adina leci z czeskiego ośrodka narciarskiego Harrachov do Berlina, gdzie zostaje uchwycona przez dominującego i błyskotliwego fotografa Rickie, który wkrótce wysyła ją na szkolenie do Uckermarku, gdzie przy granicy z Polską za funduszem powstanie centrum kulturalne.

READ  Yoram Gross: Bardzo miły Google Doodle świętuje Blinky Bill i Dot Producer Bill i Dot mają 95. urodziny

Jedna zbrodnia zmienia wszystko, Adina ucieka do Finlandii. W hotelu, w którym wykonuje niepewną pracę, poznaje profesora Leonidsa, posła do Parlamentu Europejskiego z Estonii. W związku ze starszym mężczyzną najpierw eksploduje nadzieja. Życie psychiczne bohaterów często znajduje odzwierciedlenie w opisach przyrody. Liryczne klipy z tajemniczymi spotkaniami z niebieską kobietą w porcie w Helsinkach przecinają i odwracają fabułę. Tożsamości narratora i bohatera coraz bardziej się zacierają.

„Niebieska kobieta” to także powieść rozwojowa. Podczas czytania pojawia się pytanie, w jaki sposób Adina może uwolnić się od ról narzucanych jej przez różnych mężczyzn, a także społeczność gejowską otaczającą fotografa Ricky’ego. Czy „Ostatni Mohikanin” jest wyjściem? Tak Czeszka opisywała się w rozmowach jako nastolatka – odnosząc się do tego, że jest ostatnią miejscową nastolatką w swojej wiosce, a ton nadają turyści narciarscy z Niemiec i Rosji. Jako Mohikanin czuje się silna, wolna i niezależna.

Poczdamska pisarka pracowała nad Błękitną kobietą przez osiem lat, otrzymując stypendium w Los Angeles i Helsinkach. Niewykluczone, że sama spotkała urzędników kulturalnych, którzy byli wzorami dla niekiedy przerysowanych bohaterów powieści. To, co wyróżnia Blue Woman, to sposób, w jaki Strobel łączy indywidualną walkę zgwałconej kobiety i jej drogę do usamodzielnienia się z fundamentalnymi pytaniami o nadużywanie władzy i wyzysk w Europie.

Więcej od RP ONLINE

Jury nominuje nominację do Niemieckiej Nagrody Książkowej

Te 20 powieści zostało nominowanych do Niemieckiej Nagrody Książkowej

Średniowieczny MeToo

Continue Reading

entertainment

Jenny Elvers: „Doprowadził mnie do granic możliwości”

Published

on

Jenny Elvers staje przed zadaniem położnika-położnika w serii raportów SAT.1 „Die Herzblut-Task”.

Raport celebrytów do służby. Ale tym razem nie są w drodze jako aktorzy, komicy czy modele. Jenny Elvers (49), Wayne Carpendale (44), Jorge Gonzalez (54), Faisal Kawusi (30), Patricka Lindnera (61) i Lily Baker (45) odbywa szkolenie w zakresie pielęgniarstwa szpitalnego w ramach programu SAT.1 “Misja bicia serca – gwiazdy pielęgniarstwa”. Towarzyszą pielęgniarkom w ich codziennej pracy przez cztery tygodnie, a także pomagają sobie. Każda gwiazda jest umieszczana na innej stacji. Jenny Elvers przechodzi przez wzruszające sceny na oddziale położniczym, ale popycha ją emocjonalnie do granic możliwości.

Jenny Elvers i jej syn Paul mają jedno serce i jedną duszę. Na powyższym filmie możesz zobaczyć, jak Paweł zmieniał się na przestrzeni lat.

Oczekiwania Jenny Elvers zostały przekroczone

Trening w szpitalu wymagał wiele od aktorki i prezenterki. Powiedziała w sobotę 1: „Oczekiwałam ciężkiej pracy, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. To też się wydarzyło. Emocjonalnie pchnęło mnie to do granic możliwości i zabrało mnie trochę na ludzki poziom”. Jenny Elvers zaczęła o 6 rano i była szkolona przez swoją nauczycielkę Sandrę. Blondynka była między innymi odpowiedzialna za pomiar ciśnienia i temperatury krwi pacjenta. 49-latek badał dzieci, potrząsał nimi i owijał je. dla mamy Paweł Elvers (20) Zadanie serca.

Najbardziej emocjonalne przeżycie Jenny Elvers: „Pozwolić dziecku odejść po kilku dniach bólu”

Praca z noworodkami to dla wielu bardzo fajny pomysł. Jenny Elvers również znalazła wiele w swojej nowej roli, aby być „naprawdę, naprawdę uroczą”. Jednak gwiazda reality TV również musiała doświadczyć ciosów losu, które trafiają w serce. Na przykład, co mówisz świeżo upieczonej matce bliźniaków, kiedy jedno dziecko żyje, a drugie nie żyje? Gratulacje i kondolencje w jednym zdaniu? – pyta Jenny Elvers. Dlatego zajmowanie się noworodkiem wymaga nie tylko „wielkiej wrażliwości”, ale także „historii wokół niego”.

READ  Yoram Gross: Bardzo miły Google Doodle świętuje Blinky Bill i Dot Producer Bill i Dot mają 95. urodziny

Podczas stażu nastąpił kolejny przełomowy moment dla aktorki. Noworodek przeszedł już odstawienie leku. Urząd ds. Młodzieży od lat próbował bezskutecznie podjąć działania przeciwko rodzinie dziecka. Dla Jenny Elvers było to „straszne” doświadczenie: „Pozwól dziecku odejść po tym, jak dziecko zostało ranne kilka dni później”.

Jenny Elvers jest „wdzięczna” za zdrowie syna

W przeszłości Jenny Elvers często wcielała się w rolę pielęgniarki, występując w serialach takich jak „Nicola”. W serialu „Weterynarz dr Mertens” zagrała rolę przebiegłej asystentki dr Mertensa. Mertens (Elżbieta Lans, 50). Była więc „bardzo podekscytowana” swoimi zadaniami w szpitalu. Ale nie była lepiej przygotowana: „To nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, naprawdę nic!” Ponieważ była pielęgniarką, Jenny Elvers jest jej wdzięczna: “Jestem wdzięczna, że ​​pozwolono mi uczestniczyć w tym projekcie. Jestem też wdzięczna, że ​​mój syn jest zdrowy. Dopiero w szpitalu naprawdę zdajesz sobie sprawę, jak bardzo powinieneś doceniać takie rzeczy.”

„Misja pasji i troski – gwiazdy w trosce” zostanie wyemitowana w SAT.1 w poniedziałek o godz. 20:15 18 października 2021 r.

Wayne Carpendale jest również na początku „Zadania Die Herzblut” jako opiekun i jest zdecydowanie wdzięczny za zdrowie swojego syna. Na poniższym filmie możesz zobaczyć małych szaleńców grających kapitana ze swoim słynnym ojcem.

© BUNTE.de
Continue Reading

entertainment

Aktualne wskazówki dotyczące strumieniowania z biblioteki multimediów ARTE/COP26, BioNTech, Amos Oz, serii filmów Kieślowski

Published

on

Strasburg (OTS) –

Światowy Szczyt Klimatyczny – Wielkie Wyzwanie
Po trzech latach dotkliwej suszy, latem 2021 r. Europa nawiedziła ulewne deszcze i pożary. Czy klimat jest szalony? Szczyt klimatyczny w Glasgow znajduje się pod ogromną presją sukcesu: czy uda się osiągnąć na czas cele, które sobie wyznaczył? W ramach programu „Światowy Szczyt Klimatyczny – Wielkie Wyzwanie” zespół ARTE spogląda wstecz na 30-letnie światowe konferencje klimatyczne, oceniając i szukając odpowiedzi na najbardziej palące pytania. W samą porę na COP26 w Bibliotece Mediów ARTE dostępnych jest kilka filmów dokumentalnych, dokumentalnych i reportaży dotyczących palącej kwestii ochrony klimatu.

Online pod adresem arte.tv/klimawandel (https://anws.co/b8wUd/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6-5f3ae3325f7e%7%).

Z prędkością światła po szczepionkę – BioNTec
Medyczni małżonkowie Ugur Sahin i Özlem Türeci mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii mRNA ze względu na ich pracę w dziedzinie immunologii i badań nad rakiem, co jest warunkiem wstępnym do opracowania szczepionki przeciwko Covid-19. Michael Schindhelm zagląda za kulisy kopalni złota w Moguncji i w swoim filmie dokumentalnym podkreśla, jak BioNTech poszukuje szczepionki przeciwko Sars-Cov-2.

Online od 20 października (https://www.arte.tv/de/videos/103509-000-A/mit-lichtspiegel-zum-impfstoff/). Przejdź na presse.arte.tv (https://anws.co/b8wUf/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6-5f3ae3325f7e%7D).

Prototypowy człowiek – wielki błąd w medycynie

Kobiety żyją dłużej niż mężczyźni, ale pozostają w tyle, jeśli chodzi o opiekę medyczną: otrzymują mniej diagnoz i dłużej czekają na leczenie niż mężczyźni. Dokument w ekscytujący i uderzający sposób rzuca światło na mechanizmy prowadzące do zaniedbania kobiet w sektorze zdrowia.

Online do 14 grudnia. (https://www.arte.tv/de/videos/102997-000-A/prototyp-mann-der-grosse-irrtum-der-medizin/)

Amos Oz: Czwarte okno
tablica postaci
Amos Oz jest uważany za najważniejszego pisarza w Izraelu i był żydowskim sumieniem swojego pokolenia. Zmarł w 2018 roku w wieku 79 lat. Kiedyś tak podsumował temat swoich prac: Nieszczęśliwe rodziny. Ale jego praca to także historia rozwoju społecznego i politycznego Izraela.

Online od 20 października (https://www.arte.tv/de/videos/092124-000-A/amos-oz-das-vierte-fenster/). Awans na presse.arte.tv (https://anws.co/b8wUi/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6-5f3ae3325f7e%7D)
Na początku sezonu literackiego ARTE umieszcza w sieci szeroką gamę programów z grupą „Focus on Literature: Works, Authors, and Controversies” (https://anws.co/b8wUj/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6- 5f3ae3325f7e%7D)”.

READ  „Nie wielki fan”: Sophia Thomala ma randkę z Laschet

Dom na skarpie
Japoński serial opowiada o japońskiej Risaku, która prowadzi spokojne życie z mężem i trzyletnią córką. Nagle zostaje powołana na członka ławy przysięgłych w procesie o zabójstwo dziecka, który radykalnie zmienia jej pogląd na macierzyństwo. W miarę postępu procesu Risako rysuje coraz więcej paraleli między historią oskarżonej matki a jej przeszłością i kwestionuje jej sytuację życiową.

Online do września 2022 r. (https://www.arte.tv/de/videos/RC-021502/das-haus-am-hang/)

Filmy Krzysztofa Kieślowskiego
Jeden z najwybitniejszych polskich filmowców – Krzysztof Kieślowski zmarł 25 lat temu. ARTE wyświetla trzy ze swoich filmów wyłącznie online: „Krótki film o morderstwie” i „Miłosny film krótkometrażowy” z Dziesięciu Przykazań, a także „Potencjalna szansa”.

Online do lutego 2022 r. (https://www.arte.tv/de/videos/RC-021573/die-filme-von-krzysztof-kieslowski/)

Kontakt z mediami:

Manuel Schonung | [email protected] | +33 3 90 14 2009
Michael Kress | [email protected] | +33 3 90 14 2163

Oryginalna treść: ARTE GEIE, przekazana przez aktualności
Oryginalna wiadomość: https://www.presseportal.de/pm/9021/5048733

Continue Reading

Trending